Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.10.11. 15:38:01 / # 287233
avatar
Halló,artu! Ha nem tudnád,az ember fejlődőképes,így nyugodt lehetsz,hogy még lehetsz hülyébb(és még g**ibb is)!!! Jól nem kerestél meg az éjjel...
R2D2 2007.10.11. 15:32:51 / # 287232
avatar
Szeva báttya! Kész a verda 880ezer lett a kár!! Aztán három nap múlva benne hagytam a gps-t és betőrték a jobb első ablakot azt hali pda!! Ennél hülyébb már nem leszek!

trubadur 2007.10.11. 14:19:06 / # 287230
avatar
Jó reggelt szasztok !! Hát igen.....aki nyugdíjas annak nagyon jó dolga van. Autó csere, 2.hét pihi,meg ilyenek :-))) Értjük Tomám persze hogy ne,annak idején értettük a Real-taxit is a cégnél tudod ! Hejjj :-))
cbtaxi 2007.10.11. 12:18:42 / # 287225
avatar
Szerintem meg érted! Kommentár nem kell hozzá,elég ha csak tudod miről van szó!
csogu 2007.10.11. 11:35:10 / # 287224
Én nem az új Octáviáról beszélek, de gondolom te is tudod:-))) Ezt a Super B-s dolgot meg nem értem….:-)))
TOMLA 2007.10.11. 11:26:01 / # 287223
avatar
No annyira azé nem. Az Új Octávia éppen megfelel. Az a nyolc centi+ a hátsó ülés előtt no az hiányzott a régiből. A SuperB amúgy is külön kategória a cégnél, ha érted mire gondolok;-))))))
csogu 2007.10.11. 10:53:37 / # 287221
Super B? Hiába na… jó menő taxis :-))) Viszont abban igazad van, hogy ha rajtam múlna, akkor én minden Octáviát azonnal B kategóriába tennék...kortól függetlenül, mivel nem nagy az utastere...nyugodtan össze lehet hasonlítani egy Octáviát, az én hajómmal...meg az utasok véleményét is meg lehet kérdezni...igaz, egyik utas sem kérdezi meg, hogy hány éves, hanem csak azt mondja, hogy : Húúúúde jól el lehet ebben férni...na mind1.
TOMLA 2007.10.11. 10:49:51 / # 287220
avatar
Csakis Skoda. Egy mérettel nagyobbat. Eléggé untam már, hogy mindég beszorultak a népek a hátsó ülésbe.
csogu 2007.10.11. 10:49:22 / # 287219
Napi 10 óránál nem dolgozom többet, csak más időpontban…ez alól kivétel a hétvége, akkor kicsit megnyomom. Engem pszichésen nem az készít ki, ha pörgök, hanem az, ha állok. Abból napi 6 óra is sok(k). Tegnap 15 órakor mentem ki, és nézd meg, hoyg hajnalban mikor ítram a Taxi4-esbe...olyan hajnali 1-kor már itt kukorékoltam:-)
cbtaxi 2007.10.11. 10:43:16 / # 287218
avatar
Fel fox borulni ( nem szó szerint!)-pszihésen! Aztán megint költheted a drága pénzt bió kajákra,hogy rendbe jöjj!
csogu 2007.10.11. 10:39:27 / # 287214
Nézd, én elvagyok, hajnalig dolgozom…a részvét az utasokat illeti:-)))

cbtaxi 2007.10.11. 10:34:00 / # 287217
avatar
Részvétem! Én reggel 7-kor,B.örsről másfél óra alatt értem haza!
csogu 2007.10.11. 10:32:27 / # 287211
Milyen paripát vásármányozól?
csogu 2007.10.11. 10:31:27 / # 287216
Én kérlek, lassan kifelé készülök, nem aludni:-)))
cbtaxi 2007.10.11. 10:22:50 / # 287215
avatar
Te nem aludni készültél,úgy 2 órája???? Munkamániás lettél? Pörögsz,ahogy a Tomajer mondta?
TOMLA 2007.10.11. 10:15:54 / # 287210
avatar
Má éppen autót cserélek oszt ez minimum két hét. Haladni kell a korral tezsvérem.
csogu 2007.10.11. 09:31:54 / # 287213
Soha rosszabbat barátom…soha rosszabbat!!!
cbtaxi 2007.10.11. 08:55:14 / # 287212
avatar
Hahó! Mizújs mifelénk? Béke és nyugalom?

trubadur 2007.10.09. 19:18:26 / # 287201
avatar
Jó reggelt szasztok !!!! Toma, jól el tüntél az utóbbi időben,mi-zu ??? Kábelt cipelem már 1 hete. Hejjjj.
csogu 2007.10.09. 14:15:33 / # 287199
Na mentem hello, meló:-)))
Oldalszám: 1757