Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.12.31. 10:17:20 / # 286819
Most beszéltem a szerelővel...a vezérlés szállt el...100-140 ezer között lesz ez a játék, nem tud pontosat mondani látatlanban, ezt is csak azért mondta, mert rinyáltam neki, hogy egy tól-töliget mondjon... Sajnos az ember mindig borotvaélen táncol, és vannak dolgok, amit meg tud oldani, de amikor a vas ennyire szétzuhan, az egy megoldhatatlan krízis. Ilyenkor széttárod a karod, felnézel az égre, majd megadod a sorsnak magad... Neked is Boldog Újévet:-)
MCCCXCII 2007.12.31. 09:58:48 / # 286555
”FIZETETT” HIRDETÉS! Az Úr 2007-es évének utolsó előtti napján. Netán valakinek elszontyolodott volna kedve, mert hiányát érezte a mágneses kockasorának, akkor nálam jelentkezhet, mert találtam egyet. Kalandorok kíméljenek! A beazonosítás miatt napi útvonalvázlatot kérek. Útvonalvázlat hiányában „Piros Mogyorós”-al is igazolhatod magad. (:-))) Keresd: URH-1392-t

kasu 2007.12.31. 07:31:53 / # 286257
avatar
Nyugodj meg Kolléga Úr ez mindig igy lessz! egyébként a Zolinak /229/ igza van olyasmibe ne szolj bele amiröl fogalmad nincs! egyébbként a KISKÖCSÖGGEL nekem is vol afférom túl nagy a szája tehetség meg egyse!!!ja én a 1905 vagyok yengébek kedvéért a KASU!!
free 2007.12.31. 05:53:00 / # 286173
avatar
Örülök, hogy reagálsz te is, de bocsánat, a téma nem te voltál, csak a szenvedő alany.A központ néha úgy tesz mintha nem a címek eladása lenne a feladata. Lesz@rják , ha az etikás kér vmit, leugatják a kollégákat.
bemondó 2007.12.31. 05:10:14 / # 286161
avatar
Hallottam mi történt:(((( A csupahármas kollégát meg fél órája törték rommá. Hál'istennek nincs komoly baja. Vigasztaljon, hogy éjszaka meg a központban leszek én is. Viszon Boldog(abb) Újévet.
csogu 2007.12.31. 04:32:18 / # 286025
Ha valaki tud kiadó autót akkor legyen szíves szólni...különben meg az egészről az a véleményem (mármint arról hogy a vasam megadta magát), hogy: No Comment...

lilazoli 2007.12.30. 22:47:21 / # 286562
avatar
látod mondom én ,hogy megint olyanba vau vau amiről fogalmad sincs!! De meg nyugodtam ! kérdezd meg az elenfelet is ,lehet megváltozik a véleménywed!4

cbtaxi 2007.12.30. 20:51:22 / # 286564
avatar
Ezexerint,Téged nem hívott meg a Tibi? Hmm....pedig jó buli lesz! :)))))))
free 2007.12.30. 18:22:06 / # 286511
avatar
aki kolegával bunyózik, szerinted annak mi jár?maradj inkább csöndben!
csogu 2007.12.30. 16:46:06 / # 286256
Mondtam már, hogy nem szeretlek?:-)))
trubadur 2007.12.30. 16:25:35 / # 286153
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Álandóan ezt a csontot rágjátok,borzalmas... Ez most engem jobban érdekel B.U.É.K. és megvettem a lényeget ide figyuzzatok Apám.......

cbtaxi 2007.12.30. 16:18:39 / # 286150
avatar
Lapozzunk! :)))))))))

tesco 2007.12.30. 16:07:21 / # 286081
avatar
igazad van,de mint etikásnak nem lett volna jobb ha szól a kezelőnek? és neked adják oda a címet? szerintem igen.az ilyen helyzeteken felül kell kerekedni,és a diszpécsert helyre kell rakni.egyébként meg a Zoli jó etikás, de ezt most másképp kellet volna intézni.
free 2007.12.30. 15:54:02 / # 286071
avatar
néha nézz tükörbe, és rá fogsz jönni !
Brekeke 1 2007.12.30. 15:22:00 / # 286063
avatar
Jooo regggeli all. Latom tema vagyok igy roviden reagalnek. Nem ertelek benneteket ha en nem morgok akkor a nevembe mas ne is tegye ha kerhetnem. A sajat velemenyem az egeszrol a 37 nem hibazott ot tenyleg athivtak delre es igy a cimkiadast nem is hallotta szerintem. Szvsz mind a2en vetlenek voltunk a kezelo mar mas kerdes. De mind1 en nem foglalkoztam vele megfordultam es nyomtam a kovetkezo cimre. SZOVAL HA KERHETNEM OFF oljuk ezt a temat. Koszonettel 112 (Brekeke 1)

ZeroFighter 2007.12.30. 15:19:03 / # 286045
avatar
Elipszilonoknak fussál neki mégegyszer világesze!
törölt felh. 2007.12.30. 14:22:10 / # 286039
avatar
Skacok!!! Mint ismertek én nem szeretem azt ha valaki előnyökhöz jutatja magát és visszaél a „hatalmával”. De ilyet feltételezni a 1037-ről örültségnek tartom. Sokszor nem találkoztam vele de mindig korrektül járt el és beszélt az emberrel. Hányszor hallani olyat,hogy 2-eske átmegyek délre addig legyen szíves tartsa a z XY-on drosztot. Valószínű most is így történt és én inkább a diszit szidnám,mert valószinűleg az ö hibálya.

lilazoli 2007.12.30. 10:31:29 / # 285943
avatar
Ird le szerinted mi esett le valahais számomra!!! Tényeket!!
lilazoli 2007.12.30. 10:30:09 / # 285927
avatar
Csak azt felejted elmesélni ,hogy a nyáron fényesre nyaltad a seggem!!
lilazoli 2007.12.30. 10:28:35 / # 285915
avatar
Látod te kis tudatlan !! Pont ugy beszélek a háta mőgőtt mint vele szembe,és ha gondom van vele megkeresem és a szemébe,ahogy őis ezt teszi!
Oldalszám: 1757