Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.12.16. 13:35:23 / # 76373
Rád nem tudnék haragudni, mondd csak :-))
csogu 2009.12.16. 13:35:00 / # 76372
Bazzz, lehetséges, hogy a végén kötelező lesz? Azért remélem nem lesz fuvarkényszer :-DDD
baupexim1 2009.12.16. 11:30:37 / # 76371
avatar
Szia azért tettem meg helyetted:)
Nevem senki 2009.12.16. 11:30:05 / # 76370
avatar
Jó reggelt! Erre már nem akartam reagálni:-))))
baupexim1 2009.12.16. 11:28:54 / # 76369
avatar
"szaxi taxit?????? 5000ft feletti útnál...............hm:-)))))" "élénk sárga válasz | 2009.12.16. 09:34:30 (22643) ...Úgyanis meleg vagyok! Nem tudom, hogy fogadnák ezt." remélem nincs harag:)
Nevem senki 2009.12.16. 11:22:07 / # 76368
avatar
Bocs, hogy így ismeretlenül kiigazítalak, de ha Ricsinek akarsz családról meg felelősségtudatról előadást tartani, hát a sast tanítod repülni barátom:-)))
Nevem senki 2009.12.16. 11:19:44 / # 76367
avatar
Nagyfiam! Hogy ki nem értett meg kit, azt talán hagyjuk. Vagy én vagyok agyatlan, vagy te vagy agyoniskolázott... egyre megy, de ha még egyszer lemajmozol, így a névtelenség homályából, lehet hogy megkérlek: találkozzunk már valahol. Na meg:"csogu ovodás pajtás "!!!!!! Te csak szeretnél annyit tudni erről a szakmáról, mint amit Ő már elfelejtett és hogy mi vitázunk valamin, vagy nem értünk egyet az nem jogosít fel téged arra, hogy ilyen módon minősítsd bármelyikünket. Remélem megértettél és a továbbiakban normális hangnemben tudunk egymással társalogni.
peti493 2009.12.16. 10:52:16 / # 76366
avatar
Csogu! Ezúton közölném veled, hogy nem értek egyet..... nem értek egyet,a Bubic úr taxizásával kapcsolatos hozzászólásokkal. Szerintem. Mindenki egyéni vállalkozó. Így van??? Kitalál magának valamit!-Megvalósítja!-Bejön neki! Szerintem ez inkább ügyes dolog, mintsem gáz. A világ változik "Takibácsi". (persze tisztelet az öregeknek) Nem taxiba való!-ezt mondtad ugye???? Miért a batyu igen, a kütyü igen???? Vagy a drog??? Tudod hány drogdiler dolgozik "becsületes" taxisként???????????????!!!!!!!!!! Csogu. Csak szólok, hogy mindjárt 2010 lesz. ébredj fel. (ugye nincs harag ) Lehet megcsinálom a szaxi taxit?????? 5000ft feletti útnál...............hm:-)))))
a-kinti 2009.12.08. 21:00:32 / # 76364
avatar
na vajon mit akart mondani? csogu ovodás pajtás nem érted? rolunk mondott véleményt!! a sok ájulós taxisról aki kurvára meg van elégedve magával,irigykedik mások sikerére,a saját haverját szivatja, elfelejti honnan jött. valamelyik topicban (a pizzafutárok betörése a taxi piacra)a majomnak leirtam,hogy a pizzás most jobban ismeri a várost mint amikor ő elkezdte az ipart de nem értette !! vajon mitől is értené ...TAXIS!!!????
csogu 2009.12.08. 20:29:39 / # 76363
Most ezzel mit is szerettél volna mondani?
ridzo 2009.12.08. 19:05:01 / # 76362
avatar
Tudd meg én is Taxis vagyok! Lehet,hogy nem olyan régen mint te,de talán nem is bánom! A nagy öreg taxisok /tisztelet a kivételnek/ tartsunk össze segítsünk egymásnak mind üres duma! Jó pár éve mikor kezdtem a nagy öreg taxisok segitsége csak szájhúzás,piszkálás, be tartás volt! Amit el értem csak magamnak köszönhetem 2éve piszkosul összetörtek,majd a következő autómat ellopták kétszer szivatott meg a biztosító! Most még is a saját autómmal dolgozom nem bér autóval!!! Igaz nem ücsörgök sem a tulipánban meg hasonló jó kis taxis kávézókban és a régen ez volt meg az volt dolgokkal sajnáltatom magam meg a másikat figyelem! Dolgozom!!! Van családom felelőség tudatom! A tarifák meg sajnos ezek senki sem tud semmit ez ellen tenni legyen öreg vagy friss taxis,ez már sajnos be bizonyosodott! Utast meg már mindenki nyúlt le! Sajnos mindenki úgy él meg ahogy tud nem számít kit tapos el! Szomorú!
bubic01 2009.12.08. 16:37:36 / # 76361
avatar
sajnos érthető, és ez a legrosszabb az egészben...:( De éppen ezért nem szabadna gyilkolnunk egymást...Mindenki a túlélésre játszik, csak a módszerek mások...
csogu 2009.12.08. 16:05:50 / # 76360
Jaaa....és Isten ments, nem akarom bántani a Cityt, de ők is benne voltak anno abban könyékig, ami ellen most felemelik a szavukat. Jól mondom?
csogu 2009.12.08. 16:05:00 / # 76359
Igen, sajnos ebben nagyon igazad van...és ott is a taxisok árulták el ... SAJÁT MAGUKAT!
csogu 2009.12.08. 16:04:24 / # 76358
Amikor van időm, akkor összekapom magamat :-)
csogu 2009.12.08. 16:03:59 / # 76357
Nézd, nem célom haragosokat gyártani, de ha teszek valamit és azért kapok a fejemre, azt bevállalom...mint pl. most ez a 164 forintos tarifa. Viszont ez visszavezethető más, régebben történt cselekményekre... Tudod ez a 164 forintos tarifa olyan mint a sztrájk...egyedül nem fogok sztrájkolni...gondolom érthető az ok, nem ? :-))
mexikope 2009.12.08. 13:18:14 / # 76356
avatar
Sziasztok! Csogu! Szerintem amióta a GábrielTaxit kigolyózták a többiek, azóta nem lehet összefogásról beszélni. Ár alatt dolgoztak(City,Buda,Főtaxi,stb)40%-al, a Gábrielt meg kikerülték az utasok.
r069 2009.12.08. 12:52:57 / # 76355
avatar
Na Ricsikém ezeket az írásokat szeretem tőled olvasni,szomorú,de minden szava igaz.
bubic01 2009.12.08. 11:09:17 / # 76347
avatar
Csogu! Látod? Igy is lehet, némileg emberibben hat... Köszönöm...

csogu 2009.12.08. 10:37:43 / # 76351
Az a baj ezzel, hoyg sajnos a taxisok már rég csak magukkal foglalkoznak és egyszemélyes megoldásokat keresnek...és eddig elmondanám neked, hogy hosszútávon (!!!) nem nagyon ismerek olyat, akinek ez sikerült. Persze vannak kisebb kiugrások, de aztán azok is csak szenvednek. Pontosan az ilyen gondolatok, hogy csak magaddal foglalkozzál, old meg egyedül...na ez az, ami nem működik. Bubic úr még benzinkutas volt, amikor mi...páran, még megpróbáltunk tenni valamit ezért a szakmáért. Tetszik ahogy most pár évre rá, hogy a szélvédőnket mosta, itt osztja az észt, csak mint tudjuk....sok dolog nagyon jól néz ki papíron, de a gyakorlat folyamatosan rácáfol. Vannak páran, akiknek az okos szó elég és megfontolják leendő tetteik következményét azok szavai nyomán, akik már nekirohantak a "falnak"...és vannak, akiknek maguknak kell ezt megtenni. Bubic alapból, mint exbenzinkutas, lenézi és megveti a taxisokat. Nincs is semmi baj ezzel, gondolom egyes kulturálatlanabb kollégáink utáni wc takarítás nyomokat hagyott benne...ezt el is fogadom... Mint olvashattad a nagy lelkesedés közepette, nekem 2 gondom van ezzel az egésszel, azon kívül, hogy zenebohócoknak hívhatnak minket is miatta. 1, Meglévő utasokat nyúl le taxisok elől, egy nem kifejezetten taxiba való dologgal. 2, Az elején kitalált őrült, kamikaze akciója, amivel ezt az egészet szerette volna befuttatni...ismét csak a kollégái rovására! Mielőtt azt mondod, hogy ez nem így van...de így van. Biztos nem vagy taxis, így a többiektől kérdezem...mi jár áralatti fuvarozásért? Mert ugye nem csak a túlszámlázást szankcionálják, hanem az olcsó Jánosokat is... Most ez felborult...mivel azzal az újdonsággal találták magukat szembe a kollégák, hogy valaki kocsiban mikrofonnal énekel. Ajánlanám minden fuvarkisajátítónak, minden ár alatt dolgozónak, hogy szerezzen be egy mikrofont, azt hagy szóljon :-)) Bubic, a 164 forintra meg csak annyit szerényen... Nem mennék bele abba, hogy ki megy többért, az, aki helyben felkap egy fuvart és 164-ért megy, vagy az, aki pár százezeret belefektetve 10-15 kilométert robog egy utasért, majd még pluszt is nyújt neki... Azt viszont megjegyezném, hogy annak az oka, hogy manapság pár olyan ember, akik le is tettek ennek a szakma asztalára valamit...és most Mini Mobilnál (168), Taxi4 (184), Taxi2000 (164) kénytelenek biztosítaniuk a megélhetésüket...sok-sok remek kolléga odaadó hozzáállásának köszönhetjük. Hogy miközben mi ugattunk, hogy lépni kell, hogy fogjunk össze...ők helyette inkább a saját zsebüket nézték, a pillanatnyi lehetőséget... Anno, az utas beszállt, köszönt, utazott. Beszélgetésünk alatt partnernak tekintett minket, kíváncsi volt a véleményünkre, mint tapasztalt taxisnak...TAXISNAK...bár ezt a szót te nem értheted...úgy biztos nem, amit nekünk jelentett, amikor azért csaptuk ki a brifkónkat az asztalra, hogy lássa az a pincér, hogy taxisok vagyunk. Ezt, a szakma félhígulásával, felváltottuk arra, hogy mi csak egy taxisok vagyunk, ma már nem hordunk jó páran brifkót, de ha hordunk is, akkor sem kérkedünk vele (nincs mire)...és amikor az utas beszáll, már nem mindig köszön, már lesajnálva vagyunk...és beszélgetés helyett inkább azt mondja, hogy énekelj neki valamit. Sanyi: Tudod az a baj, hogy ezt a "pofont" nem én kaptam, hanem az egész szakma és ehhez vannak még olyan öreg rókák, akik asszisztálnak is, mert jáááájjjj ez olyan aranyos... ...mert asszisztálnak, hiszen azok az etikások, akik ezt engedik, szintén bűnösek benne...de gondolom azóta senkit sem büntettek meg fuvarkisajátítás miatt...gondolom. Mert hogy Bubic értetlenül szemléli és kezd vagdalkozni az miatt, hogy "páran" nemtetszésünket fejeztük ki a dáridó taxi miatt, az egy dolog...Ő már abban nőtt fel, hogy szolgál...de mi még a szolgáltatást tanultuk....ennyi...szerintem ezzel mindent elmondtam azoknak, akiknek van még némi tartásuk magukkal és a szakmával szemben. Bubic, mint mondtam, amint megláttam, hogy gyermeked született, más kategóriába sorollak. Már nem csak egy fiatal, kezdő taxis vagy a szememben, hanem egy családfenntartó. Innentől kezdve sokkal többet tudok feléd tolerálni, hiszen Te sem szeretnél mást, mint eltartani a családodat...és ha ehhez az kell, hogy énekelj...akkor énekelj...van ennél sokkal gusztustalanabb dolog is, amire kollégák vetemednek a családjuk érdekében, akkor meg miért pont Te legyél a legfeketébb. ...és ehhez a küzdelmedhez kívántam sok sikert és kitartást!

Oldalszám: 16