| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| 6ker | 2008.01.29. 20:28:31 / # 279138 |
|
Egyébként azt kell mondanom, teljesen korrekten járnak el eddig.
Előzmény: #279129 6ker 2008.01.29. 20:27:40 |
| 6ker | 2008.01.29. 20:27:40 / # 279129 |
|
Bocs, hogy belezavarok:P
Jelentem a szállodám megtalálta a tetőn a cserepem helyét, úgyhogy hivatalosan is elismerték, hogy az övék. Most jön a rendezés folyamata.
|
| tesco | 2008.01.29. 19:12:24 / # 279054 |
|
szőlő az finom, de mit szólsz a savanyú cukorhoz!a butaság messziről látszik, még meg sem kell szólalnod !
Előzmény: #278224 lilazoli 2008.01.29. 13:24:29 |
| cbtaxi | 2008.01.29. 18:39:33 / # 279008 |
|
Igen.
Előzmény: #278910 bemondó 2008.01.29. 18:13:52 |
| bemondó | 2008.01.29. 18:13:52 / # 278910 |
|
Dolgozol este??
Előzmény: #278064 cbtaxi 2008.01.29. 12:12:33 |
| bemondó | 2008.01.29. 18:07:44 / # 278832 |
|
Jó, de miről?? Kicsit zavarossá vált ez az egész.
Én nem mondtam, kérdeztem. Nem válaszoltál, ködösítesz.
Jó így beszélgetni.
Előzmény: #278561 free 2008.01.29. 15:11:16 |
| free | 2008.01.29. 15:11:16 / # 278561 |
|
Ellenőrök? Időmérők? Te mondtad nem én.
Kérdezd a kollégákat!Ők sem vakok.
Előzmény: #277387 bemondó 2008.01.29. 06:58:58 |
| free | 2008.01.29. 15:01:23 / # 278370 |
|
A falkáról te tudnál mesélni!Hiába véded itt azokat akiket az utcán a hátuk mögött támadsz, ezzel sem nyered vissza a bizalmukat!
Előzmény: #278285 lilazoli 2008.01.29. 13:37:17 |
| lilazoli | 2008.01.29. 13:39:05 / # 278286 |
|
De lehet ,hogy csak mások nevébe irkálsz mert csak a te szomszédodban van internet kávézó!!!
Előzmény: #278285 lilazoli 2008.01.29. 13:37:17 |
| lilazoli | 2008.01.29. 13:37:17 / # 278285 |
|
Nem feledűnk?????? Falkába is beszarik vagytok ,vagy csoportossan van csak ennyi eszetek????? :)
Előzmény: #278157 tesco 2008.01.29. 12:50:31 |
| lilazoli | 2008.01.29. 13:35:31 / # 278282 |
|
Azotais a nemes bossszzzzúra készűlők!!!:)
Előzmény: #278277 csogu 2008.01.29. 13:33:55 |
| csogu | 2008.01.29. 13:33:55 / # 278277 |
|
Rejtett vágyaid törtek akkor elő belőled:-))
Előzmény: #278253 lilazoli 2008.01.29. 13:25:58 |
|
| lilazoli | 2008.01.29. 13:25:58 / # 278253 |
|
Nekem PL: a multkori segitséged mély nyomot hagyott ! :)
Előzmény: #278210 csogu 2008.01.29. 13:20:44 |
| lilazoli | 2008.01.29. 13:24:29 / # 278224 |
|
Őrűlők ,hogy mélynyomot hagytam benned,én nem bujkálok főlleg előled nem!!!SAVANYÚ A SZŐLŐ!!
Előzmény: #278157 tesco 2008.01.29. 12:50:31 |
| csogu | 2008.01.29. 13:20:44 / # 278210 |
|
Mi a bajod velem pl.?:-))) Mondd nyugodtan, nem fogok megharagudni, na meg ha akarnék sem tudnám kire is kell neheztelnem:-)
Előzmény: #278048 tesco 2008.01.29. 11:39:48 |
|
| csogu | 2008.01.29. 13:18:31 / # 278199 |
|
Látod-látod, én mindig is ezt mondtam, amikor a Zoliról beszélgettünk...remélem most már hiszel nekem:-))
Előzmény: #277961 cbtaxi 2008.01.29. 10:51:08 |
|
| csogu | 2008.01.29. 13:07:46 / # 278188 |
|
Engedelmeddel folytatnám a gondolatmeneted:-))
...és ahhoz sem kellenek ezek a státuszok, hogy ellenségeid legyenek:-))
Előzmény: #277894 lilazoli 2008.01.29. 09:49:17 |
|
| tesco | 2008.01.29. 12:50:31 / # 278157 |
|
röhögöm,pont te kérded ezt tőlem? vagyis ezt neked jobban kellene tudni,kedves kolegám,van eggy-kettő nyaló művész a főtaxinál,tudod olyan művész lelkek,ebben a csoportban te is benne vagy !nem tudsz elbújni sajna,nem feledünk !
Előzmény: #278054 lilazoli 2008.01.29. 11:57:30 |
| cbtaxi | 2008.01.29. 12:12:33 / # 278064 |
|
Személy szerint és gyűlölöm az általánosítást!
Ha pl egy taxis csinál egy merész manővert,egy emberként hőrdül fel a társadalom: Szemét taxisok!!!
Pedig akkor és ott,CSAK 1 TAXIS!!! volt esetleg a hibás!
Gyarló az ember,hajlamosak vagyunk egy kalap alá venni mindenkit.
Én most sorolhatnék neveket (nem kódokat,mert úgy könnyű lenne) akikről szerintem fogalmad sincs,hogy etikások!És miért? Mert nem járnak "véres szablyával" a fejük felett,csendben végzik a dolgukat,és nem szerepelnek feleslegesen.Etikások Ők is,csak épp szürke eminenciások.Nem szerencsés tehát mindenkit gyalázni,csak mert rossz tapasztalataid vannak.
Persze ott van a "másik oldal" is,akik valszeg a Te bögyödben vannak.
De ha konkrét személlyel van gondod,akkor írd meg,ahogy én is megtettem már!
Túl éltem,valszeg Te is túl fogod! :))))))))
Előzmény: #278048 tesco 2008.01.29. 11:39:48 |
| lilazoli | 2008.01.29. 11:57:30 / # 278054 |
|
Hát nézzűk!! Ird le,kiről,kikről beszélsz!!
Előzmény: #278048 tesco 2008.01.29. 11:39:48 |