Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.10.06. 14:07:08 / # 287159
Bár már azért is megérdemelnék egy vállveregetést, hogy nálam volt a gép, és hogy az elemek fel voltak töltve:-) Na de azt hiszed, hogy értékeli az ilyen momentumokat? Hát megsúgom: NEM :-))))
csogu 2007.10.06. 14:05:30 / # 287158
Azért erre sok pénzt ne tegyél:-)))
527 2007.10.06. 14:00:58 / # 287157
avatar
húúúú Ha ezt a Főnököd elolvassa... Milyen büszke lesz Rád!:))
csogu 2007.10.06. 13:58:58 / # 287156
Fényhatások optimalizálása, méretezés, logózás stb…stb…stb…
527 2007.10.06. 13:54:32 / # 287155
avatar
Szupi! Nagyon komoly lehet, ha még utómunkálatokra is szükség lehet..:)
csogu 2007.10.06. 13:52:40 / # 287154
Én már megírtam a szöveget, képeket kiválogattam, most küldtem át a Tamásnak utómunkálatokra. Csak az a gond, hogy Tamásnak is volt egy csúnya Zónás balesete, azt először azon dolgozik. De gondolom késő délutánra kint lesz a "mi" balesetünk is:-)
527 2007.10.06. 13:49:53 / # 287145
avatar
Szia Rics! Mikor teszed fel a fényképeket?
csogu 2007.10.06. 13:46:00 / # 287144
Nem tudom cbtaxi tegnap hol nyomta, de nálunk annyira ment, hogy volt olyan taxis, aki felvett címet, majd elfelejtette, hogy menni-e is kellene rá. Hiába na, az, aki napi 20-30 címet kap fel, az néha szórakozottá válhat:-)))

törölt felh. 2007.10.06. 12:51:23 / # 287152
avatar
Azt csak hiszed, ne aggódj, lesz még rosszabb is! (Ha nem hiszed, gyere T4-hez: tegnap 9,5 óra, 10 fuvar, 11e ft)
cbtaxi 2007.10.06. 12:10:22 / # 287151
avatar
Taxis pályafutásom mélypontja volt a tegnep(péntek!!)este. Tessék vigasztalni!!!!!!! :-(

szota 2007.10.06. 10:28:05 / # 287150
avatar
sanyi küld el nekem légyszives az email cimem:szota.70@freemail.hu
nyertes00 2007.10.06. 10:04:59 / # 287149
avatar
Idáig működött a vírusírtóm, de ez valahogy nem ment neki :-(( ez már neki is sok volt. Meg a másik, hogy már kaptam tőle ezt-azt, hetente 2-szer biztos kűl valami jót, de ez nem volt annyira túl jó... mondjuk enki sem, mert az ő gépe is bekapta...
6ker 2007.10.06. 09:47:18 / # 287148
avatar
Ezert kell a játékon kívül minden másra linuxot hasznalni...

MCCCXCII 2007.10.06. 09:04:38 / # 287147
Ez amit nem lehet kivédeni. Ismeretlen helyről jött levél - semmi kíváncsiság - irány szemétkosár. De ha várok valakitől levelet, és azt megkapom, de az illető nem is tudja, hogy vírus van a gépén, akkor marad az éberség. Levélnyitás elött vírusellenőrzés. Ez még néha segít, de az éberség is olyan mint a férfiasság egy idő múltán lankadni kezd. (:-)))
nyertes00 2007.10.04. 19:49:27 / # 287125
avatar
ő sem tudja kitől kapta, de amint észrevette, hogy a gépe elküldte nekem, rögtön hívott. Aki bevan jelentkezve msn-re, még rejtve is, annak automatikusan elküldi a gép :( A windosw-t is szépen hazavágta...... Sjanos már nem tudom, mert kitöröltem, bár ha újra feltelepítem az msn-t... :-D

cbtaxi 2007.10.04. 19:46:02 / # 287135
avatar
Basszus..máris visszaérkezik hozzám? :))
csogu 2007.10.04. 19:01:07 / # 287131
[url=http://www.fn.hu/tech_tudomany/0710/virusos_videok_neten_173200.php] Vírusos videók a neten[/url] Érdemes elolvasni!!!
csogu 2007.10.04. 18:37:51 / # 287130
Az igen, de nem biztos, hogy a barátod ezt szándékosan tette....azért kérlek cbtaxinak küld el a linket:-)))
nyertes00 2007.10.04. 18:30:16 / # 287129
avatar
Egy ismerőrömtől msn-n kaptam vírust!! Ha valaki kap egy linket ismerőstől, amiben a "playboy" szó szerepel, akkor ne nyissa meg, mert vírus és az egész gépet hazavágja, nemcsak az msn-t, hanem az operációsrendszert is -> format c....

Nevem senki 2007.10.04. 17:14:01 / # 287128
avatar
Még 11 napig van egy IWIW meghívóm, ha kell valakinek.

Oldalszám: 1757