| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| 888 | 2008.02.17. 06:25:36 / # 281475 |
|
A nicknév innen ered, és nem taxi hívószám.
888 Poker
A 888 Poker (vagy másnéven Pacific Poker) egy jól kiépített póker weboldal. Az egyik legrégebbi szolgáltatóként nagyon jó hírnévnek örvendenek játékaik széleskörü kínálatával és a nap minden órájában elérhető versenyeikkel. Az Interneten leglazább és legkönnyedebb játékaikról is közismertek. Kiváló ügyfélszolgálatukkal, promócióikkal és forgalmukkal szereztek hírnevet, mint nagyon biztonságos és stabil póker weboldal.
A Pacific Poker a 888.com csoporthoz tartozik, amit nyilvánosan forgalmaznak a londoni értéktőzsdén. Mint ilyen, a Pacific Poker továbbra is sok pókerjátékos elsőszámú kedvence.
Ha lehet, nem kéne oknyomozást folytatni.
Köszi.
|
| Nevem senki | 2008.02.16. 18:59:22 / # 281359 |
|
Olvas, értelmez, válaszol!!!!!
Mi itt R2....-ről beszélünk.
DDDDDDDDDD
|
| bemondó | 2008.02.16. 15:38:29 / # 281336 |
|
Nyomozok...
|
| csogu | 2008.02.16. 12:47:31 / # 281791 |
|
Azt feltételezem, hogy van más cégnél is 888-as kolléga...de ez a szám lehet bármi más is. /amennyiben erről van szó:-)))/
Mivel ezzel a nickkel más topikban kezdte a kedves user a tevékenységét, és ide csak betévedt, így nem éreztem szükségét a cselekvésnek.
Előzmény: #281768 Nevem senki 2008.02.16. 10:17:18 |
|
| Nevem senki | 2008.02.16. 10:19:14 / # 281772 |
|
Ha sikerül. minden hülye megnyilvánulásomat Rád fogom:-))))))))))))
Előzmény: #281768 Nevem senki 2008.02.16. 10:17:18 |
| Nevem senki | 2008.02.16. 10:17:18 / # 281768 |
|
Nem mondok véleményt, pedig van. De van ám!!
Hallgatok rád, várom a hátulját, de addig is: próbálj már meg az én nickemmel írni valamit!
Előzmény: #281611 bemondó 2008.02.16. 07:30:55 |
| Nevem senki | 2008.02.16. 10:12:36 / # 281763 |
|
Box???????????????
Sztem kivégzés lesz:-)))))))))))))
Előzmény: #280980 csogu 2008.02.15. 17:24:41 |
| csogu | 2008.02.16. 07:33:18 / # 281625 |
|
Kit kell hátulról megnézni?
Előzmény: #281611 bemondó 2008.02.16. 07:30:55 |
|
| bemondó | 2008.02.16. 07:30:55 / # 281611 |
|
Az a gáz, hogy ezt a beírást nem az öcsi írta....Nem tudom, hogy tud róla vagy sem, mindenesetre ezek nem az ő szavai.
Én már csak tudom:)
Szal mielőtt kard-ki-kard, nézzük meg a dógokat háturul is.
Előzmény: #281320 888 2008.02.16. 02:19:54 |
| 888 | 2008.02.16. 02:23:31 / # 281326 |
|
Elnézést az össze-visszaságért, de nem tudom, hogy miért szedte szét a rendszer a beírásomat.
Előzmény: #281320 888 2008.02.16. 02:19:54 |
| 888 | 2008.02.16. 02:19:54 / # 281320 |
|
Elnézést!
Jól értelmezem a szavaid?
Te, most itt neki esel egy kollégának, aki
le merte írni, hogy neki mi nem tetszik?
Úgy gondolod, hogy az a frankó, ha valaki
gátlástatalanul mindent megtehet, mert a főnőkség úgyis megvédi? És még azért is, mert itt sokan nem értettek, hogy ez hogy lehet, te nyílvánosan a főnőkeid seggét nyalod?
Van neki egy joga ahhoz, hogy szóvá tegye nem tetszését. Megtette. A rossz nebulót meg letíltották! Utána pár óra múlva dolgozott továb, mintha mi sem történt volna.
Hát nem érdekes!
És te meg az erkölcstelenségnek adsz igazságot?
Szerintem a te munkásságodra nincs többet szűkség!
Előzmény: #280732 R2D2 2008.02.15. 15:15:50 |
| csogu | 2008.02.15. 17:24:41 / # 280980 |
|
:-DDDDD
Minek a síp? Nem sok boxmeccset láttál mostanában szerintem:-))
Előzmény: #280969 trubadur 2008.02.15. 17:20:15 |
|
| trubadur | 2008.02.15. 17:20:15 / # 280969 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Veszem elő a sípomat, és indulok a Bogdánira,..........Aszemm :-))
Előzmény: #280732 R2D2 2008.02.15. 15:15:50 |
| R2D2 | 2008.02.15. 15:15:50 / # 280732 |
|
Kedves JWT "kollega"!
Ha csak azért lettem ellenőr amiket mondasz, akkor miért mondja egy pár hozzád hasonló kollega, hogy a 17-es az nagyon g..i? Biztos vannak olyan kollegák, akik élveznek valami elsőbbséget a többivel szemben és lehet, hogy pont a te látószögedbe esnek bele,de ez az élet minden területére igaz. Milyen érdekes, te mindig ilyen helyzetekbe kerülsz,ez már kicsit furcsa! Vedd már észre faszikám, hogy mindenki rajtad röhög,hogy megpróbálod eljátszani az igazságos Mátyást! Nincs szüksége senkinek arra, hogy a te ügyeidtől visszhangozzon ez az oldal,hogy mindenki azt olvassa, hogy ez meg az mit csinál!Ezért megkérnélek arra, hogy fejezd be ezt a viselkedést, és mielőtt elkezdesz valakiről vagy vmiről irkálni, jól gondold át, hogy mit írsz le!Mert állítólag te diplomás vagy és magasabban képzett, mint az egyszerű taxisok!
Előzmény: #278375 2008.02.07. 08:21:59 |
| bemondó | 2008.02.13. 18:27:03 / # 275603 |
|
Mi ez a punnyadás?:)
|
| cbtaxi | 2008.02.13. 17:08:55 / # 275546 |
|
Basszus....:((
Előzmény: #275526 csogu 2008.02.13. 17:06:35 |
| csogu | 2008.02.13. 17:06:35 / # 275526 |
|
NEM!
Előzmény: #275513 cbtaxi 2008.02.13. 17:05:18 |
|
| cbtaxi | 2008.02.13. 17:05:18 / # 275513 |
|
Jó reggelt! Most már lehet? :))))))))
|
| cbtaxi | 2008.02.13. 16:31:14 / # 275476 |
|
Igenissss!
Előzmény: #275440 TOMLA 2008.02.13. 15:11:41 |
| TOMLA | 2008.02.13. 15:11:41 / # 275440 |
|
Feküdj vissza még egy kicsikét!
Előzmény: #275162 cbtaxi 2008.02.13. 12:30:10 |