Hozzászólások száma: 86
Ugrás a hírhez Oldalszám: 5
Témakörök > Hírek fórumai > Taxiellenőrzési anomáliák A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
admissarius 2014.09.29. 14:23:43 / # 335986
avatar

menjunk sorban, amennyiben a vigadohoz hivtad es nem a vigado teri haljoallomashoz akkor jogosan szamolta fel az utat a vigado tertol le a hajoallomasig. amikor az ellenorzesre megallitottak ott szerintem neki is meg kellett volna allitsa a taxiorat bar az uj rendelet ertelmeben nem vagyok biztos benne, hogy ezt megteheti-e. de az a 15-20 perc nekem soknak tunik. 

TGFSZ 2014.09.29. 13:54:21 / Módosítva / # 335985
avatar
Már a Népszabadságnak is feltűnt!

Furcsa vizsgálatok, túl titkos ellenőrök
Nem íratnak alá jegyzőkönyvet a taxissal a BKK fedett ellenőrei, a papírmunkát az utazást követően végzik el. Ez visszaélésekre ad módot, volt, hogy olyat büntettek meg, aki ott se volt. A taxisok csak az engedélyük bevonásáról értesülnek, és a bíróság előtt védhetik meg magukat. Furcsa vizsgálati gyakorlatot folytat a BKK, de szerintük ez így jó.

mezei 2014.09.28. 15:32:03 / # 335979
avatar

na csak kezdjük  kiugrasztani a nyulat a bokorból ugyi-ugyi.mit és miért is kell nekem vállalni a szavaimért?tudtommal ez "még" nem észak-korea.rettegni pedig nem rettegtem az életembe senkitől pláne nem ilyen bukott zsaru hadtól.

osztap 2014.09.28. 06:59:23 / # 335973

Ez jó volt , összefoglaltad a lényeget. Maradjál még jól fogsz szórakozni.

pária 2014.09.28. 06:10:47 / # 335972
avatar

"Nem minden taxis degenerált....."

Valóban...csak kegyelmed...retardált seggfej lehetsz, aki ugyanúgy nem vállalja a szavai következményeit. A ma hajnali tqxis kifejezetten úr volt.......fiatal, udvarias, tiszta autóval, jó humorral. Biztos nem te voltál, te csök!

Na tényleg mentem innen, nem vagyok kiváncsi a nívón aluli kicsinyes és obszcén egyéniségekre. Rettegjetek tovább, siránkozzatok, és szopjátok le a Szunomár faszát, birkák!

mezei 2014.09.27. 22:43:34 / # 335969
avatar

Van egy bajszos fasz a főnél neki köszönd meg a puszi pajtijának a nyugger bandinak.

mezei 2014.09.27. 22:41:29 / # 335968
avatar

Idejösz irogatni faszságokat "műszakom a nagymezőbe" nem minden taxis degenerált át lát rajtatok gondolom ilyen rendőr lehettél sok ügyet nem oldottál meg.Ha meg most kidobó vagy a nagymezőbe nem kell rezegi nehogy kiadják az email címed és kiderűljön az hogy ki vagy egy gyáva bkk fasz vagy aki nyalja a "főnök"-e seggét.Ha én ott lennék portás nem félnék néhány taxistól egy web lapon.

nuova 2014.09.27. 22:41:26 / # 335967
avatar

Helló, szép estét! Egy hete szombaton este taxit hívtam a Vigadóhoz. Éjfélre. 0.05 perckor hívott a diszpécser hölgy, hogy a kocsi előállt, én mondtam neki, épp most szálltunk ki a hajóból. A rakparton azonban se híre se hamva nem volt a taxinak. Hívtam a központot, a hölgy mondta, hogy a Vigadónál áll a taxi. Én a Vigadótéri hajóállomáson álltam. Hibát követtem el? Meg sem fordult a fejemben, hogy nem a hajóhoz jön a taxi. Mondjátok meg, hülyeséget csináltam?

Végül is odajött a kocsi, beszálltunk, elindultunk. A férjemnek cigi kellett, így a Nagymező utca felé mentünk, ahol egy dohánybolt előtt megálltunk. Az eredeti célunk a Korong utca volt (XIV:ker). Mivel le volt zárva a lovasvágta miatt fél Bp, a Podmaniczky-Állatkerti sétány-M3 autópálya felé vette útját a taxis, pechjére, mert a Széchenyi fürdőnél leintették a rendőrök. NAV-os és rendőri ellenőrzés volt. A retek rendőrök kb. 15-20 percig vacakoltak a forgalmi-jogsi kettőssel, a NAV-os nők csak pár kérdést tettek fel, és mehettünk, Kb. 20 percet álltunk, a taxióra ketyegett.

Nos az a pár km taxizás 4090 Ft-unkba került. A taxis az ellenőrzésben tiszta volt. De miért kellett ezért nekem ennyit fizetni:?


tomajer 2014.09.27. 20:25:10 / # 335965

:-)


Tehát, ha nem érdekel ki vagy, akkor már nem is érdekes.

Fura egy "felhasználó" vagy te!

Idejössz, meglebegteted ki lehetsz, aztán elkezd a közösség kicsit vagdalkozni, akkor meggyanúsítod az adminokat hogy szivárogtatják a nincsmit ... aztán amikor direkte leszögezem, hogy végeredményben, a kutyám sokkal fontosabb számomra, mint hogy te ki vagy, akkor megsértődsz....:-)

Ui:regisztrációt nem törlünk.  Ha akarsz írsz, ha nem akarsz, nem írsz:-)

pária 2014.09.27. 20:06:56 / # 335964
avatar

Ok.

Részemről ennyi volt a fórumotok.......sajnálom, mert tényleg a lényegről kellene beszélni.....nem elmenni nyomozóba .....na megyek, mert kezdődik a műszakom a nagymezőbe.....hajnali 4 kor elvihet valamelyikőtök Pomázra... (csak ha plus-os!)

A regemet törölheted, sziasztok.

tomajer 2014.09.27. 19:09:25 / # 335962

De háát, engem nem érdekel ki vagy! :-)


Itt is leírom:  Csak azért szóltam hozzá, mert a szádravettél.

pária 2014.09.27. 12:47:10 / # 335943
avatar

Ja, még annyit.....

Az e-mail címemből nem nehéz kitalálni mi lehet a nevem......oda lehet privátban is írni, ott be is mutatkozom!

Remélem nem leszel ebben az esetben indiszkrét, mert az nem lenne fair, és köt téged mint üzemeltetőt bizonyos adatvédelmi akármi...  

Üdv

pária 2014.09.27. 12:20:14 / # 335941
avatar

Valóban így történt. Azt is mondtam, nem véletlenül nem mutatkozom be, mert nem tudhatom ki-kinek van lekötelezve, és sehol nem olvasom, hogy XYtaxivezető szól hozzå éppen.....vagy melyik becenév rohan majd egy komment után a Mószer Arankához!

Amúgy ha tényleg az a fontos, hogy kicsoda-micsoda vagyok ( bárki, akárki, neveletlen senki, stb.) Akkor tényleg nincs sok értelme a bezsélgetésnek......persze ehhez az is kellene, hogy legyen affinitás az értő olvasáshoz......mert az a lényeg szerintem.....


Üdv: egy taxis/rendőr/ellenőr/öntudatos utas/  vagy akårki......(hajlandó vagyok kultúrålt formåban, egy kávé mellett megvitatni a dolgokat bárkivel.....akkor bizonyára kiderülne az is, amire kíváncsi vagy!)

tomajer 2014.09.27. 11:12:12 / # 335938

"ideges úrnál"  Ez én vagyok? :-)

Látszik, hogy nem ismersz.

Azúgytörtént, hogy .... felhívott valaki egy "magántelefonszám"-ról, és elkezdett kiselőadást tartani arról, hogy a fórumban nem valósak az infók amik megjelennek.

Én felhívtam a figyelmét arra, hogy ha mondani valója van, akkor a legegyszerűbb, ha ezt a fórumban teszi meg, és nem rajtam keresztül, hisz ez egy szabad ország, ez egy szabad lap, bárki elmondhatja a véleményét, ő is.

Csak rutinból jegyeztem meg, hogy mivel azt sem tudom kicsoda, mert elfelejtkezett bemutatkozni, nem hiszem, hogy sok beszélgetni valónk lenne.   Itt aztán kiderült, hogy nem is volt szándékában bemutatkozni ...  addig azt hittem, csak neveletlen ...   így aztán rövidre fogtam a további beszélgetést, biztatva arra, hogy mindenki kíváncsian várja itt a véleményét és érveit:-)

Apuka 2014.09.27. 10:27:51 / # 335937

Teljes peranyagot fel fogom tenni amint megtörtént a jogerőre emelkedés.


(azért meg kell jegyeznem, a Bkk még a múlt hét végén azt válaszolta egy írásbeli megkeresés kapcsán, hogy nincs tudomása arról, hogy bírósági eljárás lenne folyamatban ellenük. aztán két napra rá első fokon elvesztenek egy pert. ugyanakkor hasonló ügyek tucatjairól tudunk amik bírósági szintén bírósági szakaszban vannak.)

focilabda 2014.09.27. 09:10:19 / # 335936

Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek.

Minden esetre szép kis anyag.

pária 2014.09.27. 08:28:33 / # 335932
avatar

Nem mind1 neked ki vagyok?

Beszélgetni jöttem ide -nem farkat méregetni! Ha nincs igényetek egy más szemszögből (is) érvelővel eszmét cserélni (objektív szeretnék lenni)- akkor már itt sem vagyok! 

Jelezd, es hívom a számot az ideges ûrnál, és töröltetem a regemet....


mezei 2014.09.26. 23:05:58 / # 335924
avatar

Csak nem ellenőr vagy kivénhed zsernyáknak tetszik lenni? 26.án regisztrált és egyből 3 ékesszoló védelem az ellenőröknek ejnye-bejnye pária

pária 2014.09.26. 21:33:38 / # 335923
avatar

Ismerősöm-mezítlábas-szereti az ellenőröket. Minden hétfőn elviszik a belvárosból, első fuvarnak a legjobb... Nem ugranak ki fizetés nélkül, és némelyik még 100-150 jattot is ad......igaz, nem pörget, nem bömböl a zene, kint van aminek kint kell lennie, és kinyomtatja azt a rohadt sejflnit...:D

hiénakutya 2014.09.26. 18:54:02 / # 335920

Közben azon töprengek, hogy ezek rendőrként mit művelhettek...

Oldalszám: 5