| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.01.28. 01:01:47 / # 275379 |
|
És mi a vége,a szálloda elismeri,hogy az övék a tetőcserép?
Előzmény: #275310 6ker 2008.01.27. 14:01:54 |
| 6ker | 2008.01.27. 14:01:54 / # 275310 |
|
Azt hozzaraknam, hogy a fel oraig torott szelvedovel az ut kozepen allo Fotaxi csak 1 Fotaxis kollegat ihletett megallasra. Rajta kivul az interes szallodastol a 6*6 ig szinte mindenki megkerdezte mivan, ugyhogy a vegen mar fogtam a kezembe a cserepet es csak mutogattam.
Biztos ures volt a nyugati droszt..
|
| AdamGyak | 2008.01.27. 11:36:13 / # 275268 |
|
Nyugi nézd a jó oldalát.
Ilyen idő van, és nem kell dolgoznod.
Előzmény: #275266 6ker 2008.01.27. 11:32:00 |
| 6ker | 2008.01.27. 11:32:00 / # 275266 |
|
Hát szegény Marcipán, csak most én vagyok vigasztalhatatlan kinézve, hogy milyen idő van és lehetne dolgozni..
Előzmény: #274991 cbtaxi 2008.01.27. 08:37:36 |
| cbtaxi | 2008.01.27. 08:37:36 / # 274991 |
|
Anno a 67-es Marcipánnak a Király utcában, egy fél kémény landolt a motorháztetején.A motorblokk fogta meg!
Előzmény: #274957 6ker 2008.01.27. 04:31:47 |
| csogu | 2008.01.27. 04:59:46 / # 274962 |
|
Hmmm...még szerencse, hogy nem vagyok kint éjszaka...tuti velem történt volna ez meg. Fogadd részvétem!
Előzmény: #274957 6ker 2008.01.27. 04:31:47 |
|
| 6ker | 2008.01.27. 04:31:47 / # 274957 |
|
Nah, gondoltam itt a viharos szél, eseget majd az eső is, lehet dolgozni. Meg örültem is neki.
Erre egy tetőcserép ami valszeg ( ez meg nyomozat tárgyát képezi) a Royal szállodáról szállt el, beverte a szélvédőm...
|
| csogu | 2008.01.26. 16:09:38 / # 274783 |
|
Ez ott van:-DDDD
Előzmény: #274758 bemondó 2008.01.26. 15:51:23 |
|
| bemondó | 2008.01.26. 15:51:23 / # 274758 |
|
:DDD
víz---FATAL ERROR!
Előzmény: #274411 csogu 2008.01.26. 14:50:09 |
| nyertes00 | 2008.01.26. 15:47:56 / # 274714 |
|
:-DDDDDDDDDDD
Előzmény: #274411 csogu 2008.01.26. 14:50:09 |
| csogu | 2008.01.26. 14:50:09 / # 274411 |
|
Pálinka mértékegység IT.felhasználóknak;
0,1 l - Demo
0,25 l - Trial version
0,5 l - Personal edition
0,7 l - Professional edition
1,0 l - Network edition
1,75 l - Enterprise edition
3 l - Small business edition
5 l - Corporate edition
Házi pálinka - Home edition
Sörhöz feles - Service pack
Reggeli feles - Recovery tool
Sör - Patch
Coca-cola, Fanta, 7-up... - Trojan viruses
|
|
| MCCCXCII | 2008.01.26. 09:57:24 / # 274201 |
|
És hogy nyilatkoznál?
Minek használod:
1. Többszemélyes.
2. Combi.
3. Egyterű. (:-))
|
|
| cbtaxi | 2008.01.26. 07:43:29 / # 273987 |
|
|
| kasu | 2008.01.25. 08:59:45 / # 288809 |
|
Előzmény: #288794 lilazoli 2008.01.24. 11:22:41 |
| cbtaxi | 2008.01.25. 08:33:36 / # 288808 |
|
Ja! De ha az utas pont a másik oldalon ül és a sötét üveg miatt nem látszik?
Mire a londíner körbe fut,lejár a személyi igazolványa.:)
Előzmény: #288806 csogu 2008.01.25. 02:49:11 |
| csogu | 2008.01.25. 02:49:11 / # 288806 |
|
Nézd már meg azt a képet...én olyan sok ajtót nem látok...elől látok egyet, meg talán hátul...:-)
Előzmény: #288805 cbtaxi 2008.01.24. 22:52:35 |
|
| cbtaxi | 2008.01.24. 22:52:35 / # 288805 |
|
Főleg a szálloda portán.
Szegény londíner,rohangászhatna fel,s alá,hogy melyik ajtót nyissa ki a kedves utasnak! :)
Előzmény: #288799 csogu 2008.01.24. 19:38:11 |
| csogu | 2008.01.24. 19:38:11 / # 288799 |
|
Lenne riadalom:-))
|
|
| Akos1758 | 2008.01.24. 19:36:45 / # 288800 |
|
Állj be vele a Kertészbe :DDD
Előzmény: #288797 csogu 2008.01.24. 19:32:40 |
| csogu | 2008.01.24. 19:32:40 / # 288797 |
|
Kocsimosóban dolgozól?:-)) Milyen para lenne ha ott dolgoznál és egy ilyen befutna: Külső-belső és műanyagápolás lesz:-))
|
|