Hozzászólások száma: 209
Oldalszám: 11
Témakörök > Droszt Híradó > Fix Tarifa kikényszerítése Abban a pillanatban a Fuvarszervezők valodi fuvarszervezők lennének!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2011.08.14. 21:27:21 / # 9765
Hádde édesjó isstenkém... nem érted, hogy fordítva csücsülsz a lovon??? Előbb kéne odatódulni belépni, és akkor lenne a TGFSZ olyan helyzetben, hogy diktálhasson!!! A mai létszámával, konkrétan kiröhögik, ha hangoskodik:-( Hidd el, ha négy ötezer tag lenne, nem pöcsölnének......
tele5ös 2011.08.14. 20:36:51 / # 9764
Na látod Pali ! Itt írtad le az igazságot !!! Téged nem érdekel a taxis ! Csak a saját pecsenyéd süljön meg !
baupexim1 2011.08.14. 17:19:04 / # 9763
avatar
nincs ilyen esetben árkartell,hisz hatósági maximál ár,így ha akarja mindenki használhatja.hisz törvényileg engedélyezett.
warrior 2011.08.14. 14:32:12 / # 9762
Kedves Puccos! Örülök,hogy legalább egy valaki igazat ad nekem is.Így igaz.Mindenki produkálhatná a megengedett maximált tarifát,hiszen az most is legális.1-2 ft eltéréssel még a kartelezés is el lenne kerűlve.Igen ám,de akkor nem lehetne időt húzni azzal az indokkal,hogy tárgyalni kell a különböző városházi hugyossal.Elég lenne a telszámtulajokat meggyőzni,hogy ezekkel az alacsony tarifákkal nem lehet az élettel összeegyeztethetően megfelelő szinten élni. Tőlem még a drosztdíjat is emelhetik 37500ft-ra,ha én és a kollégák a megemelt max tarifával dolgoznak.DE! Azt mindannyian tudjuk,hogy a Górék és társaik éppen ettől vannak beszarva. Képzeld el,ha lenne kiállási díj és a kapuk előtt is ketyegve várnánk a kedvest,akkor talán több lenne a beülős fuvar és akkor mi sem akarnánk annyi tagdíjat fizetni. Na ettől reszketnek ők a legjobban.Nekik az a jó,ami nekünk rossz.Minél gyengébb a TAXIS (anyagilag)ők annál több hülyeséget kényszeríthetnek ránk. Itt kellene a TGFSZ-nek megfogni a dolgot és nem a városházán. Hugyos pogácsazabálókkal nincs mit beszélni. Rajtunk,csak a radikális megmozdulás és az akaratunk kikényszerítése segít. Itt a lehetőség TGFSZ ahhoz,hogy odatóduljanak a kollégák belépni. Warrior
puccos 2011.08.14. 12:18:09 / # 9761
avatar
Nem részigazságok, hanem azok a kőkemény igazságok amit a warrior leirt. Mindenkinek benne van a taxiórájába a 230 vagy a 240-es tarifa, illetve a hatóságilag maximált 336-os éjszakai tarifa. Akinek nincs, az tetesse bele. Nem a sok hugyos döntésére kellene várni, hanem ezeket alkalmazni kéne. Csak mint tudjuk az érdekeink ellentétesek.
góré001 2011.08.14. 10:05:25 / # 9760
avatar
Nem tudom ki vagy - Nem tudom mit is akarsz - Nem érdekel , hogy ki is vagy és az sem érdekel - hogy TE mit is akarsz ! Azt gondolom én meg azt teszem amit én akarok ! Egy dolog biztos akikkel én levelezek vagy beszélek azokhoz TE soha sem jutsz el! Nos én senki munkájába nem szolok bele soha sem tettem a TIEDBE sem ! Csak azt nem szeretem ha - HŰLYITÉSEK mennek mert a hiú ábránd kergetése sok embert tönkre tehet! Vannak dolgok nyilván amihez TE értesz vannak amihez én de ezek egymástól kűlön vannak vagy nincsenek! Én nem bántalak téged miért is tenném Te meg vagy elnézed vagy nem de tenni ellene nem tudsz - IGY ÉRTED !!???? Az hogy TE lehordasz vagy sem mindennek az sem érdekel mert arra azért nincs bátorságod hogy elém állj és elmond mi is a bajod velem amit meg itt irogatsz nem érdekel nem befolyásol ! Bár szuverén jogod hogy téged se érdekeljen az én világom ettől gőmbőlyű a világ! Az én féltekém minden bizonnyal más mint a TIED ezért hagyd meg nekem ezt a pici szabadságot ha már én cipelem akkor én is dönthessem el mire is használom hasznositom!!- Ez is VILÁGOS !! Miért ne hagynám bárkit is hogy kibontakoztassa egyéni vagy csoportos tudását ha megtehetném sed tenném meg - CSAK SENKI érted SENKI ne etessen senkit semmivel mert az semmit érted SEMMIT nem old meg és nem visz előre senkit sehová ! EZ IGY VILÁGOS ??? Midenkinek drukkolok aki valamit önszorgalmából saját pénzét idejét felálldozza a KÖZ ÉRDEKÉBEN ! de neked ÁRNYÉKHARCOSNAK aki csak fika nick nevét vállalva irogat fenyeget de tenni ennél többet nem tesz NEM !!!
zodiákus 2011.08.14. 08:13:56 / # 9759
avatar
már megint levelezgetsz?kérdeznék valamit.miért nem hagyok a szakszervezetet dogozni?miért kell belekontárkodnod az egészbe?mi az,hogy nem hozod nyilvánosságra amit a taxisok mögött levelezel?és kivel tárgyalgatsz te? finom leszek és nőies.én már egypárszor lehordtalak mindenfélének.fenntartom azokat,de most inkább kérlek,hátha az agyad azon félteke reagál erre..hagyd békén a taxisokat!
góré001 2011.08.14. 00:28:07 / # 9758
avatar
Szia ezek csak rész igazságok ! 1:Az ingyen kiállás annak idején a Buda a City a Volán és a FőTaxi " piaci versengésének a hozománya ! Rég volt Ős kor így igaz ! Akkor én még csak egy cég alapítója voltam egy vezető a sok közül! Soha sem arról folyt a tárgyalás ( ha volt ilyen!) hogy mennyire legyen alacsony hanem arról hogy az egymáshoz viszonyított piaci helyzethez képest ki melyik tarifa pozícíót töltsön be! Tarifa rendezés!: Nos négy INTÉZMÉNY közös akarata kell ahhoz hogy változtatni lehe4ssen - SEMMI DE SEMMI KÖZE A TEL SZÁM TULAJOKNAK HOZZÁ !!! Én is vallom nem pogácsa és nem kávézás kell hanem a HATALOM egyeztetett akarata! A vér meg már nem csak a pucát futotta tele hidd el !!Van négy levél a birtokomban amit én indítottam útnak és amire válasz érkezett de erről itt és most nem beszélek!Folynak a TÁRGYALÁSOK !!
warrior 2011.08.13. 13:52:21 / # 9757
Jajjjj má Paligóré.Tudod te azt nagyon jól,hogy kin mi múlik.Elsősorban rajtatok múlt.Ti akartatok ingyenkiállást,ingyenvárakozást meg a fene sem tudja mit nem.Nem azt mondom,hogy személyesen te,de éppen úgy benne voltál abban is,hogy a telefonos tarifa legyen alacsony. Mentem én érted még rádiós koromban XY étterembe,ahol ott űlt az összes telszám tulajdonos és éppen azon egyezkedett,hogy mit találjatok ki a taxisok alacsony szinten /anyagilag/tartásához,mert ti csak akkor jártok jól.Most is van nappali és éjszakai maximum,csak éppen fel kellene emelni a tarifát.Persze ti erről hallani sem akartok.Ehhez nem is kell semmilyen hatalom engedménye.(milyen hatalom?na hagyjuk már a hugyos kóklereket)Ehhez ti kellenétek a telszám tulajok,meg mi taxisok.Jaaa meg vér a pucába. Le a pogácsával mindenkor!!!!! Warrior.
góré001 2011.08.12. 17:49:18 / # 9756
avatar
LEGYEN IGY - ÁMEN !!!!
góré001 2011.08.12. 17:47:29 / # 9755
avatar
IGEN !! - Ne haragudj a Komáromi Bandi ráégi jó "- BARÁT ! " de semmi de semmi nem múlok rajta ! és még sorolhatnám sorban kin nem és azt is kin - IGEN !! Ezért kapsz TISZTA képet ha úgy teszel de hagyjuk menjen tovább igy és természetesem ez nem VAKITÁS !! igy legalább a sok sok ANYÁZÁSTÓL pörög a lap !!

tomajer 2011.08.12. 17:47:04 / # 9752
Nem állítom én, hogy ők most sikeresek lesznek. ...habár valamilyen döntés fog születni... tarifa, és létszámszabályozás lesz. Ez konkrét. Hogy milyen, vagyis hogy mit fognak ezeken a szavakon érteni, azt nem tudni. Lehet, hogy még jobban megszívjuk, és visszasírjuk a boldog semmittevők időszakát. De most azokat kell támogatni, akik tárgyalási pozícióban vannak, és minket képviselnek. szvsz.

tomajer 2011.08.12. 17:43:36 / # 9730
Te Pali: szerinted ott a portásbácsival pogácsáznak? :-)

tomajer 2011.08.12. 17:42:31 / # 9754
Ha fizetnek érte:-)
jomeo! 2011.08.12. 17:39:35 / # 9751
avatar
Milyen jó lett az a reklámfilmed. Kéne ilyet csinálni pl. pékséggel is: Tomajer: Én mindig itt veszek kenyeret, mert itt nagyon friss.
góré001 2011.08.12. 17:29:58 / # 9753
avatar
Tomajer ! Ha már ilyen csúnyán válaszoltál akkor csak egy dolgot ! Igen sokat leveleztem - DE MINDIG A CÉL SZEMÉLLYEL soha sem a portással! A válaszok akkor is egyértelműek voltak (olvastad!) most is egyértelműek még akkor is ha ez neked nekúnk nem tetszik! nem formáztunk - V - betüt és nem mondtuk hogy a média tanácsadónk a jogi tanácsadónk , a gazdasági tanácsadóink készitik a tervezeteket! Három egyszerű kérdés három MINISZTERNEK három válasz és - KÉSZ ez szerintem ilyen egyszerű!! A TRUTYI keverés az az amikor - LEBEGTETÚNK - meg hiú ÁBRÁNDOKAT - meg REMÉNYEKET lebegtetek miközben a másik oldal markánsan másképp látja , gondolja akarja!- JA ÉS CSAK RAJTUK MÚLIK !!!na ennyit!megyek melozni az csak rajtam műlik!

tomajer 2011.08.12. 10:26:29 / # 9750
Pali, te mán megint kevered a trutyit:-) Hány hektár erdőt leveleztél már el?
góré001 2011.08.12. 10:03:06 / # 9749
avatar
Ez az igazi NÉPVAKITÁS !! ez tényleg időhúzás mismásolás pogácsa kávé jópofizás! Mig a kérdésekre adott válasz ( kötelezö és 30 napon belüli azonnali válasz egyértelművé tenné mindenki elött a valós helyzetet! De mindegy is akkor legyen tárgyalás inmáron 15-éve 4 ciklus 4 kormány!
tomajer 2011.08.12. 09:54:52 / # 9748
Drága Pál! Hiszen ezekben a kérdésekben folynak a tárgyalások éppen... mint az a vonatkozó topicban többször le lett írva. Hogy mi lesz az eredményük, az még kérdéses...
góré001 2011.08.12. 09:43:26 / # 9747
avatar
Tisztelt FŐSZERKESZTŐ ÚR !! Az a félelmetes ahogyan a lebegtetés folyik itt tényleg addig amig egy buta kamikázé nem csinál valami butaságot ! Borzasztó egyszerű a képlet vagy Te vagy a TGFSZ prominensei irjanak levelet 3 azaz három helyre 3 azaz három kérdést fogalmazzanak meg benne ! 1: Minisztériuma - Hivatala kezdeményezi -e engedélyezi -e a "FIX TARIFA BEVEZETÉSÉT " Magyarország illetve Budapest területén még ebben a ciklusban! 2: Minisztériuma- Hivatala kezdeményezi-e , engedélyezi -e " a DROSZT FÉRŐHELY " alapu létszám korlátozást- Magyarország illetve Budapest területén még ebben a ciklusban! 3: Minisztériuma- Hivatala kezdeményezi - e ezekben a "TÁRGYKÖRÖKBEN " az összes jegyzett - bejegyzett ÉRDEKÉPVISELETET meghivni a rendeletek - törvények megalkotásainak előkészitő munkálataiba még ebben a ciklusban? Nos ennyi az egész és a válaszokat - KÖTELESEK 30 napon belül megadni !! Ez TÖRVÉNYI KÖTELEZETTSÉGÜK !! A válaszokat kiteszitek ide és abba maradnának a kurva anyázások emberek szervezetek folyamatos dehonesztálása - VILÁGOSSÁ VÁLLNA ajelenlegi HATALOM számunkra oly fontos kérdésekben a hozzáállása!! ( Én megtettem de nem teszem közszemlére tegye meg az aki mostanság ezekben a kérdésekben folyamatosan megnyilvánúl! ja és a MINISZTERNEK cimezzék meg a HIVATAL VEZETŐNEK !!mert a többi ebben csak PORTÁS !!) NA HAJRÁ !!!

Oldalszám: 11