| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.10.04. 17:06:54 / # 287120 |
|
Jópofik:-))))
Már lecsillapodtam, aludtam és ettem is.
Kivételesen nem a szokott kismama müszakot teljesítettem, hanem végigdolgoztam a teljes éjszakát.
MÁR 2 NAPJA!!!
Megmondta szegény Hofi:
"A munka nem az én dolgom! A munka dicsőség és becsület dolga" :-))))
Egyébként tényleg az akaszt ki, hogy mindegy mit csinálok, hogy csinálom, vagy mikor, valakinek van valami megjegzése rá.
És nem kifejezetten jóindulatú.
Mibe került volna a Csabinak pld. azt írni, hogy:
Apám, te aztán tudsz dolgozni!! Ilyen kevés címből egy éjjel 3-at is felvenni, ez igen:-)))
Egyébként az Amerikai-Horváth Boldizsár sarokról 1 perccel is agyonvertem volna a Mexikói 70-re:-)))), de miért kell nekem minden címfelvételemet megmagyarázni, azért mert elvittem előle egyszer egy CIB-es fuvart???
Na mindegy, nem morgolódom, de ha akarsz egy igazán jól pörgős topicot, nyiss egyett "Ugassunk egymásra" címmel:-)))
|
| lilazoli | 2007.10.04. 10:23:00 / # 287116 |
|
Már tudom mit jelent a " Miért utáljuk Csogut? " Rovat ! :-))))))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.04. 10:06:29 / # 287121 |
|
A kipa az sapkának számít ?
(amúgy)
|
| csogu | 2007.10.04. 10:01:28 / # 287127 |
|
Vigyázz Sanyi, ez egy csapda!!!
Okosan válaszolj, mert gondolom azt tudod, hogy a Főtaxinál tilos sapkában dolgozni!
Azt itt bevallod meggondolatlanul, azt kijössz és le vagy tiltva...tuti nem dobná fel a napod:-))
Előzmény: #287126 lilazoli 2007.10.04. 09:58:03 |
|
| lilazoli | 2007.10.04. 09:58:03 / # 287126 |
|
Van rajtad sapka ????????????
Előzmény: #287122 Nevem senki 2007.10.04. 09:21:15 |
| csogu | 2007.10.04. 09:32:26 / # 287124 |
|
Ne légy már ilyen érzékeny!!!
Lassan az ember fél megmondani neked, hogy egy nagypályás, batyus vagy:-)))))))
:-)))= jelentése vicc
:-))
Előzmény: #287122 Nevem senki 2007.10.04. 09:21:15 |
|
| Nevem senki | 2007.10.04. 09:21:15 / # 287122 |
|
És még mi érdekes rajtam???
Rossz irányba csíkos a nyakkendőm, vagy mi lesz a következő ami nem tetszik valakinek??
Tököm van tele a megjegyzésekkel.
Ha kevés címet veszek fel, ha sokat, ha zuglóban, ha máshol, ha leverlek, ha drosztra állok, ha tutiba...mindig van valaki aki nemtetszését fejezi ki. Én meg leszarom!!!
(bocs a stylért admin, de kiakasztanak)
A kávéra meg úgy emlékszem, kértelek hogy szólj amikor neked alkalmas, én alkalmazkodom, elvégre én hibáztam.
|
| utolsó senki | 2007.10.04. 06:20:42 / # 287118 |
|
Szerintem arra,hogy kijöjj dolgozni,és jól leverj 2-3 címről(pl. Mexikói 70.)...
elég érdekes rádiód van(hol a kv.m?)!
Előzmény: #287117 Nevem senki 2007.10.03. 22:34:07 |
| Nevem senki | 2007.10.03. 22:34:07 / # 287117 |
|
Nézegettem a képeket és az elején csak az látszott a Szatír pólóján hogy "szatír és a .olyós csajok"
Amilyen piszkos a fantáziám, na meg a Szatír stílusát ismerve, szerinted mire gondoltam????
DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| utolsó senki | 2007.10.03. 11:42:38 / # 287115 |
|
Ahol ott van Szatír a Golyós Csajokkal,fürtökben lógnak a lányok...
Előzmény: #287114 cbtaxi 2007.10.03. 11:40:48 |
| cbtaxi | 2007.10.03. 11:40:48 / # 287114 |
|
Háát...ha legközelebb is ennyi csaj lesz...
Megfontolandó! :-)))
|
| utolsó senki | 2007.10.03. 11:39:51 / # 287113 |
|
Nem jöttél fotózni(pedig telefonáltunk is!),a kv-m rendezd le a géppel(100.-)!!!
Előzmény: #287105 csogu 2007.10.03. 11:10:15 |
| csogu | 2007.10.03. 11:39:28 / # 287112 |
|
Megdumáltuk!
Előzmény: #287110 cbtaxi 2007.10.03. 11:37:53 |
|
| utolsó senki | 2007.10.03. 11:38:27 / # 287111 |
|
2.500.-,ebben van 1 étel,1 ital,pályabérlés.
Előzmény: #287104 cbtaxi 2007.10.03. 11:10:06 |
| cbtaxi | 2007.10.03. 11:37:53 / # 287110 |
|
Akkor legyen csütörtök.
Akkor kapok fizut.
Nem mondom meg,hogy mennyit,mert akkor 5 rongyért adnád a cuccost! :)))))
Lehet,hogy csütörtökön veszek egy laptopot?? :))))))))))
Előzmény: #287094 csogu 2007.10.03. 11:34:08 |
| csogu | 2007.10.03. 11:34:08 / # 287094 |
|
Bármikor, és az 50 db-ot átadom 2 rongyért...2,5-ért kaptam, de a jószívem...hiszen tudod:-)) Csörrögj rám, vagy fussunk kint össze, azt odaadom. Ma beteszem a kocsiba. Én most nem tudom felhasználni, mert romokban a gépem.
|
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 11:29:46 / # 287109 |
|
A cd-k?Mikor és mennyi és mennyiért?
Előzmény: #287107 csogu 2007.10.03. 11:21:52 |
| csogu | 2007.10.03. 11:21:52 / # 287107 |
|
Kissé megkésve...de rendben:-)
Előzmény: #287106 cbtaxi 2007.10.03. 11:12:39 |
|
| cbtaxi | 2007.10.03. 11:12:39 / # 287106 |
|
Mit nem értesz?
Akciós RB szállítmány érkezett és szeretné a havi védelmi kötelezetségét leróni.:))
Előzmény: #287105 csogu 2007.10.03. 11:10:15 |
| csogu | 2007.10.03. 11:10:15 / # 287105 |
|
???
|
|