Hozzászólások száma: 116
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Pásztor Gábor: A Taxi rendelet Szakmai véleményezése A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Fotó 2012.06.16. 17:37:20 / # 37528
avatar
Az első részének amit írogattál hát hogy is mondjam hogy nyugodtan aludjál.... Ilyenek miatt tart a taxis szakma itt ahol tart kár pofázni mert attól nem leszel nagy fiú. Aki csendben marad néha okosabb ...ismered? Inkább énekelj vagy rajzoljál abból baj nem lehet.
666666 2012.06.16. 17:35:59 / # 37527
Komolyan mondom "ember" te beteg vagy. Megkérhetünk arra,hogy maradj az olvasásnál és ha lehet ne írogass f@szságokat?Még a végén ránk hozol annyi bajt,hogy a jelenlegi is csak tőrpe semmi lesz hozzá képest. PIANO és akkor nem lesz semmi baj. 666666
Kérdések 2012.06.16. 17:25:45 / # 37526
avatar
Lehet hogy te egy igazi taxis vagy a sötétebb fajtából? Lehet hogy le kéne írni mindent evvel kapcsolatban a világ is tudja meg hogy mit csinálnak az emberek? Lehet hogy többet ártasz ha írogatsz ? KUSSOLJ PARASZT!
anyad 2012.06.16. 15:23:13 / # 37525
avatar
Azért érdekes ez a Pásztor féle írás mert mint tudjuk a Fuvarszervezők minden hónapban a Főtaxinál össze jönnek a mi sorsunkról dönteni.Idáig miért nem találták ki,hogy minden társaság közel a 240ft-hoz tarifával járjanak akkor most senkinek sem kellene vakaróznia.Szerintem ezt a Pásztor féle dumát meg együtt találták ki.

mano10 2012.06.16. 15:22:59 / # 37524
Itt is csak megy a hadova, mint a többi topicban. exex urat ajánlanám figyelmetekbe, úgy látom, ő képben van, (2.old.) na ilyen ember a pásztorgaby.

6.lenin 2012.06.16. 14:42:16 / # 37523
avatar
Ez a "pásztor" tényleg ennyire birkának néz mindenkit? Bár lehet benne valami. Ezek az utóbb szervezett megmozdulások csak bohóckodások voltak. Sajnos sose volt erősségünk az összefogás. Most is ezt szívjuk majd meg.

krapek70 2012.06.16. 13:18:36 / # 37522
avatar
Egyszónak is száz a vége! Én csak hallomásból ismerem a Pásztor Gábort, nem dolgoztam soha egyik társaságánál sem. Megjegyezném most kezdenek rájönni a társaság tulajok, hogy ebből bizony ők sem jönnek jól ki, mert ki fogja befizetni a havi 70.000.- tagdijat meg tiltáspénzeket ill. kauciót. Ő megpróbálja a lehetetlent de szerintem nekik ez ügyben már korábban kellett volna lépni és nem a végén amikor már, mikor szinte kész tényként kezelik a tervezetet. A többiek meg talán most fogalmazzák, vagy azon gondolkoznak, hogyan lehetne megint valami jót kihozni, hogy nekik jó legyen. De az a vonat már elment és ahogy látom nincs olyan taxiszemélygépjárművezető a városban aki hinne valamelyiküknek. Most elindult a harc mindenki a maga igazát keresi, csak nem a múltban kéne most kutakodni hanem a jelnre kéne fókuszálni, mert ha igy marad itt mindenki megissza ennek a levét ami igen keserű lesz. Családok megélhetése van veszélyben és kit érdekel, hogy néhány telefonszám tulaj bezárja a boltot. Nem úgy álltak eddig a dolgokhoz egyikük sem, hogy a nála lévő befizető alvállalkozónak jó legyen. Egyet tudtak kaució tiltáspénz tagdij utána magasivből letojtak minket és ezután is úgy lesz ha valaki tovább tudja csinálni. Elkésett ez a védőbeszéd ezt már évekkel ezelőtt kellett volna elkezdeni és pont olyan aki az elsők között ment a szotyi árak irányába ez a vége lehet menni nekik munkát keresni vagy a beszedett pénzből nyaralni.

hiénakutya 2012.06.16. 13:16:26 / # 37521
Csak és kizárólag azért tartom a hátam, amit én követek el. Vagy azért se. Mert engem csak hatóság vonhat kérdőre, vagy felelősségre. Esetleg még a Jóisten. Fogalmam nincs, hogy ki, hova és mennyiért megy a Blaháról. Nem szeretném elemezni a Pásztor levelét, mert ki a faszom az a Pásztor, hogy én figyelmet fordítsak rá. Viszont jó lenne, ha valamit megértenél, bár tudom, hogy egy taxis számára ez nem egyszerű. Pásztor Gábor a saját seggét félti. Nem téged akar megmenteni, hanem saját magát. Amivel egyébként semmi gond nincs. Normális emberek így működnek. De ezt legfeljebb csak a magad nevében köszönd meg neki! Hogy aztán ehhez hogy jön a mondeos a Blaháról, azt nem értem és nem is akarom érteni.
666666 2012.06.16. 13:13:33 / # 37520
Nem akarom elhinni urak,hogy megint megetetnek benneteket,velem együtt.Úgy beszélnek egyesek a Pásztor leveléről,mint a zsidók a messiásról.Ír egy levelet,amit bedob a köztudatba,mint a taxisok megmentője.Még a végén a vállunkon fogjuk cipelni.Holott miről is van szó?Hát persze,hogy a saját és tettestársai zsebét félti.Talán éppen a XI.csurgóin a Roxána étteremben ültek össze,mint annó régen havonta.Itt születtek a nagy ötletek,hogy mit lehet még a taxisról lenyúzni.Ugye? Minden szarért kizárólag ezek a telefonszámosok a hibásak,akik a béka segge alatt tartottak bennünket.Elképzelem azt a gyönyörű látvány,amint az 1500 taxi felvonul az irodák előtt és baseball meccsre hívja a telszámtulajokat.A tét a normális tarifa,amiből emberibb módon élhetünk a családjainkkal együtt.Azért nem vagyok szomorú,mert azt határozottan látom és érzem,hogy ha lassan is,de ébrednek a taxisok.Én csak arra kérem az ilyen Pásztor féléket,hogy ne várják meg a teljes ébredést,mert akkor már nem biztos,hogy az események kezelhetőek maradnak.Kollégák TI pedig ne dőljetek be egy vérszívonak és igenis álljatok ellent azoknak az embereknek,akik ide juttattak bennünket. 666666

osztap 2012.06.16. 12:40:09 / # 37519
A 17 ezer Ft-os fuvarból azt a következtetést vontad le, hogy City sor van a Blahán, holott tudhattad azt, hogy az egyik Mondeos volt az aki a hegyre ment. Ennyit a következetességről.
hiénakutya 2012.06.16. 12:23:33 / # 37518
Akkor majd én elmagyarázom. Egységet akar és azt szeretné, hogy a többi fuvarkereskedő is írja alá, magyarul közösen adják be. Beleértve a Kamarát is, ahol meg a Dudás a góré, akiről viszont pontosan tudjuk, hogy kit, vagy inkább mit képvisel.
hiénakutya 2012.06.16. 12:15:52 / # 37517
Ennyit fogtál föl az egészből, hogy basztassák minél többet a mezítlábasokat, és ezért köszönted meg többes számban? Hát, figyelj, én kívánom, hogy pont csak annyival legyen neked jobb, mint amennyivel attól jobb lehet, hogy másokat basztatnak!
Rocktaxi 2012.06.16. 12:03:53 / # 37516
Azt nem vitathatjuk, hogy ő ébredt fel elsőnek. Rájött arra, hogy ha ez így átmegy, akkor kurvára kevés lesz a fizető néző a mozijában. A többi fuvarkufár még vakarózik. Mondjuk a 10 éves korhatárhoz való azonnali ragaszkodását nem értem.

mezitlábas1 2012.06.16. 12:00:46 / # 37515
avatar
Próbálja beterelni vagy betereltettni a karámba a még kinnlévőket!!
mezitlábas1 2012.06.16. 11:16:56 / # 37514
avatar
Az ilyen pásztorfélék miatt tart itt a szakma ahol tart! Az ilyeneknél dolgoznak a TAXIS VÁLLALKOZOK rabszolgaként ÉHBÉRÉRT, KISZOLGÁLTATVA!!

Csaholó 2012.06.16. 10:44:58 / # 37513
avatar
Hát nem tudok lefeküdni,mert olyanokat olvastattok velem hogy hullik a hajam!!! Melyik taxi vizsgáról van szó? 13 névjegy kártyám van,aki intézi a az autó vizsgát!!43 olyan ismerősöm van aki vette "vette"a kis sárgát!!!!!! Miről beszélsz? Ha szigorítják,és te nem vetted,most neked is sokba fog kerülni!!Mert sorba állni mi sem szeretünk,ugye? Orrtúró addig köpködte a BKV-t,míg be nem vették az állam által fizetettek közé!Ezt már nyilatkozatiból lehetett tudni,mikor köpködte a BKV-t!Azóta minden rendben a bkv-nál!!!Nem eröszakosak az ellenörök sem!Havi 4-500ezer-ért,nekem se fájna más baja!!! írtam már 1.szer,nézd meg a videót,mennyivel hízott a feje mióta teljesít!!!Most már ehhez is ért!!!! Mi nem annyira,hogy meg hallgassanak,ez van fiúk,lányok!!! Anyosom is mindig ezt mondja,te csak vezetgetsz éjszaka,mitől fáradsz el,"tőle nagyon"csak nem merem mondani!!!!!! Kitartás,jók legyetek!!!!
Csaholó 2012.06.16. 10:11:42 / # 37512
avatar
Pont "Ő"akinek a taxisai ellent mertek mondani neki!!!!!! Tényleg "hüjének" nézünk ki???? Ha akkor mindenki ment volna a saját gazdijához,most nem itt tartanánk!! Én 23 éve,és te voltál az első,csapat,ami akkor még csapat volt! Maci,Pipás,Pisti,és Pityu!!! Nem parancsolt mint most a "diszpi",kért!!! Most esetleg gondom lenne,a diszpi simán le lenyom,Ő parancsol???????????!
Fotó 2012.06.16. 10:05:53 / # 37511
avatar
Olvastam és most a 21 éves múltba azért nem mennék bele mert nem erről szól a történet. Érdekes számomra, senki egy szót sem szól az úgynevezett rendszámbérlőkről, a droidokról akik 2-4-6 órákkal vannak bejelentve ha be vannak. Tudok olyan Főtaxis embert aki nem volt bejelentve és egy műtét során derült ki, mikor betegállományba szeretett volna menni. Igaz Hajni? Régen is mondtam 1 vállalkozói engedély 1 taxigépjármű! Ezt miért nem feszegetjük? A Főtaxit megértem mivel a létszámuk nagy hányada ilyen egyénekből áll. Azt is érdemes megnézni miért nem vállalkozó valaki és miért béreli a rendszámot miért droid... Ja igen voltak apró több százezres tartozásai ilyen olyan okok miatt. De sok a simlis is! Na ezeket kell kiszűrni nem pedig a szín meg mindenféle baromságokat erőltetni. A másik amin felháborodott a lelkem: Tarlós Úr azt mondta hogy roncsokkal taxiznak az emberek Budapesten. 1. A vizsgaállomások helyében beperelném hitelrontásért! Miért is? A taxik évente vizsgáznak nem kevés pénzért. Akkor ez megkérdőjelezi A VIZSGA HITELESSÉGÉT.Ejnye .... Ettől függetlenül pár darab roncs van de kifutó darab!A következő vizsgán nem menne át. 2. Jobb lenne ha szakemberek csinálnák ill. hozzáértők mert ebből káosz lesz. 3. A BKV elnézve sok jóra nem számítok a 4.-es Metróról nem is beszélek. 4. A orr túró meg elfelejti hogy a BKV-nál kitört botrányt pár taxisnak lehet köszönni!Igaz ő is valakinek a keresztfia azt a kondér közelében van, csak ne avatkozna be olyan dolgokba amihez nem ért. Hamar felejtenek de ebben a ciklusban ezt már kezdjük megszokni. Majd 2014 ben kiderül, hogy minden jól csináltak. Én speciel várom mert sok a kókler sajnos minden területen nem csak a taxis kérdésben. A munkahely teremtő kormány munka helyeket vesz el mást mond és mást csinál. Végezetül felhívnám a figyelmet: mielőtt taxinak látszó gépjárműveket vennének és azt bérbe adnák a szegény nincstelen embereknek természetesen jó pénzért rettentő nagyot lehet bukni vele. Emlékeztetőül: volt egyszer egy állami Főtaxi meg egy Volán taxi, persze még az Est taxit is lehet feszegetni de a pásztorok Suzuki projektje is lehetne tanmese! A plomba mese meg a GPS felejtő! Uraim Magyarországon Magyar embereknek adnák ki a szegény gépjárművet ha ebben gondolkodnának.....tényleg tudnak gondolkodni?

Rita 2012.06.16. 09:59:56 / # 37510
Mondjuk amikor a Pásztor a "teljes szakma" nevében ontja a tömény baromságot, akkor melyik szakmára gondol? Elképzelhető, hogy a fuvarkereskedelem is szakmának minősül, de ezt eddig nem tudtam. Ugyanakkor nem is értem, hogy ezt a kufárt miért izgatja az, illetve mennyiben tartozik rá, hogy a vele szerződésben álló vállalkozókat milyen szabályozás fogja érinteni. ? Költői kérdés.
Rita 2012.06.16. 09:48:12 / # 37509
Ha valami személy szerint neked megfelel, attól még nem vagy feljogosítva a többesszám használatára és mások nevében való kinyilatkoztatásra. Már elnézést kívánok, de attól hogy neked valamiért jó egy szakmailag megalapozatlan ostobasághalmaz, attól még a többiek hadd mondhassák rá azt, kösz, de nem kérünk ebből a rakás szarságból.
Oldalszám: 6