Hozzászólások száma: 209
Oldalszám: 11
Témakörök > Droszt Híradó > Fix Tarifa kikényszerítése Abban a pillanatban a Fuvarszervezők valodi fuvarszervezők lennének!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Rocktaxi 2011.08.16. 16:16:10 / # 9786
Tisztelt Pali bácsi! :-) Kérlek engedj meg egy kérdést! Hova tűntek a kék-fehér matricás Rádió taxik? Ha válaszolsz, köszönöm! :-)
Apuka 2011.08.16. 16:03:14 / # 9785
Szia, Pali! Málna, (Tibi) na legjobb tudomásom szerint nem volt Rádió taxis! De ezt majd ő megerősíti (vagy cáfolja)! Lehet, talán engem keversz vele. Én kemény 7 évet lehúztam nálatok (nálad)! Üdv Farkas Zsolt ex Rádió128
góré001 2011.08.16. 15:42:23 / # 9784
avatar
Mire is vagy kíváncsi?? Bár gyűlölöm a világtalan névtelen összevissza vagdalkozókat de azt gondolom ha tényleg van barátod akkor tudsz mindent! ITT NEM PANASZKODIK SENKI !! nem írogat ide senki teszi mindenki a dolgát és kész! Itt nem vakít senki senkit és ha kell akár életem végéig is harcolok hogy vissza álljon a rend!Sem TE sem senki nem tőr meg !Az üres fenyegetéseid amelyeknek semmilyen jogi vagy alkotmányos alapja nincsen nem érdekelnek!
góré001 2011.08.16. 15:26:00 / # 9783
avatar
Kedves Tibi! Soha sem bántottam sem a személyedet sem a Szakszervezetet! Ezt nem is tudom honnan is veszed ! Még drukkolok is hiszen TI vagytok a feltörekvő fiatalság! Ne felejtsd el én ismerlek jól ismerlek hiszen sokáig voltál nálam! Vannak dolgok amin hümmögök vannak dolgok amin felhúzom a szemöldököm de megjegyzést nem fűzök semmihez sem itt sem sehol főleg nem nagy nyilvánosság előtt! Megtartom magamban még akkor is ha nem lenne baj beszélni róla! A TI dolgotok a TI kompetenciátok! Csak utálom a fenyegető vadhajtásokat az össze- vissza beszédet az ámításokat a kábításokat - ENNYI és nem TÖBB !!
warrior 2011.08.16. 14:45:25 / # 9782
Még egy apróság Góré001. A te cégednél Palikám mennyi a tagdíj? Mennyi a kiállási díj?Mennyi az 1km-re eső viteldíj?Mennyi az egy főre jutó cimmenyiség/nap?Na nézzük leírod e a valóságot,vagy elkezdesz vakítani? Van nálad jó ismerősöm,akitől úgyis tudom,de tőled szeretném olvasni a valóságot. Nekem nálad a tagdíj nem érne havi 5000ft-nál többet. Ez van és a jövőben készüljetek telszámosok,mert ez lesz a jövő,akár akarjátok,akár nem.

warrior 2011.08.16. 14:36:40 / # 9781
Idézet Góré001-től: "Azt azért hidd el soha de soha egyetlen tel szám tulaj nem akart ártani TAXISNAK !!" No ez az amit ma egyetlen taxis sem hisz el neked sem pedig másnak.Kizárólagosan,csak ártó szándékkal üzemeltettétek a fuvarszervező irodákat.Kitaláljátok az ingyenkiállást,ingyenvárakozást,mindenfajta alakú és színű kártyát,csak épp a taxis ne járjon jól.Mit értetek volna taxis nélkül?Semmit a világon.Talán a hátatokon vittétek volna a megrendelőt?Ólcsóbb a telefonos fuvar? Hol van még Európában ilyen baromság?Rendelj egy taxit Bécsben.Lehidalsz a kiállási díjtól. Egyszerűen fogalmazva TI VAGYTOK A TAXIS legádázabb ellensége.A kollégák tönkretevője,sok család rossz életének az okozója.Lassan,de biztosan ébrednek a taxisok és akkor ennek VÉGE! Addig meg ismeritek a mondást/FRADI/:Egyszerűen senkik vagytok,HEJJ! Reméljük a TGFSZ véghezviszi a TAXISOK akaratát és akkor MI diktálunk barátom. Warrior
tökmindegy 2011.08.16. 14:03:46 / # 9780
avatar
Málna! Arra az emberre aki a többségnél elveszítette a hitelét.....szerintem kár energiát pazarolni ..

málna 2011.08.16. 12:04:51 / # 9779
avatar
Tisztelt Pali! Sokáig csak olvastam a leírtakat, de már nem bírom magamban tartani, reagálnék az általad megjegyzett mondatokra. Először az tűnt fel nekem, hogy annyira magabiztosan írod a mondataidat, mint ha más nem értené rajtad kívül a történéseket ebben a szférában..Aztán az sem mellékes, hogy tényként közlöd az észrevételeidet. Hiba, kérem tisztelettel, hiszen vannak olyan emberek rajtad kívül, akiknek van önérzetük. Szabad a vélemény nyilvánítás, csak ügyeljünk a másik fél hozzáállására is, ha kérhetem. Menjünk sorjában.. TGFSZ. Lebarátigittegyletezni a legkönnyebb a legitimitással rendelkező érdekvédelmet. A kohéziós erő hiányáról nem a szakszervezet tehet, hanem a magyar társadalom, és annak agyi kapacitási hiánya. Minket nem izgat annyira személy szerint, mert ha valakit bosszant a ténykedésünk, annak csak örülünk és mosolygunk rajta. A többit pedig az erre hivatott jogászok intézik, nem mi, ha tapasztalnak olyat, amely szót vagy tettet érdemel. Fuvarszervező Azt írod, hogy soha, egyik sem akart vagy akar ártani a taxisnak. Vitatkoznék, ha megengeded. Ebben az országban, aki kapitalista üzleti felfogással rendelkezik, felül akar kerekedni másokon. Munkásosztály jobbágy sorsba való taszítása azért, hogy ő jól éljen, ha így jobban tetszik. Ritka az az ember, aki megpróbál kompetens lenni a taxissal, hogy a kecske és a káposzta esete fennmaradjon. Lennének ötleteim, voltak is, de ahogy annak idején téged sem érdekelt a kishülyegyerek dumája, úgy mások sem kérnek egy taxis véleményéből napjainkban közületek. Pedig ki más lenne az, aki tisztán lát ebben a katymaszban, mint aki ezzel keresi a kenyerét. Akkor, amikor üzletvezető-üzletág igazgatók egy tollvonással döntenek a saját piacon maradásuk érdekében a tarifa csökkentéssel úgy, hogy közben sejtelmük sincs, mely adó vagy más jogszabályi körülményeket sértenek meg, akkor felelőtlenség szerintem minden ilyen védelmező kijelentés. Volt itt ezen az oldalon olyan, akinek ugyanezt el kellett magyarázni, sőt még bocsánat kérésre is megkértem, de azóta nem láttuk a hasábokon.. Szóval, én úgy gondolom, hogy számos hibát elkövettek bizonyos személyek a saját érdeküket szem előtt tartva, kárt okozva ezzel több száz vagy ezer vállalkozásnak és ezért (nem másért) kell a TGFSZ-nek "pogácsáznia" minden héten...Miattuk, nem más miatt! Hamarosan letelik az a 90 nap haladék, amelyet a szakszervezet adott a Főváros részére. Meglátjuk a hozzáállást és eszerint fogunk mi is cselekedni. Kedves Pali! Mi tenni szeretnénk úgy, hogy egységbe próbáljuk hajtani az emberek. Lehet kritizálni minket, lehet rugdosni, de azt ne felejtsd el kérlek, hogy ezért tart itt ez az ország! Üdv, Tibi
Bao 2011.08.16. 11:15:20 / # 9778
avatar
Egy 100 éves mercedes teherautó tolóajtóval, az prémium taxi?
kicsikocsi 2011.08.16. 11:03:59 / # 9777
avatar
MÉG EGY UTOLSÓ PRÓBÁLKOZÁS A TARIFA KIKÉNYSZERÍTÉSÉHEZ. ALÁÍRÓ GYŰJTÉST SZERVEZZÜNK. AKKOR mi csak mi fogjunk őssze és ne várjunk , hogy a gesztenyénket más kaparja ki. A gesztenye a taxizás csak a FIX ár kikényszerítése mellett folytatható. Máskülönben elszegényedünk. A mai ár amennyiben heterogén a taxipark összetétele KISKOCSI 65 KW.-IG 200 FT. KM FELETTE MIN 300 FT ez lehet a tárgyalás alsó elfogadható költsége. Továbbiakban egy típusú taxiautó típust. Sorba lehet állítani a SKODA oktáviát és a Superb. Továbbá az Toyota kis és nagykategóriát. A Mercedes A 200, és a B 200 ast. Nincs Válogatás ilyen meg olyan, de olcsó legyen. Ennek véget kell vetnünk.

góré001 2011.08.15. 20:43:28 / # 9775
avatar
Így van ez sajnos itt szinte senki nem tudja hogy alkotódnak a rendeletek törvények ! Hosszú lenne leírni de ha van igény rá leírom! Nem azok az alkotók akik tárgyalgatnak ! Így ezek az " idő töltések" már nem érdekelnek Azt azért hidd el soha de soha egyetlen tel szám tulaj nem akart ártani TAXISNAK !! Igenis fiatalok tele vannak tett vággyal hajtják is őket csinálják !!Csak senki ne etessen senkit semmivel
ata8 2011.08.15. 20:38:51 / # 9774
avatar
Sajnos teljesen igaz, amit írsz. DE. Akkor nem a 150ft-ra kéne a sarcot befizetni, hanem valamelyik normális tarifával működő céghez( pl. Penta anélkül,hogy érdekelt lennék a dolgaikban). Abban a pillanatban a szotyik mehetnének a cs..ba. De mint tudjuk, míg los..r van, veréb is van. Pl. két hónap ingyen belépés már elég vonzóvá tehetné ezeket a cégeket. Csak akarat kérdése a változás. DE A TAXISNAK KELL AKARNIA.
warrior 2011.08.15. 14:52:29 / # 9773
Na látod Palikám itt az igazság. Idézet tőled: "ücsörögjek vacak kávé és száraz pogácsák és önkéntes zsenik társaságában egy meleg szobában mikor tudom ott semmi az ég világon nem dől el mert NEM DŐLHET EL !!!!" Ezzel világosan leírtad,hogy nem dőlhet el,mert akkor telszámtulajoknak ez nem lenne jó. Nehogymár a taxis megerősödjön,mert még a végén kiabálni kezd és követel. Ki tudná ezt nálad jobban,amikor te is egy telszámtulaj voltál,vagy most is.Ezt nem tudom biztosan.Űltetek eleget a pogik mellett és azon morfondíroztatok,hogy mit lehet még lehúzni rólunk.Abban egyetértek veled,hogy jöjjenek az agilis fiatalok és ne nekem kelljen a hatvanon túl ugrándoznom.Fiatalok?Agilisek?.....na hagyjuk már.Lányok ezek és nem több. Warrior.
Rocktaxi 2011.08.15. 14:42:50 / # 9772
Tisztelt Pali bácsi! :-)) Elolvastam amit írtál. Még mindig nem látom, hogy mire alapoztad azt a megállapítást, miszerint a TGFSz csak barátok egylete. Megpróbálnak tenni valamit a taxisok érdekében (amit szerintem egyik taxis sem érdemel meg) a maguk lehetőségein belül. Van pár lelkes ember, akik utálják a mostani pöcegödör állapotot. Próbálkoznak. Miért baj ez?
góré001 2011.08.15. 13:16:54 / # 9771
avatar
Tudsz Te rendesen is írni vagy csak köpködni?? Azzal neked már nem kellene foglalkoznod mi is történt vagy történik velem ez az én magánügyem! Neked attól soha sem történt bajod ha én valakikkel levelezek csak JÓ !! És ebben biztos lehetsz! Nekem senkinek a háta nem kell megy ez tőlem magamtól is ezt is hidd el !! A sarokban pedig ücsörögjenek azok akik félnek valamitől vagy valakitől!Én a nevem alatt írogatok és TE?????
Egon Olsen 2011.08.15. 13:02:34 / # 9770
avatar
az a baj hogy megin megcigiztetek és már nincs kine k a hátán felkapaszkodni. szar lehet elismerem. csak aztatat nem értem mér nem ülsz le csöndben egy sarokba oszt jónapot?
góré001 2011.08.15. 12:31:12 / # 9769
avatar
Szó sincs róla sőt! De tudod az nem megy ma már nem megy ,hogy FOGJÁTOK MEG ÉS VIGYÉTEK !!! Oda kéne állni és tenni de sokat! Egyébként meg JÖJJENEK A FIATALOK az agilisek én már csak itt a farvízen próbálom előmozdítani a dolgokat a kapcsolataim révén! Nekem már nem hiányoznak az üres semmitmondó pogácsás összeülős semmi nem fog történni csak az idő megy el dolgok!
góré001 2011.08.15. 12:25:39 / # 9768
avatar
Rocktaxi 2011.08.15. 12:09:33 / # 9767
"Ezért nem működik a TGFSZ sem jól mert néhány barát egylete! " Tisztelt Pali bácsi! :-) Mire alapozod ezt a kijelentésed? Ez elég rossz indulatú megjegyzés volt szerintem. Már már a hitelrontás határát súrolja.
góré001 2011.08.15. 08:43:37 / # 9766
avatar
Hajaj valami baj van az olvasókáddal vagy az értelmező szótáraddal! Szerintem nem az a TAXIS aki itt rendszeressen kurvaanyázik és mindenkit elküld a francba rendszeressen de soha semmit még a nevét sem válalja fel!Azt nem kell és nem lehet sehol senkivel szemben sem képviselni! Ezért nem működik a TGFSZ sem jól mert néhány barát egylete! És a többi is igy van ezzel! Nos nincs itt semmilyen pecsenye ha van kapcsolati tőke az ember vagy megpróbálja azt beinditani és a segitségére lesz vagy sem ! Én már nem hiszek a pogácsás üljünk őssze őtleteljünk dologban! Irtam 4 hivatalos levelet kaptam 4 hivatalos választ ( nem elöször) a többi csak népvakitás etetés abban én meg nem veszek részt! Nekem sem időm sem pénzem sem kedvem nincs arra hogy fölöslegesen jártassam a számat ücsörögjek vacak kávé és száraz pogácsák és önkéntes zsenik társaságában egy meleg szobában mikor tudom ott semmi az ég világon nem dől el mert NEM DŐLHET EL !!!!
Oldalszám: 11