Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
yoda 2008.05.23. 09:18:18 / # 288975
avatar
A többség emlékszik a DZ előtti időszakra is... Pl:2001 és 2003 között ugyanúgy kitermelted a pénzedet mint most,csak a dátum nem mindegy! Igaz,hozott magával címeket az Est-től,de a minőséget Mi tartottuk fent. Hogy tanult a hibáiból?Sehogy!Ugyanis megvan győződve arról,hogy a "reformok" szükségesek!Néma cíkiadás,Pos terminál,stb...Hiszen ezt csinálja a City óta.Sajnálom,hogy ezt kell mondanom,de Nálatok is ugyanez várható! Ezek után már csak a Budapest Taxi marad neki..
1x1 2008.05.23. 08:28:02 / # 288969
avatar
Hozzuk vissza a Veszlényit ,és nézzűk a tőbbieket ,hogy dolgoznak,és hogyan lopja a mi pénzűnket A semmit tevő Garamszegit meg űzzűk Tengizbe mert akar valamit ,ami a mi javunkat szolgálhatja!! Csak azt nemtudom ki lenne nektek jó????

csogu 2008.05.23. 06:48:00 / # 288971
Attus, akkor avassál már be (de komolyan, mert nem vagyok képbe), hogy kinek volt köszönhető az, hogy anno ment a Tele5. Tegnap egyik volt Tele5-ös azt állította nekem, hogy a Reif Zolinak.
attus 2008.05.23. 03:47:15 / # 288968
avatar
Nem,nem! Hajrá Főtaxi!:-)vagy inkább:-(?
Csumi 2008.05.22. 21:30:46 / # 288967
avatar
"....az tény, hogy futott a Tele5 szekere még 2 éve ..." Hát Te honnan vagy ilyen jól informált?? :-)))
MCCCXCII 2008.05.22. 20:40:38 / # 288966
ÁÁÁÁ! Most már tudom. 80-an jöttetek ide. Ő meg csak utánatok jött, hogy megint együtt legyetek. (:-))
csogu 2008.05.22. 17:41:50 / # 288965
Nálunk lesz a Dudás Zoli? De jóóóóó:-))) Mondjuk nem tudom, hogy szakmailag milyen, de az tény, hogy futott a Tele5 szekere még 2 éve rendesen és azért abban csak benne volt az ő keze is. Nem? Nem tudom, azért kérdezem. Na most az a költözés nem nagyon sikerült és elkövették azt a hibát (elbeszélésből van ez az információm), hogy nem vették figyelembe a taxisok vészjeleit. Reméljük a hibákból tanult és az előnyeit mi is élvezhetjük majd. Gondolom most majd több céges megrendelőnk lesz a Zoli által, ami nem baj, mert így nem csak a lakosságra fogunk támaszkodni. Mindegy, legyünk optimisták: HAJRÁÁÁÁ ZOLI:-))))
tesco 2008.05.22. 15:03:48 / # 288964
avatar
röviden IGEN ! érdekes senki nem nyilatkozik az ügyben.pedig vannak olyan etikások akik olvassák az oldalt!röviden tusolják az ügyet.....ez így egyszerűbb! azért mondtam neked IGEN lehet:-))
törölt felh. 2008.05.22. 12:48:11 / # 288963
avatar
Ezek szerint: Az URH-án keresztül lehet -KÖCSÖGÖZNI -ZSIDÓZNI De ne adj isten egy éppen munkába álló etikásról meg állapítani,hogy még nincs a topon azt nem lehet. Na mindegy ha legközelebb szóba elegyednék egy OKOS etikással akkor egyszerüen csak le KÖCSÖG ZSIDÓZOM azért úgy sem tiltanak le mert az nem etikátlan.
yoda 2008.05.22. 11:29:49 / # 288962
avatar
Kedves Zacc! De,volt "szerencsém" 5 évig Vele dolgoznom...A T5-nél,ahol Ő is tevékenykedett!És hidd el egy és ugyanaz vele vagy mellette dogozni!Az Ő ötletei végett történtek a negatív dolgok,80-an jöttünk el!A tulajdonos viszont olyan hülye az egészhez,hogy szüksége volt és lesz az ilyen emberekre...Sajnos!
Akos1758 2008.05.22. 09:40:34 / # 288961
avatar
Akos1758 2008.05.22. 09:34:58 / # 288960
avatar
Jó (jobb) reggelt mindenkinek! Kis ideig szüneteltetni voltam kénytelen az itteni tevékenységeimet, mondhatni nem voltam a toppon anyagilag, érzelmileg, idegrendszerileg... Na nem állítom, hogy ezek közül bármin is sikerült volna változtatnom, talán csak az utóbbin. Utolért a kétségbe esés, már nem ideges vagyok, sokkal inkább riadt... ...Na de mindegy, nem is ezért írtam, egyszerűen "csak" visszaolvasgattam kicsit, megpróbáltam visszarázódni. "örömmel" tapasztaltam, hogy sok mindenről nem maradtam le, Tesco és Free még mindíg szívja a vért (talán kicsit csiszolódott a stílusuk) s van aki még mindíg felveszi a kesztyűt....

yófej 2008.05.22. 08:33:41 / # 288958
avatar
Ha megfigyelted volna,a FŐTAXInál eddig is sehol semmi nem úgy működött,mint más normálisan működő cégnél! A Csaba Peti által "kitalált" CELEBI fuvaroktól kezdve a "próba besárgításig" bezárólag,a kollégáját ütlegelő etikásig-aki újra "ellenőr",de a jövő hónapban ismét "etikás" lesz,az tuti-itt az a trendi,hogy minél jobban fényesebb legyen a VEZÉR alfele! Ebbe a koncepcióba tökéletesen beleillik D.Z. ún. munkája! Csak győzzük fizetni a tagdíjemelést,ami az üzletág-igazgató fizetését kiteszi.
zacc 2008.05.22. 07:43:26 / # 288959
avatar
Kedves Yoda! Te valószínűleg nem dolgoztál D Z-vel, így sok tapasztalatod nem is lehet az ő munkájáról. Nem összekeverendő vele dolgozni, vagy olyan társaságnál, ahol ő is dolgozott! Ugyanis amíg nem ő a tulajdonos, addig nem az övé a DÖNTŐ szó. Azt pedig nem tudhatjuk, hogy mennyivel lett volna rosszabb, ha ő nem "alakítja" a dolgokat. Onnét is elment anno, ahol tulajdonos is volt (nagyon kis részben), nem az érdekelte, hogy elmondhassa magáról azt ami érdekében mások mindenre hajlandók. Sok sikert, de ne itélj teljes információ hiányában!
newave 2008.05.21. 19:34:16 / # 288957
avatar
Köszönet yoda mester az infóért! Üzlezág-igazgató?! Az meg mi az? Akkor megint emelik a képviseleti díjat?
yoda 2008.05.21. 15:58:33 / # 288955
avatar
Sok sikert,türelmet és kitartást kívánok minden kockás kollégának Dudás Zoltán üzletág-igazgató "munkájához"!)) Mindaz,amit sikerült összehoznotok eddig,az nemsokára sehol sem lesz...ugyanis ilyen referenciával rendelkező emberhez sok jó dolgot kapcsolni nem lehet! Fogadjátok őszinte részvétemet,és egyben tényleges jókivánságaimat! Üdv!

csogu 2008.05.21. 06:24:05 / # 288952
Tegnap 2 "Gipsz Jakab" rendesen összekapott délen és még sem kaptak semmit. Pedig adtak egymásnak rendesen:-)
kasu 2008.05.21. 02:35:33 / # 288951
avatar
hogy TI mennyire ráértek!?! evvel a sok Fas.......-gal foglalkoztok? meg egymást baszkuráljátok, aGORÉSÁG lelkét szivnátok ekkora elánnal mi van a REKLÁMMAL a MANAGMENT mit tesz a TÖBB FUVARÉRT???? mert ha van jó sokk fuvar nem értek rá egymást baszkurálni!!

törölt felh. 2008.05.20. 14:10:31 / # 288950
avatar
Szavazzunk melyik etikátlanabb. 1.Egy etikásnak aki említette,hogy nem rég kellt fel azt mondani: "Agyilag még nem vagy a toppon". 2.Vagy az utazóközönségről úgy nilatkozni,hogy: "AZ UTAS EGY IGAZI BUZERÁNS KIS KÖCSÖG" 3.Vagy: Ezt a Hollokauszt emléklfelvonulásra értette a kolléga. "Sajnálom,hogy Hitler öngyilkos lett és nem írtotta ki az összes zsidot.Mert ezek itt tüntetnek." Ezek mind a csatornán hangoztak el. Spec 100%tudom,hogy az 1-esért 2nap tiltás járt. A 3-asért meg semmi.Pedig a PTK is tiltja a rasszista kijelentéseket.

Joker 2008.05.20. 11:11:19 / # 288949
avatar
Hatalom vágy !:DDDDDDDD

Oldalszám: 1757