| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.02.13. 12:30:10 / # 275162 |
|
|
| nyertes00 | 2008.02.11. 20:10:49 / # 287207 |
|
Attól függ miylen eszemmel nézed, ha taxis sikolába keztde a pályafutását, akkor ő már lassan egyetemi (kor)osztály/ kategória :))
|
| cbtaxi | 2008.02.11. 15:36:25 / # 287263 |
|
"C"? Akko má 7 is elmúlt.Kisiskolás a drága.
Előzmény: #287258 TOMLA 2008.02.11. 15:33:37 |
| TOMLA | 2008.02.11. 15:33:37 / # 287258 |
|
Emmá ki van fizetve:C kat.
Előzmény: #285303 punisher 2008.02.11. 12:05:07 |
| punisher | 2008.02.11. 12:05:07 / # 285303 |
|
A Merkantil Bank-é.
Előzmény: #281806 TOMLA 2008.02.09. 16:49:14 |
| TOMLA | 2008.02.10. 15:46:26 / # 284194 |
|
:-))))))
Előzmény: #284056 bemondó 2008.02.10. 14:17:21 |
| bemondó | 2008.02.10. 14:17:21 / # 284056 |
|
Először genyó topiktársunkra gondoltam. Áááá...ő nem lehet...:)))
Előzmény: #283942 TOMLA 2008.02.10. 14:08:31 |
| TOMLA | 2008.02.10. 14:08:31 / # 283942 |
|
Te már nyertél egy hangszórót. ;-))
Előzmény: #281779 trubadur 2008.02.09. 17:18:42 |
| TOMLA | 2008.02.10. 14:07:14 / # 283897 |
|
Má megencst kapkodtam. Kerepesi-Dózsa cpicc.
Előzmény: #281898 cbtaxi 2008.02.09. 18:23:54 |
| cbtaxi | 2008.02.09. 18:23:54 / # 281898 |
|
Bármelyiknél? :)
Előzmény: #281806 TOMLA 2008.02.09. 16:49:14 |
| trubadur | 2008.02.09. 17:18:42 / # 281779 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Le-endő apuka :-))
|
| TOMLA | 2008.02.09. 17:13:27 / # 281822 |
|
kérezik=kéretik
Előzmény: #281806 TOMLA 2008.02.09. 16:49:14 |
| TOMLA | 2008.02.09. 16:49:14 / # 281806 |
|
Hi.
Az iccaka láttan egy szép tiszta autót. Kié lehet vajon? Megfejtéseket az OMV kútnál kérezik leadni.
|
| csogu | 2008.02.09. 13:13:36 / # 281570 |
|
Szerintem bejött neki az éjszaka, és a folyékony kenyér most ütött nála:-)))
Előzmény: #281509 Nevem senki 2008.02.09. 12:10:23 |
|
| MCCCXCII | 2008.02.09. 12:40:41 / # 281527 |
|
Nem akarom védeni Bao-t távol álljon tőlem.
De neked fizetnek? (:-)))
Előzmény: #281509 Nevem senki 2008.02.09. 12:10:23 |
|
| Nevem senki | 2008.02.09. 12:10:23 / # 281509 |
|
Neked fizet valaki, hogy minden topicban szerepelj?? :-)))))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.09. 10:48:21 / # 281355 |
|
Ja.
Előzmény: #281097 Nevem senki 2008.02.08. 18:17:10 |
| Nevem senki | 2008.02.08. 18:17:10 / # 281097 |
|
Egyről beszélünk, csak én 3 éve nem találkoztam vele. Több emberrel beszéltem és mind azt mondta, hogy a " volt gerince kifejezésből a volt az igaz:-(((
Előzmény: #281063 2008.02.08. 17:23:01 |
| törölt felh. | 2008.02.08. 17:23:01 / # 281063 |
|
Kicsi kopasz nappalos és Óbudai.De,hogy gerinces lenne azt kétlem.
|
| TOMLA | 2008.02.08. 13:48:07 / # 280028 |
|
Lehet, hogy nem. No így ködösítve: én pl. ismerek egy csapágyas fedőnevű kollegát(kicsi, kopasz, nappalos, óbudai) meg egy boogekirály fedőnevűt( többnyire belváros, jó nagy arca van nekíje, egy darabig volt időmérő, túlzottan jó szíve miatt megvonták tőle a hivatalt:)) Van itt még lehetőség bőven.
Előzmény: #279200 csogu 2008.02.08. 09:03:22 |