| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| 666 | 2008.05.27. 17:20:03 / # 289034 |
|
sok szép tisztára nyalt s&gg volt ezután a horgász party után már megint.
|
| rosszqtya | 2008.05.27. 17:19:57 / # 289033 |
|
nekem a balambér csinálta a rádióimat...
évente 1x ránéz és jó... a 125 mindig jó volt, a 308 soha nem lett jó...
meglehet nézni mennyi címet vettem fel vele..
mondjuk ez 94-95ben volt... akkor még nem volt annyi batyus...
most kb 2-3 évent járok a dobosmikihez, mert másik cégnél vagyok már azóta, de max szálszakadás, vagy esetleg biztosítékot kell bizgetni, de mikor bemegyek hátul a józsihoz _mindig_ áll ott 1-1 fűtaxis akinek hol az ülés alá, hol ide, hol oda szerelnek batyut...
szal véletlen se kívánkoznék vissza a FTbe 14 év után...
Előzmény: #288972 1x1 2008.05.23. 12:36:54 |
| cbtaxi | 2008.05.27. 15:46:04 / # 289032 |
|
Töprengek.Egy pár oldallal ezelőtt gratuláló és részvétnyílvánító beírásokat olvastam.
Úgy látszik D.Z személye nem hagy hidegen senkit sem.
Azért megkérdezném: vajon hány taxis dolgozott már 2-3 vagy akár több cégnél is?
Hány ember mondhatja el magáról, hogy 18 éves kora óta, nyugdíjig csak egy munkahelye volt?
Most nálunk fog dolgozni.Remélhetőleg a mi hasznunkra!Van akinek ez nem esik jól.Barátomnak tekintem és megértem Őt!De meg kell próbálni együtt működni és valami jót alkotni közösen.
Csak a vak nem látja,hogy az eltelt 2 évben megmozdult valami!A fővárosi éjszakai élet piacvezetői lettünk.Az, hogy ez így lett nem "semmittevéssel" hullott az ölünkbe! Valakik tettek érte valamit!
Tisztelt "vitriolos tollal" író barátaim!
A kritikára - az építő jellegü - kritikára szükség van!
Más különben a vezetés azt hinné, hogy minden tökéletes és hátradőlhet!
De valamiért itt dolgoztok Ti is! Tehát annyira azért mégsem rossz, nem igaz?
Egy cég sem engedheti meg magának, hogy ölbe tett kézzel szemlélje a "kész művet".
Mert sosincs kész!
Az esély meg mindenkinek jár, hogy bizonyíthatson!
|
| csogu | 2008.05.27. 14:18:48 / # 289031 |
|
|
|
| utolsó senki | 2008.05.27. 07:05:24 / # 289030 |
|
Sajnos nem voltak előrelátóak-halpiac-,így egy snecit sem tudtak felmutatni a mérlegeléskor...
Előzmény: #289029 Nevem senki 2008.05.27. 03:55:04 |
| Nevem senki | 2008.05.27. 03:55:04 / # 289029 |
|
Végignéztem a képgalériát.
Láttam én ott mindent, csak egyet nem:
[font size=6]HALAT
DDDDDDDDD[/font]
|
| tomajer | 2008.05.26. 21:02:51 / # 289028 |
|
Nemmondod!
Gondolod, a szakatt gatyáját is el lehetett volna sózni?!? :-(
Ha én ezt tudom:-)
Előzmény: #289027 AdamGyak 2008.05.26. 20:29:55 |
|
| AdamGyak | 2008.05.26. 20:29:55 / # 289027 |
|
Engedd meg hogy, szerintem a Rékáról nem csak a hallotaxis pólót tépték volna le... :)
Előzmény: #289026 tomajer 2008.05.26. 18:50:38 |
| tomajer | 2008.05.26. 18:50:38 / # 289026 |
|
Nagy keletje volt (lett volna) a hallotaxis pólónak!!!
Le akarták tépni MaRekáról:-)))
De mivel lilában nem volt, így fájó szívvel LilaZoli is lemondott róla:-)
Előzmény: #289019 AdamGyak 2008.05.26. 17:48:27 |
|
| krisztina75 | 2008.05.26. 18:10:50 / # 289024 |
|
hogy is van ez??-:D
|
| krisztina75 | 2008.05.26. 18:09:23 / # 289023 |
|
|
| krisztina75 | 2008.05.26. 18:08:24 / # 289022 |
|
és ne felejtsük el,hogy tegnap volt a nemzetközi gyermeknap..nagyon jól érezték magukat-:)
|
| krisztina75 | 2008.05.26. 18:00:19 / # 289021 |
|
fákat csavart,ágakat tört,csak a szerelés megmaradjon-:DD
|
| AdamGyak | 2008.05.26. 17:58:41 / # 289018 |
|
És fejbelőtte a pisztrángot.
|
| krisztina75 | 2008.05.26. 17:53:13 / # 289020 |
|
probálta csúzlivalis-:))
|
| AdamGyak | 2008.05.26. 17:48:27 / # 289019 |
|
Melyik televíziós társasággal osztva vettétek meg hatalmas pénzeken a liszensz jogokat ? =)
Bögre-toll-matrica után már HT-s póló a divat ? :)
Előzmény: #289017 tomajer 2008.05.26. 07:18:54 |
| krisztina75 | 2008.05.26. 16:17:03 / # 289025 |
|
|
| tomajer | 2008.05.26. 07:18:54 / # 289017 |
|
|
|
| Bbetyár | 2008.05.25. 21:14:44 / # 289016 |
|
csali
|
|
| trubadur | 2008.05.25. 20:42:35 / # 289015 |
|
Barátunk az .........ORSÓS...klán :-))
|