Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
TOMLA 2007.10.09. 13:40:25 / # 287195
avatar
Ideje venni egy új klaviatúrát mer amióta ezt megszereltem ragadozik, oszt mingyá egy fél üres oldalt is elküldtem.

TOMLA 2007.10.09. 13:35:11 / # 287198
avatar
Hi! A Lágymányosi hídon koccan két autó 18ó00p. 18ó02p Prüty: A lágymányosi hidon a külső/belső/ sávot használjátok, mer... 18ó04p Prüty: Monta má valaki a Lágymányosi hidat? 18ó04p:Prüty: A lágymányosi hídról tudunk má? 18ó06p:Nem tudná valaki mi történt a Lágymányosi hídon? 18ó08p Prüty:Közlekedési? Igen. A Lágymányosin összement két autó a belső/külső/sávot használjátok, mert....... 18ó10p Prüty: Valki meg tudná mondani mi történt a lágymányosi hídon? Stb...Stb...Stb... No így aztán nem csoda, hogy a mi Sándorunk elfelejt elindulni a címre. Hej............
világtaLAN 2007.10.09. 12:42:22 / # 287194
avatar
Nem is tudtam, hogy a Szatír az erotika kiállításon is fotózott:))

csogu 2007.10.08. 12:46:31 / # 287188
Nincs is ezzel semmi bajom:-) Sőt, még örültem is neki, mivel ez már igen csak hajnalban (reggel) történt. A válasz után nagy bután (szóval semmi extra, csak a szokásos) néztem ki a fejemből, majd utána marha jót derültem a szitun. Még hálás is voltam a diszinek, mivel elég húzós éjszaka volt mögöttem és a végén jókedvűen jöttem haza. A Lacit meg dicséret illeti, mivel tegnap egy vidéki út árajánlatánál csak 200 forintot „tévedett” !:-) Nem tudom, hogy ismeritek-e azt a viccet, amikor egy férfi elmegy a dokihoz, hogy már 2 hete nem tud nagy wc-zni és segítsen rajta, mire a doki: Hol lakik? Mivel fog hazamenni? Hány méter a garázstól az ajtó? Van-e lift? Hányadikon lakik? Hány zár van az ajtón? Azt miután jól kikérdezte a pácienst elkezd kotyvasztani. - Na, ezt igya meg, ez használni fog. Másnap jön a beteg ismét. - Doktor úr, csak köszönetet jöttem mondani, az a szer tényleg csodálatos volt, kijött belőlem minden egy másodperc alatt és ekkora távon két métert tévedni, nem is olyan rossz. :-)))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.08. 11:43:41 / # 287187
avatar
Marhaság! Inkább gyere harcolni Cbtaxi! (cubixhoz,mert uncsi,ha nincs ellenfél) :)
cbtaxi 2007.10.08. 11:18:49 / # 287186
avatar
És mi a bajod ezzel? Feltettél egy konkrét kérdést és kaptál rá egy egyértelmü,konkrét választ! Ha például megkérdezel engem,hogy van-e cigim és én azt felelem:van,akkor nekem tudnom kéne,hogy rá is akarsz gyújtani? :)))))
csogu 2007.10.07. 07:42:28 / # 287178
Urak, valaki tudja mi történt most hajnalban a budai alsórakparton az Erzsébet híd alatt? Próbáltam megkérdezni az egyeskétől, de…:-)) Prüty – jeleztem be. - 1014 – szólított meg a diszi. - Jó reggelt – mivel már a nappalos csapat volt – jó munkát és ne haragudj, hogy ilyennel zaklatlak, de tudjuk mi történt a budai alsórakparton? - Igen. …és utána csend:-)))))

tomajer 2007.10.06. 17:03:21 / # 287169
csogu 2007.10.06. 16:09:22 / # 287168
Jaaahhh, hogy te voltál az, aki elfelejtette, hogy címet vett fel és szépen nézegetted a csillagos égboltot, miközben a szegény kedves lent fagyoskodott az utcán?:-)) Ha tudom, akkor nem említem meg itt… Sanyi, veled egyre több a gond, de majd figyelünk rád nyugi!:-) Megkérném a kedves kollégákat, amennyiben hallják a Sanyit címet felvenni, akkor legyenek kedvesek rátelefonálgatni 3-4 percenként, hogy nehogy ismét ilyen bakiba szaladjon bele:-)) Na, tipli meló, hello!
csogu 2007.10.06. 16:08:24 / # 287095
Ilyen ingyen kapj holnaptól levegőt:-)

tomajer 2007.10.06. 16:03:26 / # 287146
Jja igen! Csak hogy közvetítsem az eseményeket: Most hazament, a többi képet is átsegíteni a neten. Elég szűk a keresztmetszet. De hát ingyen netnek ne nézzük a fogát:-)

tomajer 2007.10.06. 16:01:53 / # 287153
Ha Bbetyáron múlna, már többször lett volna! Végleges:-)

csogu 2007.10.06. 16:00:50 / # 287167
Hihetetlen problémás vagy ma, meg kell hogy mondjam:-)))...még jó, hogy nálunk nincs lapzárta:-)

tomajer 2007.10.06. 15:58:14 / # 287166
Beült a kocsiba, átjött, de nem hozta!:-( Most ő itt van, de a képek otthon! Gratula!:-)
tomajer 2007.10.06. 15:42:58 / # 287165
Rá???:-))) Ezeket mind én fogom megcsinálni, ha végre átérnek a képek! :-( De még csak félúton vannak. Egyszerűbb lett volna, ha beül a kocsiba, és áthozza!!!:-)
Nevem senki 2007.10.06. 15:38:50 / # 287164
avatar
Mintha említettem volna a megfojtás lehetőségét:-)))
Nevem senki 2007.10.06. 15:37:55 / # 287163
avatar
Elküldtem.
csogu 2007.10.06. 14:30:32 / # 287162
Tőle? Nem mondom, hogy nem érdemelném meg, de amilyen kísérő szöveget szokott mellé prezentálni….háááát, nem is tudom:-)))
527 2007.10.06. 14:22:32 / # 287161
avatar
Egy (wc tisztító) Red Bull tuti Tőle!:)
527 2007.10.06. 14:20:48 / # 287160
avatar
Dehogynem! Csak jól titkolja. Ha számít valamit, én gratulálok ehhez a nem mindennapi teljesítményedhez:) Hogy egy fotóriporter, és még a helyszínen is van időben, és még az akkuk is feltöltött állapotban.. Hmmm... Felterjesztünk valami magasrangú állami kitűntetésre. Ok?
Oldalszám: 1757