Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.01.24. 19:29:47 / # 288804
avatar
Én is. :-D
Akos1758 2008.01.24. 19:18:08 / # 288802
avatar
Szeretek itt dolgozni :DD

Akos1758 2008.01.24. 19:16:53 / # 288801
avatar
NAh, erre nem mondok semmit... ...de van benne valami :D

kasu 2008.01.24. 18:01:00 / # 273968
avatar
KÖSZÖNÖM!!!

TOMLA 2008.01.24. 16:18:51 / # 288798
avatar
Most ébredtem.http://www.honositomuhely.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=1&func=fileinfo&filecatid=647&parent=folder/ No ezt letöltöd, telepíted oszt kitöltöd a kérdőíveket. Utána vadul elkezdesz skype partnereket keresni. Az én skype nevem pl. tomalaci, a Csoguemberé csoguka/nem sok jelentősége van, mert soha nincs bejelentkezve/ oszt hajrá. Email cím szerint is kershetsz. Ennyi.
Akos1758 2008.01.24. 15:10:12 / # 286845
avatar
Van egy problémás 424-es... ...Ha megtennéd, hogy elémész... ;)

csogu 2008.01.24. 14:14:28 / # 288796
Nem-nem, csak rühelem a konfliktust és ha lehet kerülöm, vagy a probléma elé megyek.
lilazoli 2008.01.24. 11:22:41 / # 288794
avatar
["http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=]

kasu 2008.01.24. 06:00:25 / # 287508
avatar
Hé TOMA! miko válaszolsz má??

kasu 2008.01.24. 05:55:33 / # 286945
avatar
Drága Csogu Te olyan vagy hozzám mint hülye-gyerekhez az apja! különben nem veszem kioktatásnak /mindig borzalmas volt a helyesirásom/

csogu 2008.01.23. 19:18:01 / # 288793
Ááááááááááá, aszonták azok, akik tavaly ott voltak, hogy tré volt a kaja...:-))
cbtaxi 2008.01.23. 18:39:22 / # 288792
avatar
Hmmm...csak nem a a Haltenberger Samu díj átvételére gyúrsz? :))))
csogu 2008.01.23. 18:08:54 / # 288791
Itt szeretném megragadni az alkalmat és köszönetet nyílvánítani tanítómnak, tomajernek, szponzoromnak Betyárnak, szüleimnek, Marika néninek, aki az Óviban azt mondta, hogy merjek nagyot álmodni....vagy azt mondta, hogy aludj büdös kölyök?...enm tudom, de nem is ez a lényeg...köszönöm mindenkinek!!!:-))
cbtaxi 2008.01.23. 17:40:39 / # 288790
avatar
Részsiker ugyan,de siker. Gratula a 14.000-hez! :))
csogu 2008.01.23. 17:22:29 / # 288789
Jajj nekem:-)))))
lilazoli 2008.01.23. 17:16:47 / # 288788
avatar
jótett helyjébe jót..............:-)
csogu 2008.01.23. 17:13:32 / # 288787
:-DDD Nincs mit:-)) ..és a köszönömben minden ö röviden irandó:-))
lilazoli 2008.01.23. 17:02:20 / # 288786
avatar
Mily szépen kimagyarázod a tegnapi segitséget!!:(( De azzé kőszönöm szépen!:)
csogu 2008.01.23. 16:32:54 / # 288785
Eddig csak az vált szálló igévé, amikor valakit megakartak átkozni, hogy: A Csogu védjen megtéged! Most már bővül a spaletta?:-))
csogu 2008.01.23. 16:31:48 / # 288784
Maximálisan igazad van, csak tudo vannak emberek, akik ezt nehezen viselik. Engem is párszor felhítak, köztük Neve Senki is, hogy az egyik cikkben ciki hiba van és neharagudjak, és nem minősíteni, meg cikizni akar, de azt tényleg javítani kellene benne. Totál igaza volt, javítottam is és megköszöntem, hogy szólt és kértem, máskor is nyugodtan, hiszen semmivel sem vagyunk többek, mint ti, sőt....én még talán annál is kevesebb és minden segítség jól jön. Ide atrtozik az is, amikro valami hírrel, eseménnyel, vagy bármi mással felhívtok, megkerestek. Lehet, nem mindig tudom eléggé kimutatni, hogy ezért én milyen hálás vagyok, de biztossak lehetek benne, hogy jószívvel gondolok rátok.
Oldalszám: 1757