| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.10.11. 15:38:01 / # 287233 |
|
Halló,artu!
Ha nem tudnád,az ember fejlődőképes,így nyugodt lehetsz,hogy még lehetsz hülyébb(és még g**ibb is)!!!
Jól nem kerestél meg az éjjel...
Előzmény: #287232 R2D2 2007.10.11. 15:32:51 |
| R2D2 | 2007.10.11. 15:32:51 / # 287232 |
|
Szeva báttya! Kész a verda 880ezer lett a kár!! Aztán három nap múlva benne hagytam a gps-t és betőrték a jobb első ablakot azt hali pda!! Ennél hülyébb már nem leszek!
|
| trubadur | 2007.10.11. 14:19:06 / # 287230 |
|
Jó reggelt szasztok !!
Hát igen.....aki nyugdíjas annak nagyon jó dolga van.
Autó csere, 2.hét pihi,meg ilyenek :-)))
Értjük Tomám persze hogy ne,annak idején értettük a Real-taxit is a cégnél tudod !
Hejjj :-))
Előzmény: #287223 TOMLA 2007.10.11. 11:26:01 |
| cbtaxi | 2007.10.11. 12:18:42 / # 287225 |
|
Szerintem meg érted!
Kommentár nem kell hozzá,elég ha csak tudod miről van szó!
Előzmény: #287224 csogu 2007.10.11. 11:35:10 |
| csogu | 2007.10.11. 11:35:10 / # 287224 |
|
Én nem az új Octáviáról beszélek, de gondolom te is tudod:-)))
Ezt a Super B-s dolgot meg nem értem….:-)))
Előzmény: #287223 TOMLA 2007.10.11. 11:26:01 |
|
| TOMLA | 2007.10.11. 11:26:01 / # 287223 |
|
No annyira azé nem. Az Új Octávia éppen megfelel. Az a nyolc centi+ a hátsó ülés előtt no az hiányzott a régiből. A SuperB amúgy is külön kategória a cégnél, ha érted mire gondolok;-))))))
Előzmény: #287221 csogu 2007.10.11. 10:53:37 |
| csogu | 2007.10.11. 10:53:37 / # 287221 |
|
Super B?
Hiába na… jó menő taxis :-)))
Viszont abban igazad van, hogy ha rajtam múlna, akkor én minden Octáviát azonnal B kategóriába tennék...kortól függetlenül, mivel nem nagy az utastere...nyugodtan össze lehet hasonlítani egy Octáviát, az én hajómmal...meg az utasok véleményét is meg lehet kérdezni...igaz, egyik utas sem kérdezi meg, hogy hány éves, hanem csak azt mondja, hogy : Húúúúde jól el lehet ebben férni...na mind1.
Előzmény: #287220 TOMLA 2007.10.11. 10:49:51 |
|
| TOMLA | 2007.10.11. 10:49:51 / # 287220 |
|
Csakis Skoda. Egy mérettel nagyobbat. Eléggé untam már, hogy mindég beszorultak a népek a hátsó ülésbe.
Előzmény: #287211 csogu 2007.10.11. 10:32:27 |
| csogu | 2007.10.11. 10:49:22 / # 287219 |
|
Napi 10 óránál nem dolgozom többet, csak más időpontban…ez alól kivétel a hétvége, akkor kicsit megnyomom.
Engem pszichésen nem az készít ki, ha pörgök, hanem az, ha állok. Abból napi 6 óra is sok(k).
Tegnap 15 órakor mentem ki, és nézd meg, hoyg hajnalban mikor ítram a Taxi4-esbe...olyan hajnali 1-kor már itt kukorékoltam:-)
Előzmény: #287218 cbtaxi 2007.10.11. 10:43:16 |
|
| cbtaxi | 2007.10.11. 10:43:16 / # 287218 |
|
Fel fox borulni ( nem szó szerint!)-pszihésen!
Aztán megint költheted a drága pénzt bió kajákra,hogy rendbe jöjj!
Előzmény: #287214 csogu 2007.10.11. 10:39:27 |
| csogu | 2007.10.11. 10:39:27 / # 287214 |
|
Nézd, én elvagyok, hajnalig dolgozom…a részvét az utasokat illeti:-)))
|
|
| cbtaxi | 2007.10.11. 10:34:00 / # 287217 |
|
Részvétem!
Én reggel 7-kor,B.örsről másfél óra alatt értem haza!
Előzmény: #287216 csogu 2007.10.11. 10:31:27 |
| csogu | 2007.10.11. 10:32:27 / # 287211 |
|
Milyen paripát vásármányozól?
Előzmény: #287210 TOMLA 2007.10.11. 10:15:54 |
|
| csogu | 2007.10.11. 10:31:27 / # 287216 |
|
Én kérlek, lassan kifelé készülök, nem aludni:-)))
Előzmény: #287215 cbtaxi 2007.10.11. 10:22:50 |
|
| cbtaxi | 2007.10.11. 10:22:50 / # 287215 |
|
Te nem aludni készültél,úgy 2 órája????
Munkamániás lettél?
Pörögsz,ahogy a Tomajer mondta?
Előzmény: #287213 csogu 2007.10.11. 09:31:54 |
| TOMLA | 2007.10.11. 10:15:54 / # 287210 |
|
Má éppen autót cserélek oszt ez minimum két hét. Haladni kell a korral tezsvérem.
Előzmény: #287201 trubadur 2007.10.09. 19:18:26 |
| csogu | 2007.10.11. 09:31:54 / # 287213 |
|
Soha rosszabbat barátom…soha rosszabbat!!!
Előzmény: #287212 cbtaxi 2007.10.11. 08:55:14 |
|
| cbtaxi | 2007.10.11. 08:55:14 / # 287212 |
|
Hahó!
Mizújs mifelénk?
Béke és nyugalom?
|
| trubadur | 2007.10.09. 19:18:26 / # 287201 |
|
Jó reggelt szasztok !!!!
Toma, jól el tüntél az utóbbi időben,mi-zu ???
Kábelt cipelem már 1 hete.
Hejjjj.
Előzmény: #287195 TOMLA 2007.10.09. 13:40:25 |
| csogu | 2007.10.09. 14:15:33 / # 287199 |
|
Na mentem hello, meló:-)))
Előzmény: #287195 TOMLA 2007.10.09. 13:40:25 |
|