Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2008.05.18. 15:50:20 / # 288929
avatar
Jól hoztad báttyyaa :-(((
Brekeke 1 2008.05.17. 17:14:44 / # 288927
avatar
Mééé kügyem igy-itt ? Estig csak kibirod... :-)
trubadur 2008.05.17. 16:24:06 / # 288926
avatar
Jó reggelt szasztok !!! A serial az már megjött :-)) A progi még úton van :-))
Brekeke 1 2008.05.17. 15:05:21 / # 288924
avatar
Hi All Van "papir" az idegen matricakra? :-))
Brekeke 1 2008.05.17. 13:57:02 / # 288925
avatar
Kesz van amirol beszeltunk, este viszem... :-). Mail ment.
6ker 2008.05.14. 22:58:17 / # 288922
avatar
Hát nemtudom, elég homályos az a rács. Elkéne küldeni mosatni..
AdamGyak 2008.05.14. 17:14:04 / # 288921
avatar
B kategória a hátsó ülések szüküssége miatt.
trubadur 2008.05.14. 14:32:43 / # 288920
avatar

MCCCXCII 2008.05.10. 10:14:37 / # 288918
Nem fordítunk ki semmit, csak a macskát, mert akkor nem hullik a szőre.:)) Komolyan szurkolok nektek, hogy több legyen két főtaxis csapnál.(:-))
trubadur 2008.05.06. 11:44:24 / # 288917
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Na szóval, mindent kifordítotok,de vajon miért ???
MCCCXCII 2008.05.01. 10:23:23 / # 288913
Szasztok, szasztok! Hogyan is van ez? "3 fős csapatok,ebből kettő Főtaxis legyen,..." Szóval a sok csapat közül kettőnek legalább Főtaxisnak kell lennie. Elég nagy szégyen lenne, ha két csapatot se tudnánk kiállítani! (:-))
newave 2008.04.30. 21:59:36 / # 288912
avatar
Hogy is volt ez? Jól emlékszem, etikás ment a címre?
trubadur 2008.04.30. 14:49:27 / # 288911
avatar
Jó reggelt szasztok !!! 3 fős csapatok,ebből kettő Főtaxis legyen,1db bot,1 készség,1 horog,vagy úszós vagy fenekezős,életkor :-))0-150 év csali :-))amit akarsz az asszonynak a körme is jó ha harap rá
terminátor 2008.04.30. 10:25:41 / # 288910
avatar
hali! mik a feltételek a horgászversenyen valo részvételnek? hány bot, horog, maximális életkor? milyen csali lehet?
terminátor 2008.04.30. 10:23:49 / # 288909
avatar
hali! nem kell izgulni 1honap és vissza veszik! azt ujra okoskodhat!
krokkx 2008.04.29. 21:06:50 / # 288908
avatar
Tárnoki rendelés pályamatricával. Matrica nem volt nem a pályán jött+ 3-as helyett 2-es tarifa Mindezt a BNV vezérigazgatójával.

Nevem senki 2008.04.29. 20:43:26 / # 288907
avatar
Helytelen tarifa alkalmazás(árdrágítás) miatt.
csili 2008.04.29. 20:30:46 / # 288905
avatar
Tudja valaki közületek, hogy miért bontottak szerződést a 1725-ös Viktorral?

mimóza 2008.04.29. 19:23:44 / # 288904
avatar
undorító :-)))
trubadur 2008.04.29. 18:53:14 / # 288903
avatar
Ja :-))
Oldalszám: 1757