Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
exit 2007.12.30. 09:00:39 / # 285759
avatar
a központ ma 4szer kérte a vígszinházat.2szer az elsőt és 2szer a következőt. dödödöd hmhmhmhm aaaaaa izzzzzé. ez a központ. te meg melozz. tiszta auto stb
tesco 2007.12.30. 08:47:23 / # 285618
avatar
ez lenne a lényeg, 1037 kolegának nem szabad lett volna megengedni hogy,elvegyék a címet a 112 től,teljesen jogosan fel vett egy címet.
exit 2007.12.30. 08:44:54 / # 285614
avatar
pont olyan mint te. észosztás. korrekt?(a te szádból)szia lajos(ha tudná hogy beszélsz róla a háta mögött)hányás . a tükör elött tedd.

free 2007.12.30. 08:34:14 / # 285608
avatar
Üdv Erre a válaszra reagálnék.A magyarázat elfogadható, nem kétséges, de a forgalmazásból ez nem derült ki.A címről ilyen esetben etikailag pozitívabb döntés lett volna a 1037 részéről lemondani véleményem szerint.A szabályzatot figyelembe véve és a forgalmazást hallgatva a 112-t épp úgy jogosan illette meg az a cím.

free 2007.12.30. 08:23:43 / # 285600
avatar
seggnyalásban bajnok vagy azt mindenki tudja,mindíg ott nyalsz ahol valami le esik. ha meg hányingered van vegyél be DEDALON-T,mi is azt kapunk tőled (róka)
nyertes00 2007.12.29. 23:28:14 / # 273239
avatar
"A kialakult kép álltalában nem a valós kép,ezt teis tudod!!" Ezt inkább úgy írtam volna: "A kialakult kép NEM MINDIG a valós kép......" Mert néha a kialakult kép a valóság.....
nyertes00 2007.12.29. 23:25:52 / # 273194
avatar
ezt átérzem...
nyertes00 2007.12.29. 23:25:22 / # 273193
avatar
Lehet, hogy igazad van, ezt nem vonom kétségbe..
főnőkkedvenc 2007.12.29. 22:09:46 / # 273186
avatar
A kialakult kép álltalában nem a valós kép,ezt teis tudod!!
főnőkkedvenc 2007.12.29. 22:03:27 / # 273181
avatar
A kialakult képről annyit ,hogy láttam a másik oldalról is a dolgokat és sajnos rossz volt nézni!!!
főnőkkedvenc 2007.12.29. 22:00:55 / # 273162
avatar
Ha nem a Zoliról van szó akkor azt mondom igazad van!! DE! A zoli azaz ember aki SOHA nem tenné meg ,hogy előnyhőz jusson !A lelke nem engedi!!!
nyertes00 2007.12.29. 21:52:33 / # 273119
avatar
Tudod van egy kialakult kép az etikásokról és ellenőrőkről (tisztelet a kivetlnek) és az általában nem túl pozítiv. Na most amikor ilyen esetet hallasz, nem feltétlenűl az fog eszedbe jutni elsőre, hogy biztos ez volt a helyes megoldás. DE ott vannak azok az esetek is (lásd ezt) amikor tényleg jogos volt a címelvétel és odaadás. És ez itt ki is derűlt. Csak tudod az "egyszerű" taxisnak nem ez az első gondolata....
lilazoli 2007.12.29. 21:43:17 / # 272907
avatar
Hogy miért nem vállalod a neved??? lehet ,hogy vaj van a fűled mőgőtt?? Vagy nem lenne hiteles???

lilazoli 2007.12.29. 21:41:15 / # 272899
avatar
Szerencsétlen,primitiv ,bunkó,......!!!!! Te nem kedvelsz??? Mert akkor sirok!!!! Szegény én !!!!

lilazoli 2007.12.29. 21:38:11 / # 272887
avatar
Na kire gondoltam???? Van egy másik mondás !!!! Akinek nem inge.............

lilazoli 2007.12.29. 21:35:47 / # 272843
avatar
Attól hányok ,hogy aki megint a rosszindulatott látta ,na pont az vonult vissza és nem mondta BOCS!

lilazoli 2007.12.29. 21:33:36 / # 272841
avatar
Bukott????? Megint bizonyitod a tudatlanságod!!!Kérlek nekem ne nyalizzzzz!!! Nekem mindig vaj van a fűlem mőgőtt!!De ezt tudod hiszen ismersz!!!

Nevem senki 2007.12.29. 19:21:00 / # 288534
avatar
Ha megengeded, holnap válaszolnék, most indulok dolgozni. Most csak annyit: nem soroltalak én sehova sem, egyszerűen nem tetszett a megnyilvánulásod és ennek hangot adtam. Ez a vélemény természetesen belőlem, a tapasztalataimból, az 51 évemből fakad. Ha megbízol bennem, hogy megőrzöm az inkognítódat, éjjel szívesen megbeszélem ezt veled egy kávé mellett, vagy telefonon. 0670/639 7745
nyertes00 2007.12.29. 19:07:21 / # 288524
avatar
Már ne is haragudj, de te honnan tudod, hogy én milyen közegben nevelkedtem vagy éltem, illetve élek..?? Ha meg valaki tett valamit és lebukott, akkor meg legyen hozzá arca és vállalja, én ezt így gondolom. Miért nyalná a seggét?? Ha kicsit visszaolvastál volna, láthatnád, hogy leírta, nem akraj felfedni a kilétét... A Zolit meg értettem, csak az "efféle kirohanásait" nem! Fel lett dobva egy eset. Erre reagáltunk páran, ki ezt, ki azt. A Végére kiderűlt az igazság. És mindenki aki tévedett beismerte. Ennyi!!
chill of fear 2007.12.29. 18:45:08 / # 288489
avatar
Neked válaszolok, mert téged a szíved vezérel a hülyeség mezsgyéjén, nem a butaság, mint főnök kedvenc Zoltánt. A köszöntés nem nyalás. A megjegyzés, amit a korrekt tájékoztatásra tettem szintén nem nyalás. Az, hogy tettem ezt mind névtelenül még értelmet sem ad a nyalásra. Pár oldallal lejjebb írtad freenek, hogy biztos tisztában van-e minden részlettel és úgy alkot véleményt? Borza, te most velem szemben tisztában vagy minden részlettel, hogy miért nem vállalom a nevem, vagy csak besoroltál azonnal a névtelen mocskolódók táborába, függetlenül attól, hogy nem mocskoltam senkit, még ezt a szerencsétlen főnök kedvenc Zoltánt sem?
Oldalszám: 1757