Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.12.08. 09:11:08 / # 76354
Szeretem az ilyen témát, ettől lesz valakinek sok nickje :-)) Sanyika, annak a falnak, ami felé bubic tart, mi már vagy 10x nekimentünk...de mi fel is álltunk:-)))

potozs 2009.12.07. 22:47:54 / # 76353
avatar
úgy van!úgy van! Ezek picit fordítva ülnek a lovon!A szutyok 164 ruppós tarifájával kiabál, hogy túl olcsón dolgozol. Ha már elment a szotyi céghez legalább ebben a témában csöndben maradhatna.... 164! óriási üzlet
ridzo 2009.12.07. 20:47:36 / # 76352
avatar
Szerintem jó ötlet ez a szolgáltatás! Remélem és kívánom,hogy még sikeresebb legyen! Mostanában a Taxisok meg egymás zsebében keresik a hiba okát,hogy neki miért nem megy a dolog! A tanács erre NE MÁSSAL HANEM MAGADDÁL....! Drukkolok neked Peti! Pusz anyudnak is,és gratula a kis családodnak!!!

luxbela 2009.12.07. 18:27:56 / # 76350
Ügyesen számolsz!!!
Nevem senki 2009.12.07. 14:25:17 / # 76349
avatar
Hááát Ricsi, ezzel a felárral rendesen arcon lettél b...,akarom mondani csapva:-)))
TX 2009.12.07. 12:54:51 / # 76348
avatar
Nem is kell! Hajrá! ;)
bubic01 2009.12.04. 02:39:08 / # 76346
avatar
Jut eszembe, ha összevetem az itteni 3-4 negatív hozzászólót, és az utcán a kollégák véleményét, hozzáállását, nem hiszem, hogy aggódnom kellene...:-))
bubic01 2009.12.04. 02:33:27 / # 76345
avatar
Kedves TX! Köszönöm szépen, de hidd el nem lehet velük értelmesen beszélni, mondják a magukét, és mintha lóval imátkoznál... Azért néhány szóval reagálok: Csogu: Igenis számolok felárat!!! Hozzád képest mindenképpen 164 kontra 230!!! az pontosan 66 Ft felár kilométerenként!!! Tehát inkább maradj csendben a felárazással! Jut eszembe, van felvétel a 150-es kategóriába is... 2. Utoljára mondom el, hogy nem ilyen okból távoztam a City-től, de ezt jól tudod, és iszonyat gusztustalan dolog, más fegyver hiányában, 10x is ezzel dobálózni. Ha már írsz, és szerkeszted a Hallotaxit, akkor maradj a tényeknél, és ne feketitsd a nevemet hazugságokkal... Kolev pedig Kolev marad...Ennyi...
TX 2009.12.03. 19:29:32 / # 76344
avatar
Egyébként: Az, hogy Te azt hiszed, az egy rossz dolog, de ettől még nem így van! :)

TX 2009.12.03. 19:21:37 / # 76343
avatar
Nem az a lényeg, hogy mi valo és mi nem valo Taxiba, hanem, hogy ha az autoban valo éneklést, a forgalomra és a környzetre veszélyesnek tartod, akkor az esztelen száguldást mértnem? Ráadásul ugy, hogy érthetö okok miatt ugyan, de nem volt bekötve a kismama... Azért mert a barátod a száguldozo? (Mégegyszer mondom, nem konkrétan XY kolegával van a baj, mielöt valaki elkezdené) Egyébként, hogy mi valo és mi nem valo egy Taxiban az mitöl függ? Szerintem nézöpont kérdése... Mint az emberek véleménye, ezért is irtam ide, hogy ne csak a rosszat kapja, lássa ö is és más is, hogy van akinek tetszik! Pár év mulva minden Taxiban lesz a fejtámlákban monitor, TV-t, hiradot nézhet az utas, felmehet a világhálora a hátsoülésröl, és igen karaokezhat is. A roszindulatu viccek nem odavalok, mint a grillezés, amit olvastam, és a többi... Málnát pont azért szolták meg mert nincs GPS-e az autoban! Minek? A fejében a legjobb térkép, ezerszer jobb, mint bármeik navigácios rendszer... Tehát, akkor a GPS sem Taxiba valo, mert ujdonság vagy igen, és ciki, ha nincs? Mégis minden Taxiban van, szerintem a tiédben is, az enyémben is... Egyezzünk meg egy dologban Csogu! A Karaoke NEM Taxiba valo! Viszont a Karaoke Taxiba KÖTELEZÖ! :) Abban van igazság, hogy a plusz szolgáltatásért, plusz pénzt kellene fizetni, de ez még gyerekcipöben jár, még ujdonság, az sem kizárt, hogy késöbb pluszpénz lesz... Az is lehet, hogy bebukik, bár nem hinném, majd meglátjátok! De ettöl még számomra a polyás nem számit közellenségnek! Egy vidám jopofa kolega aki egy kis mosolyt csal a kolegák és az utasai arcára! Végre valami élet, végre valami vidámság, én értékelem az ilyen embereket és dolgokat. Ne vegye senki kötekedésnek, ez csak egy vélemény! :)

csogu 2009.12.03. 18:03:53 / # 76342
Nah jah...azon kívül, hogy gyagya vagyok, még csipásan is írtam .-)
alelölülő 2009.12.03. 17:45:22 / # 76341
deklarálni??? Sztem degradálni-t akartál írni.
csogu 2009.12.03. 16:31:28 / # 76340
Szerintem ez egyáltalán nem árt a szakmának, nem csinál bohocot a Taxisokbol Erről kérdezd meg FOX-ot...pont egy teljesen más ügyből kifolyólag voltunk egy CIVIL társaság közepén, amikor az egyik hölgy hozta fel a témát... Azt hiszem RÖHEJES volt a leggyengébb kifejezés részéről. Az, hogy Te azt hiszed, az egy szép dolog, de ettől még nem így van.

csogu 2009.12.03. 16:25:59 / # 76339
Nézd, maximálisan tiszteletben tartom a véleményed és abszolút nem szándékozom téged deklarálni, de amennyiben Te egy vészhelyzetet (terhesnő) összehasonlítasz egy nem autóba, nem TAXIBA való foglalatossággal....hááát lehet bennem a hiba, de nem tartom ezt vitaalapnak. Mi vagyunk az utasokért, és nem forditva! Többször leírtam, hogy ezzel egyetértek, de akkor tessék a plusz szolgáltatást megfizetni, MEGFIZETTETNI!!! Mert így zenebohócok leszünk,semmi más. Gondolom akkor elolvastad a pizzás eszmefuttatásom is?! Rendelj egy sima, alap pizzat, majd kérj rá 4 PLUSZ feltétet, majd kérdezd meg, hogy így most mennyivel lesz olcsóbb?! Megfogsz lepődni, de drágább lesz! Na ez az ami ebben a dáridó dologban nekem nem tetszik, hoyg még olcsóbb lesz egy tucat plusz szolgáltatás után! ...és akkor a szememben ez már nem egy plusz dolog, hanem egy sima utas lenyúlás, amiért már egy cégtől Pólyást kirakták. Rafináltabb, tapasztaltabb lett, most egy karaoke szolgáltatás mögé bújva, ENGEDÉLLYEL csinálja tovább... ennyi...
TX 2009.12.03. 14:43:14 / # 76338
avatar
...bocsánat éneklés közben vezetni... :)

TX 2009.12.03. 14:41:34 / # 76337
avatar
Sziasztok! Végigolvastam az egész topicot, mert érdekelt az egész, a vélemények, és hallottam mennyire fujnak a kolegák a Karaoke Taxira... Nem szeretnék senkit megsérteni, igy probálom magam szépen kifejezni! DE! Kolev te olyan egyszerü vagy, mint egy bot... Csogu napokon keresztül azon lovagolt, hogy milyen veszélyes vezetés közben vezetni, polyás nem nézi az utat, hangos éneklés az utasoktol, balesetveszélyes, stb... Az nem zavart, hogy Kolev egy terhes kismamával és párjával száguldott át az egész városon, aki hátul feküdt, persze biztonsági öv nélkül??? Vagy ez más ugye!? Nem arrol van szo, én is sietem volna, de Kolevet ezért nem szolod meg, ellentétben polyással, aki mögöt hangosan énekelnek... Az meg egyenesen bájos volt, hogy rohadjon ki alola az auto! Egyébként sok igazságot irtál, látszik a több éves tapasztalat, és hiába nem értünk egyet pár dologban, tiszteletben tartom a véleményed! Kolev! Ne haragudj, de én meg téged nem tartalak kolegának, a viselkedésed, a hozzáálásod, a nagyképüséged miatt: 980 Ft-os fuvar, a hölgy fejtámlába nyomodott feje, itt a fuvar vége... Mekkora király vagy? Lehetek a szarod? Elmékszem a 2-3 évvel ezelötti Kolevre, aki édesapja nyomdokaiba szeretett volna lépni, és Taxizni, nem hiszem, hogy igy képzelted... Egyébként mindezektöl függetlenül sajnálom a baleseted, láttam a képeket és jobbulást kivánok! Senkinek nem kivánnék ilyet! Rájöttem a Taxis legnagyobb ellensége nem más mint egy másik Taxis... Nem a rendör, az autotolvaj, a hiénák, a fehér rendszámmal fuvarozok... Egyébként a Karaoke Taxiba nem KÖTELEZÖ énekelni! Ez csak egy kérhetö EXTRA, mindenféle pluszköltség nélkül! Jo ötletnek tartom, elöször persze megmosolyogtam én is, de aztán mikor láttam az autokat, és beültem láttam, hogy nem is akkora hülyeség, söt, szerintem vicces, jopofa! Polyást tisztelem és becsülöm, hogy belemert vágni, nem a sebeit nyalogatva siránkozik az egész világon, a válságon, hanem tesz is valamit! Szerintem ez egyáltalán nem árt a szakmának, nem csinál bohocot a Taxisokbol, nem jár negativ következményekkel, senkire nézve! Valakinek még felöltözni is nehezére esik normálisan, nyakkendöt kötni, ápoltnak lenni, kibirni, hogy nem gyujtok rá a kocsiban, mert rohadt büdös és a hamu mindenhol ott van, ESETLEG kinyitni egy hölgynek, mamikának az ajtot, ki és beszállásnál, nem bebaszni a csomagot a csomagtartoba, és ehhez hasonlo dolgok. Engem inkább ez zavar! Mi vagyunk az utasokért, és nem forditva! Ne értsen félre senki, én se örülök, ha az utas eszik-iszik a kocsiban, sáros lábbal szétken mindent, szemetel, de nem fogom kirakni, hogy:"980 Forintot kérnék, itt a fuvar vége!" Vannak olyanok, akik azt se tudják mi is igazábol az a Karaoke, nemhogy még kiprobálta volna, de leszolják, hülyeségnek tartják, csak morogni és siránkozni tudnak, maradiak, félnek minden ujtol! Utálják a Zónát, mert övék a reptér, utálják a City-t, mert övék a sziget, utálják a Tele5-öt, mert övék a Forma1, stb... A Karaoke Taxinak van jövöje, az embereknek tetszik, aki akarja belerkaja a kocsijába, aki nem az nem... Én szurkolok a polyásnak!!! :)

tomajer 2009.11.04. 16:36:35 / # 76239
[b]Taxiban fakasztott anyatejet Sebestyén Balázs Sebestyén Balázs a barátai, némi alkohol és egy karaoketaxi segítségével próbálta elfelejteni a kereskedelmi rádiók körüli botrányt, és tejfakasztó bulin megünnepelte fia világrajövetelét. [/b]

AdamGyak 2009.09.04. 20:14:19 / # 76336
avatar
Köszi :-)
törölt felh. 2009.09.03. 10:01:43 / # 76335
avatar
Pedig szerintem sem könnyű! Du 2-től másfél órát koncentrálni, egy előtte 04-ig tartó no absztis, házibuli után. Szóval nehéz volt no.)
siros 2009.09.03. 00:35:52 / # 76328
avatar
Én azt nem értem hogy lehet taxirenszámot bérelni?

Oldalszám: 16