| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| ZeroFighter | 2008.06.10. 15:04:15 / # 289100 |
|
Szerintem Ő lesz az aki tönkreteszi a nyugdíj folyósítót. 30 pár éves korára 117 év igazolt munkaviszonyt tud kimutatni.
|
| ZeroFighter | 2008.06.10. 15:02:12 / # 289105 |
|
Szerintem azért tartott 3,5 órát:
1., először levizsgáztatta a dokit, utána pedig szaktanácsokkal látta el műtét közben.
2., lehetőség magát operálta tükörből, ez még neki is kicsit lassabban megy a szokottnál.
Mintha emlitette volna, hogy a óbudai piac és a közért után, mielőtt James Bondnak állt volna volt sebész is egy ideig.
Előzmény: #289104 Nevem senki 2008.06.10. 14:57:31 |
| cbtaxi | 2008.06.10. 15:01:52 / # 289090 |
|
Viccelsz? A sajátját is ő csinálta! :)))))
|
| Nevem senki | 2008.06.10. 14:57:31 / # 289104 |
|
Szerintem ma már ő operál:-))))
Gyógyulj meg Ákos!
Előzmény: #289088 csogu 2008.06.10. 10:56:41 |
| ZeroFighter | 2008.06.10. 14:32:12 / # 289103 |
|
Azt hittem donornak hívták be és az agyából adott át egy agyhalottnak, szép cselekedet! (maradt így is bőven)
jobbulást!!
Előzmény: #289088 csogu 2008.06.10. 10:56:41 |
| cbtaxi | 2008.06.10. 14:12:36 / # 289102 |
|
Majd ha 50 alá kódolsz, akkor Téged is "bemondunk"!
|
| cbtaxi | 2008.06.10. 14:09:39 / # 289101 |
|
Megoperálták a "rosszmáját"? Ideje volt! :)))))
Amúgy komolyan: Jobbulást!
Előzmény: #289088 csogu 2008.06.10. 10:56:41 |
| csogu | 2008.06.10. 10:56:41 / # 289088 |
|
Most beszéltem JWT-vel.
Nincs túl jól.
Éjszaka megműtötték. 20 perces rutinműtét nála 3 és félórán keresztül zajlott.
|
|
| csogu | 2008.06.10. 10:16:34 / # 289097 |
|
Azért, ha annyi ezresem lenne, ahány púdert kaptam csak idén tőled...hááát, lehet 2 hétig nem hallanátok:-)
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.06.10. 09:11:07 / # 289099 |
|
Jobbulást JWT!!!!!
:)
Előzmény: #289088 csogu 2008.06.10. 10:56:41 |
| csogu | 2008.06.10. 08:15:03 / # 289096 |
|
JWT-t tegnap a János kórházban landolt perforált vakbélel...
|
|
| bemondó | 2008.06.10. 07:09:40 / # 289094 |
|
Háááát...ha a Csogura gondolsz....van benne valami:))))
Előzmény: #289093 iceman 2008.06.10. 02:09:58 |
| utolsó senki | 2008.06.10. 05:15:43 / # 289095 |
|
A csoguban MINDIG van valami...és az is érdekes,ha összenyomunk,MINDIG azt mondjátok:1014...
Előzmény: #289094 bemondó 2008.06.10. 07:09:40 |
| iceman | 2008.06.10. 02:09:58 / # 289093 |
|
VERSENY A JAVÁBÓL!?!
Dávid Zoli írását olvasva teljes mértékben egyetértek vele.
Zolit ismerem, amióta az első Standard urh-k megjelentek a magyar piacon. Teljesen korrekt, messzemenően udvarias, megbízható, nagy szakmai tudású mesternek tartom, nem egy politika által tolt szerencselovagnak, aki hol itt, hol amott rontja a levegőt, és talál ki okosságokat maga és sleppje felszínen tartására.
|
|
| utolsó senki | 2008.06.09. 11:10:23 / # 289091 |
|
Szasz exartu!
Addig örüljünk,amíg ilyen keveset ír...de ahogy hallom,verik rendesen Óbudán,azt még mérni sem tud- mostanában nem hallom tiltogatni.
Előzmény: #289089 vivameriva 2008.06.09. 10:07:49 |
| vivameriva | 2008.06.09. 10:07:49 / # 289089 |
|
Nana!! Hozod a formád Ákos!:)
Előzmény: #289084 2008.06.06. 16:37:34 |
| törölt felh. | 2008.06.06. 16:37:34 / # 289084 |
|
Nem érted azt mondja,hogy szar a Meriva de jó ez igy:-)))
Előzmény: #289082 bemondó 2008.06.06. 15:58:04 |
| bemondó | 2008.06.06. 15:58:04 / # 289082 |
|
mivan?:)
|
| vivameriva | 2008.06.05. 10:55:29 / # 289083 |
|
Szasztok!R2D2 már nincs,az olyan gyerekes de van ez bár ez is szar! De jó ez így!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.06.01. 20:25:52 / # 289081 |
|
Nem sajnos!
Tudod TOM.L.A. adta,a dvd-n a vista ,a cd-n meg hozzá valami van.
Nekem a cserelemezek régóta a könyöklőben vannak.
:)
Előzmény: #289080 csogu 2008.06.01. 10:51:54 |