Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.23. 16:22:41 / # 288783
Nem leugatlak, nem mernék én ilyet tenni...mondjuk úgy, hogy megelőztem Kasu elvtárs reakcióját, mert semmi kedvem végig nézni, ahogy 2 jó hazafi gyilkolja egymást:-)) Nincs azzal gond, hogy szólsz valakinek a hibája miatt, csak tudni kell hogy kinek miként kell reagálni. Nekem simán lehet azt írni, hogy : Csogu, ne légy már lúzer és a muszájt ne ly-vel írd, mert nem úgy kell. Más, személyes kapcsolat nélkül, lehetséges, hoyg sértésnek veszi. Szóval érted, szólj, jelezd nyugodtan, csak ne legyen belőle félreértés. ok?:-))
cbtaxi 2008.01.23. 15:16:43 / # 288782
avatar
Az ég óvjon meg mindenkit a Csogu segítségétől! Rátok ragasztja a balszerencséjét. Szegény kollégáim,hát még mindig nem ismeritek????? :-DDDD
lilazoli 2008.01.23. 11:16:35 / # 288780
avatar
kioktatásnak???? Inkábbbbb mint segitsssss!!!!! :))))))))))))))
nemkar 2008.01.23. 11:12:13 / # 288781
avatar
Ő csak kérdezett, vagy mondott vmt. Én csak válaszóltam. Miért ugatsz le mindig?-))
csogu 2008.01.23. 10:00:01 / # 288774
1, Ő azért írta 2d-vel, mert azt szeretné, ha nagyon írnák neki. Amikor borzalmasan akarod, hogy írjanak, akkor 3d-vel kell írni így: írddd 2, Nem szólunk rá a másikra a helyesírása miatt, mert az internetnek köszönhetően sok olyan felnőtt férfi kezdett el irogatni, akik 10-20-30 éve nem írtak és újra bele kell rázódniuk. 3, Még azért sem szólunk ilyenkor, mert ezt kioktatásnak veheti a másik és akkor hamar sok új "barátod" lesz...:-)) 4, Kasunak azt is elnéznék, ha 4D-vel írná:-)

nemkar 2008.01.23. 09:35:52 / # 288779
avatar
1 d szótő:- ír felszolító módban csak 1 d-t kell utána írni.
kasu 2008.01.23. 09:21:21 / # 288778
avatar
Te Báttya nagyon elvadyol tünve mé nem zsugázolsz? he
kasu 2008.01.23. 09:18:32 / # 288777
avatar
kedves Toma barátom! légy olyan báttyám és irdd /lehet hogy 1.D. mit tudom én/ide nekem hogy köl azt a fránya SKAY...izét megcsinálni elöre is kössz jégerizés üdv!

trubadur 2008.01.23. 06:25:37 / # 288775
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Kedves barátom Lila-báttya,ha ma 1 ötpercre ráérnél az jó lenne, csörgess meg, majd elmondom miben kéne segítened,vissza hívlak.
cbtaxi 2008.01.22. 23:39:02 / # 288773
avatar
Én is,csak engem meg kell vesztegetni! :)))))
csogu 2008.01.22. 21:33:28 / # 288772
Én tudok hallgatni:-))
lilazoli 2008.01.22. 21:30:29 / # 288771
avatar
Aljas .............. nemtáérek magamhoz!!:-)
csogu 2008.01.22. 21:28:45 / # 288770
Zoli, nyugodtan hívj, ha bármikor kell segítség, ha tudok segítek:-))
lilazoli 2008.01.22. 21:16:16 / # 288769
avatar
Kőszönöm megtisztelő felkérését,ezúton jelzem " Jó tartozni valahova" .-)
cbtaxi 2008.01.22. 20:37:01 / # 288768
avatar
Husss...további jókat!

csogu 2008.01.22. 19:52:58 / # 288767
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ezt megadom:-DDDDDDD Vagy csak szűk hazai felhasználásban....úgy 20 év múlva egy visszatekintés erejéig tartsuk meg:-))
Bbetyár 2008.01.22. 19:02:10 / # 288766
Egyezünk ki döntetlenben! Sőt javaslom mindkét felvétel megsemmisítését! :DDD
cbtaxi 2008.01.22. 18:58:25 / # 288765
avatar
Milyen jó,hogy csak én vagyok fedhetetlen és kikezdhetetlen! :)))))))
csogu 2008.01.22. 18:36:06 / # 288764
Nincs videó feltétel, mert akkor megy fel hangfelvétel Bajáról!!!:-))..nyalom a hangod!
Bbetyár 2008.01.22. 17:58:54 / # 288763
Csatlakozom az igazolók táborához! I.Richárd (mondhatnám úgy is Richard the First) Lovagrendi lovagjelölt egy füst alatt teljesítette a BOR és PÁLINKA lovagrendbe történő felvétel MENNYISÉGI követelményeit, csak a helyszin kiválasztásában hibázott. Elfogyasztott mintegy 3 liter vörösbort 9-10 Vadászmesterrel öblítette le, majd a kocsimban nekem tartott több órás életvezetési tanácsadást, olyan volt mint egy igazi LOVAG! Tomajer kartárs! tedd fel a youtubra a videót, had lássa ország világ, míly remek jelöltek jelentkeznek abba rendbe! :)
Oldalszám: 1757