| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2008.05.20. 09:05:05 / # 288948 |
|
Ha te etikás lennél, akkor lenne itt szar világ:-(
Előzmény: #288943 tesco 2008.05.19. 12:58:24 |
| AdamGyak | 2008.05.19. 18:17:21 / # 288947 |
|
Szerintem nem kérkedne, ha nem dobálnátok rá a kakit.
Előzmény: #288945 free 2008.05.19. 15:53:21 |
| free | 2008.05.19. 17:55:57 / # 288930 |
|
Nagytudású! Nézz utána abban az etikai szabályzatnak nevezett fecniben , hogy mennyi jár azért amit előadtál a csatornán , aztán utána legyél magadra büszke!Majd te döntöd el mennyit ülsz ezért... viccccccccccccc
|
| Nevem senki | 2008.05.19. 16:59:56 / # 288946 |
|
Dehogynem:-)))) A szabályok szerintem arra valók, hogy rugalmasan áthágjuk őket:-))
Most cseréltem eszmét veled utoljára, bármi ügyben, mivel olyan komolyan veszed magadat, meg a véleményedet, hogy az már ijesztő.
Frusztrációmentes szebb napokat kívánok neked.
Előzmény: #288945 free 2008.05.19. 15:53:21 |
| free | 2008.05.19. 15:53:21 / # 288945 |
|
Ügyvéd Úr! Az etikai szabályzatot tekintve nem lehet senkivel kivételt tenni , főleg abban az esetben , ha a szabálytalanság a csatornán mindenki számára egyértelművé válik. Még akkor sem ha pl 1012-es kolléga néha társadalmi munkában- mindennemü haszon és ellenszolgáltatás nélkül ugye - jót cselekszik .Nem ő az egyetlen aki részt vett kajaosztáson ,operabálon , pofozkodott a sportarénánál, viszont ő az egyetlen aki ezekkel kérkedik és fejhangon rikácsolja , hogy ő aztán milyen jó meg milyen rendes.Mások is voltak ott , mégis tudnak ember módjára viselkedni, sőt... Egyébként nem ő a felelőse ennek a történetnek, inkább azok akik hagyják ezt neki.(taxi1, 1037 , stb.......)
Előzmény: #288944 Nevem senki 2008.05.19. 15:16:46 |
| Nevem senki | 2008.05.19. 15:16:46 / # 288944 |
|
Nem mondom, hogy nincs igazság a szavaidban. Sajnos biztos, hogy Gipsz Jakabot elmarasztalják azért, amiért egy régi motorost csak figyelmeztetnek. "Üdvözöllek a való világban"
De:
Ilyen az emberi természet. Akit ismerek, azzal elnézőbb vagyok. Biztos vagyok benne, hogy te is. Másszóval, aki már letett valamit a közös asztalra, annak lehet nagyobb szája is!
Te dühödben, haragodban, sértettségedben vagy valami egyéb okból csak a Zoli negatív dolgait látod, pedig csinál ő jókat is , hidd el.
Majd ha veled ázok bőrig a kolléga 3-as brékjén, ha te pofozkodsz a sportarénánál, hogy a többiek dolgozni tudjanak, te állsz az Operabálnál a hidegben szarrá fagyva és még WC-re sem engednek be, te segítesz megszervezni karácsonykor a hajléktalanokat segítő akciókat és osztod az ételt a szerencsétleneknek, majd akkor mondhatod, hogy wazze Zoli ezt nem így kellett volna.
Szerintem
Előzmény: #288937 free 2008.05.19. 14:28:27 |
| lilazoli | 2008.05.19. 14:34:34 / # 288940 |
|
Nemrég a 263 -as sztorinál sem jártál utánna csak kőpkődsz4 Én játszom istent????A seggedre nőt Tesco haveroddal felriadsz és megy a kosta?? Jól látod tényleg nem megy a taxizás ?van úgy ,hogy napokig nem tudok cimet felvenni,és lehet ezért vok ennyire ideg!!!! :)))
Előzmény: #288936 free 2008.05.19. 14:16:16 |
| lilazoli | 2008.05.19. 14:30:30 / # 288939 |
|
Mondom hogy nem halgattad végig !!! Most bizonyitod!!
Előzmény: #288937 free 2008.05.19. 14:28:27 |
| lilazoli | 2008.05.19. 14:28:43 / # 288938 |
|
Szia Édes ! Teis magadhoz tértél???? fogalmad sincs miről beszélsz!
Előzmény: #288935 tesco 2008.05.19. 11:48:42 |
| free | 2008.05.19. 14:28:27 / # 288937 |
|
Mégvalami.Az a hatalmas önuralom.................. Ugye nem kell mégegyszer leírnom ami a csatornán elhangzott. Önuralom..... Elbeszéltek egymás mellett..... Az a baj , hogy a 1012 vezérigazgatónak képzeli magát és azt hiszi nem áll fölötte senki. Mert ha tudná , hogy nem ő a góré akkor lett volna annyi esze amennyi nem volt se neki se az 1nek, hogy kér egy etikást még a köcsögözés elött. Akkor azt mondom jól csinálta amit csinált és biztos vagyok benne , hogy senki nem küldte volna a címre. Dehát ebből a kutyából soha nem lesz szalonna....................
Előzmény: #288933 Nevem senki 2008.05.19. 10:45:32 |
| free | 2008.05.19. 14:16:16 / # 288936 |
|
Tudod az a probléma , hogy másokon , tapasztalom azt , hogy nem mérnek egyforma mércével. De ha már itt tartunk meséld el nekem , hogy még kikkel volt etikás ilyen mértékben empatikus? Kit hallottál ilyen stílusban utasról csatornán nyilatkozni? Egyes utasítását így leszarni? Mert ha most mondani tudnál akár egy kódot biztos hozzátehetnénk , hogy már nincs a cégnél.Tudom mi történt végig hallgattam az egészet ,semmi olyan ami bármelyikünkel ne történt volna már meg , pont emiatt háborít fel az , hogy míg akármelyik kolléga járt volna így , az tiszteletben tartotta volna az egyest is és ha már az utas nem érdekes , de legalább a kollégáit. Főleg ellenőrként ami feltételez egyfajta példamutatást.Nézzük onnan a kérdést mi lett volna ha mondjuk a 982 ad ilyen műsort a csatornán? Vagy pl hány kolléga kapott etikátlan magatartásért akkor mikor amúgy is borítják vmiért és még "mer" kérdezni , hogy most ezt miért is kapta? És még nem köcsögözött buzeránsozott , utasítgatta az 1est.Akkor mit írkálsz itt nekem? Vagy mond azt , hogy szegény 1012-nek annyira nem megy a taxizás , hogy kell neki az a tagdíj kedvezmény és mivel tudják , hogy alkalmatlan minden rábízott feladatra , talán sajnálatból , de inkább elnézik neki ezeket a hibákat.
Előzmény: #288933 Nevem senki 2008.05.19. 10:45:32 |
| tesco | 2008.05.19. 12:58:24 / # 288943 |
|
Annyira nevetséges vagy:-) te meg a kétnap ,ezért ha én "etikás lennék" etikátlan magatartásért kellene bűnhődnöd,nem pedig a te kiosztott kétnapodért,nagyon felkészült vagy látom(1012.ellenőr kolegám) arra célzott a free kolegám,és ez a probléma 1037 el is
Előzmény: #288942 lilazoli 2008.05.19. 12:38:14 |
| lilazoli | 2008.05.19. 12:38:14 / # 288942 |
|
Cicám ! Akkor aztis hallottad ,hogy űlőm a 2 napot! De ha nem tetszik akkor hivass be és ott megkapom a tőbbittt! hiddel nem fogok sirva fakadni!!
Előzmény: #288935 tesco 2008.05.19. 11:48:42 |
| lilazoli | 2008.05.19. 12:36:07 / # 288941 |
|
Még 1X nem, csak 1 x úgy ahogy tőrtént!!! Na pá édes
!!
Előzmény: #288937 free 2008.05.19. 14:28:27 |
| tesco | 2008.05.19. 11:48:42 / # 288935 |
|
kérdés? vajon azért akkor nem jár semmi
(AZ UTAS EGY IGAZI BUZERÁNS KIS KÖCSÖG) csatornán
igen levizsgázott előttem is(1037)meg az Era is,kiváncsi leszek ha én is így fogok majd beszélni, a csatornán (megdicsérnek majd) engem is?Empátia -Emberség, ja meg (1012) MÁRTÍRT csinálunk belőle !
Előzmény: #288933 Nevem senki 2008.05.19. 10:45:32 |
| Brekeke 1 | 2008.05.19. 10:50:52 / # 288934 |
|
Remélem megkaptad... :-)
Előzmény: #288929 trubadur 2008.05.18. 15:50:20 |
| Nevem senki | 2008.05.19. 10:45:32 / # 288933 |
|
Már megint megtaláltad a szarva közt a tőgyét.
Az egészet kellett volna hallanod, hogy véleményezhesd. A Zoli kivételesen hatalmas önuralomról tett tanúbizonyságot, csak amikor folyamatosan elbeszéltek az Erával egymás mellett, akor mondta az általad idézetteket.
Az Era is jót mondott neki, csak addigra már elgurult a Zoli gyógyszere:-))))
Az etikásokat meg nem szokásom dícsérgetni, de a 1037 szerintem empátiából és emberségből vizsgázott jelesre tegnap. Tudni kell átlépni a merev szabályokon és emberségesen alkalmazni őket.
Meglep hirtelen milyen szabálytisztelő lettél!
Úgy látom nem mérsz egyenlő mércével, és ez nagyban rontja a hiteledet.
További szép napot:
Tudod ki.
Előzmény: #288931 free 2008.05.19. 00:42:01 |
| lilazoli | 2008.05.19. 10:18:27 / # 288928 |
|
Jaj már kezdtem izgulni a lelkedért ,de látom megint tényszerű vagy !!!! Azért énis szeretlek!!!
|
| utolsó senki | 2008.05.19. 07:12:16 / # 288932 |
|
Szegénykém,te nem tudod ki "lett" a 1012?
Előbb tájékozódj,mert belenyúlsz a darázsfészekbe...
Előzmény: #288931 free 2008.05.19. 00:42:01 |
| free | 2008.05.19. 00:42:01 / # 288931 |
|
Jóestét! Kedves kollégak!
A 1012-es kolléga -még a kód rá sem száradt az autóra -máris az ellenőröket reprezentáló magatartást mutatott a délen tegnap este.
Egy rövid idézet: AZ AZ UTAS EGY IGAZI BUZERÁNS KIS KÖCSÖG! ÉN MOST ODAMEGYEK A CÍMRE ÉS NAGYON ELVEREM! NEM KÉPZELI HOGY FOGDOSHATJA A VÁLLAM A 600-ftÉRT?
Mindez az Egyessel folytatott vita keretében.(milyen példamutató) Igen vita , amit úgy nagyjából úgy hív az etikai szabályzat , hogy a központ utasításának végre nem hajtása.A fenti idézet pedig talán az éterfegyelem megsértése? De ha már utasításnál tartunk a 1012 adott egyet az 1esnek. Írja őt ki 2napra. Mindezért? De bocsánat , mert az egyes a 1037 el együtt úgy itélték meg , hogy ezért nem jár semmi tiltás........
Szóval bárki le f@sszopóköcsögözheti az utast a csatornán ha úgy hozza hangulata , fenyegetheti az egyest , hogy vagy visszaveszi a címet vagy szét lesz b@szva az utas arca......Úgy látszik ez a menő mostanában a főtaxinál......Hát nem tudom, mennyit hibázhatsz még 1012? És 1037............etikából elégtelen.......
|