| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.10.03. 11:10:06 / # 287104 |
|
Anyagilag ez mit jelent,egyénre lebontva?
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 11:08:59 / # 287103 |
|
Aki már megpróbálta kérvényezni.
Meg kellett jelölnie,hogy a hónap melyik 2 hetét akarja dolgozni.
De hát ezt képtelenség előre meghatározni!
Fél tagdíjra be kellene állítani egy címfelvételi limitet és így működtetne a dolog!
Tekintsétek ezt javaslatnak,jelentőlap helyett!
Előzmény: #287100 csogu 2007.10.03. 11:01:08 |
| utolsó senki | 2007.10.03. 11:07:49 / # 287102 |
|
Elfelejtettem mondani,hogy este 19.00kor az Árpád közértnél etikai találkozásunk van!!!
Előzmény: #287100 csogu 2007.10.03. 11:01:08 |
| utolsó senki | 2007.10.03. 11:06:29 / # 287101 |
|
Céges buli.
Előzmény: #287087 cbtaxi 2007.10.03. 10:40:43 |
| csogu | 2007.10.03. 11:01:08 / # 287100 |
|
Ki is mondta neked azt, hogy nincs erre lehetőség?
Előzmény: #287099 cbtaxi 2007.10.03. 10:57:47 |
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 10:57:47 / # 287099 |
|
Előzmény: Rádiós topic-6686-tól.
A félreértések elkerülése végett: ezzel nincs semmi bajom!Mi több,maximálisan egyetértek.
De!
Miért is tagdíjmentes?Mert nem tud annyi időt fordítani a taxizásra, amennyi a tagdíjjal arányos lenne.Sőt,lehet,hogy még fizu is járna Neki a zrt-nél végzett munkájáért!
De ha valakinek van egy főállása,az sem tudja a tagdíjjal arányos mértékben igénybe venni a központ szolgáltatását!
Jogosnak tűnik a kérés: Legyen fél tagdíjra lehetőség,mondjuk havi 50-60 címig!
Nagy butaság?
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 10:40:43 / # 287087 |
|
Ad hoc alapon vagy minden hónapban Főtaxis szervezésben?
|
| utolsó senki | 2007.10.03. 10:23:57 / # 287086 |
|
Mondanám közösbe,hogy minden hó 1. hétfőjén megrendezésre kerül a bowling-verseny!!!
(A színvonalról-és szerény tudásomról-annyit,hogy tizenéve nem gurítottam,és döntős lett a csapatom,amit a sztár Okoska nem mondhatott el magáról.Itt azért meg kell említenem,hogy a lalikirály által vezetett csapat kimagaslott a szerény amatőrök közül-saját egyedi gyártású golyó,cherleader(1035 Ernyő),stb)
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 10:21:30 / # 287098 |
|
Dehogy is:-))
Miklós szakképzet csontkovács.Itt épp egy nyakcsigolyát rak vissza a helyére.
(Állítólag váratlan üresedés lett a központban) :))
Előzmény: #287097 csogu 2007.10.03. 10:09:03 |
| csogu | 2007.10.03. 10:09:03 / # 287097 |
|
Dehogy is:-))
2 gurítás között pihentetni kell a kezet, hogy amikor rákerül a sor, akkor a legjobbat gurítsa...most épp azt látod, amint a phenés szakaza zajlik:-))
Előzmény: #287085 cbtaxi 2007.10.03. 10:02:17 |
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 10:02:17 / # 287085 |
|
Pedig 1X-ü.
_"Most csendben,feltünés nélkül odamegyünk a vezérlőhöz és amikor én gurítok,megnyomod a tarolás gombot! Különben........"
|
| csogu | 2007.10.03. 09:55:58 / # 287096 |
|
Te, figyu, neked olyan élesek a meglátásaid. Szerinted ezen a képen, mit csinál a Miklós ezzel a szegény lánnyal?:-))
Mert ha a Szatír lenne a képen, akkor még csak-csak lennének ötleteim, de így inkább nem találgatnék:-)
Előzmény: #287093 cbtaxi 2007.10.03. 09:52:12 |
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 09:52:12 / # 287093 |
|
Tényleg kár volt kihagyni.Ahogy elnézem a képeket,nagyszabású csajbuli volt! :)))))))))))))))))))
Előzmény: #287092 csogu 2007.10.03. 09:48:21 |
| csogu | 2007.10.03. 09:48:21 / # 287092 |
|
Megmondom őszintén én is kicsit szomorú vagyok miatta, mert elmentem volna, ha tudom, hogy ekkora szabású buli van:-((
Na mind1, állítólag tomajer értekezett a Szatírral, hogy legközelebb, ha ilyen van, akkor átküldik a meghívót és akkor kitehetjük a lapra.
A horgászás is nagy buli volt, kár volt ezt kihagyni. Igaz, Gabi felhívott 1/27-kor. hogy hol vagyok, de épp még romokban voltam, meg ő sem mondta, hogy ilyen nagyszabású rendezvény van. Ha tudom, akkor legalább tomajert odairányítom. (ezért az irányításért kapolni fogok:-D)
Előzmény: #287091 cbtaxi 2007.10.03. 09:41:39 |
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 09:41:39 / # 287091 |
|
Hoppá!!! Ez bowling verseny mostanában volt???????
Én sem tudtam róla!
Valaki szólhatott volna,vagy meghírdethette volna itt a lapon!
Basszus!
Előzmény: #287090 csogu 2007.10.03. 09:29:01 |
| csogu | 2007.10.03. 09:29:01 / # 287090 |
|
Ha jól tudom Sztatír úr volt a fotós. Mi ugyanis nem voltunk jelen…oka prózai. Aszondják általánosba bemondták.
Az csak egy tény, hogy amikor az egyes jön a csőre, akkor nálam ő 3x halkabban hallatszik, a másik, hogy vagy elkerülte a figyelmem, vagy nem tudom, de a nyakkendős mizériáról is innen a lapról értesültem, és általánosban csak 1x hallottam. Vagy én utazom pont akkor, vagy kicsit sűrűbben kellene a fontos dolgokat bemondani…na persze abszolút benne van a pakliban, hogy csak simán én vagyok kasu:-)))
Előzmény: #287078 6ker 2007.10.03. 08:57:39 |
|
| csogu | 2007.10.03. 09:26:09 / # 287089 |
|
Mind1, megvendégel minket, majd utána el is temetjük, olyan program záróként:-)
Különben is, a Madarász kórháztól István 8 a parkoló 3 perccel…nem is értem…
Hááát Sanyi, nem vetted még eddig észre, hogy nem Kia Clarus-ban ülsz??? Azzal ment volna, de egy fagylaltos autóval…hááát nem is tudom:-))))
Ez kb. olyan, mint amikor én a XII. kerületbe nyomta 10 perccel kerületre. Fogalmam sem volt, hoyg hol az utca, de úgy voltam vele, hogy nem lehet olyan messze, hoyg 10 perccel ne érjek oda, ha a GPS mutatja az utat....mit ne mondjak...volt izgalom:-))))
Előzmény: #287081 cbtaxi 2007.10.03. 09:06:06 |
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 09:06:06 / # 287081 |
|
Milyen szánalmas kis trükk,csak hogy elkerüld a fizetést! :-)))))))))))))))))))
|
| 6ker | 2007.10.03. 08:57:39 / # 287078 |
|
Ki volt a fotós?
|
| Nevem senki | 2007.10.03. 08:56:36 / # 287088 |
|
Eltemetne valaki?? Persze szivességből, mert ezek után egy fillérem sem marad:-)))
Előzmény: #287084 csogu 2007.10.03. 02:04:39 |