Hozzászólások száma: 10868
Ugrás a hírhez Oldalszám: 544
Témakörök > Hírek fórumai > Gyökeresen átalakítja a ferihegyi taxi szolgáltatások rendszerét a Budapest Airport A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
IST 882 2014.12.12. 23:18:26 / # 337089
avatar

Gondolom, ismered a viccet, amikor a rajtakapott férj azt mondja a megcsalt feleségnek: Inkább a szemednek hiszel, mint nekem?

Inkább a szemednek hiszel ....?

a-kinti 2014.12.12. 23:09:49 / # 337087
avatar

A sikeres három hónapos próbaidőszakot követően,........ 


Akkor tegnap  biztos káprázott a szemem amikor táblázás közben, ugyan azokat az arcokat láttam mint sok éve vadászni az utasokra!

Biztos én vagyok a hülye

tomajer 2014.12.12. 17:05:56 / # 337085

Biztonsági őrők figyelmeztetik a Ferihegyre érkező utasokat


Új biztonsági szolgáltató a repülőtéren

 

Budapest, 2014. december 10. A Budapest Airport hosszú távú szerződés keretében veszi igénybe a terminálok közúti előterén a Hori-Zone Security szolgáltatását. A Hori-Zone szolgáltatása elősegíti, hogy a repülőtér magasabb szintű biztonságot nyújtson az utasoknak, és visszaszorítsa a közúti személyszállításban illegálisan tevékenykedő szereplőket.

 

A sikeres három hónapos próbaidőszakot követően, miután az illegális taxisok által felszámolt magasabb fuvardíj és arrogáns viselkedésük miatti utaspanaszok számának stabil csökkenését eredményezte, a Budapest Airport úgy döntött, hogy hosszú távú megállapodást köt a Hori-Zone Security-vel, a továbbiakban is biztosítva ezzel az utasok számára a biztonságosabb repülőtéri környezetet. A Hori-Zone hoszteszei és biztonsági őrei tájékoztatják az érkező utasokat a legális közúti személyszállítókról, közreműködnek a szerződéses taxi-szolgáltató pultjánál történő sorképzés irányításában, és figyelmeztetik az utasokat az illegális taxisok igénybevételének veszélyeire. 

 

A Repülőtér Rendje kimondja, hogy illegális üzleti tevékenység nem folytatható a repülőtér területén, és a szabályt megsértő bármely személy ellen a lehető legnagyobb szigorral kell fellépni, ellenük eljárást indítani. Ezen kívül, amikor az illegális tevékenységet folytatók be is csapják a turistákat, az rontja az egész ország megítélését. A szóban forgó tevékenységek a fővárosi taxi-rendeletben foglaltakat is megsértik. Míg a Budapest Airport egyedül nem tudja megakadályozni a nem kívánatos incidenseket, a biztonsági szolgáltató (Hori-Zone) fellépése sokkal jobb eredményeket hozhat, és lehetővé teheti, hogy a Budapestre érkező utasokat a jövőben ne érjék zavaró, kellemetlen élmények a repülőtéren. A Hori-Zone hosszú távú megbízása csak az első lépés a repülőtér akciótervében, amely az engedéllyel rendelkező repülőtéri szolgáltatók üzleti érdekeit sértő illegális üzleti tevékenységek visszaszorítását célozza a terminálokon, hogy azok a továbbiakban ne ronthassák az utazási élményt.

Kérdések 2014.08.28. 11:38:29 / # 335185
avatar

Lehet hogy nem csak ami a taxistákkal történik meg a parkolási történetekben ez is gusztustalan nem kicsit hanem nagyon?

Fotó 2014.08.28. 09:45:14 / # 335183
avatar

http://www.vezess.hu/magazin/lehuzas-ferihegyi-repteren/54508/

tomajer 2014.08.07. 19:05:06 / # 317953
Taxi hajtott egy rendőrautóba a reptéren Egy taxi és egy rendőrautó ütközött össze a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, értesült a Velvet. Helyszíni információink szerint háromnegyed 12 előtt nem sokkal az érkezési oldalról hajtott ki három utasával a sárga Skoda Octavia, majd eddig ismertlen okból nekihajtott egy rendőrautónak. Személyi sérülés feltehetően nem történt, mert a taxi három utasa az eset után a gépkocsi mellett, az útpadkán üldögélt. A helyszínen fokozott a rendőri jelenlét, a balesetet szenvedett járműveket több rendőrautó és teljes személyi állománya vette körbe az eset után.

Fotó 2014.08.05. 16:39:41 / # 317952
avatar
Ez sem a főtaxi gernyózása a parkolási mizériát stb nyüstöltem háttal ülnek itt a moziban egyesek. Reszkessetek Taxisok.....jön a gépesitett NAV! http://www.bama.hu/baranya/kek-hirek-bulvar/motoros-adoellenor-buktatta-le-a-pecsi-taxist-566039/lp

Fotó 2014.08.05. 16:33:45 / # 317951
avatar
http://www.origo.hu/itthon/20140801-a-valasztas-utan-folytatodik-tarlos-es-vitezy-csataja.html Hajrá!

Fotó 2014.08.05. 16:32:58 / # 317950
avatar
Engem sajnos semmilyen Pityu és féreg nem űzött el sehonnan valakivel összekeversz.A főtaxit nagyon ritkán basztattam amikor megérdemelte de látod most is megelőztek. Tehát a gyengébbek kedvéért senki nem űzött el sehonnan és nem is fog ebben az életemben! Ja és nem is vagyok de la mancsa sem:)) hogy fékezzelek a szélmalomnál.....
donkihóte 2014.08.03. 12:35:01 / # 317949
avatar
Érdekes módon amíg te is a reptéren voltál, teljesen természetes volt számodra, hogy egyetlen cég vagy társaság dolgozzon onnan. Amióta pityu elűzött, majd a kockás átvette a helyet, folyamatosan ez a témád. Lépj már túl rajta. Nyolc éve vége. Vágod?
69 2014.08.03. 12:16:06 / # 317948
avatar
Örülünk,hogy sikerült....
Fotó 2014.08.03. 11:50:18 / # 317947
avatar
Érdekes módon nekem sikerült első olvasatra megértenem mit akart közölni. Gyengébbek kedvéért: A főtaxi felbérelt "erős embereket" akik próbálkoznak kiszorítani a csarnokban illetve az előtérben utast fogó embereket. Ehhez a Magyar rendőrség ahelyett hogy a reptér biztonságára vigyázna asszisztál gondolom valakinek a kérésére. Képes szemléltetők majd lesznek!

IST 882 2014.08.03. 05:48:17 / # 317946
avatar
Jól látod. Hamar rájönnek, hogy tehetetlenek a hiénák ellen. Aztán csak pár pillanat és arra is rádöbbennek, hogy ezt ők is megtehetik. És se tagdíj, se leadó. Ez a taxis evolucio a reptéren.
69 2014.08.02. 18:19:10 / # 317945
avatar
Én is fogyi vagyok..... Annyit én is láttam,hogy a bódé mellett állt 2 csávó, valami kitűző is volt a nyakukba. Gondolom,most ezek "segítik" a kedves utast, hogy a hivatalos szállítót vegyék igénybe,mert kell a lé nagyon!!! De lehet,hogy majd ezekből lesz a következő generációs "hiéna" a csarnokba. :-)
focilabda 2014.08.02. 17:41:18 / # 317944
Nekem sem sikerült :-) De mondjuk én köztudottan fogyatékos vagyok :-)
donkihóte 2014.08.02. 15:37:26 / # 317943
avatar
Biztos bennem van a hiba, de többszöri nekifutásra sem sikerült kihámoznom a mondandód lényegét. Most akkor mi van a reptéren? Érint bennünket is, vagy csak helyi bolhacirkusz?
duracell 2014.08.02. 15:00:52 / # 317942
avatar
Érdekes dolgok történtek és történnek a repülőtéren. Idáig a parkoló felügyelői szerepet a rendőrök vették át azokkal akik spórolni akarnak a brutális parkolási díjjal és a napi 2 x ingyenes behajtással. Tegnapi naptól pedig a Főtaxi "erős" kopaszait vigyázzák akik "rendteremtés céljából" lettek kivezényelve.Okoskáknak pedig csak annyit, csarnokban és annak 10m távolságán belül nem volt gond. Az hogy a külső körön nem tudnak rendet csinálni és úgy láttam nem is akarnak az egy dolog.. Azért kérem szépen az röhej hogy egy nemzetközi repülőtéren 6-8 rendőr segédkezik egy taxis cégnek, akik az alvállalkozóikat gusztustalanul lehúzzák ráadásul. A rendőröknek nem a rend fenntartása meg a biztonság felügyelése lenne a feladatuk egy kiemelt biztonsági tényezővel rendelkező légikikötőben? Wazze a világon még egy ilyen nincsen, vajon mennyit fizet a Főtaxi ezért és kinek, Liszt Ferenc repülőtér biztonságának és zavartalan működésének biztosításának a rovására. Csak nem mellékállásban fizetett rendőrökről van szó esetleg? Mert azt nem lehetne ,szolgálatban pedig elvonni az állományt felelőtlenség a négyzeten! Illetékesek figyelmébe ajánlanám a történéseket!

Fotó 2014.04.13. 07:03:04 / # 317941
avatar
Urán Viktor rokona azt neki is mindent lehet, szétbaszni a BKK-t és a taxisokat is. Ortúró buzi gyerek! A jobbikról meg nem mondok semmit ők is megszavazták és ezért is szopiznak a taxisok. Faszán jönnek le a matricák is és egyre több a bogár ......sárga szint imádják a bogarak.
baupexim1 2014.04.12. 16:42:34 / # 317940
avatar
elkezdtem írni rá valamit, de nem teszem ki... :)
alelölülő 2014.04.12. 16:38:44 / # 317939
Csak hát amikor a jobbik hónapokkal ezelőtt követelte a takonytúró kirúgását, hallgattak, mint szar a fűben, nehogymá azokkal értsenek egyet. Gyanítom, piftabá már rég kirúgta volna, ha megtehetné.
Oldalszám: 544