| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.06.01. 10:51:54 / # 289080 |
|
Bao, én azt már odaadtam...nem? Hanem, akkor baj van, mert fogalmam sincs hol van:-((((
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.06.01. 05:07:14 / # 289079 |
|
Csogu!! :(
Elfelejtettem elkérni a dévédét és a cédét.
:(
|
| nemkar | 2008.06.01. 04:53:14 / # 289078 |
|
Tegnap, és mára már változott a helyzet nálunk.
Hál Istennek.
A diszik, már oda nem igazán szívesen veszik fel a megrendelést, és megint lesétáltatják, a "kedvest", a híd vmlyk oldalára.-:))
Előzmény: #289072 tomajer 2008.05.31. 08:30:51 |
| fradika | 2008.05.31. 16:26:05 / # 289076 |
|
Ja,úgy már értem!
Kaptál listát is?
Előzmény: #289075 csogu 2008.05.31. 15:56:29 |
|
| csogu | 2008.05.31. 15:56:29 / # 289075 |
|
Vártam, hogy kinyisson a piac...volt még 20 percem addig:-))
Előzmény: #289074 fradika 2008.05.31. 15:49:21 |
|
| fradika | 2008.05.31. 15:49:21 / # 289074 |
|
Csogu!
A Szent István körúton alszod ki magad?:)
|
|
| csogu | 2008.05.31. 14:31:57 / # 289077 |
|
Kaptam...hosszabb volt mint Schindler úré:-))
Előzmény: #289076 fradika 2008.05.31. 16:26:05 |
|
| MCCCXCII | 2008.05.31. 08:56:10 / # 289073 |
|
Hát nem érzed az "illatáról"? (:-))
Előzmény: #289042 cbtaxi 2008.05.28. 16:25:14 |
|
| tomajer | 2008.05.31. 08:30:51 / # 289072 |
|
Sőt mitöbb! Én is, és Attus is!
Azért az már elgondolkoztató, ha véletlenül négy taxis egyetért valamiben!!! :-)
Előzmény: #289071 nemkar 2008.05.31. 06:37:30 |
|
| nemkar | 2008.05.31. 06:37:30 / # 289071 |
|
Milyen érdekes?
hát nem, ezt írtama a másik topicban?-:)))
Előzmény: #289070 Apuka 2008.05.31. 06:11:37 |
| Apuka | 2008.05.31. 06:11:37 / # 289070 |
|
"Kultúr országokban a rendőrség 2 perc alatt megoldaná ezt a problémát, aztán taxis, taxicég és utas együtt gondolkodhatna a hogyantovábbon!"
Az éjjel ( ha rövid időre is ) a rend éber őrei minden taxist eltanácsoltak a szigeti lejárótól.
Érdekes módon az utasok ugyanúgy rendelgettek továbbra is és nem voltak fáradtak elsétálni a Bem mozihoz vagy a másik oldalon az Otp-hez. :)
Ebből is látszik, a cégeknek kéne összebeszélni és megszüntetni a rendelés felvételt a lejáróhoz.
És máris nincs szükség a hatóság segítségére!
Előzmény: #289067 attus 2008.05.30. 19:25:16 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.05.30. 20:16:43 / # 289068 |
|
Jól gondoltam,hogy örülni fogsz annak,hogy felismernek és köszöntenek az utcán!
Oké,duda helyett majd integetek!
Üdv.!
:)
Előzmény: #289063 Nevem senki 2008.05.30. 12:26:26 |
| attus | 2008.05.30. 19:25:16 / # 289067 |
|
Elbeszélünk egymás mellett!
Én is reform párti vagyok, de:
1. A reformokat nagyon óvatosan kell csinálni, mert ha rosszul sül el nagyot lehet vele bukni(lásd Buda,T5)
2.Olyan reformokat is kell csinálni ami a mi munkánkat megkönnyiti, és olyanokat is ami megszünteti ezt a balkán feelinget ami itt van a taxizásban!
-Erre egy pl. ez a szigeti( és igazatok van sok egyéb más hely) mizéria. Kultúr országokban a rendőrség 2 perc alatt megoldaná ezt a problémát, aztán taxis, taxicég és utas együtt gondolkodhatna a hogyantovábbon!
A másik: Nem én találtam ki ezt a közvéleménykutatósdit, a szemle utáni fejtágítón mondták. Azt, hogy a T5 milyen most nem tudom, régen tényleg jó volt, és ehhez a többiekkel együtt nekem is volt közöm. Itt most csak egy kis porszem vagyok a 650 ember között, és én élvezem ezt a helyzetet, és próbálok csendben elvegyülni. Közben ugyanúgy szolgáltatok ahogyan eddig is, szerintem nem olyan rosszul.
Előzmény: #289050 dorong 2008.05.30. 08:08:24 |
| AdamGyak | 2008.05.30. 15:27:36 / # 289066 |
|
Így jár aki a háza elől dolgozik :))
Előzmény: #289063 Nevem senki 2008.05.30. 12:26:26 |
| Nevem senki | 2008.05.30. 14:29:42 / # 289065 |
|
Te meg ne árulkodj, mert ott is dudálni fog:-))))
Előzmény: #289053 csogu 2008.05.30. 11:33:28 |
| Nevem senki | 2008.05.30. 12:28:43 / # 289064 |
|
"Anyám tót volt, apám félig székely.
Én meg magyar vagyok egészen!"
Ismerős ez valahonnan Baó?????
|
| Nevem senki | 2008.05.30. 12:26:26 / # 289063 |
|
Mennyire örülök:-)))
A lakók meg engem küldenek az anyámba a dudálgatós haverjaimmal együtt:-)))))
Ne tedd többé, már nyár van és nyitott ablakoknál alszanak.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.05.30. 12:01:35 / # 289061 |
|
Ahoj csogu!
:)
Előzmény: #289060 csogu 2008.05.30. 11:59:51 |
| csogu | 2008.05.30. 11:59:51 / # 289060 |
|
Én apámtól és anyámtól származom:-)
Válaszoltam.
Most meg meló, hello!
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.05.30. 11:47:24 / # 289056 |
|
Míves gay klub lesz itt?
Előzmény: #289055 csogu 2008.05.30. 11:42:49 |