Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.10.03. 11:10:06 / # 287104
avatar
Anyagilag ez mit jelent,egyénre lebontva?
cbtaxi 2007.10.03. 11:08:59 / # 287103
avatar
Aki már megpróbálta kérvényezni. Meg kellett jelölnie,hogy a hónap melyik 2 hetét akarja dolgozni. De hát ezt képtelenség előre meghatározni! Fél tagdíjra be kellene állítani egy címfelvételi limitet és így működtetne a dolog! Tekintsétek ezt javaslatnak,jelentőlap helyett!
utolsó senki 2007.10.03. 11:07:49 / # 287102
avatar
Elfelejtettem mondani,hogy este 19.00kor az Árpád közértnél etikai találkozásunk van!!!
utolsó senki 2007.10.03. 11:06:29 / # 287101
avatar
Céges buli.
csogu 2007.10.03. 11:01:08 / # 287100
Ki is mondta neked azt, hogy nincs erre lehetőség?
cbtaxi 2007.10.03. 10:57:47 / # 287099
avatar
Előzmény: Rádiós topic-6686-tól. A félreértések elkerülése végett: ezzel nincs semmi bajom!Mi több,maximálisan egyetértek. De! Miért is tagdíjmentes?Mert nem tud annyi időt fordítani a taxizásra, amennyi a tagdíjjal arányos lenne.Sőt,lehet,hogy még fizu is járna Neki a zrt-nél végzett munkájáért! De ha valakinek van egy főállása,az sem tudja a tagdíjjal arányos mértékben igénybe venni a központ szolgáltatását! Jogosnak tűnik a kérés: Legyen fél tagdíjra lehetőség,mondjuk havi 50-60 címig! Nagy butaság?

cbtaxi 2007.10.03. 10:40:43 / # 287087
avatar
Ad hoc alapon vagy minden hónapban Főtaxis szervezésben?
utolsó senki 2007.10.03. 10:23:57 / # 287086
avatar
Mondanám közösbe,hogy minden hó 1. hétfőjén megrendezésre kerül a bowling-verseny!!! (A színvonalról-és szerény tudásomról-annyit,hogy tizenéve nem gurítottam,és döntős lett a csapatom,amit a sztár Okoska nem mondhatott el magáról.Itt azért meg kell említenem,hogy a lalikirály által vezetett csapat kimagaslott a szerény amatőrök közül-saját egyedi gyártású golyó,cherleader(1035 Ernyő),stb)

cbtaxi 2007.10.03. 10:21:30 / # 287098
avatar
Dehogy is:-)) Miklós szakképzet csontkovács.Itt épp egy nyakcsigolyát rak vissza a helyére. (Állítólag váratlan üresedés lett a központban) :))
csogu 2007.10.03. 10:09:03 / # 287097
Dehogy is:-)) 2 gurítás között pihentetni kell a kezet, hogy amikor rákerül a sor, akkor a legjobbat gurítsa...most épp azt látod, amint a phenés szakaza zajlik:-))
cbtaxi 2007.10.03. 10:02:17 / # 287085
avatar
Pedig 1X-ü. _"Most csendben,feltünés nélkül odamegyünk a vezérlőhöz és amikor én gurítok,megnyomod a tarolás gombot! Különben........"

csogu 2007.10.03. 09:55:58 / # 287096
Te, figyu, neked olyan élesek a meglátásaid. Szerinted ezen a képen, mit csinál a Miklós ezzel a szegény lánnyal?:-)) Mert ha a Szatír lenne a képen, akkor még csak-csak lennének ötleteim, de így inkább nem találgatnék:-)
cbtaxi 2007.10.03. 09:52:12 / # 287093
avatar
Tényleg kár volt kihagyni.Ahogy elnézem a képeket,nagyszabású csajbuli volt! :)))))))))))))))))))
csogu 2007.10.03. 09:48:21 / # 287092
Megmondom őszintén én is kicsit szomorú vagyok miatta, mert elmentem volna, ha tudom, hogy ekkora szabású buli van:-(( Na mind1, állítólag tomajer értekezett a Szatírral, hogy legközelebb, ha ilyen van, akkor átküldik a meghívót és akkor kitehetjük a lapra. A horgászás is nagy buli volt, kár volt ezt kihagyni. Igaz, Gabi felhívott 1/27-kor. hogy hol vagyok, de épp még romokban voltam, meg ő sem mondta, hogy ilyen nagyszabású rendezvény van. Ha tudom, akkor legalább tomajert odairányítom. (ezért az irányításért kapolni fogok:-D)
cbtaxi 2007.10.03. 09:41:39 / # 287091
avatar
Hoppá!!! Ez bowling verseny mostanában volt??????? Én sem tudtam róla! Valaki szólhatott volna,vagy meghírdethette volna itt a lapon! Basszus!
csogu 2007.10.03. 09:29:01 / # 287090
Ha jól tudom Sztatír úr volt a fotós. Mi ugyanis nem voltunk jelen…oka prózai. Aszondják általánosba bemondták. Az csak egy tény, hogy amikor az egyes jön a csőre, akkor nálam ő 3x halkabban hallatszik, a másik, hogy vagy elkerülte a figyelmem, vagy nem tudom, de a nyakkendős mizériáról is innen a lapról értesültem, és általánosban csak 1x hallottam. Vagy én utazom pont akkor, vagy kicsit sűrűbben kellene a fontos dolgokat bemondani…na persze abszolút benne van a pakliban, hogy csak simán én vagyok kasu:-)))
csogu 2007.10.03. 09:26:09 / # 287089
Mind1, megvendégel minket, majd utána el is temetjük, olyan program záróként:-) Különben is, a Madarász kórháztól István 8 a parkoló 3 perccel…nem is értem… Hááát Sanyi, nem vetted még eddig észre, hogy nem Kia Clarus-ban ülsz??? Azzal ment volna, de egy fagylaltos autóval…hááát nem is tudom:-)))) Ez kb. olyan, mint amikor én a XII. kerületbe nyomta 10 perccel kerületre. Fogalmam sem volt, hoyg hol az utca, de úgy voltam vele, hogy nem lehet olyan messze, hoyg 10 perccel ne érjek oda, ha a GPS mutatja az utat....mit ne mondjak...volt izgalom:-))))
cbtaxi 2007.10.03. 09:06:06 / # 287081
avatar
Milyen szánalmas kis trükk,csak hogy elkerüld a fizetést! :-)))))))))))))))))))

6ker 2007.10.03. 08:57:39 / # 287078
avatar
Ki volt a fotós?

Nevem senki 2007.10.03. 08:56:36 / # 287088
avatar
Eltemetne valaki?? Persze szivességből, mert ezek után egy fillérem sem marad:-)))
Oldalszám: 1757