| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.23. 16:22:41 / # 288783 |
|
Nem leugatlak, nem mernék én ilyet tenni...mondjuk úgy, hogy megelőztem Kasu elvtárs reakcióját, mert semmi kedvem végig nézni, ahogy 2 jó hazafi gyilkolja egymást:-))
Nincs azzal gond, hogy szólsz valakinek a hibája miatt, csak tudni kell hogy kinek miként kell reagálni.
Nekem simán lehet azt írni, hogy : Csogu, ne légy már lúzer és a muszájt ne ly-vel írd, mert nem úgy kell.
Más, személyes kapcsolat nélkül, lehetséges, hoyg sértésnek veszi.
Szóval érted, szólj, jelezd nyugodtan, csak ne legyen belőle félreértés. ok?:-))
Előzmény: #288781 nemkar 2008.01.23. 11:12:13 |
|
| cbtaxi | 2008.01.23. 15:16:43 / # 288782 |
|
Az ég óvjon meg mindenkit a Csogu segítségétől!
Rátok ragasztja a balszerencséjét.
Szegény kollégáim,hát még mindig nem ismeritek????? :-DDDD
Előzmény: #288780 lilazoli 2008.01.23. 11:16:35 |
| lilazoli | 2008.01.23. 11:16:35 / # 288780 |
|
kioktatásnak???? Inkábbbbb mint segitsssss!!!!! :))))))))))))))
Előzmény: #288774 csogu 2008.01.23. 10:00:01 |
| nemkar | 2008.01.23. 11:12:13 / # 288781 |
|
Ő csak kérdezett, vagy mondott vmt.
Én csak válaszóltam.
Miért ugatsz le mindig?-))
Előzmény: #288774 csogu 2008.01.23. 10:00:01 |
| csogu | 2008.01.23. 10:00:01 / # 288774 |
|
1, Ő azért írta 2d-vel, mert azt szeretné, ha nagyon írnák neki. Amikor borzalmasan akarod, hogy írjanak, akkor 3d-vel kell írni így: írddd
2, Nem szólunk rá a másikra a helyesírása miatt, mert az internetnek köszönhetően sok olyan felnőtt férfi kezdett el irogatni, akik 10-20-30 éve nem írtak és újra bele kell rázódniuk.
3, Még azért sem szólunk ilyenkor, mert ezt kioktatásnak veheti a másik és akkor hamar sok új "barátod" lesz...:-))
4, Kasunak azt is elnéznék, ha 4D-vel írná:-)
|
|
| nemkar | 2008.01.23. 09:35:52 / # 288779 |
|
1 d
szótő:- ír
felszolító módban csak 1 d-t kell utána írni.
Előzmény: #288777 kasu 2008.01.23. 09:18:32 |
| kasu | 2008.01.23. 09:21:21 / # 288778 |
|
Te Báttya nagyon elvadyol tünve mé nem zsugázolsz? he
Előzmény: #288775 trubadur 2008.01.23. 06:25:37 |
| kasu | 2008.01.23. 09:18:32 / # 288777 |
|
kedves Toma barátom! légy olyan báttyám és irdd /lehet hogy 1.D. mit tudom én/ide nekem hogy köl azt a fránya SKAY...izét megcsinálni elöre is kössz jégerizés üdv!
|
| trubadur | 2008.01.23. 06:25:37 / # 288775 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Kedves barátom Lila-báttya,ha ma 1 ötpercre ráérnél az jó lenne, csörgess meg, majd elmondom miben kéne segítened,vissza hívlak.
Előzmény: #288771 lilazoli 2008.01.22. 21:30:29 |
| cbtaxi | 2008.01.22. 23:39:02 / # 288773 |
|
Én is,csak engem meg kell vesztegetni! :)))))
Előzmény: #288772 csogu 2008.01.22. 21:33:28 |
| csogu | 2008.01.22. 21:33:28 / # 288772 |
|
Én tudok hallgatni:-))
Előzmény: #288771 lilazoli 2008.01.22. 21:30:29 |
|
| lilazoli | 2008.01.22. 21:30:29 / # 288771 |
|
Aljas .............. nemtáérek magamhoz!!:-)
Előzmény: #288770 csogu 2008.01.22. 21:28:45 |
| csogu | 2008.01.22. 21:28:45 / # 288770 |
|
Zoli, nyugodtan hívj, ha bármikor kell segítség, ha tudok segítek:-))
Előzmény: #288769 lilazoli 2008.01.22. 21:16:16 |
|
| lilazoli | 2008.01.22. 21:16:16 / # 288769 |
|
Kőszönöm megtisztelő felkérését,ezúton jelzem " Jó tartozni valahova" .-)
Előzmény: #288757 bemondó 2008.01.22. 13:55:19 |
| cbtaxi | 2008.01.22. 20:37:01 / # 288768 |
|
Husss...további jókat!
|
| csogu | 2008.01.22. 19:52:58 / # 288767 |
|
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ezt megadom:-DDDDDDD
Vagy csak szűk hazai felhasználásban....úgy 20 év múlva egy visszatekintés erejéig tartsuk meg:-))
Előzmény: #288766 Bbetyár 2008.01.22. 19:02:10 |
|
| Bbetyár | 2008.01.22. 19:02:10 / # 288766 |
|
Egyezünk ki döntetlenben!
Sőt javaslom mindkét felvétel megsemmisítését! :DDD
Előzmény: #288764 csogu 2008.01.22. 18:36:06 |
|
| cbtaxi | 2008.01.22. 18:58:25 / # 288765 |
|
Milyen jó,hogy csak én vagyok fedhetetlen és kikezdhetetlen! :)))))))
Előzmény: #288764 csogu 2008.01.22. 18:36:06 |
| csogu | 2008.01.22. 18:36:06 / # 288764 |
|
Nincs videó feltétel, mert akkor megy fel hangfelvétel Bajáról!!!:-))..nyalom a hangod!
Előzmény: #288763 Bbetyár 2008.01.22. 17:58:54 |
|
| Bbetyár | 2008.01.22. 17:58:54 / # 288763 |
|
Csatlakozom az igazolók táborához!
I.Richárd (mondhatnám úgy is Richard the First) Lovagrendi lovagjelölt egy füst alatt teljesítette a BOR és PÁLINKA lovagrendbe történő felvétel MENNYISÉGI követelményeit, csak a helyszin kiválasztásában hibázott.
Elfogyasztott mintegy 3 liter vörösbort 9-10 Vadászmesterrel öblítette le, majd a kocsimban nekem tartott több órás életvezetési tanácsadást, olyan volt mint egy igazi LOVAG!
Tomajer kartárs!
tedd fel a youtubra a videót, had lássa ország világ, míly remek jelöltek jelentkeznek abba rendbe! :)
|
|