Hozzászólások száma: 209
Oldalszám: 11
Témakörök > Droszt Híradó > Fix Tarifa kikényszerítése Abban a pillanatban a Fuvarszervezők valodi fuvarszervezők lennének!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2011.08.12. 08:45:39 / # 9746
Veled ellentétben, nekem itt nem kell bizonygatnom melyik oldalon állok:-)
tomajer 2011.08.12. 08:45:02 / # 9745
Félelmetes:-) Láttad te már, a kommandósok mai felszerelését? Találkoztál már a könnygázzal a rosszabbik oldaláról, el tudod képzelni milyen lesz az autód, ha a vízágyúval mosatod le? És ha mindezen túl vagyunk, bizony rendszám szerint azonosíthatóak vagyunk... nem lenne amnesztia, mint húsz éve, abban biztos lehetsz....!!! Itt persze szabad hülyeségeket is beszélni... csak ne sértődj meg, ha ezt a szemedbe mondják:-)
sóher 2011.08.12. 08:40:58 / # 9740
avatar
Neked annyit , hogy Én soha nem kötöttem egyezséget egy fuvarszervezővel sem. Nem ülnék le hónapokig tárgyalni egy gyökérrel sem . Sem politikussal sem fuvarszervezővel és senkivel aki hülyének nézi a taxisokat és pusztán az időhúzás a célja. Te kinek az oldalán állsz?

sóher 2011.08.12. 08:36:43 / # 9744
avatar
Szia! Bocs , de taxis vagyok nem idióta :-) Miért érdekel annyira , hogy ki vagyok. Az miért nem foglalkoztat , hogy mit írok? Tomajer írta , hogy lebuldózereznek minket meg ilyenek.Akár ki is küldhetik a 30 rongyos csekket ha már szabálytalankodunk. Hidanként 200-300 autót hosszú idő lenne eltakarítani. Hallottatok már félpályás útlezárásról pl? Nem kell annyira ragaszkodni a törvényekhez , azt is írtam , hogy miért. Sokkal több embernek van elege ebből a helyzetből , mint amennyien csatlakoznának egy akárhanyadik tégéefeszhez aminek vannak tárgyalásai aztán majd lesz valami eredménye valamikor. 2012.01.01 meg stb. Az a baj , hogy félelem van mindenkiben. Mindenki félti azt a keveset ami még van ha van.
tomajer 2011.08.12. 05:55:41 / # 9743
Ha lezártad a hidakat???
mármegint 2011.08.12. 03:08:58 / # 9742
avatar
Dehogy dózerolnának! Szépen összeírnák a rendszámokat, és kiküldenék a közig. bírságot.
tomajer 2011.08.11. 23:29:15 / # 9741
Te nagyon kemény legény vagy komám! Nem lehet, hogy te vagy az akinek minden jó így, és az a célja, hogy éket verjen a taxisok közé, és hülyeségekre buzdítsa őket? Mert józan ember nem gondolkozik ma hídlezárásban. Aki ebben az országban ebben a városban él, tudja, hogy egy óránk lenne kb. mielőtt letolnak buldózerrel, bármennyien vagyunk:-(
Apuka 2011.08.11. 23:05:23 / # 9731
"Egyébként tag vagyok , de egy árva hírlevelet nem kaptam. " Szia, sóher! Hm... tagsági számot mégsem adsz. sem itt, sem email-ben! Ha előlem is rejted a kiléted akkor valóban itt a vég! Egyébként a tagsági száma azért kellet volna, hogy le tudjam ellenőrizni, miért nem kapsz hírlevelet, ugyanis a többiek a megkapják! üdv

tele5ös 2011.08.11. 20:30:46 / # 9739
Gondolod lenne annyi taxis mint anno annak idején ? Biztos hogy tudnánk olyan blokádot csinálni ? Én kétlem.
sóher 2011.08.11. 20:08:51 / # 9738
avatar
Gondoltam , hogy minimum nem értesz egyet. Neked így minden rendben van most. Csak céloztam arra enyhén , hogy amit most csinálnak az halottnak a csók.
tomajer 2011.08.11. 20:04:56 / # 9737
Húúde kemények vagyunk:-)
sóher 2011.08.11. 19:48:22 / # 9736
avatar
Ha arról beszélgetnénk , hogy melyik nap melyik órájában zárjuk le a hidakat , bevezető utakat (lásd anno a blokád) akkor kicsit többen lennénk szerintem. Nincs idő már szófosásra!! Tenni kellene valamit. Akkor mindjárt lenne tárgyalási alap. Nem csak a cinikus vigyor a dilettáns döntéshozók zsíros pofáján. A mi játékunkat ne kelljen már az ő játékszabályaikkal játszani. Akkor veszítünk biztosan. Mikor ismeritek fel ezt Ti is?

666666 2011.08.11. 17:48:11 / # 9735
Ez a beszéd. Likeolom!!! :D
warrior 2011.08.11. 17:41:51 / # 9734
Pár mondatot fűznék Sóher írásához. Nem a 24.órában vagyunk,hanem a 48.ban. Ahhoz,hogy a bankok ne foglalhassák le a kocsijainkat és hogy kevesebb kollégánk legyen beteg a túlhajszoltság miatt és hogy ne legyen őngyílkos taxis és hogy ne végezzen velünk az infarktus és hogy ne haljon meg kolléga a droszton várakozva,ahhoz bizony LÉPNI KELL,méghozzá radikálisan. Ezek a felfuvalkodott hólyagok ott a városházán azt sem tudják mi fán terem a taxi. Mutassuk meg nekik,hogy még vagyunk és,ha kell sokan leszünk,mert nem adjuk fel. Radikálisan kell itézkedni,nem pedig sunnyogva a pogácsás asztal mellett. Mit akarnak ezek?Kivégezni bennünket? Nem azt nem hagyhatjuk. Gyerünk TGFSZ!Mutassátok az utat és mi ott leszünk. Forró ősz elé nézünk,hát öntsünk mi is a tűzre egy kis olajat. Üdv:Warrior

sóher 2011.08.11. 17:36:11 / # 9733
avatar
Ne mond nekem azt , hogy a Fővárossal lehet tárgyalni a fuvarszervezőkkel meg nem. Remélem nem valami közös érdek az oka annak , hogy a fuvarszervezőkkel meg sem próbáltok leülni tárgyalni. Sajnos a sértett hangnemből erre a következtetésre jutottam. Nem az első eset lenne. Nem utasítottalak semmire , a tagságommal felhatalmaztalak , hogy képviseld nevemben is a szakmát . A feladatot meg Te is vállaltad. Jogom van az elégedetlenségemet akár itt leírni. Neked meg lehetőséged van itt válaszolni vagy egyéb információt adni , ahhoz nem szükséges nekem semmiféle igazolványt felmutatnom. A tégéefesz érdeke is az lenne , hogy legalább a taxisokkal szemben nyílt lapjai legyenek . Nem csak a ködösítés.
sóher 2011.08.11. 17:22:19 / # 9732
avatar
Szia! Lehet , hogy közelében sem járok az igazságnak , de Te tudod mi a helyzet? Nézel kifelé a szélvédőn néha vagy csak a saját kis világodban élsz és azt hiszed , hogy az elképzeléseid fedik a valóságot? "tárgyalások vannak. eredmények meg majd lesznek. valamilyenek. nem tudjuk mikor, de van egy dátum: 2012.01.01" Ez egy komoly mondat , főleg az ilyen mondatokkal lehet tagokat toborozni. Egyébként tag vagyok , de egy árva hírlevelet nem kaptam. Benéztem a tégéefeszhez is de semmi érdemleges , fontos vagy naprakész információt nem találtam. Lehet , hogy ez az oka annak , hogy nem csatlakoznak elegen a tégéefeszhez. Talán a fenti mondatnál jobban kellene megfogalmazni a tárgyalásokon is a gondolatokat amikkel képviselitek (???) a szakmát és akkor lehet , hogy konkrétabb célok és konkrétabb témák is lennének. Nekem annyi az infóm , mint a több ezer másik taxisnak , ami egyébként a médiában le is jött, hogy A TARIFÁHOZ NEM FOGNAK HOZZÁNYÚLNI A TÁRGYALÁSOK FOLYAMÁN. Akkor miről is beszélgettek ott tulajdonképpen?
bemondó 2011.08.06. 19:46:41 / # 9729
avatar
Moldovát idézve.."a Mester utca és a Szép utca..."?? :D
szálka 2011.08.06. 07:23:14 / # 9728
avatar
Köszönöm :-)
Rocktaxi 2011.08.06. 04:55:01 / # 9727
Ez a vélemény és kritika teljesen rendben van. :-) E mellé teszek egy "pipát"! :-)
Rocktaxi 2011.08.06. 04:50:14 / # 9726
Ja! Meg rendőrséget is dajkálsz benne. :-DD
Oldalszám: 11