Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.08.27. 14:27:02 / # 76313
Ádámka, ez a csökkentés sem új keletű...általában minden zsírosabb kanyarnál előfordul, amit kolléga mások elől le akar nyúlni. Taxisbarát tarifák mellé kell még egy dolog...ami szerintem lényeges, de nem biztos, lehet megcáfolsz benne: FUVAR!!!
AdamGyak 2009.08.27. 14:20:17 / # 76312
avatar
Ezt értem én Ricsi, épp ez az hogy végre egy nem egy idióta díj csökkentésről van szó, hanem valami egyéniről, amit nem a telszám tulajdonosok léptek meg hanem egy kollégánk... Érdekes, amikor ők lépnek meg valamit, nem támadtátok el őket egységesen hanem... Nem tett semmit a szakma, az újítások ellen gondolok itt a sokszemélyes autóra a kártyalehúzóra stb. amiket itt néha rosszként említenek. Erre jön egy kolléga lép valami egyedit, ami más mint a többi és azonnal össztűz aláveszi kb mindenki. Igen egyedit, ami ahogy látom, néhány kolléga szerint kifejezetten bűn, bár ahogy látom célravezetőbb, mint ha az önköltségi árról, a gonosz telefonszámtulajdonosokról szóló történet... A megoldás pedig gondolom még várat magára Jaa és nem azt mondta hogy a 215-225 mennyire jó, de ezek minimum tavalyi árszintek (ha nem veszem a 2001-es 240Ft-ot), azóta jelentősen emelkedtek az adók, a kiadások, a rezsi. Szóval a 225, 235, 240 forintok valamivel taxisbarátabbak mint a 150-195 forintok, ezt vettem figyelembe amit az előbb írtam
AdamGyak 2009.08.27. 13:54:52 / # 76311
avatar
Zolikám rég találkoztunk, amúgy meg írjad nyugodtan nem vagyok annyira sértődékeny
Kiváncsi 2009.08.27. 06:47:20 / # 76310
avatar
Ezt hívják úgy, hogy 5Ft.-ért eladná az anyját. Ennyivel berakhatja valamelyik rokonát énekelni, és kalapba gyűjthetné a fuvardíjat, ki mennyit akar adni. A f@szért nem megy az ilyen az aluljáróba karaekozni...
törölt felh. 2009.08.27. 06:14:32 / # 76309
avatar
Ádámka.tudod mit?Inkább nem irok semmit mert a végén sirva fakadsz.Közöd nincs ehez az egészhez.A 16 éveddel és a cigány bajszoddal inkább tanulj és csajozz be.Csokollak
csogu 2009.08.27. 04:24:56 / # 76308
Hagyjátok már ezt a 164, 168, 184 forintos dolgot....Ádámka, vedd már észre, hogy ezt is azok csinálják, azok hozzák meg mint döntés a fejünk felett, akit te a 225, 235, 240 forintokkal védsz. ...és van köztük olyan, nem is egy, akik most köpködnek a 164 forintra pl....akik anno szintén csökkentettek a tarifán, nem is keveset, hogy a cégük, ahol épp akkor voltak, lábra álljon. ...és csökkentenek most is, keményen, megalkotva a gyönyörű transzferjeinket. Akkor meg miről beszélünk? Ez (megint) semmi másra sem jó, minthogy egymás vérét szívjuk és ne a megoldással legyünk elfoglalva...vagyis egy konc, amin marakodhatunk.. Ennyi és nem több.
MCCCXCII 2009.08.26. 09:16:24 / # 76307
Anno, fene tudja már hány éve (talán 7), megint egy hölgy a Váci úton...már amikor álltam meg, akkor rossz érzésem volt, de ránézésre semmi extra nem volt rajta, így engedtem beszállni...amint beszállt és becsukta az ajtót sírógöcsöt kapott, kapkodta a levegőt, markolászta a szívét, a szemei fel-fel akadtak...szóval kész volt rendesen... ” Le merem fogadni, hogy az utas felé fordultál, és úgy kérdezted meg tőle, hogy hova szeretne menni. (:-))) Egyébként nagyon tetszik, amit írtál az ügyben.
AdamGyak 2009.08.25. 21:00:56 / # 76306
avatar
Zoli...Mondod 184-el ? Akkor essen alattad szét... Ugyan... Te mintha nagyon egy másik oldalon eveznél. Ő beszereltette a karaokét, te meg egy A kategóriás merdzsóban tolod, amiben azt érzi a bohóc, akiből a szakma megél, hogy ez neki jár.
bubic01 2009.08.25. 19:54:51 / # 76305
avatar
Ezért amit én csinálok kell jogdíjat fizeni, amit meg is teszek, tehát teljesen legális módon csinálom amit csinálok...:)
666 2009.08.25. 17:22:41 / # 76304
avatar
Azt hiszem ez az egész kedvezményesdi azért van nála mert kurvára nem jött be a számítása a karaoke dologgal miközben egy talicska lóvét beleölt ennyi.

törölt felh. 2009.08.25. 16:42:57 / # 76303
avatar
De most is volt egy kanyarom még a multhéten...:)) Jövök haza meg minden..és dobálja az Onodi közt h valaki,légyszi mennyen már oda...na mondom itt álok 1 sarokra belevertem,hogy majd én oda megyek...:) Kedves kolléganöm mondja,hogy siessek mert lehet,hogy keresztapa leszek..na mondom zsilett...belenyultam már megint...az a fránya jóóuuu szivem:)) Zolika oda megy...látom,hogy kb egy herkules áll az ajtóba az asszonyal...na mondom dejóuuuu:))) Csajszi áll és mondja,hogy sietni kéne mert elfolyt neki...Hát tudok fejeket vágni...mondani se kell szerintem de már rosszul lettem...1,hogy le se esett,hogy ilyenkor mi szokott elfolyni...mikor leesett akkor még hálistennek probáltak helyezkedni a kocsiba...namármost rafinált vagyok és van ben türcsi meg lepedö is a kocsiba...:))(Igen sajnos anyám egy hárpia...és kopogás nélkül benyit,hogy nem lehetne halkabban bazdmeg?:) )Nah ezért van nállam mindig...:))Gyorsan kismama alá dobtam mindent...hogy még véletlenül se legyen olyan az ülés..Herkules jobban izgult mint én...de mondja,hogy Fönök elsö gyerek...lehetne gyorsabban?Mondom simán...hova?Délpesti...húúú mondom az nem itt van...:))De Gyors lessz...de a végén a csávó már mosolyogva arról beszélt,hogy nem is attól félt útközben,hogy jön a baba..:))) De megérte:))Te tudod Ricsi ha nekem megérte akkor megérte:))Utána beszoltam urh-n,hogy nem lettem keresztapa....és a kolléganöm fél perces hatás szünet után megkérdezte,hogy a Délpestibe mentetek?Prütty: Igen. Hatás szünet:Öööö az gyors volt kolléga...:))

csogu 2009.08.25. 16:37:19 / # 76302
A hozzád hasonló kollégák miatt van az, hogy ha az utas véletlenül hangosabban csukja be az ajtót, akkor halálra vált arccal rebeg elnézést :-)) Ilyenkor mindig nagyon hálás vagyok azoknak a kollégáknak, akik oktató jelleggel már kifejtették erről a cselekményről a kedvesnek a véleményüket :-)
törölt felh. 2009.08.25. 16:34:05 / # 76301
avatar
Elmehetnék pszihologusnak haljak meg:))
törölt felh. 2009.08.25. 16:33:22 / # 76300
avatar
Ricsi:))) AZért nem vagyok szivtelen ezt te is tudod:)) De amikor a Hajtós csajszi beüll és veszekszik a bikájával,hogy mért csak ennyiért ment el...és közben sir és sikit az úrával azt azért már a Kolev zoli se szereti.Fölleg,hogy Rám órdit,hogy vedd már halkabbra a kibaszott Rádiodat.De meg kellett volna nézni lassitva a fejét amikor igy beleturt arcal elöre a fejtámlába...még a telefon is ki esett a kezéböl és láss csodát már nem sirt:)))
csogu 2009.08.25. 16:27:11 / # 76275
Kettőnk között az az alapvető különbség, hogy én tudok és szeretek is szolgáltatni, amennyiben az utas olyan, vagy megéri jeligére van. Na erre a sírásra van egy sztorim... Anno, fene tudja már hány éve (talán 7), megint egy hölgy a Váci úton...már amikor álltam meg, akkor rossz érzésem volt, de ránézésre semmi extra nem volt rajta, így engedtem beszállni...amint beszállt és becsukta az ajtót sírógöcsöt kapott, kapkodta a levegőt, markolászta a szívét, a szemei fel-fel akadtak...szóval kész volt rendesen... Én meg csak néztem ki a fejemből, nem tudtam hirtelen mit kezdeni az elém táruló látvánnyal. Majd zihálva, fuldokolva, nyöszörögve, nagy nehezen bemondta a címet: Haller utca, az István kórház, de gyorsan, mert szívbeteg és szerinte lehet meg fog halni. Oscárdíj, komolyan mondom megérdemelte volna. Gyorsan dugtam egy egyest és megindultam...de valami bevillant...az a nézés, amit akkor láttam, amikor lassítottam mellette. Olyan vizslató, fürkésző....nyomtam egy satut, miközben az utas haldokolt mellettem... - Hölgyem...800 méterre van tőlünk a Szobi utca, oda elviszem ingyen, minden ellenszolgáltatás nélkül, de az István kórház 2 ezer forint lesz, amit előre kell fizetni....vagy szálljon ki, most, itt. A csaj rám nézett, bele a szemembe, majd benyúlt a zsebébe és kivágott a műszerfalra 2db ezrest... - Akkor Haller 74, maga szívtelen... (Ez szinte pontosan a kórházzal szemben van) Arca megkeményedett, rám sem nézett...egész úton hallgattunk. Amikor megérkeztünk szállt kifelé...nem megszégyenülve...nem ám, hanem mérgesen, durcásan... Én még azért odavetettem neki: - Kezeit csókolom...és jobbulást :-)) Na most akkor leírom hogy tett volna Pólyás, a karaoke taxisunk. Megintik, megáll...csaj beszáll...műsor elkezdődik. Gyorsan ad neki egy 100-as hapcit, hogy abba fújja az orrát, majd amikor a megtudja a sztorit, akkor padlógázzal elindul és veszettül énekelni kezdi a csajnak a : Fáj a szívem, jajj de nagyon beteg kezdetű nótát. Megérkezve lekártyázza, majd beígéri neki a mézet, hogy ha a kórházban szerez neki 10 fuvart, akkor utána ad neki egy 50 ezer forintos utalványt, amit (non-stop) le is utazhat vele. Mondjuk Pólyás utasszemszögből sokkal emberbarátibb...értem én :-))

EdDeline 2009.08.25. 16:22:27 / # 76299
avatar
Na ezt most matekozzátok le nekem légyszi:)

csogu 2009.08.25. 16:13:36 / # 76298
Nézd Zoli, nekem semmi bajom a plusz szolgáltatással és hazudnék ha azt mondanám, hogy nálam még nem ettek a kocsiban...de annak ára volt és nem még én adtam az út végén kedvezményt. Basszus, láttál már te olyat mondjuk a Pillangóban, hogy ha a kaja mellé savanyúságot is kérek, akkor 1300 helyett (ami csak a főkaja) 1100-t kell fizetnem? Mert ő a nyomott árból ad kedvezményt. Kiírná azt, hogy 300 Ft/km és ha 10x utazott velem, akkor 20% kedvezmény...egy szavam sem lenne. De így?? Számold ki...a Taxi2000 164 Ft-os tarifája alá megy bőven és 1 napos előrendeléssel, az Isten tudja mennyit rágurulva.
törölt felh. 2009.08.25. 16:13:19 / # 76297
avatar
Elég voltak csak leirni:)))))
Nevem senki 2009.08.25. 16:12:11 / # 76296
avatar
Még a kezem is beleremegett:-))

Nevem senki 2009.08.25. 16:11:40 / # 76295
avatar
Az enyémnek???? Az utasét lenne érdemes utána megnézni:-)))
Oldalszám: 16