Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.05.30. 11:42:49 / # 289055
Szó-szó. Vívom a mindennapos kis csatáim, azt az idő meg csak telik. Élvezettel olvasgatom Attus és Dorong szócsatáit...szeretem amikor két intelligens ember ütközik meg. Nincs trágárság, nincs túlzott személyeskedés, hanem finoman küldik el egymást melegebb éghajlatra:-)
csogu 2008.05.30. 11:33:28 / # 289053
Áhá, hááát ezért jött át ma éjszaka az "én" tutimba aludni:-)))
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 11:27:11 / # 289052
avatar
Helló "Nevem senki" mester! Én ébresztelek fel napok óta a Róna tutidban! :D

Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 09:57:27 / # 289059
avatar
Modroczkyra (te német vagy cseh származású vagy?) ,ment egy mail. :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 09:55:04 / # 289058
avatar
Minek,ha már egy "jót" zsidózni se lehet?? :)
csogu 2008.05.30. 09:53:16 / # 289057
Szeretnél tag lenni, mi?:-))
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 09:37:55 / # 289054
avatar
Nagyon eltűntél Csogu mester! Minden jó?? :)
dorong 2008.05.30. 08:08:24 / # 289050
avatar
Attus...gyanítom nem akarod megérteni amit én probáltam meg levezetni.S pont ezért nem "teniszezem" itt a fórumon, csupán csak véleményt nyilvánítok ( ismerős zöveg ugyi? :} ). A köpködéstől egyébként ez igencsak messze áll úgy gondolom. Ahogy elnézem pld Csogu is hasonló sikon gondolkodik mint jó magam ( Lehet hogy én is kedvelni fogom? :))) ) és erőteljesen kétlem hogy személyiszámig be kéne mutatkoznom, vagy mindenkitől elvárod aki épp nem osztja a Te nézeteidet?Mellesleg semmi bajom Veled egészében mint emberrel "Ombre", de ez egy fórum. Nem személyes beszélő egy tutiban. Egyetlen percig nem állítottam egy sor elejéig sem hogy zöld pardon elé nyakkendős kollegákat kellene küldeni csak mert a Taxis cégek a megrendelőik kegyeit keresik a tortaszelet bővítés kereteit közt.Lehet nem figyeltél, pedig többen megértették, én az ötletet mosolyogtam meg amit javasoltál másik fórum téma alatt, hogy majd az utas sétáljon ki ide meg oda azon éjszakai szórakozó helyeknél ahol képtelenség szabálysértés nélkül várakozni. Ugyanis már kivitelezhetetlen. Így szokták meg.Persze az ötlet spartacusiasan nemes, de inkább hősies. A City-t sem az egekig óhajtottam magasztalni.Azzal a "darálóval" ami ott van én sem tudok azonosulni.Vannak akik igen.Becsülöm is őket érte, hogy abban "élnek".Én a reformok szükségességére próbáltam felhívni yoda barátodnak a figyelmét.Csak lelkileg nagyon egy hullámhosszon vagytok, lehet elsíklottál emelett .) Az hogy a 6x6 jobb eredményt ért ( amiért gratulálok - ha igaz ) a közvélemény kutatásokban, azért nem meglepő mert TE épp ott vagy.Amíg a Tele5-nél voltál AZ volt a legjobb cég.Nyílván azóta nem az mióta TE (is) eljöttél.Érdekes összefüggések.Csak halkan szólók EZ meg egy főtaxis topic, lehetne több diplomáciai érzéked a főtaxis kollégákkal szemben, hátha ők is olvassák ezt, és nem csak az "ellenállók" :) Ez még kikívánkozott belőlem :)
törölt felh. 2008.05.30. 07:33:57 / # 289051
avatar
Szerintem meg a Főtaxi a legjobb cég. Persze ha kollégák nem zsidózák köcsögözik és köpdösik egymást.
attus 2008.05.30. 06:42:40 / # 289049
avatar
Ez még kikivánkozik belőlem: Én Szalai Attila vagyok, a T5 ex 720, 6x6 719, de ezt a nicknevemből(és egyébként is) mindenki tudja. Te ki vagy? "Dorong" az arctalan megmondó ember, akinek minden nagyon szép, minden nagyon jó! Tudom az internet már csak ilyen...
AdamGyak 2008.05.29. 18:45:53 / # 289048
avatar
A nyakkendő nem minden, viszont a citynél ahogy én látom utas oldalon vannak a legtöbben a jól öltözött bizniszmen kinézetű emberek, az autót szerintem ne piszkáld mert más topikokban, meg általában arról folyik a vita hogy, mindig mindig újabb lízingbe hajszolják bele a kollégákat.
attus 2008.05.29. 17:47:31 / # 289047
avatar
"hogy nem TI vagytok azok akikhez a taxitársaságok alkalmazkodnak, hanem a MEGRENDELŐK" Mutassál már nekem légyszíves egy olyan megrendelőt akinek minden vágya az, hogy nyakkendőben érkezzen meg érte a sofőr a lacettijével, vagy az "f" astrájával a zp elé?! Mint már többször leírtam(nyugodtan keresd vissza), vannak nagyon jó dolgok a Citynél, mind utas, mind taxis szempontból nézve, de semmivel nem emelkedik ki a jobb cégek közül, ha a megrendelői oldalról nézzük! A 6x6 pl.(ha igaz) jobb értékelést ért el a közvéleménykutatóknál! ...és nem negatív vagyok, hanem a véleményemet írom csak le, persze ha szabad! A legutóbbi kottázásodnál észrevettem, hogy a párbeszéd nem a te stílusod. Cáfolj rám és válaszolj! Ha gondolod...
attus 2008.05.29. 17:13:26 / # 289046
avatar
Nem tudom mi bajod van velem Ombre, de nem is érdekel! Nem lehetek én sem mindenkinek szimpatikus! De, hogy tudatlanul sok marhaságot összebeszélsz az biztos! Egy dologra azért nagyon kiváncsi lennék, te nagyon lojális srác, te mióta vagy a mostani cégednél? A másik ha az embernek véleménye van az nálad miért köpködés????
yoda 2008.05.29. 13:32:47 / # 289045
avatar
:))))))))))))))))) (Te kis csacsi...)
dorong 2008.05.29. 08:30:07 / # 289044
avatar
"A többség emlékszik a DZ előtti időszakra is...megvan győződve arról,hogy a "reformok" szükségesek!Néma cíkiadás,Pos terminál,stb...Hiszen ezt csinálja a City óta" Butuska yodácska.Legalább gondolkoznál mielött a szokásos szinten aluli formáddal próbálkozol a fórumozással.Az általad közkedvelt "reformer" már rég nem volt a Citynél amikor ott bevezették a pos terminált, a kártyalehúzót stb, és nini...még mindig ( és lesz egy jódarabig ) a City az első budapesti taxitársaság.Lehet utálni az említett céget, és a körülményeket.Csak megint elfelejted hogy nem TE vagy a mérvadó.Hanem az utazó közönség.Attus pajtásoddal nem bírjátok megemészteni hogy nem TI vagytok azok akikhez a taxitársaságok alkalmazkodnak, hanem a MEGRENDELŐK.Az a hajó elúszott amikor ezen változtathattatok volna.Ha akarod hanem elöbb utóbb itt is be lesz vezetve a néma címkiadás.Mert ahogy megboldogult Hofi is mondta, onnan nyugatról ide a leejtő végére jön ám minden...és az növeli tovább a tortaszeletecskéjét, aki elöbb kapcsol.De nyilván a City szempontjából felesleges reform volt/lesz ez is. "Igaz, D.Z. hozott magával címeket az Est-től,de a minőséget Mi tartottuk fent." Megint vaktában lövöldözöl a net világában (is).Az Est.Taxi címeit úgy ahogy van a Taxi4 vette át, maximum az jött át a Tele5-be amit ott nem vittek el.A Taxi4 azóta is szenved azzal a címállománnyal rendesen. A kollegák valóban szolgáltattak, és szolgáltatnak a mai napig is.Ők nem hagyták el a süllyedő hajót mint Te, Attus cimboráddal ( Attus, valóban, "kemény" dolog nem a homokba dugni a fejed és "átmatricázni", majd feldobni témának a Margitszigetes rendeléseket, mondod Te, aki úgyanúgy felveszi a Margit körút Mamut 2-t vagy az Oktogon Burger Kinget 3-al, netán 5-el, majd két-három-négy perc után reklamálsz folyton.Ehhez valóban kell a tizenéves tapasztalat, meg a "tökösség" :} ), hanem legalább próbálnak a felszínen maradni.A lojalitást mint fogalmat meg sem említem Neked, nem is értenéd... D.Z. is elhagyta a süllyedő hajót, azonban hatalmas különbség van közte és közted.Ő legalább nem szidja az egész társaságot, vagy kifejezetten csak egy embert.Veled ellentétben.Nyilván örülhetnek azok a kollegák neked az új "homokozódban" ( ahol vissza adták a Tele5-nél elvett lapátot ) hogy ilyen stílust képviselsz.Kíváncsi vagyok mi lesz mikor két,három,esetleg négy év múlva, ha még mindig ott leszel, és ki ismered a "helyi viszonyokat" és valami majd nem tetszik, találva új ellenség képet, előadod ugyanezt.Egyértelműen közkedvelt leszel.Főleg ezzel a "rázzuk a rácsot dühből" stilussal itt ott a fórumtémákon. S akkor Neked is marad "csak" a Budapest Taxi....ahol már előre szeretnek ezért a kijelentésedért (is). Csak így tovább.
utolsó senki 2008.05.28. 17:31:48 / # 289043
avatar
Nem kritika,csak cbnek javasoltam,hogy ne írkáljon...mindenfélét.
cbtaxi 2008.05.28. 16:25:14 / # 289042
avatar
Ezt én sem értem! Miben vok én benne?????

Nevem senki 2008.05.28. 14:16:36 / # 289040
avatar
Csak tudnám most kit vagy mit kritizálsz:-))))
utolsó senki 2008.05.27. 21:29:08 / # 289036
avatar
cb taxi minek írsz ide bármit is?! Benne vagy a dolgokban,látod mi megy itt!
AdamGyak 2008.05.27. 21:19:51 / # 289035
avatar
A tóban fellelhető halmennyiség kétszeresét fogták ki-úgy hogy egyet sem dobott vissza-, ez csak Chuck Noriss teljesítményéve vetekszik, azonban a halakat a szerkesztőség állatvédelmi jogból nem mutathatja!
Oldalszám: 1757