Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
888 2008.02.17. 06:25:36 / # 281475
avatar
A nicknév innen ered, és nem taxi hívószám. 888 Poker A 888 Poker (vagy másnéven Pacific Poker) egy jól kiépített póker weboldal. Az egyik legrégebbi szolgáltatóként nagyon jó hírnévnek örvendenek játékaik széleskörü kínálatával és a nap minden órájában elérhető versenyeikkel. Az Interneten leglazább és legkönnyedebb játékaikról is közismertek. Kiváló ügyfélszolgálatukkal, promócióikkal és forgalmukkal szereztek hírnevet, mint nagyon biztonságos és stabil póker weboldal. A Pacific Poker a 888.com csoporthoz tartozik, amit nyilvánosan forgalmaznak a londoni értéktőzsdén. Mint ilyen, a Pacific Poker továbbra is sok pókerjátékos elsőszámú kedvence. Ha lehet, nem kéne oknyomozást folytatni. Köszi.

Nevem senki 2008.02.16. 18:59:22 / # 281359
avatar
Olvas, értelmez, válaszol!!!!! Mi itt R2....-ről beszélünk. DDDDDDDDDD

bemondó 2008.02.16. 15:38:29 / # 281336
avatar
Nyomozok...

csogu 2008.02.16. 12:47:31 / # 281791
Azt feltételezem, hogy van más cégnél is 888-as kolléga...de ez a szám lehet bármi más is. /amennyiben erről van szó:-)))/ Mivel ezzel a nickkel más topikban kezdte a kedves user a tevékenységét, és ide csak betévedt, így nem éreztem szükségét a cselekvésnek.
Nevem senki 2008.02.16. 10:19:14 / # 281772
avatar
Ha sikerül. minden hülye megnyilvánulásomat Rád fogom:-))))))))))))
Nevem senki 2008.02.16. 10:17:18 / # 281768
avatar
Nem mondok véleményt, pedig van. De van ám!! Hallgatok rád, várom a hátulját, de addig is: próbálj már meg az én nickemmel írni valamit!
Nevem senki 2008.02.16. 10:12:36 / # 281763
avatar
Box??????????????? Sztem kivégzés lesz:-)))))))))))))
csogu 2008.02.16. 07:33:18 / # 281625
Kit kell hátulról megnézni?
bemondó 2008.02.16. 07:30:55 / # 281611
avatar
Az a gáz, hogy ezt a beírást nem az öcsi írta....Nem tudom, hogy tud róla vagy sem, mindenesetre ezek nem az ő szavai. Én már csak tudom:) Szal mielőtt kard-ki-kard, nézzük meg a dógokat háturul is.
888 2008.02.16. 02:23:31 / # 281326
avatar
Elnézést az össze-visszaságért, de nem tudom, hogy miért szedte szét a rendszer a beírásomat.
888 2008.02.16. 02:19:54 / # 281320
avatar
Elnézést! Jól értelmezem a szavaid? Te, most itt neki esel egy kollégának, aki le merte írni, hogy neki mi nem tetszik? Úgy gondolod, hogy az a frankó, ha valaki gátlástatalanul mindent megtehet, mert a főnőkség úgyis megvédi? És még azért is, mert itt sokan nem értettek, hogy ez hogy lehet, te nyílvánosan a főnőkeid seggét nyalod? Van neki egy joga ahhoz, hogy szóvá tegye nem tetszését. Megtette. A rossz nebulót meg letíltották! Utána pár óra múlva dolgozott továb, mintha mi sem történt volna. Hát nem érdekes! És te meg az erkölcstelenségnek adsz igazságot? Szerintem a te munkásságodra nincs többet szűkség!
csogu 2008.02.15. 17:24:41 / # 280980
:-DDDDD Minek a síp? Nem sok boxmeccset láttál mostanában szerintem:-))
trubadur 2008.02.15. 17:20:15 / # 280969
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Veszem elő a sípomat, és indulok a Bogdánira,..........Aszemm :-))
R2D2 2008.02.15. 15:15:50 / # 280732
avatar
Kedves JWT "kollega"! Ha csak azért lettem ellenőr amiket mondasz, akkor miért mondja egy pár hozzád hasonló kollega, hogy a 17-es az nagyon g..i? Biztos vannak olyan kollegák, akik élveznek valami elsőbbséget a többivel szemben és lehet, hogy pont a te látószögedbe esnek bele,de ez az élet minden területére igaz. Milyen érdekes, te mindig ilyen helyzetekbe kerülsz,ez már kicsit furcsa! Vedd már észre faszikám, hogy mindenki rajtad röhög,hogy megpróbálod eljátszani az igazságos Mátyást! Nincs szüksége senkinek arra, hogy a te ügyeidtől visszhangozzon ez az oldal,hogy mindenki azt olvassa, hogy ez meg az mit csinál!Ezért megkérnélek arra, hogy fejezd be ezt a viselkedést, és mielőtt elkezdesz valakiről vagy vmiről irkálni, jól gondold át, hogy mit írsz le!Mert állítólag te diplomás vagy és magasabban képzett, mint az egyszerű taxisok!
bemondó 2008.02.13. 18:27:03 / # 275603
avatar
Mi ez a punnyadás?:)

cbtaxi 2008.02.13. 17:08:55 / # 275546
avatar
Basszus....:((
csogu 2008.02.13. 17:06:35 / # 275526
NEM!
cbtaxi 2008.02.13. 17:05:18 / # 275513
avatar
Jó reggelt! Most már lehet? :))))))))

cbtaxi 2008.02.13. 16:31:14 / # 275476
avatar
Igenissss!
TOMLA 2008.02.13. 15:11:41 / # 275440
avatar
Feküdj vissza még egy kicsikét!
Oldalszám: 1757