| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.10.06. 14:07:08 / # 287159 |
|
Bár már azért is megérdemelnék egy vállveregetést, hogy nálam volt a gép, és hogy az elemek fel voltak töltve:-) Na de azt hiszed, hogy értékeli az ilyen momentumokat? Hát megsúgom: NEM
:-))))
Előzmény: #287157 527 2007.10.06. 14:00:58 |
|
| csogu | 2007.10.06. 14:05:30 / # 287158 |
|
Azért erre sok pénzt ne tegyél:-)))
Előzmény: #287157 527 2007.10.06. 14:00:58 |
|
| 527 | 2007.10.06. 14:00:58 / # 287157 |
|
húúúú
Ha ezt a Főnököd elolvassa...
Milyen büszke lesz Rád!:))
Előzmény: #287156 csogu 2007.10.06. 13:58:58 |
| csogu | 2007.10.06. 13:58:58 / # 287156 |
|
Fényhatások optimalizálása, méretezés, logózás stb…stb…stb…
Előzmény: #287155 527 2007.10.06. 13:54:32 |
|
| 527 | 2007.10.06. 13:54:32 / # 287155 |
|
Szupi!
Nagyon komoly lehet, ha még utómunkálatokra is szükség lehet..:)
Előzmény: #287154 csogu 2007.10.06. 13:52:40 |
| csogu | 2007.10.06. 13:52:40 / # 287154 |
|
Én már megírtam a szöveget, képeket kiválogattam, most küldtem át a Tamásnak utómunkálatokra. Csak az a gond, hogy Tamásnak is volt egy csúnya Zónás balesete, azt először azon dolgozik. De gondolom késő délutánra kint lesz a "mi" balesetünk is:-)
Előzmény: #287145 527 2007.10.06. 13:49:53 |
|
| 527 | 2007.10.06. 13:49:53 / # 287145 |
|
Szia Rics!
Mikor teszed fel a fényképeket?
Előzmény: #287144 csogu 2007.10.06. 13:46:00 |
| csogu | 2007.10.06. 13:46:00 / # 287144 |
|
Nem tudom cbtaxi tegnap hol nyomta, de nálunk annyira ment, hogy volt olyan taxis, aki felvett címet, majd elfelejtette, hogy menni-e is kellene rá. Hiába na, az, aki napi 20-30 címet kap fel, az néha szórakozottá válhat:-)))
|
|
| törölt felh. | 2007.10.06. 12:51:23 / # 287152 |
|
Azt csak hiszed, ne aggódj, lesz még rosszabb is!
(Ha nem hiszed, gyere T4-hez: tegnap 9,5 óra, 10 fuvar, 11e ft)
Előzmény: #287151 cbtaxi 2007.10.06. 12:10:22 |
| cbtaxi | 2007.10.06. 12:10:22 / # 287151 |
|
Taxis pályafutásom mélypontja volt a tegnep(péntek!!)este.
Tessék vigasztalni!!!!!!! :-(
|
| szota | 2007.10.06. 10:28:05 / # 287150 |
|
sanyi küld el nekem légyszives az email cimem:szota.70@freemail.hu
Előzmény: #287128 Nevem senki 2007.10.04. 17:14:01 |
| nyertes00 | 2007.10.06. 10:04:59 / # 287149 |
|
Idáig működött a vírusírtóm, de ez valahogy nem ment neki :-(( ez már neki is sok volt. Meg a másik, hogy már kaptam tőle ezt-azt, hetente 2-szer biztos kűl valami jót, de ez nem volt annyira túl jó... mondjuk enki sem, mert az ő gépe is bekapta...
Előzmény: #287147 MCCCXCII 2007.10.06. 09:04:38 |
| 6ker | 2007.10.06. 09:47:18 / # 287148 |
|
Ezert kell a játékon kívül minden másra linuxot hasznalni...
|
| MCCCXCII | 2007.10.06. 09:04:38 / # 287147 |
|
Ez amit nem lehet kivédeni.
Ismeretlen helyről jött levél - semmi kíváncsiság - irány szemétkosár.
De ha várok valakitől levelet, és azt megkapom, de az illető nem is tudja, hogy vírus van a gépén, akkor marad az éberség.
Levélnyitás elött vírusellenőrzés.
Ez még néha segít, de az éberség is olyan mint a férfiasság egy idő múltán lankadni kezd.
(:-)))
Előzmény: #287125 nyertes00 2007.10.04. 19:49:27 |
|
| nyertes00 | 2007.10.04. 19:49:27 / # 287125 |
|
ő sem tudja kitől kapta, de amint észrevette, hogy a gépe elküldte nekem, rögtön hívott. Aki bevan jelentkezve msn-re, még rejtve is, annak automatikusan elküldi a gép :( A windosw-t is szépen hazavágta......
Sjanos már nem tudom, mert kitöröltem, bár ha újra feltelepítem az msn-t... :-D
|
| cbtaxi | 2007.10.04. 19:46:02 / # 287135 |
|
Basszus..máris visszaérkezik hozzám? :))
Előzmény: #287130 csogu 2007.10.04. 18:37:51 |
| csogu | 2007.10.04. 19:01:07 / # 287131 |
|
[url=http://www.fn.hu/tech_tudomany/0710/virusos_videok_neten_173200.php]
Vírusos videók a neten[/url]
Érdemes elolvasni!!!
Előzmény: #287129 nyertes00 2007.10.04. 18:30:16 |
|
| csogu | 2007.10.04. 18:37:51 / # 287130 |
|
Az igen, de nem biztos, hogy a barátod ezt szándékosan tette....azért kérlek cbtaxinak küld el a linket:-)))
Előzmény: #287129 nyertes00 2007.10.04. 18:30:16 |
|
| nyertes00 | 2007.10.04. 18:30:16 / # 287129 |
|
Egy ismerőrömtől msn-n kaptam vírust!! Ha valaki kap egy linket ismerőstől, amiben a "playboy" szó szerepel, akkor ne nyissa meg, mert vírus és az egész gépet hazavágja, nemcsak az msn-t, hanem az operációsrendszert is -> format c....
|
| Nevem senki | 2007.10.04. 17:14:01 / # 287128 |
|
Még 11 napig van egy IWIW meghívóm, ha kell valakinek.
|