Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.09.02. 08:38:43 / # 76334
Az súlyos, mert a PAV, semmi más, mint egy játék...ha valakinek már az sem megy, az minősít :-)
EdDeline 2009.09.02. 05:51:54 / # 76333
avatar
Igen ezt elhiszem én is gondoltam arra hogy jobb lett volna kirugatni magam a melóhelyről és bemenni a munkaügyre,mint kifizetni a tanfolyamot. Igen MAX taxit mondott a fickó! UI:CSOGU ne aggódj nem sikerült a csávónak PAV vizsga

csogu 2009.09.02. 02:19:34 / # 76332
Nem lep meg...bár kissé elkeserít.
kujon junior 2009.09.01. 23:42:25 / # 76331
avatar
Málna!Jövő héten indítom a sex taxit!!!Kéne sofőr!Tagdíj nincs!

baupexim1 2009.09.01. 23:25:54 / # 76330
avatar
travel,max vagy hasonló cég szokott hirdetni... pld. a bp.-i munkaügyi központban van 3 betöltetlen hely női taxisofőr részére...:) valószínűleg nem tudják még,milyen értékes díjat kap a havi legtöbb címet felvevő Kollegina:)))
EdDeline 2009.09.01. 22:13:03 / # 76329
avatar
Ma voltam PAV vizsgán és egy velem vizsgázó emberke ecsetelte ,hogy a XI.Kerületi munkanélküli hivatal taxis vezetői tanfolyamot índitott munkanélkülieknek, hogy szakmához jussanak. Na Csogu ehez mit szólsz?

coffos 2009.08.29. 21:08:15 / # 76327
avatar
Na hali ! Milyen a Hotel Volvo ? :-))
Bbetyár 2009.08.29. 17:00:23 / # 76326
Drága Gyermek! Minden olyat ami bassza a csőrét a taxisnak ma, a régmúltban egy másik taxis talált ki, hogy NEKI 1 fuvarral több jusson. Kitalálta a vesztegetést (pacsi), hogy neki 1 fuvarral több legyen. (szinte kötelező lett) Kitalálta, hogy Ő nem számít fel kiállást, hogy neki 1 fuvarral több legyen. (felnőtt egy nemzedék, aki azt sem tudja mi az a kiállás) Kitalálta,(jó régen), hogy Ő jobb kocsit vesz mind a többi,hogy neki 1 fuvarral több legyen. Mikor megvette a többi is, akkor kitalálta, hogy kategóriába sorolja őket, mert az ővé jobb mint a másiké, hogy neki 1 fuvarral több legyen. Kitalálta, kijárta, hogy szinte autóbusszal fuvarozzon taxiként, két fuvarra való utasból egy fuvart faragjon, hogy neki 1 fuvarral több legyen. Napjaink taxisa kitalálta, hogy nála vacsorálni is lehet, meg idogálni, tudod, hogy neki 1 fuvarral több legyen. (még nem kötelező, de 2-3 év és az lesz, hagy zabáljon, hiszen törzsutas) Bubic akit nagyon szeretünk kitalálta a vonyító taxit, hogy neki 1 fuvarral több legyen. ennyi a mese.
MCCCXCII 2009.08.29. 10:34:24 / # 76318
Köszönöm a „pontosítást”. Most már eggyel kevesebb fehér folt van a sötét agyamban. De most nézem, hogy ez milyen érdekes ellentmondás. Kérdés: Ha egyre kevesebb a fehér folt az agyamban, akkor egyre sötétebb agyú leszek?:(((

málna 2009.08.28. 14:54:40 / # 76325
avatar
Nagyon felhúztad magad,pedig nem is Neked címeztem..:))Sebaj.Megigértem,hogy nem foglalkozom többet Veled,és már csak Édesanyadra való tekintettel nem személyeskedek!Most is,mint régebben,etikátlan dolognak tartom a vállalkozásod eme fajtáját.Csak azért,mert egy cégen belül vagy másik 700 kollégáddal,és Te valami olyat csinálsz,amit más nem.Más lenne a helyzet,ha egy céghez sem tartoznál,hidd el..Akkor sem lenne valami épeszű dolog,de legalább a Tied lenne.Hogy miért nem épeszű,azt már én is és monachus kolléga is leírta. Kedvezmények nálunk is vannak,persze.Hogy ki kezdte el,s ki folytatta,nem lehet tudni.Alkalmazkodok én is,ebben igazad van,de hol nem muszály!?És megint csak...Kik miatt?Nem mindent viszek el.Pl: Malév és Mtv nálunk eléggé nyomott áron megy.Ha felveszem,visszaadom. Hidd el,én nem bántásból írtam amit írtam..Csak jó lenne egy olyan világban felébredni,ahol legalább egy munkahelyen nem kúrna ki egyik ember a másikkal!Mert Te azt mondod,ez nem így van,pedig mégis...Lépj ki,csináld a zenetaxit,és senki nem fog csesztetni,elhiheted! Bár azt is fenntartom,hogy mindenkinek jár 15 perc hírnév -ahogy Warhol mondaná -, Te megkaptad,éltél vele,de ez is elmúlik egyszer meglátod.Egyszer vissza kell térned a szürke hétköznapokhoz,ugyanebbe a közegbe,így nem célszerű ellenségeket szerezned magadnak. Én mit teszek jelenleg mikrofon nélkül?Minőségi szolgáltatást nyújtok,ahogy eddig,mindenféle extra nélkül!15 év alatt egyetlen egyszer sem volt rám panasz,extra nélkül!Csak ennyit teszek,elnézést kérek,ha csalódást okoztam. Kívánom,hogy egyszer végre az életben megtaláld a számításodat egy munkán belül és ne akarj mást csinálni akkor,csak azt ami eleve a feladatod! Sok sikert! Üdv
Nevem senki 2009.08.28. 14:43:24 / # 76324
avatar
Szaladj ki New Yorkba,csüccs be egy Yellow Cab-be,és lobogtass a taxidrájvernek egy törzsutas kártyát,indoklásul tedd hozzá,hogy a nagy múlttal rendelkező KPMG cég nyújorki igazgatóságánál dolgozol...ezért jár Neked és kész!Majd közöld vele,hogy 100 dollárossal fizetnél...A válasz, az üvegfal résén átdugott lefűrészelt csövű sörétes shotgun lesz,elhiheted! Erősen gondolkodom, hogy ezt bevezetem:-))) Csak még az akció elnevezésén gondolkozom:-)) Beszarsz, ha beülsz... pld.:-))
csogu 2009.08.28. 12:50:46 / # 76323
És most meg ne jegyezze senki, hogy én vagyok a rossz szolgáltató! Te csak azt írtad, ami ezért az összegért jár...járna.
csogu 2009.08.28. 12:47:00 / # 76322
Belcanto Étterem, Budapest A Belcanto étterem az Operaház szomszédságában található. Zenerajongók kedvenc helye, nevez zenészekkel, éneklő pincérekkel. Emellett kitűnő borokkal és ízletes ételekkel várja vendégeit, valamint minden nap délben alacsony árú ebéddel. Nyitva déltől délután háromig, majd délután 6-tól éjjel 2-ig, minden nap. Cím: Budapest, VI., Dalszínház u. 8. Telefonszám: 269-2786 és 269-3101.
rőzsehordó 2009.08.28. 10:16:37 / # 76321
avatar
beül, utazunk, kussol(bocs az erős kifejezésért), fizet azt csaá! És most meg ne jegyezze senki, hogy én vagyok a rossz szolgáltató! Tökéletesen igazad van!!!
monachus 2009.08.28. 10:11:38 / # 76320
avatar
Kedves Bubic01! Taxizz még néhány évet és nem fogsz hinni az akciókban, felhívásokban és gyűlésekben! Majd akkor megérted azokat, akiket most nem. Amúgy itt már régesrég csak egyéni haszonmaximalizálás folyik minden taxis részéről, senkivel és semmivel nem törödve. Te is ezt csinálod; az vesse rád az első követ aki nem. Ennek ellenére - mint már sokan körbejárták - csak azért nem tetszik ez a karaoké meg egyéb más fenomenális ötletek, mert egy idő múlva amikor majd beül a kedves félrészegen, ki lesz akadva, hogy nálam miért nem lehet és még nekem kell szégyellnem magam. Tényleg sok minden így kezdődött, ami ma sajnos természetes. Szerintem: beül, utazunk, kussol(bocs az erős kifejezésért), fizet azt csaá! És most meg ne jegyezze senki, hogy én vagyok a rossz szolgáltató!
MCCCXCII 2009.08.28. 08:16:39 / # 76319
Figyú. Te kaja, és kajálda szinten tájékozott vagy. Ezt hallottam másoktól. Ott az Opera környékén van állítólag egy étterem, vagy mi a csuda, ahol még énekelnek is nekem, ha megrendelem a kis zóna pörköltemet. Akkor olcsóbb a pörkölt ára, ha énekkel együtt kérem?(:-))
csogu 2009.08.28. 06:14:04 / # 76317
Jól van, nyugodj meg, ne húzd fel magad...végén még az idegtől el megy a hangod :-)
bubic01 2009.08.28. 05:54:40 / # 76316
avatar
Szerintem is! De te melyik cégnél is vagy? Ott is van törzsutaskártya ugye??? Akkor meg miről beszélsz?? Ha pesten ezt meg tudod csinálni, hogy leint,bemond, fizet, és még meg is élsz belőle, hát hajrá!!! Addig viszont amíg te is ebben a malomban darálódsz, addig nem hiszem hogy jogod lenne kritizálni a másikat, se neked se sem pedig másnak! Hidd el, 15 évvel ezelőtt nem lett volna karaoketaxi, mint ahogy fix taxi, plusz, és még taxi4 sem, mert akkor még elképzelhetetlen lett volna!!! És itt szögezem le, hogy a karaoketaxit a 164-et a 150-t stb nyugodtan köszönheted a már mindenki által elfogadott, és mennyekbe emelt Taxi4-nek! És csodálkozni fogsz! Én is csak megélni szeretnék abból amit csinálok, és inkább ez, félig meddig saját magamért, mint várva arra, hogy mikor fogjátok már fel, hogy nem én vagyok a közellenség bazze! Nem miattam döglődik a szakma, hanem azért mert egy Qva karaoketaxi jobban kiakaszt néhányatokat, mint az, hogy néhány cégnél, nem lehet kitermelni a normális módon a rezsit sem. Inkább ezzel kellene foglalkozni! Mert én karaoketaxi ide, vagy oda, ma sem vettem fel címet urh-ról, mert hiszek benne, hittem a 10,10,10 ben is, és hittem a nyilatkozatban is, és a multkori t5-ös gyűlésben is!!!! Tei mit tesztek azon kívül, hogy fekázol azért, mert be mertem tenni két mikrofont az autómba???????
málna 2009.08.27. 21:31:59 / # 76315
avatar
Szaladj ki New Yorkba,csüccs be egy Yellow Cab-be,és lobogtass a taxidrájvernek egy törzsutas kártyát,indoklásul tedd hozzá,hogy a nagy múlttal rendelkező KPMG cég nyújorki igazgatóságánál dolgozol...ezért jár Neked és kész!Majd közöld vele,hogy 100 dollárossal fizetnél...A válasz, az üvegfal résén átdugott lefűrészelt csövű sörétes shotgun lesz,elhiheted! Ti vagytok azok,akik végett eljutottunk odáig,hogy háztartási-ügyintéző-énekes sofőrökké váltunk,mindenféle engedményes faszsággal körítve!Hogy miért?Mert még jópofit vágsz ehhez és dícséred is.A világ legegyszerűbb dolga ...leinted,beülsz,bemondod hová,fizetsz és kiszállsz!Ennyi! Szerintem!
AdamGyak 2009.08.27. 14:37:48 / # 76314
avatar
Igen ez a megoldás :-) Viccet félre téve, a sunyi aláigérgetés is megérne egy misét... A fuvarért pedig a fuvarszervező felel, elvileg...
Oldalszám: 16