Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.05.20. 09:05:05 / # 288948
avatar
Ha te etikás lennél, akkor lenne itt szar világ:-(
AdamGyak 2008.05.19. 18:17:21 / # 288947
avatar
Szerintem nem kérkedne, ha nem dobálnátok rá a kakit.
free 2008.05.19. 17:55:57 / # 288930
avatar
Nagytudású! Nézz utána abban az etikai szabályzatnak nevezett fecniben , hogy mennyi jár azért amit előadtál a csatornán , aztán utána legyél magadra büszke!Majd te döntöd el mennyit ülsz ezért... viccccccccccccc

Nevem senki 2008.05.19. 16:59:56 / # 288946
avatar
Dehogynem:-)))) A szabályok szerintem arra valók, hogy rugalmasan áthágjuk őket:-)) Most cseréltem eszmét veled utoljára, bármi ügyben, mivel olyan komolyan veszed magadat, meg a véleményedet, hogy az már ijesztő. Frusztrációmentes szebb napokat kívánok neked.
free 2008.05.19. 15:53:21 / # 288945
avatar
Ügyvéd Úr! Az etikai szabályzatot tekintve nem lehet senkivel kivételt tenni , főleg abban az esetben , ha a szabálytalanság a csatornán mindenki számára egyértelművé válik. Még akkor sem ha pl 1012-es kolléga néha társadalmi munkában- mindennemü haszon és ellenszolgáltatás nélkül ugye - jót cselekszik .Nem ő az egyetlen aki részt vett kajaosztáson ,operabálon , pofozkodott a sportarénánál, viszont ő az egyetlen aki ezekkel kérkedik és fejhangon rikácsolja , hogy ő aztán milyen jó meg milyen rendes.Mások is voltak ott , mégis tudnak ember módjára viselkedni, sőt... Egyébként nem ő a felelőse ennek a történetnek, inkább azok akik hagyják ezt neki.(taxi1, 1037 , stb.......)
Nevem senki 2008.05.19. 15:16:46 / # 288944
avatar
Nem mondom, hogy nincs igazság a szavaidban. Sajnos biztos, hogy Gipsz Jakabot elmarasztalják azért, amiért egy régi motorost csak figyelmeztetnek. "Üdvözöllek a való világban" De: Ilyen az emberi természet. Akit ismerek, azzal elnézőbb vagyok. Biztos vagyok benne, hogy te is. Másszóval, aki már letett valamit a közös asztalra, annak lehet nagyobb szája is! Te dühödben, haragodban, sértettségedben vagy valami egyéb okból csak a Zoli negatív dolgait látod, pedig csinál ő jókat is , hidd el. Majd ha veled ázok bőrig a kolléga 3-as brékjén, ha te pofozkodsz a sportarénánál, hogy a többiek dolgozni tudjanak, te állsz az Operabálnál a hidegben szarrá fagyva és még WC-re sem engednek be, te segítesz megszervezni karácsonykor a hajléktalanokat segítő akciókat és osztod az ételt a szerencsétleneknek, majd akkor mondhatod, hogy wazze Zoli ezt nem így kellett volna. Szerintem
lilazoli 2008.05.19. 14:34:34 / # 288940
avatar
Nemrég a 263 -as sztorinál sem jártál utánna csak kőpkődsz4 Én játszom istent????A seggedre nőt Tesco haveroddal felriadsz és megy a kosta?? Jól látod tényleg nem megy a taxizás ?van úgy ,hogy napokig nem tudok cimet felvenni,és lehet ezért vok ennyire ideg!!!! :)))
lilazoli 2008.05.19. 14:30:30 / # 288939
avatar
Mondom hogy nem halgattad végig !!! Most bizonyitod!!
lilazoli 2008.05.19. 14:28:43 / # 288938
avatar
Szia Édes ! Teis magadhoz tértél???? fogalmad sincs miről beszélsz!
free 2008.05.19. 14:28:27 / # 288937
avatar
Mégvalami.Az a hatalmas önuralom.................. Ugye nem kell mégegyszer leírnom ami a csatornán elhangzott. Önuralom..... Elbeszéltek egymás mellett..... Az a baj , hogy a 1012 vezérigazgatónak képzeli magát és azt hiszi nem áll fölötte senki. Mert ha tudná , hogy nem ő a góré akkor lett volna annyi esze amennyi nem volt se neki se az 1nek, hogy kér egy etikást még a köcsögözés elött. Akkor azt mondom jól csinálta amit csinált és biztos vagyok benne , hogy senki nem küldte volna a címre. Dehát ebből a kutyából soha nem lesz szalonna....................
free 2008.05.19. 14:16:16 / # 288936
avatar
Tudod az a probléma , hogy másokon , tapasztalom azt , hogy nem mérnek egyforma mércével. De ha már itt tartunk meséld el nekem , hogy még kikkel volt etikás ilyen mértékben empatikus? Kit hallottál ilyen stílusban utasról csatornán nyilatkozni? Egyes utasítását így leszarni? Mert ha most mondani tudnál akár egy kódot biztos hozzátehetnénk , hogy már nincs a cégnél.Tudom mi történt végig hallgattam az egészet ,semmi olyan ami bármelyikünkel ne történt volna már meg , pont emiatt háborít fel az , hogy míg akármelyik kolléga járt volna így , az tiszteletben tartotta volna az egyest is és ha már az utas nem érdekes , de legalább a kollégáit. Főleg ellenőrként ami feltételez egyfajta példamutatást.Nézzük onnan a kérdést mi lett volna ha mondjuk a 982 ad ilyen műsort a csatornán? Vagy pl hány kolléga kapott etikátlan magatartásért akkor mikor amúgy is borítják vmiért és még "mer" kérdezni , hogy most ezt miért is kapta? És még nem köcsögözött buzeránsozott , utasítgatta az 1est.Akkor mit írkálsz itt nekem? Vagy mond azt , hogy szegény 1012-nek annyira nem megy a taxizás , hogy kell neki az a tagdíj kedvezmény és mivel tudják , hogy alkalmatlan minden rábízott feladatra , talán sajnálatból , de inkább elnézik neki ezeket a hibákat.
tesco 2008.05.19. 12:58:24 / # 288943
avatar
Annyira nevetséges vagy:-) te meg a kétnap ,ezért ha én "etikás lennék" etikátlan magatartásért kellene bűnhődnöd,nem pedig a te kiosztott kétnapodért,nagyon felkészült vagy látom(1012.ellenőr kolegám) arra célzott a free kolegám,és ez a probléma 1037 el is
lilazoli 2008.05.19. 12:38:14 / # 288942
avatar
Cicám ! Akkor aztis hallottad ,hogy űlőm a 2 napot! De ha nem tetszik akkor hivass be és ott megkapom a tőbbittt! hiddel nem fogok sirva fakadni!!
lilazoli 2008.05.19. 12:36:07 / # 288941
avatar
Még 1X nem, csak 1 x úgy ahogy tőrtént!!! Na pá édes !!
tesco 2008.05.19. 11:48:42 / # 288935
avatar
kérdés? vajon azért akkor nem jár semmi (AZ UTAS EGY IGAZI BUZERÁNS KIS KÖCSÖG) csatornán igen levizsgázott előttem is(1037)meg az Era is,kiváncsi leszek ha én is így fogok majd beszélni, a csatornán (megdicsérnek majd) engem is?Empátia -Emberség, ja meg (1012) MÁRTÍRT csinálunk belőle !
Brekeke 1 2008.05.19. 10:50:52 / # 288934
avatar
Remélem megkaptad... :-)
Nevem senki 2008.05.19. 10:45:32 / # 288933
avatar
Már megint megtaláltad a szarva közt a tőgyét. Az egészet kellett volna hallanod, hogy véleményezhesd. A Zoli kivételesen hatalmas önuralomról tett tanúbizonyságot, csak amikor folyamatosan elbeszéltek az Erával egymás mellett, akor mondta az általad idézetteket. Az Era is jót mondott neki, csak addigra már elgurult a Zoli gyógyszere:-)))) Az etikásokat meg nem szokásom dícsérgetni, de a 1037 szerintem empátiából és emberségből vizsgázott jelesre tegnap. Tudni kell átlépni a merev szabályokon és emberségesen alkalmazni őket. Meglep hirtelen milyen szabálytisztelő lettél! Úgy látom nem mérsz egyenlő mércével, és ez nagyban rontja a hiteledet. További szép napot: Tudod ki.
lilazoli 2008.05.19. 10:18:27 / # 288928
avatar
Jaj már kezdtem izgulni a lelkedért ,de látom megint tényszerű vagy !!!! Azért énis szeretlek!!!

utolsó senki 2008.05.19. 07:12:16 / # 288932
avatar
Szegénykém,te nem tudod ki "lett" a 1012? Előbb tájékozódj,mert belenyúlsz a darázsfészekbe...
free 2008.05.19. 00:42:01 / # 288931
avatar
Jóestét! Kedves kollégak! A 1012-es kolléga -még a kód rá sem száradt az autóra -máris az ellenőröket reprezentáló magatartást mutatott a délen tegnap este. Egy rövid idézet: AZ AZ UTAS EGY IGAZI BUZERÁNS KIS KÖCSÖG! ÉN MOST ODAMEGYEK A CÍMRE ÉS NAGYON ELVEREM! NEM KÉPZELI HOGY FOGDOSHATJA A VÁLLAM A 600-ftÉRT? Mindez az Egyessel folytatott vita keretében.(milyen példamutató) Igen vita , amit úgy nagyjából úgy hív az etikai szabályzat , hogy a központ utasításának végre nem hajtása.A fenti idézet pedig talán az éterfegyelem megsértése? De ha már utasításnál tartunk a 1012 adott egyet az 1esnek. Írja őt ki 2napra. Mindezért? De bocsánat , mert az egyes a 1037 el együtt úgy itélték meg , hogy ezért nem jár semmi tiltás........ Szóval bárki le f@sszopóköcsögözheti az utast a csatornán ha úgy hozza hangulata , fenyegetheti az egyest , hogy vagy visszaveszi a címet vagy szét lesz b@szva az utas arca......Úgy látszik ez a menő mostanában a főtaxinál......Hát nem tudom, mennyit hibázhatsz még 1012? És 1037............etikából elégtelen.......

Oldalszám: 1757