Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tesco 2008.01.29. 11:39:48 / # 278048
avatar
szerintem nem csak arról van szó,sajnos most jelenleg ez a( Főtaxi ) etikások-ellenőrök röhögnöm kell,nézzük meg vajon kik is ők? a válaszok magatok elött van.Nem az orszgáról beszélt csak a Főtaxiról.jó az észrevétele gratula.
lilazoli 2008.01.29. 11:12:41 / # 278014
avatar
Most is !! Kajaszagot ,ugyhogy irány a konyha!!:)
cbtaxi 2008.01.29. 10:51:08 / # 277961
avatar
Nocsak,kezdek emberi vonásokat is felfedezni Benned!Mégiscsak érző lélek vagy Te is! :))
lilazoli 2008.01.29. 10:35:44 / # 277939
avatar
Ha megkérdezik mivan velem ,akkor várja meg mig elmondom!! Mwert azt fogom hinni,hogy nem érdekli!!!
cbtaxi 2008.01.29. 10:23:35 / # 277928
avatar
Ez viszont igaz! Könnyű azt mondani,hogy elkorcsosult világban élünk,személytelenné válnak a napjaink. Közömbösek vagyunk egymás iránt.De a magunk kis világában tehetünk arról,hogy ne így legyen.Néha néha egy vacsora a haverokkal,csak úgy,minden különösebb indok nélkül!Vagy éppen bowling egy este.Egy fél órás dumcsi egy KV-zóban,benzinkúton. Persze lehet buta arccal,8-10 órát állni a gázon és mogorván,magányos farkasként az egész világot ellenségnek tekintve hajszolni magunkat,de akkor ne csodálkozzunk,hogy idejekorán megkeseredett,kiégett emberekké leszünk! Nem azért élünk,hogy dolgozhassunk! Szvsz.
lilazoli 2008.01.29. 09:49:17 / # 277894
avatar
Nem kell ahoz Etikásnak,időmérőnek,ellenőrnek lenni ,hogy a barátaiddal elmenj vacsorázni,vagy kőzős programokat szervezni!!
csogu 2008.01.29. 07:19:25 / # 277511
Én szerencsétlen sorsú?:-))) Sok ember cserélne velem:-) Ne feledd, 2-3 nap és kész a csúcstechnika Kia Clarus) és akkor azzal fogok hasítani...szóval lehet irigykedni:-))
bemondó 2008.01.29. 07:11:28 / # 277508
avatar
Aha. És még a Te szerencsétlen sorsodról pusmognak:) A SuperB szárnyakat ad??:))
csogu 2008.01.29. 07:08:23 / # 277483
Lányom szünnapos és a fiam kell vinni suli, meg a Csabi megkért, hogy bonyolítsam le 8-kor az olajcserét, így most itthon, azt utána szervíz, majd megyek intézni az Ótvart...de ma reggel csodálkozva láttam, hogy a reptéren -5 fok volt:-)))
bemondó 2008.01.29. 07:06:29 / # 277462
avatar
Te meg miért nem dolgozol??:))
csogu 2008.01.29. 07:03:47 / # 277401
Bemondóhoz csatlakoznék...olyan általánosságban írsz, hogy igazán érdemben képtelenség rá reagálni...bár gondolom, akire céloztál az magára ismer.
bemondó 2008.01.29. 06:58:58 / # 277387
avatar
Húha. Ezexerint valami sérelem ért Téged, vagy vmelyik közeli kollégádat. Így van ez január -február táján. Egyébként kikre gondolsz? Ellenőrök, időmérők? Eléggé általánosítasz, így ez az egész ráillik az egész országra, sőt az egész világra, miért pont a taxira ne. Nem vagyunk egyformák.
free 2008.01.29. 06:16:36 / # 277094
avatar
Jóreggelt! Mi lehet az oka annak ,hogy vannak akik bort isznak és vizet prédikálnak? Van egy E.B. igaz? Miért nem működik rendesen? Miért lehetséges, hogy van etikás aki nincs tisztában az etikai szabályzattal?Szánalmas , hova jutott ez a firm.Itt mindenki boldogulása azon múlik, hogy kinek mennyire szimpatikus. - mindíg bólogass a megfelelő embernek. - szervezz vacsorákat, de ne hívj meg minden etikást, csak akikre szükséged lehet.Etikások között is vannak egyenlők és egyenlőbbek, nem mindegy melyiknél próbálkozol. - vállald el azon gusztustalan tevékenységek egyikét amivel az etikásokra akasztható céltáblát átháríthatják így terád.Így a kollégák téged fognak elsőként leköpni nem őket. Ha legalább ezeknek a pontoknak megfelelsz számíthatsz azok bizalmára akik már eljátszották a kollégák bizalmát. Sok sikert a megvalósításhoz! u.i.:nem lesz szükséged tollra, papírra, hogy összeírd a barátaidat.Számíthatsz arra is , hogy előbb utóbb egymásnak estek (lásd belváros),az ilyen érdek"barátságok" csak addig tarthatnak amíg csak egyszer hátat nem fordítassz. De fel a fejjel egy kerti party és minden meg van oldva.Egy laza vacsora a mókusban és fejek hullanak a porba.Vagy magasztalódnak a sumákok.De úgy látszik ez a szakma ilyenné lett....

cbtaxi 2008.01.28. 14:00:17 / # 275627
avatar
Ha felajánlják a királyi lakosztályt egy hosszú hétvégére,de Neked épp dolgod van,csak szólj bátran nekem! :))))
6ker 2008.01.28. 11:28:42 / # 275601
avatar
Felhívtak a Royalból, megyek be. Egyébként mondhatjuk, még jól is jártam nem úgy mint ők:
cbtaxi 2008.01.28. 08:33:47 / # 275462
avatar
Január vége van lassan.Sokan még a karácsonyi kiadásokat szenvedjük.Rezsi és egyébb csekkek,amiket "átütemeztünk" az ünnepi kiadások miatt. Új év,áremelések minden fronton és mind e mellé a januári nyögvenyelős munka. Humánus volt,pont most tagdíjat emelni? Nem várhatott volna,legalább márciusig? :(

cbtaxi 2008.01.28. 08:26:11 / # 275450
avatar
Tájékoztass majd minket a fejleményekről! Ja...és a tetőcserepet tedd el,ki tudja? Még jól jöhet! :))))
6ker 2008.01.28. 02:10:00 / # 275411
avatar
Remelem sikeres lesz. Kihivtam minden esetre a zsarukat is, fenykepezzenek. A royal biztonsagi fonoke is csinalt fotokat igaz o is enis csak mobillal mert mas nem volt.De a rendorok rendesen. Azt mar nem kepzeltem el mivan akkor ha ez valakit fejen talal.
cbtaxi 2008.01.28. 01:32:14 / # 275407
avatar
Sok sikert.Remélem fénykép,vagy tanú van!
6ker 2008.01.28. 01:28:54 / # 275404
avatar
Hetfon megyek be, mert hetvegen nincs olyan muszakisuk aki bent lenne.
Oldalszám: 1757