| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2008.05.18. 15:50:20 / # 288929 |
|
Jól hoztad báttyyaa :-(((
Előzmény: #288927 Brekeke 1 2008.05.17. 17:14:44 |
| Brekeke 1 | 2008.05.17. 17:14:44 / # 288927 |
|
Mééé kügyem igy-itt ?
Estig csak kibirod... :-)
Előzmény: #288926 trubadur 2008.05.17. 16:24:06 |
| trubadur | 2008.05.17. 16:24:06 / # 288926 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
A serial az már megjött :-))
A progi még úton van :-))
Előzmény: #288925 Brekeke 1 2008.05.17. 13:57:02 |
| Brekeke 1 | 2008.05.17. 15:05:21 / # 288924 |
|
Hi All
Van "papir" az idegen matricakra? :-))
Előzmény: #288920 trubadur 2008.05.14. 14:32:43 |
| Brekeke 1 | 2008.05.17. 13:57:02 / # 288925 |
|
Kesz van amirol beszeltunk, este viszem... :-).
Mail ment.
Előzmény: #288920 trubadur 2008.05.14. 14:32:43 |
| 6ker | 2008.05.14. 22:58:17 / # 288922 |
|
Hát nemtudom, elég homályos az a rács. Elkéne küldeni mosatni..
Előzmény: #288920 trubadur 2008.05.14. 14:32:43 |
| AdamGyak | 2008.05.14. 17:14:04 / # 288921 |
|
B kategória a hátsó ülések szüküssége miatt.
Előzmény: #288920 trubadur 2008.05.14. 14:32:43 |
| trubadur | 2008.05.14. 14:32:43 / # 288920 |
|
|
| MCCCXCII | 2008.05.10. 10:14:37 / # 288918 |
|
Nem fordítunk ki semmit, csak a macskát, mert akkor nem hullik a szőre.:))
Komolyan szurkolok nektek, hogy több legyen két főtaxis csapnál.(:-))
Előzmény: #288917 trubadur 2008.05.06. 11:44:24 |
|
| trubadur | 2008.05.06. 11:44:24 / # 288917 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Na szóval, mindent kifordítotok,de vajon miért ???
Előzmény: #288913 MCCCXCII 2008.05.01. 10:23:23 |
| MCCCXCII | 2008.05.01. 10:23:23 / # 288913 |
|
Szasztok, szasztok!
Hogyan is van ez?
"3 fős csapatok,ebből kettő Főtaxis legyen,..."
Szóval a sok csapat közül kettőnek legalább Főtaxisnak kell lennie.
Elég nagy szégyen lenne, ha két csapatot se tudnánk kiállítani! (:-))
Előzmény: #288911 trubadur 2008.04.30. 14:49:27 |
|
| newave | 2008.04.30. 21:59:36 / # 288912 |
|
Hogy is volt ez? Jól emlékszem, etikás ment a címre?
Előzmény: #288908 krokkx 2008.04.29. 21:06:50 |
| trubadur | 2008.04.30. 14:49:27 / # 288911 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
3 fős csapatok,ebből kettő Főtaxis legyen,1db bot,1 készség,1 horog,vagy úszós vagy fenekezős,életkor :-))0-150 év
csali :-))amit akarsz az asszonynak a körme is jó ha harap rá
Előzmény: #288910 terminátor 2008.04.30. 10:25:41 |
| terminátor | 2008.04.30. 10:25:41 / # 288910 |
|
hali!
mik a feltételek a horgászversenyen valo részvételnek?
hány bot, horog, maximális életkor?
milyen csali lehet?
Előzmény: #288903 trubadur 2008.04.29. 18:53:14 |
| terminátor | 2008.04.30. 10:23:49 / # 288909 |
|
hali!
nem kell izgulni 1honap és vissza veszik!
azt ujra okoskodhat!
Előzmény: #288905 csili 2008.04.29. 20:30:46 |
| krokkx | 2008.04.29. 21:06:50 / # 288908 |
|
Tárnoki rendelés pályamatricával. Matrica nem volt nem a pályán jött+ 3-as helyett 2-es tarifa Mindezt a BNV vezérigazgatójával.
|
| Nevem senki | 2008.04.29. 20:43:26 / # 288907 |
|
Helytelen tarifa alkalmazás(árdrágítás) miatt.
Előzmény: #288905 csili 2008.04.29. 20:30:46 |
| csili | 2008.04.29. 20:30:46 / # 288905 |
|
Tudja valaki közületek, hogy miért bontottak szerződést a 1725-ös Viktorral?
|
| mimóza | 2008.04.29. 19:23:44 / # 288904 |
|
undorító :-)))
Előzmény: #288903 trubadur 2008.04.29. 18:53:14 |
| trubadur | 2008.04.29. 18:53:14 / # 288903 |
|
Ja :-))
Előzmény: #288902 MCCCXCII 2008.04.29. 05:07:11 |