Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2008.04.26. 05:51:23 / # 288880
avatar
Akkor amit igértem :-)))

trubadur 2008.04.26. 04:00:32 / # 288890
avatar
Ehhez fűznöm kell valamit :-))) A kolegánk nagyon ott van :-))

trubadur 2008.04.26. 03:59:06 / # 288841
avatar

trubadur 2008.04.26. 03:58:35 / # 288840
avatar

trubadur 2008.04.26. 03:53:40 / # 288883
avatar

trubadur 2008.04.26. 03:52:55 / # 288882
avatar

trubadur 2008.04.24. 15:06:36 / # 288879
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Nyugalom uraim.... holnap fenn lessz a többi is:-))) voltunk még ott egy páran. Egy kis technikai malőr,ez a fránya számítástechnika nekem is okoz néha meglepit :-))

terminátor 2008.04.24. 14:42:05 / # 288878
avatar
na majd ha ilyet fogsz:)

tomajer 2008.04.24. 10:05:05 / # 288877
Melyik? Mera hal, az nem:-)
terminátor 2008.04.24. 09:02:23 / # 288876
avatar
hali! ez egy cápa?:)

trubadur 2008.04.23. 21:31:26 / # 288811
avatar

trubadur 2008.04.23. 21:30:47 / # 288875
avatar

trubadur 2008.04.23. 21:30:11 / # 288874
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Ma voltunk horgászni,egy-két képet felrakok, a többit majd holnap:-))) Egy kis kedvcsináló Május 25.-re, a Horgász versenyre :-)))

MCCCXCII 2008.04.20. 12:39:00 / # 288873
Ez is kontyos. Legalábbis az egyik. (:-D

Akos1758 2008.04.19. 16:47:10 / # 288871
avatar
Pont hogy ugyan úgy "konytos"-ról raktam fel képet és az egy abarth fiat 500... :P
AdamGyak 2008.04.19. 16:32:38 / # 288870
avatar
dehogynem, mindenki annyit dolgozik hogy írni se bír. Látod milyen jó a pesti élet... ? :)
indi50 2008.04.19. 14:58:27 / # 288869
Bocsi az off-ért, de ahogy nézem a Főtaxinál nem történik semmi .:)

indi50 2008.04.19. 14:56:28 / # 288868
Az enyém ilyen volt.
indi50 2008.04.19. 14:55:17 / # 288867
Ez a kontyos és ilyen Fiat nem volt.
Akos1758 2008.04.19. 14:23:20 / # 288866
avatar

Oldalszám: 1757