Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2008.04.29. 05:07:11 / # 288902
JÓ REGGELT! Szokatlanul nagy a csönd. Vagy most mindenki "fényesíti a kukacát" a következő horgászversenyre? (:-)

trubadur 2008.04.27. 16:24:48 / # 288901
avatar
Multidéző ha még emlékezünk rá :-))

trubadur 2008.04.27. 16:06:15 / # 288895
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Nem irigykedünk...:-))) mondjuk úgy jóóól megfogtuk őket,apám :-))

MCCCXCII 2008.04.27. 09:20:37 / # 288900
Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász, s kérdi: - Harapnak a halak? - Nem, csak elestem.

MCCCXCII 2008.04.27. 09:13:57 / # 288899
Halakat? Egy hal volt, de azt mindenki mutogatta.:)))
Joker 2008.04.26. 12:59:26 / # 288898
avatar
MIO 720 C Beépített 2.0 mega pixels camera Blouthtouth , autós tartozékokkal. Magyar, kelet és nyugat európa térképekkel. Eladó: 65000

Bao, a FŐNÖK! 2008.04.26. 09:24:42 / # 288897
avatar
Photo shop??
Nevem senki 2008.04.26. 09:21:43 / # 288896
avatar
Hol vettétek a szép halakat?? DDDDDDDDDDDDDDDDDD
trubadur 2008.04.26. 06:05:17 / # 288894
avatar
Köszönet a Toma-papának a segítségért. De Whisky-t azt nem kapsz, vigyázunk az egészségedre :-))

trubadur 2008.04.26. 06:02:53 / # 288893
avatar
Jól nézek ki :-))

trubadur 2008.04.26. 06:02:06 / # 288892
avatar
És persze a végére a hab:-)))

trubadur 2008.04.26. 06:01:07 / # 288891
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:57:44 / # 288833
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:56:58 / # 288889
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:56:30 / # 288888
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:56:01 / # 288887
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:55:30 / # 288886
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:54:56 / # 288885
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:54:13 / # 288884
avatar

trubadur 2008.04.26. 05:52:20 / # 288881
avatar

Oldalszám: 1757