Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
bemondó 2008.01.01. 06:28:55 / # 288051
avatar
Látod van haszna, hogy nem dolgozol:)
cbtaxi 2007.12.31. 21:33:06 / # 286573
avatar
Boldog Új Évet mindenkinek! A marakodást jövőre azzé folytatjuk!!! :)))))))

főnőkkedvenc 2007.12.31. 18:48:55 / # 287295
avatar

csogu 2007.12.31. 16:39:54 / # 287252
Klikk ide Kedves Főtaxisok, a cég tánccsoportja sok szeretettel ezzel a tánccal szeretne nektek Boldog Új Évet kívánni:-))) Klikk a klikkre:-))

utolsó senki 2007.12.31. 15:59:08 / # 287226
avatar
Hívj fel!
csogu 2007.12.31. 15:48:38 / # 287208
Autó nélkül nem nagyon....bááár, van az az összeg amiért háton is elviszem a kedvest hazáig:-)
trubadur 2007.12.31. 15:36:35 / # 287197
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Rövid leszek,mert felpörögtek az események,minden kolegámnak Boldog újévet kivánok .... aki melózik azzal kinn az utcán,aki mulat azzal benn:-)) Csogu minnyá vágom a malacot :-))

Bundi 2007.12.31. 15:33:43 / # 287189
avatar
Mindenkinek Nagyon Boldog ÚJ Évet Kívánok!! Még egyszer köszönöm mindenkinek a tegnap esti segítséget.Sajnos kora délutánra derült ki,hogy eltörött a bal keze a Faternak.. Az Ő nevében is köszönjük a segítségeteket... BUÉK

utolsó senki 2007.12.31. 15:31:59 / # 287183
avatar
Nem tudsz dolgozni?
utolsó senki 2007.12.31. 15:24:48 / # 287175
avatar
Le bizony,de annak is megvan az előnye:1xre tudok elolvasni sok-sok okos és értelmes beírást... (szerencsére dolgoztam,és nem is volt kedvem benézni ide) Mindenkinek BÚÉK!!!
csogu 2007.12.31. 15:24:40 / # 287172
A szándékot kell értékelni...:-)
Nevem senki 2007.12.31. 14:57:47 / # 286929
avatar
Kicsit le vagy maradva:-)))
utolsó senki 2007.12.31. 14:54:00 / # 286927
avatar
Utánajártam a dolognak-világtaLAN topictárs-,és kiderült,kezelő(címbeolvasó)hiba történt,mivel a Zoli Délen volt intézkedésileg. Bocs.
nyertes00 2007.12.31. 12:28:30 / # 286899
avatar
Bár az évnek még nincs vége, lehet, hogy négykézláb érek a végére, ezért, amíg stabilan állok, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

nyertes00 2007.12.31. 12:28:00 / # 286898
avatar
Hát veled sem kíméletesek az égiek így az év utolsó napján.....
csogu 2007.12.31. 11:20:57 / # 286854
Engem a világító kis ledek már rég nem idegesítenek, olyan hangulatos velük az éjszakám. Amikor viszont nem megy az autó, az annál inkább megtépázza az idegrendszerem...:-)
MCCCXCII 2007.12.31. 11:12:09 / # 286849
Csogu! Nem tudom mi a baja a kocsidnak, de nékem is volt hasonló gondom. Hála a mindenható elektronikának, meg a mindenféle csoda kütyünek. Történet röviden: A műszerfalon kigyullad a „sárga” szerviz lámpa. Rögtön idegesíteni kezdett kissé. Aznap nem dolgoztam tovább. Irány a jó meleg kuckó. Másnap hívom a szerelőt, ő mondá, hogy menjek ki hozzá. Elindulok, a lámpa ég. Sőt kigyulladt hozzá még egy másik is. A háromszögben csúszó kocsit ábrázoló. Telefon a szerelőnek. Ne is hozzá menjek, hanem a szakszervízbe. Megad név, cím, hogy kit hol keressek. Megérkezem. Kocsi be a műhelybe. Hibakiolvasás. Diagnózis: motorvezérlő egység (225000 forint), vagy ABS vezérlő egység (175000 forint), vagy mindkettő. (Az árak az ÁFÁ-t nem tartalmazzák.) Én padlón ájultan. Kérdezik jól vagyok? Tli-la-luuu lajihu-aaa stb. Rögtön látták, hogy jól vagyok, csak a felfogásom fagyott le. Enyhe nyakleves, és magamnál voltam teljesen. Körtelefon. Találtunk egy szerelőt ki a motorvezérlő egységet potom 40000-80000 forintért megszereli. (Hibafüggő árajánlat. Vagy inkább balek függő?) Irány a szerelő. Megérkezem. Itt kiderül, hogy ő nem szereli ki, csak javítja. De ajánlani tudja a szomszédját, aki autószerelő, s potom 20000 forintért kiszereli a bűnös alkatrészt, majd ugyan ennyiért vissza. (ÁFA itt sincs az összegekben, s érzem, hogy baleknek néznek.) Hanyatesés másodszor. Telefon a szerelőmnek a következő kérdéssel: — Nagy baj történhet, ha sárga lámpa világít, és így megyek a kocsival? Válasz: — Nem, csak ha valamelyik piros fény világít. Nos, azóta is világit a két sárga fényű lámpa. Igaz néha nem, és ez már idegesít. (:-)))
csogu 2007.12.31. 10:58:36 / # 286836
Ja-ja, ezt tudta így látatlanban mondani... 3.-án kezdenek, majd akkor meglátjuk...mondta a vak.
Nevem senki 2007.12.31. 10:44:20 / # 286834
avatar
Megosztanám veletek inzert topictárs ide illő sorait: "A vélemény a világ legolcsóbb árucikke mert mindenkinek van és mindenki ingyen osztogatja felelősség nélkül." DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nevem senki 2007.12.31. 10:40:12 / # 286828
avatar
Vezérműszíj???
Oldalszám: 1757