Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.02. 21:49:35 / # 285762
Irigyellek...én meg mehetek TV-zni meg aludni:-((
cbtaxi 2008.01.02. 21:48:18 / # 285615
avatar
Ne basztass Ricsi,már így is kivagyok! Mamég vasalnom is kell a gyerek holnapi suligöncét.
csogu 2008.01.02. 21:45:50 / # 285602
Ok, csak egyre vigyázz, nehogy felcseréld a sorrendet és a szereplőket, mert a gyerekek baromi hülyén néznének ki a macskaalomban, miközben a macska a gyerekágyban alszik:-))
cbtaxi 2008.01.02. 21:43:54 / # 285576
avatar
Ahogy mondod.Mosogatás,mosás,teregetés,hajtogatás. Srácok fürdetése,vacsizás.Macskák almozása,etetése. Srácok ágybaterelése. Jelenleg épp ez utobbi projektel bajlódom.Egyelőre eredmény nélkül. :(((
csogu 2008.01.02. 21:38:51 / # 285551
Mit értesz azon, hogy a Laci a kissebséghez tartozik?? Aj-aj:-)))
cbtaxi 2008.01.02. 21:38:08 / # 285542
avatar
Igen.A Laci volt a CB 014!
cbtaxi 2008.01.02. 21:37:32 / # 285481
avatar
Szegény Laci! Ezexerint Te még azon kissebséghez tartozól,akik nem tudják? Na segítek. Az én kódom 250 alatti volt. Ne mond,hogy nem segítség! A Fűzfa Petit máris kizárhatod.Ő volt az "utolsó". A 250!
csogu 2008.01.02. 21:36:33 / # 285447
Te is 14-es voltál?:-)))
TOMLA 2008.01.02. 21:17:00 / # 281153
avatar
No a "vénember" miatt jól kinyomozom, hogy ki is vagyol./Abbiztos :nem értek annyira a nyomozáshoz mint a Lilazoli /De resszkessé előre is. No én az én kódom a cb-én 014 volt anno. Te jövöl./Ezt a csúnya germanizmust/ Toma

csogu 2008.01.02. 21:06:37 / # 278690
Aham...szóval te végzed el az a munkát, amit eddig ő csinált...hááááát sok sikert hozzá:-)))
cbtaxi 2008.01.02. 21:04:53 / # 275661
avatar
Törött bokával? Most 5 hétig én vok a főnök!
csogu 2008.01.02. 21:01:37 / # 275312
Szerintem hamar leboxol, nem lesz az egy pillanat sem:-))
cbtaxi 2008.01.02. 20:57:00 / # 275110
avatar
Egy pillanat....most egy kis beszédem van őnagyságával.

csogu 2008.01.02. 20:32:59 / # 274376
Igaz, ez nem is állt szándékomban:-))
csogu 2008.01.02. 20:31:49 / # 274335
Na most így végig gondolva...nem vagyok már abban biztos, hogy ezzel kimostam őt a bajból:-))
csogu 2008.01.02. 20:31:17 / # 274300
Bocsánat, elfelejtettem, hogy ma lerokkantott, így van időd olvasni:-))) Szóval akkor helyesbítenék: Biztos nem az a kopasz, szőrös mellkasú férfi, akiről mindig áradozik a cbtaxi:-))
cbtaxiné 2008.01.02. 20:29:00 / # 273914
avatar
Tessssééééék?????
csogu 2008.01.02. 20:19:00 / # 273652
Biztos nem az a szőke bögyös akiről mindig áradozól nekem:-))

cbtaxi 2008.01.02. 19:58:26 / # 286890
avatar
Jó..jó,de melyik??????????????
csogu 2008.01.02. 19:32:46 / # 286859
:-DDDDDDDDDDDDDDD Ezt megadom:-DDDDDDDD
Oldalszám: 1757