| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| TOMLA | 2007.10.09. 13:40:25 / # 287195 |
|
Ideje venni egy új klaviatúrát mer amióta ezt megszereltem ragadozik, oszt mingyá egy fél üres oldalt is elküldtem.
|
| TOMLA | 2007.10.09. 13:35:11 / # 287198 |
|
Hi!
A Lágymányosi hídon koccan két autó 18ó00p.
18ó02p Prüty: A lágymányosi hidon a külső/belső/
sávot használjátok, mer...
18ó04p Prüty: Monta má valaki a Lágymányosi hidat?
18ó04p:Prüty: A lágymányosi hídról tudunk má?
18ó06p:Nem tudná valaki mi történt a Lágymányosi
hídon?
18ó08p Prüty:Közlekedési? Igen. A Lágymányosin összement két autó a belső/külső/sávot használjátok, mert.......
18ó10p Prüty: Valki meg tudná mondani mi történt a lágymányosi hídon?
Stb...Stb...Stb...
No így aztán nem csoda, hogy a mi Sándorunk elfelejt elindulni a címre.
Hej............
Előzmény: #287178 csogu 2007.10.07. 07:42:28 |
| világtaLAN | 2007.10.09. 12:42:22 / # 287194 |
|
Nem is tudtam, hogy a Szatír az erotika kiállításon is fotózott:))
|
| csogu | 2007.10.08. 12:46:31 / # 287188 |
|
Nincs is ezzel semmi bajom:-) Sőt, még örültem is neki, mivel ez már igen csak hajnalban (reggel) történt.
A válasz után nagy bután (szóval semmi extra, csak a szokásos) néztem ki a fejemből, majd utána marha jót derültem a szitun. Még hálás is voltam a diszinek, mivel elég húzós éjszaka volt mögöttem és a végén jókedvűen jöttem haza.
A Lacit meg dicséret illeti, mivel tegnap egy vidéki út árajánlatánál csak 200 forintot „tévedett” !:-)
Nem tudom, hogy ismeritek-e azt a viccet, amikor egy férfi elmegy a dokihoz, hogy már 2 hete nem tud nagy wc-zni és segítsen rajta, mire a doki:
Hol lakik? Mivel fog hazamenni? Hány méter a garázstól az ajtó? Van-e lift? Hányadikon lakik? Hány zár van az ajtón?
Azt miután jól kikérdezte a pácienst elkezd kotyvasztani.
- Na, ezt igya meg, ez használni fog.
Másnap jön a beteg ismét.
- Doktor úr, csak köszönetet jöttem mondani, az a szer tényleg csodálatos volt, kijött belőlem minden egy másodperc alatt és ekkora távon két métert tévedni, nem is olyan rossz.
:-)))
Előzmény: #287186 cbtaxi 2007.10.08. 11:18:49 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.08. 11:43:41 / # 287187 |
|
Marhaság!
Inkább gyere harcolni Cbtaxi!
(cubixhoz,mert uncsi,ha nincs ellenfél)
:)
Előzmény: #287186 cbtaxi 2007.10.08. 11:18:49 |
| cbtaxi | 2007.10.08. 11:18:49 / # 287186 |
|
És mi a bajod ezzel?
Feltettél egy konkrét kérdést és kaptál rá egy egyértelmü,konkrét választ!
Ha például megkérdezel engem,hogy van-e cigim és én azt felelem:van,akkor nekem tudnom kéne,hogy rá is akarsz gyújtani? :)))))
Előzmény: #287178 csogu 2007.10.07. 07:42:28 |
| csogu | 2007.10.07. 07:42:28 / # 287178 |
|
Urak, valaki tudja mi történt most hajnalban a budai alsórakparton az Erzsébet híd alatt?
Próbáltam megkérdezni az egyeskétől, de…:-))
Prüty – jeleztem be.
- 1014 – szólított meg a diszi.
- Jó reggelt – mivel már a nappalos csapat volt – jó munkát és ne haragudj, hogy ilyennel zaklatlak, de tudjuk mi történt a budai alsórakparton?
- Igen.
…és utána csend:-)))))
|
|
| tomajer | 2007.10.06. 17:03:21 / # 287169 |
|
Előzmény: #287146 tomajer 2007.10.06. 16:03:26 |
|
| csogu | 2007.10.06. 16:09:22 / # 287168 |
|
Jaaahhh, hogy te voltál az, aki elfelejtette, hogy címet vett fel és szépen nézegetted a csillagos égboltot, miközben a szegény kedves lent fagyoskodott az utcán?:-))
Ha tudom, akkor nem említem meg itt…
Sanyi, veled egyre több a gond, de majd figyelünk rád nyugi!:-)
Megkérném a kedves kollégákat, amennyiben hallják a Sanyit címet felvenni, akkor legyenek kedvesek rátelefonálgatni 3-4 percenként, hogy nehogy ismét ilyen bakiba szaladjon bele:-))
Na, tipli meló, hello!
Előzmény: #287164 Nevem senki 2007.10.06. 15:38:50 |
|
| csogu | 2007.10.06. 16:08:24 / # 287095 |
|
Ilyen ingyen kapj holnaptól levegőt:-)
|
|
| tomajer | 2007.10.06. 16:03:26 / # 287146 |
|
Jja igen!
Csak hogy közvetítsem az eseményeket: Most hazament, a többi képet is átsegíteni a neten.
Elég szűk a keresztmetszet.
De hát ingyen netnek ne nézzük a fogát:-)
|
|
| tomajer | 2007.10.06. 16:01:53 / # 287153 |
|
Ha Bbetyáron múlna, már többször lett volna!
Végleges:-)
|
|
| csogu | 2007.10.06. 16:00:50 / # 287167 |
|
Hihetetlen problémás vagy ma, meg kell hogy mondjam:-)))...még jó, hogy nálunk nincs lapzárta:-)
|
|
| tomajer | 2007.10.06. 15:58:14 / # 287166 |
|
Beült a kocsiba, átjött, de nem hozta!:-(
Most ő itt van, de a képek otthon!
Gratula!:-)
Előzmény: #287165 tomajer 2007.10.06. 15:42:58 |
|
| tomajer | 2007.10.06. 15:42:58 / # 287165 |
|
Rá???:-)))
Ezeket mind én fogom megcsinálni, ha végre átérnek a képek! :-(
De még csak félúton vannak.
Egyszerűbb lett volna, ha beül a kocsiba, és áthozza!!!:-)
Előzmény: #287157 527 2007.10.06. 14:00:58 |
|
| Nevem senki | 2007.10.06. 15:38:50 / # 287164 |
|
Mintha említettem volna a megfojtás lehetőségét:-)))
Előzmény: #287144 csogu 2007.10.06. 13:46:00 |
| Nevem senki | 2007.10.06. 15:37:55 / # 287163 |
|
Elküldtem.
Előzmény: #287150 szota 2007.10.06. 10:28:05 |
| csogu | 2007.10.06. 14:30:32 / # 287162 |
|
Tőle? Nem mondom, hogy nem érdemelném meg, de amilyen kísérő szöveget szokott mellé prezentálni….háááát, nem is tudom:-)))
Előzmény: #287161 527 2007.10.06. 14:22:32 |
|
| 527 | 2007.10.06. 14:22:32 / # 287161 |
|
Egy (wc tisztító) Red Bull tuti Tőle!:)
Előzmény: #287159 csogu 2007.10.06. 14:07:08 |
| 527 | 2007.10.06. 14:20:48 / # 287160 |
|
Dehogynem!
Csak jól titkolja.
Ha számít valamit, én gratulálok ehhez a nem mindennapi teljesítményedhez:)
Hogy egy fotóriporter, és még a helyszínen is van időben, és még az akkuk is feltöltött állapotban..
Hmmm... Felterjesztünk valami magasrangú állami kitűntetésre.
Ok?
Előzmény: #287159 csogu 2007.10.06. 14:07:08 |