Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.02.13. 12:30:10 / # 275162
avatar

nyertes00 2008.02.11. 20:10:49 / # 287207
avatar
Attól függ miylen eszemmel nézed, ha taxis sikolába keztde a pályafutását, akkor ő már lassan egyetemi (kor)osztály/ kategória :))

cbtaxi 2008.02.11. 15:36:25 / # 287263
avatar
"C"? Akko má 7 is elmúlt.Kisiskolás a drága.
TOMLA 2008.02.11. 15:33:37 / # 287258
avatar
Emmá ki van fizetve:C kat.
punisher 2008.02.11. 12:05:07 / # 285303
avatar
A Merkantil Bank-é.
TOMLA 2008.02.10. 15:46:26 / # 284194
avatar
:-))))))
bemondó 2008.02.10. 14:17:21 / # 284056
avatar
Először genyó topiktársunkra gondoltam. Áááá...ő nem lehet...:)))
TOMLA 2008.02.10. 14:08:31 / # 283942
avatar
Te már nyertél egy hangszórót. ;-))
TOMLA 2008.02.10. 14:07:14 / # 283897
avatar
Má megencst kapkodtam. Kerepesi-Dózsa cpicc.
cbtaxi 2008.02.09. 18:23:54 / # 281898
avatar
Bármelyiknél? :)
trubadur 2008.02.09. 17:18:42 / # 281779
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Le-endő apuka :-))

TOMLA 2008.02.09. 17:13:27 / # 281822
avatar
kérezik=kéretik
TOMLA 2008.02.09. 16:49:14 / # 281806
avatar
Hi. Az iccaka láttan egy szép tiszta autót. Kié lehet vajon? Megfejtéseket az OMV kútnál kérezik leadni.

csogu 2008.02.09. 13:13:36 / # 281570
Szerintem bejött neki az éjszaka, és a folyékony kenyér most ütött nála:-)))
MCCCXCII 2008.02.09. 12:40:41 / # 281527
Nem akarom védeni Bao-t távol álljon tőlem. De neked fizetnek? (:-)))
Nevem senki 2008.02.09. 12:10:23 / # 281509
avatar
Neked fizet valaki, hogy minden topicban szerepelj?? :-)))))))
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.09. 10:48:21 / # 281355
avatar
Ja.
Nevem senki 2008.02.08. 18:17:10 / # 281097
avatar
Egyről beszélünk, csak én 3 éve nem találkoztam vele. Több emberrel beszéltem és mind azt mondta, hogy a " volt gerince kifejezésből a volt az igaz:-(((
törölt felh. 2008.02.08. 17:23:01 / # 281063
avatar
Kicsi kopasz nappalos és Óbudai.De,hogy gerinces lenne azt kétlem.

TOMLA 2008.02.08. 13:48:07 / # 280028
avatar
Lehet, hogy nem. No így ködösítve: én pl. ismerek egy csapágyas fedőnevű kollegát(kicsi, kopasz, nappalos, óbudai) meg egy boogekirály fedőnevűt( többnyire belváros, jó nagy arca van nekíje, egy darabig volt időmérő, túlzottan jó szíve miatt megvonták tőle a hivatalt:)) Van itt még lehetőség bőven.
Oldalszám: 1757