| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| exit | 2007.12.30. 09:00:39 / # 285759 |
|
a központ ma 4szer kérte a vígszinházat.2szer az elsőt és 2szer a következőt. dödödöd hmhmhmhm aaaaaa izzzzzé. ez a központ. te meg melozz. tiszta auto stb
Előzmény: #285608 free 2007.12.30. 08:34:14 |
| tesco | 2007.12.30. 08:47:23 / # 285618 |
|
ez lenne a lényeg, 1037 kolegának nem szabad lett volna megengedni hogy,elvegyék a címet a 112 től,teljesen jogosan fel vett egy címet.
Előzmény: #285608 free 2007.12.30. 08:34:14 |
| exit | 2007.12.30. 08:44:54 / # 285614 |
|
pont olyan mint te. észosztás. korrekt?(a te szádból)szia lajos(ha tudná hogy beszélsz róla a háta mögött)hányás . a tükör elött tedd.
|
| free | 2007.12.30. 08:34:14 / # 285608 |
|
Üdv
Erre a válaszra reagálnék.A magyarázat elfogadható, nem kétséges, de a forgalmazásból ez nem derült ki.A címről ilyen esetben etikailag pozitívabb döntés lett volna a 1037 részéről lemondani véleményem szerint.A szabályzatot figyelembe véve és a forgalmazást hallgatva a 112-t épp úgy jogosan illette meg az a cím.
|
| free | 2007.12.30. 08:23:43 / # 285600 |
|
seggnyalásban bajnok vagy azt mindenki tudja,mindíg ott nyalsz ahol valami le esik.
ha meg hányingered van vegyél be DEDALON-T,mi is azt kapunk tőled (róka)
Előzmény: #272843 lilazoli 2007.12.29. 21:35:47 |
| nyertes00 | 2007.12.29. 23:28:14 / # 273239 |
|
"A kialakult kép álltalában nem a valós kép,ezt teis tudod!!"
Ezt inkább úgy írtam volna: "A kialakult kép NEM MINDIG a valós kép......"
Mert néha a kialakult kép a valóság.....
|
| nyertes00 | 2007.12.29. 23:25:52 / # 273194 |
|
ezt átérzem...
|
| nyertes00 | 2007.12.29. 23:25:22 / # 273193 |
|
Lehet, hogy igazad van, ezt nem vonom kétségbe..
|
| főnőkkedvenc | 2007.12.29. 22:09:46 / # 273186 |
|
A kialakult kép álltalában nem a valós kép,ezt teis tudod!!
Előzmény: #273119 nyertes00 2007.12.29. 21:52:33 |
| főnőkkedvenc | 2007.12.29. 22:03:27 / # 273181 |
|
A kialakult képről annyit ,hogy láttam a másik oldalról is a dolgokat és sajnos rossz volt nézni!!!
Előzmény: #273119 nyertes00 2007.12.29. 21:52:33 |
| főnőkkedvenc | 2007.12.29. 22:00:55 / # 273162 |
|
Ha nem a Zoliról van szó akkor azt mondom igazad van!! DE! A zoli azaz ember aki SOHA nem tenné meg ,hogy előnyhőz jusson !A lelke nem engedi!!!
Előzmény: #273119 nyertes00 2007.12.29. 21:52:33 |
| nyertes00 | 2007.12.29. 21:52:33 / # 273119 |
|
Tudod van egy kialakult kép az etikásokról és ellenőrőkről (tisztelet a kivetlnek) és az általában nem túl pozítiv. Na most amikor ilyen esetet hallasz, nem feltétlenűl az fog eszedbe jutni elsőre, hogy biztos ez volt a helyes megoldás. DE ott vannak azok az esetek is (lásd ezt) amikor tényleg jogos volt a címelvétel és odaadás. És ez itt ki is derűlt. Csak tudod az "egyszerű" taxisnak nem ez az első gondolata....
Előzmény: #272843 lilazoli 2007.12.29. 21:35:47 |
| lilazoli | 2007.12.29. 21:43:17 / # 272907 |
|
Hogy miért nem vállalod a neved??? lehet ,hogy vaj van a fűled mőgőtt?? Vagy nem lenne hiteles???
|
| lilazoli | 2007.12.29. 21:41:15 / # 272899 |
|
Szerencsétlen,primitiv ,bunkó,......!!!!! Te nem kedvelsz??? Mert akkor sirok!!!! Szegény én !!!!
|
| lilazoli | 2007.12.29. 21:38:11 / # 272887 |
|
Na kire gondoltam???? Van egy másik mondás !!!! Akinek nem inge.............
|
| lilazoli | 2007.12.29. 21:35:47 / # 272843 |
|
Attól hányok ,hogy aki megint a rosszindulatott látta ,na pont az vonult vissza és nem mondta BOCS!
|
| lilazoli | 2007.12.29. 21:33:36 / # 272841 |
|
Bukott????? Megint bizonyitod a tudatlanságod!!!Kérlek nekem ne nyalizzzzz!!! Nekem mindig vaj van a fűlem mőgőtt!!De ezt tudod hiszen ismersz!!!
|
| Nevem senki | 2007.12.29. 19:21:00 / # 288534 |
|
Ha megengeded, holnap válaszolnék, most indulok dolgozni. Most csak annyit: nem soroltalak én sehova sem, egyszerűen nem tetszett a megnyilvánulásod és ennek hangot adtam. Ez a vélemény természetesen belőlem, a tapasztalataimból, az 51 évemből fakad. Ha megbízol bennem, hogy megőrzöm az inkognítódat, éjjel szívesen megbeszélem ezt veled egy kávé mellett, vagy telefonon.
0670/639 7745
|
| nyertes00 | 2007.12.29. 19:07:21 / # 288524 |
|
Már ne is haragudj, de te honnan tudod, hogy én milyen közegben nevelkedtem vagy éltem, illetve élek..?? Ha meg valaki tett valamit és lebukott, akkor meg legyen hozzá arca és vállalja, én ezt így gondolom.
Miért nyalná a seggét?? Ha kicsit visszaolvastál volna, láthatnád, hogy leírta, nem akraj felfedni a kilétét...
A Zolit meg értettem, csak az "efféle kirohanásait" nem! Fel lett dobva egy eset. Erre reagáltunk páran, ki ezt, ki azt. A Végére kiderűlt az igazság. És mindenki aki tévedett beismerte. Ennyi!!
Előzmény: #288348 Nevem senki 2007.12.29. 18:25:40 |
| chill of fear | 2007.12.29. 18:45:08 / # 288489 |
|
Neked válaszolok, mert téged a szíved vezérel a hülyeség mezsgyéjén, nem a butaság, mint főnök kedvenc Zoltánt.
A köszöntés nem nyalás. A megjegyzés, amit a korrekt tájékoztatásra tettem szintén nem nyalás. Az, hogy tettem ezt mind névtelenül még értelmet sem ad a nyalásra. Pár oldallal lejjebb írtad freenek, hogy biztos tisztában van-e minden részlettel és úgy alkot véleményt? Borza, te most velem szemben tisztában vagy minden részlettel, hogy miért nem vállalom a nevem, vagy csak besoroltál azonnal a névtelen mocskolódók táborába, függetlenül attól, hogy nem mocskoltam senkit, még ezt a szerencsétlen főnök kedvenc Zoltánt sem?
Előzmény: #288348 Nevem senki 2007.12.29. 18:25:40 |