| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| bemondó | 2008.01.01. 06:28:55 / # 288051 |
|
Látod van haszna, hogy nem dolgozol:)
Előzmény: #287252 csogu 2007.12.31. 16:39:54 |
| cbtaxi | 2007.12.31. 21:33:06 / # 286573 |
|
Boldog Új Évet mindenkinek!
A marakodást jövőre azzé folytatjuk!!! :)))))))
|
| főnőkkedvenc | 2007.12.31. 18:48:55 / # 287295 |
|
|
| csogu | 2007.12.31. 16:39:54 / # 287252 |
|
Klikk ide
Kedves Főtaxisok, a cég tánccsoportja sok szeretettel ezzel a tánccal szeretne nektek Boldog Új Évet kívánni:-))) Klikk a klikkre:-))
|
|
| utolsó senki | 2007.12.31. 15:59:08 / # 287226 |
|
Hívj fel!
Előzmény: #287208 csogu 2007.12.31. 15:48:38 |
| csogu | 2007.12.31. 15:48:38 / # 287208 |
|
Autó nélkül nem nagyon....bááár, van az az összeg amiért háton is elviszem a kedvest hazáig:-)
|
|
| trubadur | 2007.12.31. 15:36:35 / # 287197 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Rövid leszek,mert felpörögtek az események,minden kolegámnak Boldog újévet kivánok .... aki melózik azzal kinn az utcán,aki mulat azzal benn:-))
Csogu minnyá vágom a malacot :-))
|
| Bundi | 2007.12.31. 15:33:43 / # 287189 |
|
Mindenkinek Nagyon Boldog ÚJ Évet Kívánok!!
Még egyszer köszönöm mindenkinek a tegnap esti segítséget.Sajnos kora délutánra derült ki,hogy eltörött a bal keze a Faternak.. Az Ő nevében is köszönjük a segítségeteket... BUÉK
|
| utolsó senki | 2007.12.31. 15:31:59 / # 287183 |
|
Nem tudsz dolgozni?
Előzmény: #287172 csogu 2007.12.31. 15:24:40 |
| utolsó senki | 2007.12.31. 15:24:48 / # 287175 |
|
Le bizony,de annak is megvan az előnye:1xre tudok elolvasni sok-sok okos és értelmes beírást...
(szerencsére dolgoztam,és nem is volt kedvem benézni ide)
Mindenkinek BÚÉK!!!
Előzmény: #286929 Nevem senki 2007.12.31. 14:57:47 |
| csogu | 2007.12.31. 15:24:40 / # 287172 |
|
A szándékot kell értékelni...:-)
Előzmény: #286929 Nevem senki 2007.12.31. 14:57:47 |
|
| Nevem senki | 2007.12.31. 14:57:47 / # 286929 |
|
Kicsit le vagy maradva:-)))
|
| utolsó senki | 2007.12.31. 14:54:00 / # 286927 |
|
Utánajártam a dolognak-világtaLAN topictárs-,és kiderült,kezelő(címbeolvasó)hiba történt,mivel a Zoli Délen volt intézkedésileg.
Bocs.
|
| nyertes00 | 2007.12.31. 12:28:30 / # 286899 |
|
Bár az évnek még nincs vége, lehet, hogy négykézláb érek a végére, ezért, amíg stabilan állok, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
|
| nyertes00 | 2007.12.31. 12:28:00 / # 286898 |
|
Hát veled sem kíméletesek az égiek így az év utolsó napján.....
Előzmény: #286854 csogu 2007.12.31. 11:20:57 |
| csogu | 2007.12.31. 11:20:57 / # 286854 |
|
Engem a világító kis ledek már rég nem idegesítenek, olyan hangulatos velük az éjszakám. Amikor viszont nem megy az autó, az annál inkább megtépázza az idegrendszerem...:-)
Előzmény: #286849 MCCCXCII 2007.12.31. 11:12:09 |
|
| MCCCXCII | 2007.12.31. 11:12:09 / # 286849 |
|
Csogu!
Nem tudom mi a baja a kocsidnak, de nékem is volt hasonló gondom.
Hála a mindenható elektronikának, meg a mindenféle csoda kütyünek.
Történet röviden:
A műszerfalon kigyullad a „sárga” szerviz lámpa.
Rögtön idegesíteni kezdett kissé. Aznap nem dolgoztam tovább. Irány a jó meleg kuckó.
Másnap hívom a szerelőt, ő mondá, hogy menjek ki hozzá.
Elindulok, a lámpa ég. Sőt kigyulladt hozzá még egy másik is. A háromszögben csúszó kocsit ábrázoló.
Telefon a szerelőnek. Ne is hozzá menjek, hanem a szakszervízbe. Megad név, cím, hogy kit hol keressek.
Megérkezem. Kocsi be a műhelybe. Hibakiolvasás.
Diagnózis: motorvezérlő egység (225000 forint), vagy ABS vezérlő egység (175000 forint), vagy mindkettő. (Az árak az ÁFÁ-t nem tartalmazzák.)
Én padlón ájultan.
Kérdezik jól vagyok?
Tli-la-luuu lajihu-aaa stb.
Rögtön látták, hogy jól vagyok, csak a felfogásom fagyott le.
Enyhe nyakleves, és magamnál voltam teljesen.
Körtelefon. Találtunk egy szerelőt ki a motorvezérlő egységet potom 40000-80000 forintért megszereli. (Hibafüggő árajánlat. Vagy inkább balek függő?)
Irány a szerelő. Megérkezem. Itt kiderül, hogy ő nem szereli ki, csak javítja. De ajánlani tudja a szomszédját, aki autószerelő, s potom 20000 forintért kiszereli a bűnös alkatrészt, majd ugyan ennyiért vissza. (ÁFA itt sincs az összegekben, s érzem, hogy baleknek néznek.)
Hanyatesés másodszor.
Telefon a szerelőmnek a következő kérdéssel:
— Nagy baj történhet, ha sárga lámpa világít, és így megyek a kocsival?
Válasz: — Nem, csak ha valamelyik piros fény világít.
Nos, azóta is világit a két sárga fényű lámpa.
Igaz néha nem, és ez már idegesít. (:-)))
Előzmény: #286819 csogu 2007.12.31. 10:17:20 |
|
| csogu | 2007.12.31. 10:58:36 / # 286836 |
|
Ja-ja, ezt tudta így látatlanban mondani...
3.-án kezdenek, majd akkor meglátjuk...mondta a vak.
Előzmény: #286828 Nevem senki 2007.12.31. 10:40:12 |
|
| Nevem senki | 2007.12.31. 10:44:20 / # 286834 |
|
Megosztanám veletek inzert topictárs ide illő sorait:
"A vélemény a világ legolcsóbb árucikke mert mindenkinek van és mindenki ingyen osztogatja felelősség nélkül."
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| Nevem senki | 2007.12.31. 10:40:12 / # 286828 |
|
Vezérműszíj???
Előzmény: #286819 csogu 2007.12.31. 10:17:20 |