Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
6ker 2008.01.29. 20:28:31 / # 279138
avatar
Egyébként azt kell mondanom, teljesen korrekten járnak el eddig.
6ker 2008.01.29. 20:27:40 / # 279129
avatar
Bocs, hogy belezavarok:P Jelentem a szállodám megtalálta a tetőn a cserepem helyét, úgyhogy hivatalosan is elismerték, hogy az övék. Most jön a rendezés folyamata.

tesco 2008.01.29. 19:12:24 / # 279054
avatar
szőlő az finom, de mit szólsz a savanyú cukorhoz!a butaság messziről látszik, még meg sem kell szólalnod !
cbtaxi 2008.01.29. 18:39:33 / # 279008
avatar
Igen.
bemondó 2008.01.29. 18:13:52 / # 278910
avatar
Dolgozol este??
bemondó 2008.01.29. 18:07:44 / # 278832
avatar
Jó, de miről?? Kicsit zavarossá vált ez az egész. Én nem mondtam, kérdeztem. Nem válaszoltál, ködösítesz. Jó így beszélgetni.
free 2008.01.29. 15:11:16 / # 278561
avatar
Ellenőrök? Időmérők? Te mondtad nem én. Kérdezd a kollégákat!Ők sem vakok.
free 2008.01.29. 15:01:23 / # 278370
avatar
A falkáról te tudnál mesélni!Hiába véded itt azokat akiket az utcán a hátuk mögött támadsz, ezzel sem nyered vissza a bizalmukat!
lilazoli 2008.01.29. 13:39:05 / # 278286
avatar
De lehet ,hogy csak mások nevébe irkálsz mert csak a te szomszédodban van internet kávézó!!!
lilazoli 2008.01.29. 13:37:17 / # 278285
avatar
Nem feledűnk?????? Falkába is beszarik vagytok ,vagy csoportossan van csak ennyi eszetek????? :)
lilazoli 2008.01.29. 13:35:31 / # 278282
avatar
Azotais a nemes bossszzzzúra készűlők!!!:)
csogu 2008.01.29. 13:33:55 / # 278277
Rejtett vágyaid törtek akkor elő belőled:-))
lilazoli 2008.01.29. 13:25:58 / # 278253
avatar
Nekem PL: a multkori segitséged mély nyomot hagyott ! :)
lilazoli 2008.01.29. 13:24:29 / # 278224
avatar
Őrűlők ,hogy mélynyomot hagytam benned,én nem bujkálok főlleg előled nem!!!SAVANYÚ A SZŐLŐ!!
csogu 2008.01.29. 13:20:44 / # 278210
Mi a bajod velem pl.?:-))) Mondd nyugodtan, nem fogok megharagudni, na meg ha akarnék sem tudnám kire is kell neheztelnem:-)
csogu 2008.01.29. 13:18:31 / # 278199
Látod-látod, én mindig is ezt mondtam, amikor a Zoliról beszélgettünk...remélem most már hiszel nekem:-))
csogu 2008.01.29. 13:07:46 / # 278188
Engedelmeddel folytatnám a gondolatmeneted:-)) ...és ahhoz sem kellenek ezek a státuszok, hogy ellenségeid legyenek:-))
tesco 2008.01.29. 12:50:31 / # 278157
avatar
röhögöm,pont te kérded ezt tőlem? vagyis ezt neked jobban kellene tudni,kedves kolegám,van eggy-kettő nyaló művész a főtaxinál,tudod olyan művész lelkek,ebben a csoportban te is benne vagy !nem tudsz elbújni sajna,nem feledünk !
cbtaxi 2008.01.29. 12:12:33 / # 278064
avatar
Személy szerint és gyűlölöm az általánosítást! Ha pl egy taxis csinál egy merész manővert,egy emberként hőrdül fel a társadalom: Szemét taxisok!!! Pedig akkor és ott,CSAK 1 TAXIS!!! volt esetleg a hibás! Gyarló az ember,hajlamosak vagyunk egy kalap alá venni mindenkit. Én most sorolhatnék neveket (nem kódokat,mert úgy könnyű lenne) akikről szerintem fogalmad sincs,hogy etikások!És miért? Mert nem járnak "véres szablyával" a fejük felett,csendben végzik a dolgukat,és nem szerepelnek feleslegesen.Etikások Ők is,csak épp szürke eminenciások.Nem szerencsés tehát mindenkit gyalázni,csak mert rossz tapasztalataid vannak. Persze ott van a "másik oldal" is,akik valszeg a Te bögyödben vannak. De ha konkrét személlyel van gondod,akkor írd meg,ahogy én is megtettem már! Túl éltem,valszeg Te is túl fogod! :))))))))
lilazoli 2008.01.29. 11:57:30 / # 278054
avatar
Hát nézzűk!! Ird le,kiről,kikről beszélsz!!
Oldalszám: 1757