Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.06.16. 06:46:37 / # 289143
bemondó 2008.06.16. 06:29:29 / # 289139
avatar
http://s2.gladiatus.hu/game/c.php?uid=67753

free 2008.06.15. 20:45:57 / # 289138
avatar
Önimádó
jano13 2008.06.15. 12:46:03 / # 289135
avatar
Dehogynem! Csak mi lenne, ha nem szólnál hozzá mindenhez? Nagyon örülnék neki. Ha nem tudsz valamit, akkor hívjál fel telefonon és elmondom. Szeretem a tudatlan embereket.
törölt felh. 2008.06.14. 18:41:05 / # 289133
avatar
MÉG ÉLEK!!! Először is köszönöm a jókívánságokat. S kijelenthetem a mondás igaz mindenütt jó de legjobb otthon. Mint Csogu „barátunktól” tudjátok hétfőn perforált a féregnyúlvány a testemben és ez elég kellemetlen érzés volt. Tényleg van olyan amit még az ellenségének sem kíván az ember./na jó a Zero fightrenek lehet:-) / Na hát bekerültem a Jánosba amit a Csogu irt az azért egy kicsit el lett nagyítva. De ki az aki egy 25éves orvostól nem kérdezte volna meg,hogy biztos tudja mit fog csinálni, s mint ki derült még csak 4-ed éves. Altató gáz? Hát ha jól emlékszem a 65-dik báránynál megunták és rásegítetek egy injekcióval ami ellazított. Takács bácsi szegény öreg sajnos pancsolt piát ivott és amputálták az egyik lábát. De attól függetlenül jó kedvű volt és megígértem neki segítek neki szerezni fájdalom csillapított hát az elég balul sült el. Ekkor mondtam neki hogy sebaj én egy indiai csoda fakír vagyok és meggyógyítom a kelj fel és jár mondattal. 1ébként használt igaz csak fél lábon tudott egyensúlyozni. A Csogu meg szadista mert a nevetés és a köhögés az borzasztóan fáj. A jóakaróimnak csak annyit hogy még legalább 2hétig szabin leszek mert a vágásom 22centis és nehezen gyógyul.

jano13 2008.06.14. 13:17:07 / # 289122
avatar
Tisztelt Felhasználók! Megkérek mindenkit, hogy fejezze be a Lilazoli felhasználó csesztetését a 263-as Janikával való vitája, balhéja miatt. Zolival megbeszéltünk mindent és kezd kialakulni közöttünk kollegiális jó viszony. Ezért kérek mindenkit, hogy fejezze be a cseszegetését. Előre is köszönöm!

Bao, a FŐNÖK! 2008.06.14. 13:07:53 / # 289129
avatar
Te vagy a 203-as Janika?
Nevem senki 2008.06.14. 12:57:15 / # 289128
avatar
Már itt sincs nyugtom tőled???? DDDDDDDD
csogu 2008.06.14. 11:39:17 / # 289125
Balhéjuk volt? :-)
AdamGyak 2008.06.11. 19:54:26 / # 289115
avatar
Az emberek Superman-os pizsiben alszanak, Superman Chuck Norris-osba, Chuck Norris JWT-s pizsit hord:D
csogu 2008.06.11. 12:21:53 / # 289114
Rosszul vagy informálva...a JWT összes hasonlít Chuck Norisra:-)))
utolsó senki 2008.06.11. 12:19:57 / # 289113
avatar
Ez a sztori kicsit a Chuck N. összesre hasonlít... jó,jó tudom-C.N.nak még a vakbele is úgy lát,mint a sas...
csogu 2008.06.11. 11:56:28 / # 289112
Megkérdeztem az Ákost, hogy miért nem ő végezte el magán a műtétet...válasz: Szerinted kifejezte be??? Na, szóval hagyta egy kicsit kontárkodni az orvosokat, majd utána tartott egy kis bemutatót. Jaaa és a János kórházba nem műtenek azóta, mert elfogyott az összes altatógáz...mind felhasználták JWT-re, de nem tudták elaltatni. Egy gyenge kis ásítást tudtak csak kicsalni belőle:-))
csogu 2008.06.11. 11:54:18 / # 289111
tomajer intézi....2 hónapja...
utolsó senki 2008.06.11. 11:47:47 / # 289037
avatar
ezt az óradolgot nem értem!mostmeg jól mutatja.

utolsó senki 2008.06.11. 11:46:52 / # 289108
avatar
jéééé,olyan gyorsan írtam,hogy a Ricsit megelőztem 2 órával...

csogu 2008.06.11. 11:41:25 / # 289106
Most beszéltem JWT-vel. Már ehet kekszet!!! Ez nagy eredmény, mert vasárnap óta nem ehetett semmit. Örömmel mesélte, hogy ennek a pár nap koplalásnak meglett az eredménye, mert lelohadt a hasa, és alatta olyat látott, amivel már rég nem találkozott:-))) Volt kisebb vitája már bent. Egy 24 ágyas korteremben fekszik és nehezen tudja nézni, ahogy a hiányos szakorvosi ápolás miatt a többi beteg szenved. Így ő látja el a sorstársait tanácsokkal. A vita abból származott közte és a vizitre érkező orvosok között, hogy szerinte a 4-es ágyon fekvő Takács bácsinak nem intracytoplasmic burjánzása van, hanem dolor post extractionemben szenved. Takács bácsi hajlott volna arra, hogy JWT-nek adjon igazat, egész addig, míg Ákosunk be nem ígérte az öregnek, hogy ha fel tud kelni, akkor azonnal megműti és ne izguljon. Takács bácsit azóta csak erősen benyugtatózva tudják visszatartani attól, hogy az első vonattal haza ne menjen. Kérdeztem, hogy a sebe hogy gyógyul, de azt állítja, hogy eddig még nem szedték le a kötést, így nem tudja. Mondjuk ez kicsit furcsa, mert már 48 órája is annak, hogy megműtötték. Szerintem igen zsúfolt lesz a nyári program a Bogdánin, ha Ákosunk egyszer onnan kikerül…na persze az a HA ott van:-))) Figyelem!!! Ákosnak tilos nevetnie! Persze én, mint a barátja, amint ezt meg tudtam, felolvastam neki az itt található hozzászólásokat. Jó volt hallani, hogy miként örül a hallottaknak. Mondjuk én a káromkodást is megtiltanám neki, mert egy-egy felnevetés után nagyon kemény szavakkal illetett az miatt, amiért megröhögtettem. Na szóval, aki akar Ákosnak pár derűs pillanatot szerezni, az írjon valami jó nagy baromságot…..hagy mulasson a mi barátunk:-)) Jó hallani, ahogy szenve…nevetgél:-)) Sajnos sokat nem tudtunk beszélni, mert dolga akadt. Lett bent egy barátja, akin most kiszeretné próbálni a : Kelj fel és járj!....gyógyító hatású mondatot. Hiába figyelmeztettem, hogy eddig ez még féllábúakon nem használt, de hát ismeritek, nem ismer lehetetlent:-))

MCCCXCII 2008.06.11. 10:45:31 / # 289110
Szerintem jól összecsapták 3 és fél óra alatt. Engem négy óráig műtöttek, pedig nem is voltam tésztaszűrő. (:-) Egybként jobbulást neki, ha már tudja olvasni.
utolsó senki 2008.06.11. 09:45:48 / # 289107
avatar
Mennyi jópofa ember van itt... Mottó:minek az embernek ellenség,ha vannak barátai! Egyébként csodálkoznék,ha JWT nem a fénykardjával szedte volna ki a vakbelét...

bemondó 2008.06.11. 06:23:23 / # 289109
avatar
JWT-t nem operálták vakbéllel... Ő vizsgáztatta a vakbelét!!!:))) Get well Buddy!!

Oldalszám: 1757