| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| tesco | 2008.01.29. 11:39:48 / # 278048 |
|
szerintem nem csak arról van szó,sajnos most jelenleg ez a( Főtaxi ) etikások-ellenőrök röhögnöm kell,nézzük meg vajon kik is ők? a válaszok magatok elött van.Nem az orszgáról beszélt csak a Főtaxiról.jó az észrevétele gratula.
Előzmény: #277387 bemondó 2008.01.29. 06:58:58 |
| lilazoli | 2008.01.29. 11:12:41 / # 278014 |
|
Most is !! Kajaszagot ,ugyhogy irány a konyha!!:)
Előzmény: #277961 cbtaxi 2008.01.29. 10:51:08 |
| cbtaxi | 2008.01.29. 10:51:08 / # 277961 |
|
Nocsak,kezdek emberi vonásokat is felfedezni Benned!Mégiscsak érző lélek vagy Te is! :))
Előzmény: #277939 lilazoli 2008.01.29. 10:35:44 |
| lilazoli | 2008.01.29. 10:35:44 / # 277939 |
|
Ha megkérdezik mivan velem ,akkor várja meg mig elmondom!! Mwert azt fogom hinni,hogy nem érdekli!!!
Előzmény: #277928 cbtaxi 2008.01.29. 10:23:35 |
| cbtaxi | 2008.01.29. 10:23:35 / # 277928 |
|
Ez viszont igaz!
Könnyű azt mondani,hogy elkorcsosult világban élünk,személytelenné válnak a napjaink.
Közömbösek vagyunk egymás iránt.De a magunk kis világában tehetünk arról,hogy ne így legyen.Néha néha egy vacsora a haverokkal,csak úgy,minden különösebb indok nélkül!Vagy éppen bowling egy este.Egy fél órás dumcsi egy KV-zóban,benzinkúton.
Persze lehet buta arccal,8-10 órát állni a gázon és mogorván,magányos farkasként az egész világot ellenségnek tekintve hajszolni magunkat,de akkor ne csodálkozzunk,hogy idejekorán megkeseredett,kiégett emberekké leszünk!
Nem azért élünk,hogy dolgozhassunk!
Szvsz.
Előzmény: #277894 lilazoli 2008.01.29. 09:49:17 |
| lilazoli | 2008.01.29. 09:49:17 / # 277894 |
|
Nem kell ahoz Etikásnak,időmérőnek,ellenőrnek lenni ,hogy a barátaiddal elmenj vacsorázni,vagy kőzős programokat szervezni!!
Előzmény: #277094 free 2008.01.29. 06:16:36 |
| csogu | 2008.01.29. 07:19:25 / # 277511 |
|
Én szerencsétlen sorsú?:-))) Sok ember cserélne velem:-) Ne feledd, 2-3 nap és kész a csúcstechnika Kia Clarus) és akkor azzal fogok hasítani...szóval lehet irigykedni:-))
Előzmény: #277508 bemondó 2008.01.29. 07:11:28 |
|
| bemondó | 2008.01.29. 07:11:28 / # 277508 |
|
Aha. És még a Te szerencsétlen sorsodról pusmognak:)
A SuperB szárnyakat ad??:))
Előzmény: #277483 csogu 2008.01.29. 07:08:23 |
| csogu | 2008.01.29. 07:08:23 / # 277483 |
|
Lányom szünnapos és a fiam kell vinni suli, meg a Csabi megkért, hogy bonyolítsam le 8-kor az olajcserét, így most itthon, azt utána szervíz, majd megyek intézni az Ótvart...de ma reggel csodálkozva láttam, hogy a reptéren -5 fok volt:-)))
Előzmény: #277462 bemondó 2008.01.29. 07:06:29 |
|
| bemondó | 2008.01.29. 07:06:29 / # 277462 |
|
Te meg miért nem dolgozol??:))
Előzmény: #277401 csogu 2008.01.29. 07:03:47 |
| csogu | 2008.01.29. 07:03:47 / # 277401 |
|
Bemondóhoz csatlakoznék...olyan általánosságban írsz, hogy igazán érdemben képtelenség rá reagálni...bár gondolom, akire céloztál az magára ismer.
Előzmény: #277094 free 2008.01.29. 06:16:36 |
|
| bemondó | 2008.01.29. 06:58:58 / # 277387 |
|
Húha. Ezexerint valami sérelem ért Téged, vagy vmelyik közeli kollégádat. Így van ez január -február táján.
Egyébként kikre gondolsz? Ellenőrök, időmérők?
Eléggé általánosítasz, így ez az egész ráillik az egész országra, sőt az egész világra, miért pont a taxira ne.
Nem vagyunk egyformák.
Előzmény: #277094 free 2008.01.29. 06:16:36 |
| free | 2008.01.29. 06:16:36 / # 277094 |
|
Jóreggelt!
Mi lehet az oka annak ,hogy vannak akik bort isznak és vizet prédikálnak?
Van egy E.B. igaz? Miért nem működik rendesen? Miért lehetséges, hogy van etikás aki nincs tisztában az etikai szabályzattal?Szánalmas , hova jutott ez a firm.Itt mindenki boldogulása azon múlik, hogy kinek mennyire szimpatikus.
- mindíg bólogass a megfelelő embernek.
- szervezz vacsorákat, de ne hívj meg minden etikást, csak akikre szükséged lehet.Etikások között is vannak egyenlők és egyenlőbbek, nem mindegy melyiknél próbálkozol.
- vállald el azon gusztustalan tevékenységek egyikét amivel az etikásokra akasztható céltáblát átháríthatják így terád.Így a kollégák téged fognak elsőként leköpni nem őket.
Ha legalább ezeknek a pontoknak megfelelsz számíthatsz azok bizalmára akik már eljátszották a kollégák bizalmát.
Sok sikert a megvalósításhoz!
u.i.:nem lesz szükséged tollra, papírra, hogy összeírd a barátaidat.Számíthatsz arra is , hogy előbb utóbb egymásnak estek (lásd belváros),az ilyen érdek"barátságok" csak addig tarthatnak amíg csak egyszer hátat nem fordítassz. De fel a fejjel egy kerti party és minden meg van oldva.Egy laza vacsora a mókusban és fejek hullanak a porba.Vagy magasztalódnak a sumákok.De úgy látszik ez a szakma ilyenné lett....
|
| cbtaxi | 2008.01.28. 14:00:17 / # 275627 |
|
Ha felajánlják a királyi lakosztályt egy hosszú hétvégére,de Neked épp dolgod van,csak szólj bátran nekem! :))))
Előzmény: #275601 6ker 2008.01.28. 11:28:42 |
| 6ker | 2008.01.28. 11:28:42 / # 275601 |
|
Felhívtak a Royalból, megyek be. Egyébként mondhatjuk, még jól is jártam nem úgy mint ők:
Előzmény: #275450 cbtaxi 2008.01.28. 08:26:11 |
| cbtaxi | 2008.01.28. 08:33:47 / # 275462 |
|
Január vége van lassan.Sokan még a karácsonyi kiadásokat szenvedjük.Rezsi és egyébb csekkek,amiket "átütemeztünk" az ünnepi kiadások miatt.
Új év,áremelések minden fronton és mind e mellé a januári nyögvenyelős munka.
Humánus volt,pont most tagdíjat emelni?
Nem várhatott volna,legalább márciusig? :(
|
| cbtaxi | 2008.01.28. 08:26:11 / # 275450 |
|
Tájékoztass majd minket a fejleményekről!
Ja...és a tetőcserepet tedd el,ki tudja? Még jól jöhet! :))))
Előzmény: #275411 6ker 2008.01.28. 02:10:00 |
| 6ker | 2008.01.28. 02:10:00 / # 275411 |
|
Remelem sikeres lesz. Kihivtam minden esetre a zsarukat is, fenykepezzenek. A royal biztonsagi fonoke is csinalt fotokat igaz o is enis csak mobillal mert mas nem volt.De a rendorok rendesen.
Azt mar nem kepzeltem el mivan akkor ha ez valakit fejen talal.
Előzmény: #275407 cbtaxi 2008.01.28. 01:32:14 |
| cbtaxi | 2008.01.28. 01:32:14 / # 275407 |
|
Sok sikert.Remélem fénykép,vagy tanú van!
Előzmény: #275404 6ker 2008.01.28. 01:28:54 |
| 6ker | 2008.01.28. 01:28:54 / # 275404 |
|
Hetfon megyek be, mert hetvegen nincs olyan muszakisuk aki bent lenne.
Előzmény: #275379 cbtaxi 2008.01.28. 01:01:47 |