Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.10.04. 17:06:54 / # 287120
avatar
Jópofik:-)))) Már lecsillapodtam, aludtam és ettem is. Kivételesen nem a szokott kismama müszakot teljesítettem, hanem végigdolgoztam a teljes éjszakát. MÁR 2 NAPJA!!! Megmondta szegény Hofi: "A munka nem az én dolgom! A munka dicsőség és becsület dolga" :-)))) Egyébként tényleg az akaszt ki, hogy mindegy mit csinálok, hogy csinálom, vagy mikor, valakinek van valami megjegzése rá. És nem kifejezetten jóindulatú. Mibe került volna a Csabinak pld. azt írni, hogy: Apám, te aztán tudsz dolgozni!! Ilyen kevés címből egy éjjel 3-at is felvenni, ez igen:-))) Egyébként az Amerikai-Horváth Boldizsár sarokról 1 perccel is agyonvertem volna a Mexikói 70-re:-)))), de miért kell nekem minden címfelvételemet megmagyarázni, azért mert elvittem előle egyszer egy CIB-es fuvart??? Na mindegy, nem morgolódom, de ha akarsz egy igazán jól pörgős topicot, nyiss egyett "Ugassunk egymásra" címmel:-)))

lilazoli 2007.10.04. 10:23:00 / # 287116
avatar
Már tudom mit jelent a " Miért utáljuk Csogut? " Rovat ! :-))))))))

Bao, a FŐNÖK! 2007.10.04. 10:06:29 / # 287121
avatar
A kipa az sapkának számít ? (amúgy)

csogu 2007.10.04. 10:01:28 / # 287127
Vigyázz Sanyi, ez egy csapda!!! Okosan válaszolj, mert gondolom azt tudod, hogy a Főtaxinál tilos sapkában dolgozni! Azt itt bevallod meggondolatlanul, azt kijössz és le vagy tiltva...tuti nem dobná fel a napod:-))
lilazoli 2007.10.04. 09:58:03 / # 287126
avatar
Van rajtad sapka ????????????
csogu 2007.10.04. 09:32:26 / # 287124
Ne légy már ilyen érzékeny!!! Lassan az ember fél megmondani neked, hogy egy nagypályás, batyus vagy:-))))))) :-)))= jelentése vicc :-))
Nevem senki 2007.10.04. 09:21:15 / # 287122
avatar
És még mi érdekes rajtam??? Rossz irányba csíkos a nyakkendőm, vagy mi lesz a következő ami nem tetszik valakinek?? Tököm van tele a megjegyzésekkel. Ha kevés címet veszek fel, ha sokat, ha zuglóban, ha máshol, ha leverlek, ha drosztra állok, ha tutiba...mindig van valaki aki nemtetszését fejezi ki. Én meg leszarom!!! (bocs a stylért admin, de kiakasztanak) A kávéra meg úgy emlékszem, kértelek hogy szólj amikor neked alkalmas, én alkalmazkodom, elvégre én hibáztam.
utolsó senki 2007.10.04. 06:20:42 / # 287118
avatar
Szerintem arra,hogy kijöjj dolgozni,és jól leverj 2-3 címről(pl. Mexikói 70.)... elég érdekes rádiód van(hol a kv.m?)!
Nevem senki 2007.10.03. 22:34:07 / # 287117
avatar
Nézegettem a képeket és az elején csak az látszott a Szatír pólóján hogy "szatír és a .olyós csajok" Amilyen piszkos a fantáziám, na meg a Szatír stílusát ismerve, szerinted mire gondoltam???? DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
utolsó senki 2007.10.03. 11:42:38 / # 287115
avatar
Ahol ott van Szatír a Golyós Csajokkal,fürtökben lógnak a lányok...
cbtaxi 2007.10.03. 11:40:48 / # 287114
avatar
Háát...ha legközelebb is ennyi csaj lesz... Megfontolandó! :-)))
utolsó senki 2007.10.03. 11:39:51 / # 287113
avatar
Nem jöttél fotózni(pedig telefonáltunk is!),a kv-m rendezd le a géppel(100.-)!!!
csogu 2007.10.03. 11:39:28 / # 287112
Megdumáltuk!
utolsó senki 2007.10.03. 11:38:27 / # 287111
avatar
2.500.-,ebben van 1 étel,1 ital,pályabérlés.
cbtaxi 2007.10.03. 11:37:53 / # 287110
avatar
Akkor legyen csütörtök. Akkor kapok fizut. Nem mondom meg,hogy mennyit,mert akkor 5 rongyért adnád a cuccost! :))))) Lehet,hogy csütörtökön veszek egy laptopot?? :))))))))))
csogu 2007.10.03. 11:34:08 / # 287094
Bármikor, és az 50 db-ot átadom 2 rongyért...2,5-ért kaptam, de a jószívem...hiszen tudod:-)) Csörrögj rám, vagy fussunk kint össze, azt odaadom. Ma beteszem a kocsiba. Én most nem tudom felhasználni, mert romokban a gépem.

cbtaxi 2007.10.03. 11:29:46 / # 287109
avatar
A cd-k?Mikor és mennyi és mennyiért?
csogu 2007.10.03. 11:21:52 / # 287107
Kissé megkésve...de rendben:-)
cbtaxi 2007.10.03. 11:12:39 / # 287106
avatar
Mit nem értesz? Akciós RB szállítmány érkezett és szeretné a havi védelmi kötelezetségét leróni.:))
csogu 2007.10.03. 11:10:15 / # 287105
???
Oldalszám: 1757