Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
666 2008.05.27. 17:20:03 / # 289034
avatar
sok szép tisztára nyalt s&gg volt ezután a horgász party után már megint.

rosszqtya 2008.05.27. 17:19:57 / # 289033
avatar
nekem a balambér csinálta a rádióimat... évente 1x ránéz és jó... a 125 mindig jó volt, a 308 soha nem lett jó... meglehet nézni mennyi címet vettem fel vele.. mondjuk ez 94-95ben volt... akkor még nem volt annyi batyus... most kb 2-3 évent járok a dobosmikihez, mert másik cégnél vagyok már azóta, de max szálszakadás, vagy esetleg biztosítékot kell bizgetni, de mikor bemegyek hátul a józsihoz _mindig_ áll ott 1-1 fűtaxis akinek hol az ülés alá, hol ide, hol oda szerelnek batyut... szal véletlen se kívánkoznék vissza a FTbe 14 év után...
cbtaxi 2008.05.27. 15:46:04 / # 289032
avatar
Töprengek.Egy pár oldallal ezelőtt gratuláló és részvétnyílvánító beírásokat olvastam. Úgy látszik D.Z személye nem hagy hidegen senkit sem. Azért megkérdezném: vajon hány taxis dolgozott már 2-3 vagy akár több cégnél is? Hány ember mondhatja el magáról, hogy 18 éves kora óta, nyugdíjig csak egy munkahelye volt? Most nálunk fog dolgozni.Remélhetőleg a mi hasznunkra!Van akinek ez nem esik jól.Barátomnak tekintem és megértem Őt!De meg kell próbálni együtt működni és valami jót alkotni közösen. Csak a vak nem látja,hogy az eltelt 2 évben megmozdult valami!A fővárosi éjszakai élet piacvezetői lettünk.Az, hogy ez így lett nem "semmittevéssel" hullott az ölünkbe! Valakik tettek érte valamit! Tisztelt "vitriolos tollal" író barátaim! A kritikára - az építő jellegü - kritikára szükség van! Más különben a vezetés azt hinné, hogy minden tökéletes és hátradőlhet! De valamiért itt dolgoztok Ti is! Tehát annyira azért mégsem rossz, nem igaz? Egy cég sem engedheti meg magának, hogy ölbe tett kézzel szemlélje a "kész művet". Mert sosincs kész! Az esély meg mindenkinek jár, hogy bizonyíthatson!

csogu 2008.05.27. 14:18:48 / # 289031

utolsó senki 2008.05.27. 07:05:24 / # 289030
avatar
Sajnos nem voltak előrelátóak-halpiac-,így egy snecit sem tudtak felmutatni a mérlegeléskor...
Nevem senki 2008.05.27. 03:55:04 / # 289029
avatar
Végignéztem a képgalériát. Láttam én ott mindent, csak egyet nem: [font size=6]HALAT DDDDDDDDD[/font]

tomajer 2008.05.26. 21:02:51 / # 289028
Nemmondod! Gondolod, a szakatt gatyáját is el lehetett volna sózni?!? :-( Ha én ezt tudom:-)
AdamGyak 2008.05.26. 20:29:55 / # 289027
avatar
Engedd meg hogy, szerintem a Rékáról nem csak a hallotaxis pólót tépték volna le... :)
tomajer 2008.05.26. 18:50:38 / # 289026
Nagy keletje volt (lett volna) a hallotaxis pólónak!!! Le akarták tépni MaRekáról:-))) De mivel lilában nem volt, így fájó szívvel LilaZoli is lemondott róla:-)
krisztina75 2008.05.26. 18:10:50 / # 289024
avatar
hogy is van ez??-:D

krisztina75 2008.05.26. 18:09:23 / # 289023
avatar

krisztina75 2008.05.26. 18:08:24 / # 289022
avatar
és ne felejtsük el,hogy tegnap volt a nemzetközi gyermeknap..nagyon jól érezték magukat-:)

krisztina75 2008.05.26. 18:00:19 / # 289021
avatar
fákat csavart,ágakat tört,csak a szerelés megmaradjon-:DD

AdamGyak 2008.05.26. 17:58:41 / # 289018
avatar
És fejbelőtte a pisztrángot.

krisztina75 2008.05.26. 17:53:13 / # 289020
avatar
probálta csúzlivalis-:))

AdamGyak 2008.05.26. 17:48:27 / # 289019
avatar
Melyik televíziós társasággal osztva vettétek meg hatalmas pénzeken a liszensz jogokat ? =) Bögre-toll-matrica után már HT-s póló a divat ? :)
krisztina75 2008.05.26. 16:17:03 / # 289025
avatar

tomajer 2008.05.26. 07:18:54 / # 289017

Bbetyár 2008.05.25. 21:14:44 / # 289016
csali

trubadur 2008.05.25. 20:42:35 / # 289015
avatar
Barátunk az .........ORSÓS...klán :-))

Oldalszám: 1757