| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.02. 19:31:58 / # 286855 |
|
Hááááát Tell Vilmost nem fogok veled játszani:-DD
Előzmény: #286835 cbtaxi 2008.01.02. 09:48:54 |
|
| AdamGyak | 2008.01.02. 18:08:38 / # 285292 |
|
Én vagyok a szomszédod ... :D
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 17:38:20 / # 286099 |
|
Na ez már egy kicsit problémásabb lesz. Az egyik rohamosztagos a Rebisznél,a másik meg úgy néz ki,mint a Fekete Laci csak megduplázva!
Megjegyzem:Eddig elég jól kijöttem velük.... :))
Előzmény: #285934 ZeroFighter 2008.01.02. 14:24:57 |
| cbtaxi | 2008.01.02. 17:34:58 / # 286082 |
|
Jaaaa..az más!Már közöltem is velük:
Az Ákos utasítása:Minden nap,szilveszter! :)))
Előzmény: #285916 2008.01.02. 14:10:21 |
| AdamGyak | 2008.01.02. 16:45:03 / # 286023 |
|
00:00 Nem az amikor még nem indítottad el a stoppert ?
Előzmény: #285969 indi50 2008.01.02. 15:05:05 |
| MCCCXCII | 2008.01.02. 15:42:56 / # 285983 |
|
Ilyen kétszer van egy nap. Most melyiknél? (:-))
Előzmény: #285969 indi50 2008.01.02. 15:05:05 |
|
| indi50 | 2008.01.02. 15:05:05 / # 285969 |
|
00:00 , vagy, amikor a kismutató és a nagymutató az óra 12-es számánál teljesen fedik egymást.:)
|
|
| törölt felh. | 2008.01.02. 14:57:18 / # 285962 |
|
Ajaj.
Csúcsforgalom lesz a Bogdáni úton.
:-)))
|
| Fox | 2008.01.02. 14:46:59 / # 285947 |
|
:D
|
| ZeroFighter | 2008.01.02. 14:37:54 / # 285945 |
|
|
| ZeroFighter | 2008.01.02. 14:24:57 / # 285934 |
|
Sőt! A szomszédokat is!
Előzmény: #285916 2008.01.02. 14:10:21 |
| törölt felh. | 2008.01.02. 14:10:21 / # 285916 |
|
Ne vitatkozz.
Ha Ő mondja, akkor fel kell keltened és kész.
:-))
Előzmény: #285761 cbtaxi 2008.01.02. 13:26:55 |
| cbtaxi | 2008.01.02. 13:26:55 / # 285761 |
|
Normális vagy?
Egy közönséges hétköznap miért kéne felkeltenem a családomat éjfélkor?????????????
Ha én ezt érteném?!
Szánalmas a kostolgatásod.
Előzmény: #285575 2008.01.02. 10:07:34 |
| ZeroFighter | 2008.01.02. 10:30:10 / # 285584 |
|
Világesze: Nem szilveszterkor nyomkodta.
(A nyomozó cégéred ezennel levertem te Mekk Elek)
Előzmény: #285575 2008.01.02. 10:07:34 |
| törölt felh. | 2008.01.02. 10:07:34 / # 285575 |
|
Szánalmas vagy.
Nincs családod akivel az éjfélt töltheted volna inkább egy számítógép billentyüzetét nyomkodod.
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 09:48:54 / # 286835 |
|
Nem,vénember!:))))))))))
Csak próbáltam eltalálni az éjfélt.
Előzmény: #286820 TOMLA 2008.01.02. 08:38:58 |
| TOMLA | 2008.01.02. 08:38:58 / # 286820 |
|
Beragadt a gombod kiscsákó he?
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 00:00:03 / # 287311 |
|
|
| cbtaxi | 2008.01.01. 23:59:28 / # 287308 |
|
|
| cbtaxi | 2008.01.01. 08:02:42 / # 288110 |
|
Na ja,el fog árasztani minket a hülyeségeivel a nagy szabadidejében! :))))))))))
Előzmény: #288051 bemondó 2008.01.01. 06:28:55 |