Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.01.28. 01:01:47 / # 275379
avatar
És mi a vége,a szálloda elismeri,hogy az övék a tetőcserép?
6ker 2008.01.27. 14:01:54 / # 275310
avatar
Azt hozzaraknam, hogy a fel oraig torott szelvedovel az ut kozepen allo Fotaxi csak 1 Fotaxis kollegat ihletett megallasra. Rajta kivul az interes szallodastol a 6*6 ig szinte mindenki megkerdezte mivan, ugyhogy a vegen mar fogtam a kezembe a cserepet es csak mutogattam. Biztos ures volt a nyugati droszt..

AdamGyak 2008.01.27. 11:36:13 / # 275268
avatar
Nyugi nézd a jó oldalát. Ilyen idő van, és nem kell dolgoznod.
6ker 2008.01.27. 11:32:00 / # 275266
avatar
Hát szegény Marcipán, csak most én vagyok vigasztalhatatlan kinézve, hogy milyen idő van és lehetne dolgozni..
cbtaxi 2008.01.27. 08:37:36 / # 274991
avatar
Anno a 67-es Marcipánnak a Király utcában, egy fél kémény landolt a motorháztetején.A motorblokk fogta meg!
csogu 2008.01.27. 04:59:46 / # 274962
Hmmm...még szerencse, hogy nem vagyok kint éjszaka...tuti velem történt volna ez meg. Fogadd részvétem!
6ker 2008.01.27. 04:31:47 / # 274957
avatar
Nah, gondoltam itt a viharos szél, eseget majd az eső is, lehet dolgozni. Meg örültem is neki. Erre egy tetőcserép ami valszeg ( ez meg nyomozat tárgyát képezi) a Royal szállodáról szállt el, beverte a szélvédőm...

csogu 2008.01.26. 16:09:38 / # 274783
Ez ott van:-DDDD
bemondó 2008.01.26. 15:51:23 / # 274758
avatar
:DDD víz---FATAL ERROR!
nyertes00 2008.01.26. 15:47:56 / # 274714
avatar
:-DDDDDDDDDDD
csogu 2008.01.26. 14:50:09 / # 274411
Pálinka mértékegység IT.felhasználóknak; 0,1 l - Demo 0,25 l - Trial version 0,5 l - Personal edition 0,7 l - Professional edition 1,0 l - Network edition 1,75 l - Enterprise edition 3 l - Small business edition 5 l - Corporate edition Házi pálinka - Home edition Sörhöz feles - Service pack Reggeli feles - Recovery tool Sör - Patch Coca-cola, Fanta, 7-up... - Trojan viruses

MCCCXCII 2008.01.26. 09:57:24 / # 274201
És hogy nyilatkoznál? Minek használod: 1. Többszemélyes. 2. Combi. 3. Egyterű. (:-))

cbtaxi 2008.01.26. 07:43:29 / # 273987
avatar

kasu 2008.01.25. 08:59:45 / # 288809
avatar
cbtaxi 2008.01.25. 08:33:36 / # 288808
avatar
Ja! De ha az utas pont a másik oldalon ül és a sötét üveg miatt nem látszik? Mire a londíner körbe fut,lejár a személyi igazolványa.:)
csogu 2008.01.25. 02:49:11 / # 288806
Nézd már meg azt a képet...én olyan sok ajtót nem látok...elől látok egyet, meg talán hátul...:-)
cbtaxi 2008.01.24. 22:52:35 / # 288805
avatar
Főleg a szálloda portán. Szegény londíner,rohangászhatna fel,s alá,hogy melyik ajtót nyissa ki a kedves utasnak! :)
csogu 2008.01.24. 19:38:11 / # 288799
Lenne riadalom:-))

Akos1758 2008.01.24. 19:36:45 / # 288800
avatar
Állj be vele a Kertészbe :DDD
csogu 2008.01.24. 19:32:40 / # 288797
Kocsimosóban dolgozól?:-)) Milyen para lenne ha ott dolgoznál és egy ilyen befutna: Külső-belső és műanyagápolás lesz:-))

Oldalszám: 1757