| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.12.31. 10:17:20 / # 286819 |
|
Most beszéltem a szerelővel...a vezérlés szállt el...100-140 ezer között lesz ez a játék, nem tud pontosat mondani látatlanban, ezt is csak azért mondta, mert rinyáltam neki, hogy egy tól-töliget mondjon...
Sajnos az ember mindig borotvaélen táncol, és vannak dolgok, amit meg tud oldani, de amikor a vas ennyire szétzuhan, az egy megoldhatatlan krízis. Ilyenkor széttárod a karod, felnézel az égre, majd megadod a sorsnak magad...
Neked is Boldog Újévet:-)
Előzmény: #286161 bemondó 2007.12.31. 05:10:14 |
|
| MCCCXCII | 2007.12.31. 09:58:48 / # 286555 |
|
”FIZETETT” HIRDETÉS!
Az Úr 2007-es évének utolsó előtti napján.
Netán valakinek elszontyolodott volna kedve,
mert hiányát érezte a mágneses kockasorának,
akkor nálam jelentkezhet, mert találtam egyet.
Kalandorok kíméljenek!
A beazonosítás miatt napi útvonalvázlatot kérek.
Útvonalvázlat hiányában „Piros Mogyorós”-al is igazolhatod magad. (:-)))
Keresd: URH-1392-t
|
|
| kasu | 2007.12.31. 07:31:53 / # 286257 |
|
Nyugodj meg Kolléga Úr ez mindig igy lessz! egyébként a Zolinak /229/ igza van olyasmibe ne szolj bele amiröl fogalmad nincs! egyébbként a KISKÖCSÖGGEL nekem is vol afférom túl nagy a szája tehetség meg egyse!!!ja én a 1905 vagyok yengébek kedvéért a KASU!!
Előzmény: #286173 free 2007.12.31. 05:53:00 |
| free | 2007.12.31. 05:53:00 / # 286173 |
|
Örülök, hogy reagálsz te is, de bocsánat, a téma nem te voltál, csak a szenvedő alany.A központ néha úgy tesz mintha nem a címek eladása lenne a feladata. Lesz@rják , ha az etikás kér vmit, leugatják a kollégákat.
Előzmény: #286063 Brekeke 1 2007.12.30. 15:22:00 |
| bemondó | 2007.12.31. 05:10:14 / # 286161 |
|
Hallottam mi történt:((((
A csupahármas kollégát meg fél órája törték rommá. Hál'istennek nincs komoly baja.
Vigasztaljon, hogy éjszaka meg a központban leszek én is.
Viszon Boldog(abb) Újévet.
Előzmény: #286025 csogu 2007.12.31. 04:32:18 |
| csogu | 2007.12.31. 04:32:18 / # 286025 |
|
Ha valaki tud kiadó autót akkor legyen szíves szólni...különben meg az egészről az a véleményem (mármint arról hogy a vasam megadta magát), hogy: No Comment...
|
|
| lilazoli | 2007.12.30. 22:47:21 / # 286562 |
|
látod mondom én ,hogy megint olyanba vau vau amiről fogalmad sincs!! De meg nyugodtam ! kérdezd meg az elenfelet is ,lehet megváltozik a véleménywed!4
|
| cbtaxi | 2007.12.30. 20:51:22 / # 286564 |
|
Ezexerint,Téged nem hívott meg a Tibi?
Hmm....pedig jó buli lesz! :)))))))
Előzmény: #286256 csogu 2007.12.30. 16:46:06 |
| free | 2007.12.30. 18:22:06 / # 286511 |
|
aki kolegával bunyózik, szerinted annak mi jár?maradj inkább csöndben!
Előzmény: #286071 free 2007.12.30. 15:54:02 |
| csogu | 2007.12.30. 16:46:06 / # 286256 |
|
Mondtam már, hogy nem szeretlek?:-)))
Előzmény: #286153 trubadur 2007.12.30. 16:25:35 |
|
| trubadur | 2007.12.30. 16:25:35 / # 286153 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Álandóan ezt a csontot rágjátok,borzalmas...
Ez most engem jobban érdekel B.U.É.K. és megvettem a lényeget ide figyuzzatok Apám.......
|
| cbtaxi | 2007.12.30. 16:18:39 / # 286150 |
|
Lapozzunk! :)))))))))
|
| tesco | 2007.12.30. 16:07:21 / # 286081 |
|
igazad van,de mint etikásnak nem lett volna jobb ha szól a kezelőnek? és neked adják oda a címet? szerintem igen.az ilyen helyzeteken felül kell kerekedni,és a diszpécsert helyre kell rakni.egyébként meg a Zoli jó etikás, de ezt most másképp kellet volna intézni.
Előzmény: #286063 Brekeke 1 2007.12.30. 15:22:00 |
| free | 2007.12.30. 15:54:02 / # 286071 |
|
néha nézz tükörbe, és rá fogsz jönni !
Előzmény: #285943 lilazoli 2007.12.30. 10:31:29 |
| Brekeke 1 | 2007.12.30. 15:22:00 / # 286063 |
|
Jooo regggeli all.
Latom tema vagyok igy roviden reagalnek.
Nem ertelek benneteket ha en nem morgok akkor a nevembe mas ne is tegye ha kerhetnem.
A sajat velemenyem az egeszrol a 37 nem hibazott ot tenyleg athivtak delre es igy a cimkiadast nem is hallotta szerintem.
Szvsz mind a2en vetlenek voltunk a kezelo mar mas kerdes. De mind1 en nem foglalkoztam vele megfordultam es nyomtam a kovetkezo cimre.
SZOVAL HA KERHETNEM OFF oljuk ezt a temat.
Koszonettel 112 (Brekeke 1)
|
| ZeroFighter | 2007.12.30. 15:19:03 / # 286045 |
|
Elipszilonoknak fussál neki mégegyszer világesze!
Előzmény: #286039 2007.12.30. 14:22:10 |
| törölt felh. | 2007.12.30. 14:22:10 / # 286039 |
|
Skacok!!!
Mint ismertek én nem szeretem azt ha valaki előnyökhöz jutatja magát és visszaél a „hatalmával”.
De ilyet feltételezni a 1037-ről örültségnek tartom. Sokszor nem találkoztam vele de mindig korrektül járt el és beszélt az emberrel.
Hányszor hallani olyat,hogy 2-eske átmegyek délre addig legyen szíves tartsa a z XY-on drosztot. Valószínű most is így történt és én inkább a diszit szidnám,mert valószinűleg az ö hibálya.
|
| lilazoli | 2007.12.30. 10:31:29 / # 285943 |
|
Ird le szerinted mi esett le valahais számomra!!! Tényeket!!
Előzmény: #285600 free 2007.12.30. 08:23:43 |
| lilazoli | 2007.12.30. 10:30:09 / # 285927 |
|
Csak azt felejted elmesélni ,hogy a nyáron fényesre nyaltad a seggem!!
Előzmény: #285600 free 2007.12.30. 08:23:43 |
| lilazoli | 2007.12.30. 10:28:35 / # 285915 |
|
Látod te kis tudatlan !! Pont ugy beszélek a háta mőgőtt mint vele szembe,és ha gondom van vele megkeresem és a szemébe,ahogy őis ezt teszi!
Előzmény: #285614 exit 2007.12.30. 08:44:54 |