Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
ZeroFighter 2008.06.10. 15:04:15 / # 289100
avatar
Szerintem Ő lesz az aki tönkreteszi a nyugdíj folyósítót. 30 pár éves korára 117 év igazolt munkaviszonyt tud kimutatni.

ZeroFighter 2008.06.10. 15:02:12 / # 289105
avatar
Szerintem azért tartott 3,5 órát: 1., először levizsgáztatta a dokit, utána pedig szaktanácsokkal látta el műtét közben. 2., lehetőség magát operálta tükörből, ez még neki is kicsit lassabban megy a szokottnál. Mintha emlitette volna, hogy a óbudai piac és a közért után, mielőtt James Bondnak állt volna volt sebész is egy ideig.
cbtaxi 2008.06.10. 15:01:52 / # 289090
avatar
Viccelsz? A sajátját is ő csinálta! :)))))

Nevem senki 2008.06.10. 14:57:31 / # 289104
avatar
Szerintem ma már ő operál:-)))) Gyógyulj meg Ákos!
ZeroFighter 2008.06.10. 14:32:12 / # 289103
avatar
Azt hittem donornak hívták be és az agyából adott át egy agyhalottnak, szép cselekedet! (maradt így is bőven) jobbulást!!
cbtaxi 2008.06.10. 14:12:36 / # 289102
avatar
Majd ha 50 alá kódolsz, akkor Téged is "bemondunk"!
cbtaxi 2008.06.10. 14:09:39 / # 289101
avatar
Megoperálták a "rosszmáját"? Ideje volt! :))))) Amúgy komolyan: Jobbulást!
csogu 2008.06.10. 10:56:41 / # 289088
Most beszéltem JWT-vel. Nincs túl jól. Éjszaka megműtötték. 20 perces rutinműtét nála 3 és félórán keresztül zajlott.

csogu 2008.06.10. 10:16:34 / # 289097
Azért, ha annyi ezresem lenne, ahány púdert kaptam csak idén tőled...hááát, lehet 2 hétig nem hallanátok:-)
Bao, a FŐNÖK! 2008.06.10. 09:11:07 / # 289099
avatar
Jobbulást JWT!!!!! :)
csogu 2008.06.10. 08:15:03 / # 289096
JWT-t tegnap a János kórházban landolt perforált vakbélel...
bemondó 2008.06.10. 07:09:40 / # 289094
avatar
Háááát...ha a Csogura gondolsz....van benne valami:))))
utolsó senki 2008.06.10. 05:15:43 / # 289095
avatar
A csoguban MINDIG van valami...és az is érdekes,ha összenyomunk,MINDIG azt mondjátok:1014...
iceman 2008.06.10. 02:09:58 / # 289093
VERSENY A JAVÁBÓL!?! Dávid Zoli írását olvasva teljes mértékben egyetértek vele. Zolit ismerem, amióta az első Standard urh-k megjelentek a magyar piacon. Teljesen korrekt, messzemenően udvarias, megbízható, nagy szakmai tudású mesternek tartom, nem egy politika által tolt szerencselovagnak, aki hol itt, hol amott rontja a levegőt, és talál ki okosságokat maga és sleppje felszínen tartására.

utolsó senki 2008.06.09. 11:10:23 / # 289091
avatar
Szasz exartu! Addig örüljünk,amíg ilyen keveset ír...de ahogy hallom,verik rendesen Óbudán,azt még mérni sem tud- mostanában nem hallom tiltogatni.
vivameriva 2008.06.09. 10:07:49 / # 289089
avatar
Nana!! Hozod a formád Ákos!:)
törölt felh. 2008.06.06. 16:37:34 / # 289084
avatar
Nem érted azt mondja,hogy szar a Meriva de jó ez igy:-)))
bemondó 2008.06.06. 15:58:04 / # 289082
avatar
mivan?:)

vivameriva 2008.06.05. 10:55:29 / # 289083
avatar
Szasztok!R2D2 már nincs,az olyan gyerekes de van ez bár ez is szar! De jó ez így!

Bao, a FŐNÖK! 2008.06.01. 20:25:52 / # 289081
avatar
Nem sajnos! Tudod TOM.L.A. adta,a dvd-n a vista ,a cd-n meg hozzá valami van. Nekem a cserelemezek régóta a könyöklőben vannak. :)
Oldalszám: 1757