Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.31 18:48
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 22:09
A kialakult kép álltalában nem a valós kép,ezt teis tudod!!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 22:03
A kialakult képről annyit ,hogy láttam a másik oldalról is a dolgokat és sajnos rossz volt nézni!!!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 22:00
Ha nem a Zoliról van szó akkor azt mondom igazad van!! DE! A zoli azaz ember aki SOHA nem tenné meg ,hogy előnyhőz jusson !A lelke nem engedi!!!













