Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
málna 2009.06.14. 11:22:40 / # 76117
avatar
És ha holnaptól azt mondaná a sipeki és többiek,hogy jó üzletpolitika,és igenis be kell ruháznia a taxisnak ilyesmire,akkor mi a szart csinálnál???Kötelezne erre,mint ahogy a kártyalehúzót is kifizettetik az emberrel,pedig ez a fuvarszervező cég saját baja és érdeke lenne,hog tartsa az európai szintet!Ilyenkor is parasztlázadást kéne csinálni?Vagy már volt,csak lemaradtam volna róla kollegám???
málna 2009.06.14. 11:12:46 / # 76115
avatar
Én pedig csak Kolevet tudnám ismételni...Egyetértek vele!!!Minek kell ezt csinálni?Miért kell rázni a rongyot,amikor baj van??(Tipikus magyar mentalitás!)Minek kell 23.századot csinálni egy taxiban?A taxi nem erre van! Én személy szerint a GPSPDAPNA lázat is egy baromságnak tartom..Kilóg a segge az embernek,de akciós teszkós villanytérképet vesz 50 ezerért.De a makkos cipős és a fog nélküli szolgáltatás,az nem baj...Annak idején,amikor elkezdtünk taxizni,nem voltak ilyen ketyerék,mégis megtaláltam amit akartam,ha nem tudtam,mert volt(van)papírtérképem! A múltkor volt egy utasom,aki megjegyezte,hogy miféle taxis vagyok,akinek nincs dzsipíesze.. Hát ezt lehet tenni azzal,aki nem hajlandó azonosulni a fogyasztói társadalom rémeivel!A végén még én lógok ki a sorból,és nekem kell elnézést kérnem az utastól és más kollégáktól,hogy nálam nincsenek ilyen játékszerek! Szóval a seggnyalás eme formáját sosem tartottam normális dolognak!
Dr.Manhattan 2009.06.14. 07:58:17 / # 76114
avatar
Csak abban az esetben , ha hagynánk kötelezővé tenni.
Dr.Manhattan 2009.06.14. 07:57:04 / # 76113
avatar
Kolev! Ne haragudj a srácra , Ő így nyugtatja meg a lelkiismeretét , hogy miért nem hajlandó 3000 -nél kevesebbért mozdulni. Ez nem gondolom , hogy lejáratná a taxisokat. Az viszont igen , ha hagynánk kötelezővé tenni. Aztán jön a hajszárító a kocsiba, meg a ps3. Ő is csak tisztességes megélhetésre vágyik szerintem, mint Mi mindannyian.
csogu 2009.06.14. 06:45:16 / # 76112
Valaki mosson fel...
tomajer 2009.06.14. 01:09:09 / # 76110
Csak ismételni tudom magam:-) Dőjjé hátra, pihennyé, nehéz napod lehetett! :-) Meghallgattuk a véleményed. Határozottan élveztük! De ugye nem baj, ha nem értünk egyet? :-)
törölt felh. 2009.06.13. 23:58:24 / # 76109
avatar
Te ÚRISTEN!!!!! Laikus mit lát? Örült taxisunk megveszi az örült cuccokat az autójába.DE SZARUL MEGY!!!!!MIEN ROSSZ A TAXISOKNAK!!!!AZ ILYEN EMBERT KÉNE komolyan mondom felgyujtani.Azt majd valamelyik marha aki utazott vele és beül valamelyikötökhöz majd magától tekeri a rádiót és majd énekelni fog a fületekbe.Biztosan rögöni fogtok.De majd amikor a csávó számon kéri,hogy nálad mé nincs karaoké majd akkor is mosolyogjál.Nem is értem Tomajer ilyen hülyeséget mint ez miért kell egyáltalán publikálni.Miért kell ebben partnernek lenni.Nesze neked érdekképviselet amikor egy ilyen idiota hülyét csinál mindenkiböl.Pffff kiégtem teljesen.Remélem valaki majd elénekli neki a Zámbó Jimmy-t.Bár amilyen aberált ez a gyerek.....!Szánalmas.Adtatok magatoknak egy pofont.

tomajer 2009.06.13. 18:52:09 / # 76107
[b]Karaoke Taxi Ha biztosra mész, melegíts![/b] Már a buliba vezető úton begyakorolhatod kedvenc nótáidat. Fiatal, mosolygós sofőrünk, biztonságosan eljuttat és elengedhetetlen hangulatot biztosít, normál taxi tarifával. A Karaoke Taxi igénybe vehető normál tarifával, taxiként, amiben énekelni lehet. Rendelhető, karaoke taxiként, leány és legénybúcsúkra, városnézésre, party autónak, sétakocsikázásra óradíjért is. Próbáld ki még ma! :-)

Oldalszám: 16