| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.02. 21:49:35 / # 285762 |
|
Irigyellek...én meg mehetek TV-zni meg aludni:-((
Előzmény: #285615 cbtaxi 2008.01.02. 21:48:18 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:48:18 / # 285615 |
|
Ne basztass Ricsi,már így is kivagyok!
Mamég vasalnom is kell a gyerek holnapi suligöncét.
Előzmény: #285602 csogu 2008.01.02. 21:45:50 |
| csogu | 2008.01.02. 21:45:50 / # 285602 |
|
Ok, csak egyre vigyázz, nehogy felcseréld a sorrendet és a szereplőket, mert a gyerekek baromi hülyén néznének ki a macskaalomban, miközben a macska a gyerekágyban alszik:-))
Előzmény: #285576 cbtaxi 2008.01.02. 21:43:54 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:43:54 / # 285576 |
|
Ahogy mondod.Mosogatás,mosás,teregetés,hajtogatás.
Srácok fürdetése,vacsizás.Macskák almozása,etetése.
Srácok ágybaterelése.
Jelenleg épp ez utobbi projektel bajlódom.Egyelőre eredmény nélkül. :(((
Előzmény: #278690 csogu 2008.01.02. 21:06:37 |
| csogu | 2008.01.02. 21:38:51 / # 285551 |
|
Mit értesz azon, hogy a Laci a kissebséghez tartozik??
Aj-aj:-)))
Előzmény: #285481 cbtaxi 2008.01.02. 21:37:32 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:38:08 / # 285542 |
|
Igen.A Laci volt a CB 014!
Előzmény: #285447 csogu 2008.01.02. 21:36:33 |
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:37:32 / # 285481 |
|
Szegény Laci! Ezexerint Te még azon kissebséghez tartozól,akik nem tudják?
Na segítek. Az én kódom 250 alatti volt.
Ne mond,hogy nem segítség! A Fűzfa Petit máris kizárhatod.Ő volt az "utolsó". A 250!
Előzmény: #281153 TOMLA 2008.01.02. 21:17:00 |
| csogu | 2008.01.02. 21:36:33 / # 285447 |
|
Te is 14-es voltál?:-)))
Előzmény: #281153 TOMLA 2008.01.02. 21:17:00 |
|
| TOMLA | 2008.01.02. 21:17:00 / # 281153 |
|
No a "vénember" miatt jól kinyomozom, hogy ki is vagyol./Abbiztos :nem értek annyira a nyomozáshoz mint a Lilazoli /De resszkessé előre is. No én az én kódom a cb-én 014 volt anno. Te jövöl./Ezt a csúnya germanizmust/
Toma
|
| csogu | 2008.01.02. 21:06:37 / # 278690 |
|
Aham...szóval te végzed el az a munkát, amit eddig ő csinált...hááááát sok sikert hozzá:-)))
Előzmény: #275661 cbtaxi 2008.01.02. 21:04:53 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:04:53 / # 275661 |
|
Törött bokával?
Most 5 hétig én vok a főnök!
Előzmény: #275312 csogu 2008.01.02. 21:01:37 |
| csogu | 2008.01.02. 21:01:37 / # 275312 |
|
Szerintem hamar leboxol, nem lesz az egy pillanat sem:-))
Előzmény: #275110 cbtaxi 2008.01.02. 20:57:00 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 20:57:00 / # 275110 |
|
Egy pillanat....most egy kis beszédem van őnagyságával.
|
| csogu | 2008.01.02. 20:32:59 / # 274376 |
|
Igaz, ez nem is állt szándékomban:-))
Előzmény: #274335 csogu 2008.01.02. 20:31:49 |
|
| csogu | 2008.01.02. 20:31:49 / # 274335 |
|
Na most így végig gondolva...nem vagyok már abban biztos, hogy ezzel kimostam őt a bajból:-))
Előzmény: #274300 csogu 2008.01.02. 20:31:17 |
|
| csogu | 2008.01.02. 20:31:17 / # 274300 |
|
Bocsánat, elfelejtettem, hogy ma lerokkantott, így van időd olvasni:-)))
Szóval akkor helyesbítenék:
Biztos nem az a kopasz, szőrös mellkasú férfi, akiről mindig áradozik a cbtaxi:-))
Előzmény: #273914 cbtaxiné 2008.01.02. 20:29:00 |
|
| cbtaxiné | 2008.01.02. 20:29:00 / # 273914 |
|
Tessssééééék?????
Előzmény: #273652 csogu 2008.01.02. 20:19:00 |
| csogu | 2008.01.02. 20:19:00 / # 273652 |
|
Biztos nem az a szőke bögyös akiről mindig áradozól nekem:-))
|
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 19:58:26 / # 286890 |
|
Jó..jó,de melyik??????????????
Előzmény: #285292 AdamGyak 2008.01.02. 18:08:38 |
| csogu | 2008.01.02. 19:32:46 / # 286859 |
|
:-DDDDDDDDDDDDDDD
Ezt megadom:-DDDDDDDD
Előzmény: #285916 2008.01.02. 14:10:21 |
|