Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.02. 19:31:58 / # 286855
Hááááát Tell Vilmost nem fogok veled játszani:-DD
AdamGyak 2008.01.02. 18:08:38 / # 285292
avatar
Én vagyok a szomszédod ... :D

cbtaxi 2008.01.02. 17:38:20 / # 286099
avatar
Na ez már egy kicsit problémásabb lesz. Az egyik rohamosztagos a Rebisznél,a másik meg úgy néz ki,mint a Fekete Laci csak megduplázva! Megjegyzem:Eddig elég jól kijöttem velük.... :))
cbtaxi 2008.01.02. 17:34:58 / # 286082
avatar
Jaaaa..az más!Már közöltem is velük: Az Ákos utasítása:Minden nap,szilveszter! :)))
AdamGyak 2008.01.02. 16:45:03 / # 286023
avatar
00:00 Nem az amikor még nem indítottad el a stoppert ?
MCCCXCII 2008.01.02. 15:42:56 / # 285983
Ilyen kétszer van egy nap. Most melyiknél? (:-))
indi50 2008.01.02. 15:05:05 / # 285969
00:00 , vagy, amikor a kismutató és a nagymutató az óra 12-es számánál teljesen fedik egymást.:)

törölt felh. 2008.01.02. 14:57:18 / # 285962
avatar
Ajaj. Csúcsforgalom lesz a Bogdáni úton. :-)))

Fox 2008.01.02. 14:46:59 / # 285947
avatar
:D

ZeroFighter 2008.01.02. 14:37:54 / # 285945
avatar

ZeroFighter 2008.01.02. 14:24:57 / # 285934
avatar
Sőt! A szomszédokat is!
törölt felh. 2008.01.02. 14:10:21 / # 285916
avatar
Ne vitatkozz. Ha Ő mondja, akkor fel kell keltened és kész. :-))
cbtaxi 2008.01.02. 13:26:55 / # 285761
avatar
Normális vagy? Egy közönséges hétköznap miért kéne felkeltenem a családomat éjfélkor????????????? Ha én ezt érteném?! Szánalmas a kostolgatásod.
ZeroFighter 2008.01.02. 10:30:10 / # 285584
avatar
Világesze: Nem szilveszterkor nyomkodta. (A nyomozó cégéred ezennel levertem te Mekk Elek)
törölt felh. 2008.01.02. 10:07:34 / # 285575
avatar
Szánalmas vagy. Nincs családod akivel az éjfélt töltheted volna inkább egy számítógép billentyüzetét nyomkodod.

cbtaxi 2008.01.02. 09:48:54 / # 286835
avatar
Nem,vénember!:)))))))))) Csak próbáltam eltalálni az éjfélt.
TOMLA 2008.01.02. 08:38:58 / # 286820
avatar
Beragadt a gombod kiscsákó he?

cbtaxi 2008.01.02. 00:00:03 / # 287311
avatar

cbtaxi 2008.01.01. 23:59:28 / # 287308
avatar

cbtaxi 2008.01.01. 08:02:42 / # 288110
avatar
Na ja,el fog árasztani minket a hülyeségeivel a nagy szabadidejében! :))))))))))
Oldalszám: 1757