Hozzászólások száma: 116
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Pásztor Gábor: A Taxi rendelet Szakmai véleményezése A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Fotó 2012.06.18. 09:33:08 / # 37549
avatar
Annak idején amikor a droszt rendelet megszületett ugyan így nyár volt, ugyan így dobták a csontokat,ugyan így megpróbálták összeugrasztani a dolgozó népet. Ezt hívják politikának! A mostani rendelet ellen semmit nem lehet tenni meg véleményem szerint nem is érdemes.Már el is van fogadva valahol.Hogy egyesek ki küldenék utcára a taxis nemzedéket? Legalább a vezető hatalom kipróbálhatná a méregdrágán vett és még drágábban fenntartott egységeit. Azt hogy mi miért történt így, lehetne ragozni de szántás után okos a paraszt.... Legalább lesz most másról beszélni nem pedig a csúnya politikáról meg a napi történésekről.Elterelő hadművelet! Az hogy a nép éhezik ki nem szarja le mondják a parlamentben majd mindig lesz egy kis figyelem elterelő esemény.Majd 2014 ben ezek az emberek remélem tudják majd hová nem szabad húzni az X-et! Mindig mondtam ennek még nincsen vége: jön a híd pénz a dugódíj után. Az hogy a BKV hogyan néz ki kurvára nem érdekel senkit, majd vesznek megint 100 éves használt buszokat, akkor is valaki jól jár majd.Volt egyszer egy A. Attila meg a fia és annak a projektje. A különbség az hogy valaki megbukik valaki nem.Én már a mesékben nem hiszek ....a rab sem kívülről rángatja a börtönrácsokat hogy engedjék ki!

Csaholó 2012.06.18. 08:17:17 / # 37548
avatar
A baj már meg van,nélkülem is! Mi csináltuk,magunknak!Ha nem a városházától vártuk volna a megoldást,most nem velünk foglalkozna minden ember fia!! A fuvarszervező iroda/taxicég?/pultjánál kellett volna az asztalra csapni,hogy ennyi,és nem tovább!!!!! Na piano,várjuk meg megint mit döntenek nekünk,rólunk!!??
Kovács Zoltán 2012.06.18. 07:58:05 / # 37547
avatar
Mostanában már nem szoktam itt olvasgatni az újabb és újabb topikokat. Mindegyikben csak rágjátok a gittet, és szájkaratéztok! De, ezt a cikket megláttam, és azonnal elolvastam. Kíváncsi voltam a véleményére. Aztán elolvastam a hozzászólásaitokat is. Bár ne tettem volna! Nálatok csak elmentek otthonról, vagy nem is voltak otthon soha? Ti nem vagytok normálisak! Olyan méretű szarkupacot kívánnak rátok önteni, ami alól csak nagyon kevesen fognak kimászni, a legtöbb bele fog fulladni! Nektek most a veresseggűördöggel, és a tűzokádóhétfejűsárkánnyal is szövetkeznetek kellene ennek megakadályozása érdekében! Nem, ti aztán, Nem!!!! Mit képzel ez a hülye népnyúzó Pásztor? Ide jön osztani az észt, nekünk? Most bajban van, és rögtön velünk akar kimászni belőle? Igen, szarban van ő is! De, veletek ellentétben ő jövőre is csülökkel eszi a bablevest, nektek meg a leve sem lesz! A hajam hullik csomókban! Igen sok helyen hülyeséget ír. Igen a saját érdekeit veszi figyelembe. De, kérdem én, bármelyikőtök, taxiátalakításról szóló törvénytervezetét, ha megnéznénk a 3. mondat után nem bukkanna elő a saját érdeke? Nincs ebben semmi kivetni való. Ha már voltatok annyira balgák hogy, a politikának mentetek neki, a pásztorfélék helyett, legalább, most amikor nagyon nagy bajban vagytok, most ragadjátok meg a lehetőséget, és szövetkezzetek bárkivel, akinek az érdeke egybe esik a tiétekkel! Aztán majd utána ráértek darabokra tépni a pásztorféléket. Segítség nélkül semmire sem fogtok menni! Gondoljatok bele. Egy megmozduláson, ami 6000 taxist súlyosan érint, 600-an mennek el! Mit akartok?! Saját magatokat gúnyoljátok ki! Gondolkodjatok, ébredjetek, és szövetkezzetek, amíg nem késő!

vapi 2012.06.17. 23:41:04 / # 37546
avatar
Ajánlom a rendelet alkotók figyelmébe az Alaptörvény 32.cikk (3)pontját és a XII.cikk (1)pontját elolvasni és értelmezni!!!!!!!!!

szaniszlo 2012.06.17. 22:52:14 / # 37545
avatar
Itt csak a vezetéknév egyezik. Ő a tesó!
Fotó 2012.06.17. 15:23:15 / # 37544
avatar

Fotó 2012.06.17. 15:15:48 / # 37543
avatar
Speciel én ébren voltam csak tömény hányinger miatt nem írogattam.Azon is elgondolkodtam hogy a csekkforgalmi díj az hogy is van?! Az én vállalkozásomban mindent én állok én hitelezek másoknak mindent én fizetek.Akkor nem értem a telszám tulajdonosok milyen jogalapon szedték be ez a tekintélyes pénz összeget és milyen jogalapon nem fizetik vissza mondjuk ahogy olvastam halál ill. kilépés esetén. Úgy emlékszem ez a story H.Csaba cégénél fordult elő meg még a Főtakonynál is hallottam.Az a bizonyos Hajni ügy. A belem kifordult mit ne mondjak...én így csak azt tudom javasolni ezeknek a szerencsétlen embereknek és hozzátartozóknak tessenek perelni talán van egy kis becsület még más emberekben. Biztos van olyan ügyvéd ha nincsen rá keret, sikerdíj fejében csinálja a pert. Érdemes!

666666 2012.06.17. 14:49:40 / # 37541
Örömmel nyugtázom,hogy ébred a taxis társadalom.Na lányok,drága csipkerózsikák talán mégis összejön az a baseball meccs? Pikk-pakk mondaná a Forgó,volt iroda,nincs iroda.Fizetni,ugyanmár kinek?Mit?Azt,hogy én elviszem az utast á-ból b-be?Na haggyál már te telszámtulaj és vedd ki a kezed a zsebemből,mert eltalál tőrni te barom.Mocskos gané ember ez mind.Ne dőljünk be nekik!!!! 666666

rosszqtya 2012.06.17. 12:32:06 / # 37540
avatar
PG szerintem lapítson mint szar a fűben, főleg, hogy a rádiókban kb. 2 hete hirdeti, hogy aki taxicsekket vesz nála, az utazhat 150/km-rel!

Fotó 2012.06.17. 09:57:46 / # 37539
avatar
http://www.femina.hu/terasz/ennyiert_visz_el_a_taxi_jovore_budapesten_ime_az_uj_szabalyok Köszönjük hogy hozzáértők csinálják az egyéni vállalkozásnak akkor ezek szerint ennyi volt. Lefőtt a kávé!

Fotó 2012.06.17. 09:53:10 / # 37538
avatar
Röviden tömören: egyetértek! Nem a taxisok versenyeztek és vitték le a tarifát olyan szintre amiből képtelenség megélni nem hogy fenntartani a gépjárművüket, hanem a telefonszám tulajdonosok és elsők között P. Gábor a volt "Inter alsó" mostani Marriott alsó hiéna.Hányszor elzavarták és milyen szerencsétlen volt igaz most is az.Istenem milyen régen volt, nem is gondoltuk, hogy pont ez az ember kényszeríti be a szerencsétlen taxisokat egy irreális áron aluli projektbe.Igaz akkor még nem tudtuk hogy van egy bátyus aki majd felkarolja. Azért a sors néha ver kit így kit úgy! Valaki alkoholista lesz valakinek a lánya meg drogos.... Szar az élet mondanák egyesek. Előbb utóbb mindenki megkapja azt amit megérdemel a Bt , KFT rendszámbérbeadók , taxisokat átverő kiszipolyozó egyedek.Speciel én nagyon várom! Emlékeztetőül 1 vállalkozó 1 taxigépjármű! Akkor nem lenne baj de sajnos mások is rágerjedtek, igaz azt még nem tudják mi lesz a vége: tönkremenés! Azért én hiányolom az ilyeneknek való utána nézésének, mert amik fognak történni azt nekik lehet köszönni vastagon! Azért meg lehet nézni ki milyen kacsalábon forgóban él, mások verítékével kizsákmányolásával elért javakból. Természetesen ha nem fleóval szerezte semmi gond, de nem erről szól ez a történet. Ne felejtsük el azért megemlíteni gyorsan végszónak színes red pityut aki nagyon sok negatívumot tett a taxis társadalomnak.A társadalom meg most kezd ráébredni hogy nekik is:))
törölt felh. 2012.06.17. 09:09:45 / # 37537
avatar
Te valószinü fuvarközvetítö közeli valaki vagy :)
mano10 2012.06.17. 07:28:16 / # 37536
"késöbánat"? Van ő olyan rafkós és vannak olyan hülyék a taxisok, hogy - szóval, várd ki a végét! Szeretnéd te azt az összeégett tortát...
focilabda 2012.06.17. 07:13:40 / # 37535
Ovatos becslés szerint 3.5 milliárdot vesznek ki éves szinten a piacból a fuvarszervezök. Talán ezt a tortát félti a pásztor. De késöbánat. Az alja odaégett, a tejszinhab összeeset, a krém bedöglött.
Gaben 2012.06.17. 04:32:29 / # 37534
avatar
Van pofájuk 60-70 ezreket elkérni havonta fuvarszervezésért aztán még itt bele is szólnak a dolgainkba Minden taxi legyen egyforma ugyanaz a szabadjelző semmi cégjelzés.Utas integet,beül és nekünk akkor már nem kell fuvarszervezés mert vissza kapjuk ami amúgy is a miénk volt nem a cégeké.

hiénakutya 2012.06.16. 19:23:57 / # 37533
És az milyen, hogy velünk fenyegetőzik a barom állatja? "Reméljük a rendelet alkotók tisztában vannak azzal, hogy a taxi vállalkozók részéről mekkora mértékű ellenállásba ütköznek ilyen, mindent lerombolni kívánó rendelet alkotással." "AZ A REND AMI A TAXITÁRSASÁGOKNÁL MA FENNÁLL AZ NEKÜNK TAXI CÉGVEZETŐKNEK ÉS MUNKATÁRSAINKNAK KÖSZÖNHETŐ ÉS NEM ÖNÖKNEK TISZTELT POLITIKUSOK." Pásztor Gábor rendje. Himihumi BT-k, KFT-k által kiadott bérautók, rendszámok, be nem jelentett, vagy csak részmunkaidőre bejelentett alkalmazottak. Pásztor Gábor rendje. Végsőkig kiszolgáltatott kisvállalkozók, akik a megélhetés elvesztésétől való félelmükben szarnak-hugyoznak. A félelem az mióta rend? Valakinek szarakszik a mikrofonja, beragad, tiltás jár érte. Miközben a T4 adja a rádiót... Rend, Pásztor Gábor rendje. És akkor veri ránk a balhét: "Fogadják el azt a megállapítást tőlem, hogy a Fővárosban működő taxicégeknél szinte teljes rend van, csak az Önök által ellenőrizendő „mezitlábas” taxisoknál van az igazi nagy probléma, amelyért egyedül ÖNÖK A FELELŐSEK TISZTELT POLITIKUSOK !" Nem tudom, én is írjak egy levelet Orbán Viktornak, hogy a NAV legyen szíves és méltóztasson ellenőrizni a Pásztor Gábor cégével szerződésben álló BT-k és Kft-k árbevételét, könyvelését, bejelentési szokásait? "Mennyivel is jobban be fognak olvadni ezek a „mezitlábas” gengszterek a tisztességes taxicéges taxik összességébe !!!" Ennek ég a háza, hogy így kiabál? Mi az, hogy "taxicéges taxik"? "Nem az lenne az ésszerűbb amit indián barátom mondogatott „előbb irtsuk ki az almából a kukacut mielőtt azt megennénk” " Kukacut, öcsém, azt! Te vagy itt az egyik legnagyobb féreg, Gábor! A 10600 forintos hatvani transzfereddel, meg a betranszferált Zöld Pardonnal, amiből még pacsit kell adnia a taxisnak, te majom! Korrupcióra kötelezed az alvállalkozóidat, te kibaszott tisztességes kukac! Majd a te tarifáidból vesznek a taxisaid januárig új autót! "3. Azonnal (2013 01.01 hatállyal) szigorítsák 10 évesre a taxi vállalkozó állomány gépkocsi alkalmassági határát." Ehhez van eszed, hogy adósságba kergesd az embereket, hogy aztán a folyamatos bevételkényszer miatt el ne szakadhassank tőled, meg a szutyok cégedtől! És akkor van olyan, aki mindezért köszönetet mond. A taxis társadalom és Pásztor Gábor megérdemlik egymást.

hiénakutya 2012.06.16. 18:56:24 / # 37532
Egyfelől. Másfelől meg pofázik a magas létszám miatt, miközben a mai napig szerződik olyan emberekkel, akiknek házszám kell a Camponához. Az mióta taxizhat? Magyarul az ilyen pénzéhes senkiházik miatt magas a létszám. Mondjuk az nem lenne baj, ha 67 ezerért az anyját is eladná. Csakhogy az ilyen a megélhetésünket adja el.
tom888 2012.06.16. 18:37:28 / # 37531
avatar
Sajnos azért nem tudom lecserélni az öreg autómat, mert PG volt aki áttörte 200 forintos gátat lefelé, elöször 184 Ft, majd tüntetés a Németprónában a 148 forintos tarifa ellen! Könnyen ki tudják emberek jelenteni, hogy 6 hónap vagy 1 éven belül hajtsál végre 3-4 milliós beruházást, hogy közben jelenleg is fizeted a kocsi részleted még 1-2 évig! Végülis ezt vártam tőled, itt kapitalizmus van! A lizingekbe a telefonszám tulajok kényszerítenek bele a folyamatos kategorizálással!

hiénakutya 2012.06.16. 18:36:35 / # 37530
Engem biztos nem járat le vele. Egyébként meg hála Istennek, ha komolytalanná teszi az egészet!
MrBadGuy 2012.06.16. 18:20:12 / # 37529
avatar
WTF legalább a fogalmazást meg a helyesírást átnézethette volna valami értelmes emberrel... " nem okoz jelentős rendeletalkotást " ??? " fogyasztók kiszolgálásának rovásához fog vezetni " ??? stb,stb... Ország-világnak szétküldve? OMG Csak én érzem úgy, hogy nem csak magát, de minket is lejárat ezzel és komolytalanná teszi az egészet?

Oldalszám: 6