Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.06.01. 10:51:54 / # 289080
Bao, én azt már odaadtam...nem? Hanem, akkor baj van, mert fogalmam sincs hol van:-((((
Bao, a FŐNÖK! 2008.06.01. 05:07:14 / # 289079
avatar
Csogu!! :( Elfelejtettem elkérni a dévédét és a cédét. :(

nemkar 2008.06.01. 04:53:14 / # 289078
avatar
Tegnap, és mára már változott a helyzet nálunk. Hál Istennek. A diszik, már oda nem igazán szívesen veszik fel a megrendelést, és megint lesétáltatják, a "kedvest", a híd vmlyk oldalára.-:))
fradika 2008.05.31. 16:26:05 / # 289076
Ja,úgy már értem! Kaptál listát is?
csogu 2008.05.31. 15:56:29 / # 289075
Vártam, hogy kinyisson a piac...volt még 20 percem addig:-))
fradika 2008.05.31. 15:49:21 / # 289074
Csogu! A Szent István körúton alszod ki magad?:)

csogu 2008.05.31. 14:31:57 / # 289077
Kaptam...hosszabb volt mint Schindler úré:-))
MCCCXCII 2008.05.31. 08:56:10 / # 289073
Hát nem érzed az "illatáról"? (:-))
tomajer 2008.05.31. 08:30:51 / # 289072
Sőt mitöbb! Én is, és Attus is! Azért az már elgondolkoztató, ha véletlenül négy taxis egyetért valamiben!!! :-)
nemkar 2008.05.31. 06:37:30 / # 289071
avatar
Milyen érdekes? hát nem, ezt írtama a másik topicban?-:)))
Apuka 2008.05.31. 06:11:37 / # 289070
"Kultúr országokban a rendőrség 2 perc alatt megoldaná ezt a problémát, aztán taxis, taxicég és utas együtt gondolkodhatna a hogyantovábbon!" Az éjjel ( ha rövid időre is ) a rend éber őrei minden taxist eltanácsoltak a szigeti lejárótól. Érdekes módon az utasok ugyanúgy rendelgettek továbbra is és nem voltak fáradtak elsétálni a Bem mozihoz vagy a másik oldalon az Otp-hez. :) Ebből is látszik, a cégeknek kéne összebeszélni és megszüntetni a rendelés felvételt a lejáróhoz. És máris nincs szükség a hatóság segítségére!
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 20:16:43 / # 289068
avatar
Jól gondoltam,hogy örülni fogsz annak,hogy felismernek és köszöntenek az utcán! Oké,duda helyett majd integetek! Üdv.! :)
attus 2008.05.30. 19:25:16 / # 289067
avatar
Elbeszélünk egymás mellett! Én is reform párti vagyok, de: 1. A reformokat nagyon óvatosan kell csinálni, mert ha rosszul sül el nagyot lehet vele bukni(lásd Buda,T5) 2.Olyan reformokat is kell csinálni ami a mi munkánkat megkönnyiti, és olyanokat is ami megszünteti ezt a balkán feelinget ami itt van a taxizásban! -Erre egy pl. ez a szigeti( és igazatok van sok egyéb más hely) mizéria. Kultúr országokban a rendőrség 2 perc alatt megoldaná ezt a problémát, aztán taxis, taxicég és utas együtt gondolkodhatna a hogyantovábbon! A másik: Nem én találtam ki ezt a közvéleménykutatósdit, a szemle utáni fejtágítón mondták. Azt, hogy a T5 milyen most nem tudom, régen tényleg jó volt, és ehhez a többiekkel együtt nekem is volt közöm. Itt most csak egy kis porszem vagyok a 650 ember között, és én élvezem ezt a helyzetet, és próbálok csendben elvegyülni. Közben ugyanúgy szolgáltatok ahogyan eddig is, szerintem nem olyan rosszul.
AdamGyak 2008.05.30. 15:27:36 / # 289066
avatar
Így jár aki a háza elől dolgozik :))
Nevem senki 2008.05.30. 14:29:42 / # 289065
avatar
Te meg ne árulkodj, mert ott is dudálni fog:-))))
Nevem senki 2008.05.30. 12:28:43 / # 289064
avatar
"Anyám tót volt, apám félig székely. Én meg magyar vagyok egészen!" Ismerős ez valahonnan Baó?????
Nevem senki 2008.05.30. 12:26:26 / # 289063
avatar
Mennyire örülök:-))) A lakók meg engem küldenek az anyámba a dudálgatós haverjaimmal együtt:-))))) Ne tedd többé, már nyár van és nyitott ablakoknál alszanak.
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 12:01:35 / # 289061
avatar
Ahoj csogu! :)
csogu 2008.05.30. 11:59:51 / # 289060
Én apámtól és anyámtól származom:-) Válaszoltam. Most meg meló, hello!
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 11:47:24 / # 289056
avatar
Míves gay klub lesz itt?
Oldalszám: 1757