| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.01.24. 19:29:47 / # 288804 |
|
Én is. :-D
Előzmény: #288802 Akos1758 2008.01.24. 19:18:08 |
| Akos1758 | 2008.01.24. 19:18:08 / # 288802 |
|
Szeretek itt dolgozni :DD
|
| Akos1758 | 2008.01.24. 19:16:53 / # 288801 |
|
NAh, erre nem mondok semmit...
...de van benne valami :D
|
| kasu | 2008.01.24. 18:01:00 / # 273968 |
|
KÖSZÖNÖM!!!
|
| TOMLA | 2008.01.24. 16:18:51 / # 288798 |
|
Most ébredtem.http://www.honositomuhely.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=1&func=fileinfo&filecatid=647&parent=folder/ No ezt letöltöd, telepíted oszt kitöltöd a kérdőíveket. Utána vadul elkezdesz skype partnereket keresni. Az én skype nevem pl. tomalaci, a Csoguemberé csoguka/nem sok jelentősége van, mert soha nincs bejelentkezve/ oszt hajrá. Email cím szerint is kershetsz.
Ennyi.
Előzmény: #288777 kasu 2008.01.23. 09:18:32 |
| Akos1758 | 2008.01.24. 15:10:12 / # 286845 |
|
Van egy problémás 424-es...
...Ha megtennéd, hogy elémész... ;)
|
| csogu | 2008.01.24. 14:14:28 / # 288796 |
|
Nem-nem, csak rühelem a konfliktust és ha lehet kerülöm, vagy a probléma elé megyek.
Előzmény: #286945 kasu 2008.01.24. 05:55:33 |
|
| lilazoli | 2008.01.24. 11:22:41 / # 288794 |
|
["http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=]
|
| kasu | 2008.01.24. 06:00:25 / # 287508 |
|
Hé TOMA! miko válaszolsz má??
|
| kasu | 2008.01.24. 05:55:33 / # 286945 |
|
Drága Csogu Te olyan vagy hozzám mint hülye-gyerekhez az apja! különben nem veszem kioktatásnak /mindig borzalmas volt a helyesirásom/
|
| csogu | 2008.01.23. 19:18:01 / # 288793 |
|
Ááááááááááá, aszonták azok, akik tavaly ott voltak, hogy tré volt a kaja...:-))
Előzmény: #288792 cbtaxi 2008.01.23. 18:39:22 |
|
| cbtaxi | 2008.01.23. 18:39:22 / # 288792 |
|
Hmmm...csak nem a a Haltenberger Samu díj átvételére gyúrsz? :))))
Előzmény: #288791 csogu 2008.01.23. 18:08:54 |
| csogu | 2008.01.23. 18:08:54 / # 288791 |
|
Itt szeretném megragadni az alkalmat és köszönetet nyílvánítani tanítómnak, tomajernek, szponzoromnak Betyárnak, szüleimnek, Marika néninek, aki az Óviban azt mondta, hogy merjek nagyot álmodni....vagy azt mondta, hogy aludj büdös kölyök?...enm tudom, de nem is ez a lényeg...köszönöm mindenkinek!!!:-))
Előzmény: #288790 cbtaxi 2008.01.23. 17:40:39 |
|
| cbtaxi | 2008.01.23. 17:40:39 / # 288790 |
|
Részsiker ugyan,de siker. Gratula a 14.000-hez! :))
Előzmény: #288783 csogu 2008.01.23. 16:22:41 |
| csogu | 2008.01.23. 17:22:29 / # 288789 |
|
Jajj nekem:-)))))
Előzmény: #288788 lilazoli 2008.01.23. 17:16:47 |
|
| lilazoli | 2008.01.23. 17:16:47 / # 288788 |
|
jótett helyjébe jót..............:-)
Előzmény: #288787 csogu 2008.01.23. 17:13:32 |
| csogu | 2008.01.23. 17:13:32 / # 288787 |
|
:-DDD
Nincs mit:-))
..és a köszönömben minden ö röviden irandó:-))
Előzmény: #288786 lilazoli 2008.01.23. 17:02:20 |
|
| lilazoli | 2008.01.23. 17:02:20 / # 288786 |
|
Mily szépen kimagyarázod a tegnapi segitséget!!:(( De azzé kőszönöm szépen!:)
Előzmény: #288784 csogu 2008.01.23. 16:31:48 |
| csogu | 2008.01.23. 16:32:54 / # 288785 |
|
Eddig csak az vált szálló igévé, amikor valakit megakartak átkozni, hogy: A Csogu védjen megtéged!
Most már bővül a spaletta?:-))
Előzmény: #288782 cbtaxi 2008.01.23. 15:16:43 |
|
| csogu | 2008.01.23. 16:31:48 / # 288784 |
|
Maximálisan igazad van, csak tudo vannak emberek, akik ezt nehezen viselik. Engem is párszor felhítak, köztük Neve Senki is, hogy az egyik cikkben ciki hiba van és neharagudjak, és nem minősíteni, meg cikizni akar, de azt tényleg javítani kellene benne. Totál igaza volt, javítottam is és megköszöntem, hogy szólt és kértem, máskor is nyugodtan, hiszen semmivel sem vagyunk többek, mint ti, sőt....én még talán annál is kevesebb és minden segítség jól jön. Ide atrtozik az is, amikro valami hírrel, eseménnyel, vagy bármi mással felhívtok, megkerestek. Lehet, nem mindig tudom eléggé kimutatni, hogy ezért én milyen hálás vagyok, de biztossak lehetek benne, hogy jószívvel gondolok rátok.
Előzmény: #288780 lilazoli 2008.01.23. 11:16:35 |
|