| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2008.04.26. 05:51:23 / # 288880 |
|
Akkor amit igértem :-)))
|
| trubadur | 2008.04.26. 04:00:32 / # 288890 |
|
Ehhez fűznöm kell valamit :-)))
A kolegánk nagyon ott van :-))
|
| trubadur | 2008.04.26. 03:59:06 / # 288841 |
|
|
| trubadur | 2008.04.26. 03:58:35 / # 288840 |
|
|
| trubadur | 2008.04.26. 03:53:40 / # 288883 |
|
|
| trubadur | 2008.04.26. 03:52:55 / # 288882 |
|
|
| trubadur | 2008.04.24. 15:06:36 / # 288879 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Nyugalom uraim.... holnap fenn lessz a többi is:-))) voltunk még ott egy páran.
Egy kis technikai malőr,ez a fránya számítástechnika nekem is okoz néha meglepit :-))
|
| terminátor | 2008.04.24. 14:42:05 / # 288878 |
|
na majd ha ilyet fogsz:)
|
| tomajer | 2008.04.24. 10:05:05 / # 288877 |
|
Melyik? Mera hal, az nem:-)
Előzmény: #288876 terminátor 2008.04.24. 09:02:23 |
|
| terminátor | 2008.04.24. 09:02:23 / # 288876 |
|
hali!
ez egy cápa?:)
|
| trubadur | 2008.04.23. 21:31:26 / # 288811 |
|
|
| trubadur | 2008.04.23. 21:30:47 / # 288875 |
|
|
| trubadur | 2008.04.23. 21:30:11 / # 288874 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Ma voltunk horgászni,egy-két képet felrakok, a többit majd holnap:-)))
Egy kis kedvcsináló Május 25.-re, a Horgász versenyre :-)))
|
| MCCCXCII | 2008.04.20. 12:39:00 / # 288873 |
|
Ez is kontyos. Legalábbis az egyik. (:-D
|
|
| Akos1758 | 2008.04.19. 16:47:10 / # 288871 |
|
Pont hogy ugyan úgy "konytos"-ról raktam fel képet és az egy abarth fiat 500... :P
Előzmény: #288867 indi50 2008.04.19. 14:55:17 |
| AdamGyak | 2008.04.19. 16:32:38 / # 288870 |
|
dehogynem, mindenki annyit dolgozik hogy írni se bír. Látod milyen jó a pesti élet... ? :)
Előzmény: #288869 indi50 2008.04.19. 14:58:27 |
| indi50 | 2008.04.19. 14:58:27 / # 288869 |
|
Bocsi az off-ért, de ahogy nézem a Főtaxinál nem történik semmi .:)
|
|
| indi50 | 2008.04.19. 14:56:28 / # 288868 |
|
Az enyém ilyen volt.
Előzmény: #288867 indi50 2008.04.19. 14:55:17 |
|
| indi50 | 2008.04.19. 14:55:17 / # 288867 |
|
Ez a kontyos és ilyen Fiat nem volt.
Előzmény: #288866 Akos1758 2008.04.19. 14:23:20 |
|
| Akos1758 | 2008.04.19. 14:23:20 / # 288866 |
|
|