Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.02.08. 09:03:22 / # 279200
Csak kérdezem, hogy ti biztos azonos emberről beszéltek?:-)
cbtaxi 2008.02.08. 07:48:57 / # 279076
avatar

Nevem senki 2008.02.08. 00:59:31 / # 278930
avatar
Azért csodálkozom, mert én istentelen nagy f@sznak ismertem meg, de mindig volt gerince!!
törölt felh. 2008.02.07. 20:41:17 / # 278692
avatar
Nem mondom hanem írom. Mondani már mondtam a csövön etikásnak. De hát az etikás is csak ember.

free 2008.02.07. 18:11:55 / # 278828
avatar
Na itt van Lalikirály,tényeket akakrtál,nesze !Hidd el, nekem-nekünk, tesco kolega is meg írta, JWT is ezt bizonygatja,és én is ezt szajkózom,mennyi tény kell még? Vannak egyenlők meg egyenlőbbek,és a táncoslábú az egyenlőbb !
Nevem senki 2008.02.07. 14:18:25 / # 278827
avatar
Nem mondod, hogy a Csapágyas tesz ilyeneket????
MCCCXCII 2008.02.07. 08:38:29 / # 278383
Hülyeség? Ugyan má! Erre szoktam mondani, ha egy akasztáson részt veszek, akkor attól függ, hogy hova szól a jegyem. Ha a nézőtérre, vagy a díszpáholyba, akkor látványosság a dolog. Ha viszont a főszerepet osztották reám, akkor qrva sz@r érzés az egész, és kellemetlen is. Ezt megkérdezheted bármelyik főszereplőtől, már ha tud még beszélni a meghatottságtól. Már attól a meghatottságtól, hogy a darabban ő volt a főszereplő. (:-))
törölt felh. 2008.02.07. 08:21:59 / # 278375
avatar
Hülyeség? Tényleg hülyeség az ha egy csapágyas "kolléga" árkon bokron keresztül megy.Letiltják és kevéssel ezek után már ismét dolgozhat. Tényleg hülyeség az,hogy teljesen felesleges megmérni mivel akármennyit késik feloldják. Tényleg hülyeség az,hogy több időmérő már feleslegesnek tartja megmérni mert nagy a hátszelle. Tényleg hülyeség az,hogy bizonyíthatóan beszólogat az utasoknak.(spec az édesanyámnak is,mert képzeld ő is fötaxival utazik.) Ezek szerint te is csak a kiváltságokért és a tagdíjkedvezményért letélt ellenőr.Nem peddig a szabályok betartásáért és azért,hogy a becsületes(nem tudom ismerös-e ez a szó)taxisok könnyeben tudjanak dolgozni a nagypályás etikátlan kollégáktól.
MCCCXCII 2008.02.07. 08:15:50 / # 278372
Ilyen létezik? Szerintem te viccelsz, vagy nagyon jó meséket tudsz kitalálni. DE TÖK JÓ!(:-)) Nekem tetszett.
macskajancsi 2008.02.06. 06:53:28 / # 275607
avatar
paraszt akar műteni:-) látom nem kímélitek az etikásaitokat. A 1050 a csúcsgóré nállatok?

Akos1758 2008.02.05. 21:50:22 / # 275566
avatar
Ez most kérdés vagy kijelentés? :-D
R2D2 2008.02.05. 21:44:14 / # 275558
avatar
Ákos má megint belebonyolódsz hülyeségekbe!! Eltünsz oszt előkerülsz oszt hülye vagy?
etikás 2008.02.05. 20:53:25 / # 275537
avatar
Mi a parasztjának a kódja?
törölt felh. 2008.02.05. 19:47:14 / # 275524
avatar
Egyszer volt hol nem volt. Volt egyszer egy Fötaxi nevű taxi társaság .Volt neki egy etikai szabályzata. Ami sok mindent magába foglalt. Ez a cég mint több másik társaság létrehozott egy etikai bizottságot ahol etikások dolgoztak. Mivel ezek az etikások a nagy nyájat nem bírták kordában tartani és betartatni velük az etikai szabályzatot. Megkértek pár birkát,hogy saját idejükben saját költségeiken a pénztárcájuk rovására segítsenek be nekik a falka terelgetésében. Elnevezték őket időmérőknek. A nagy nyájban úgymond ők kapták a kolompot a nyakukban,hogyha baj van akkor kolompoljanak és akkor majd ők megregulázzák a eltévedt bárányokat. Volt ebben a szabályzatban egy olyan pont is,hogy ha mennek a vályúhoz a bárányok és ha akár 10 percűk van akár 5 akkor is csak a sárga köves úton haladjanak. Még véletlenül se térjenek le a helyes útról. Nehogy olyat csináljanak ami a bárányok közlekedési szabályzata tilt. PL: Elforduló ösvényről nem előzik meg a többi bárányt és nem lépik túl a hosszú egyenes vonalat. 1napon az egyik bárány éppen így cselekedet. Az egyik kolompos jószág jelentette is ezt egy etikásnak. Az etikás ki is rótta a büntetést a báránykának. Két egész napig nem legelhetett volna bárányka. Csak hát ez a bárány jóban volt a nyáj mindenható urával aki az etikások felett állott a rangsorban. S mivel az a bárány amolyan farkas volt csak báránybőrben. Elment hozzá és akkora könnyeket hullatott,hogy az felülbírálta ismételten az etikások és az időmérőket és megengedte a baromnak őőőőőőőő báránynak,hogy ismét a legelésszen. Érthetőben: Kolléga címre menet az elfordulósávból egyenesen haladt tovább bevágva a szabályosan közlekedő autósok elé és átlépte a záróvonalat is. Ezzel veszélybe sodorva az arra közlekedőket, rombolva a taxistársadalomról és a FÖTAXIról kialakított képet és többek közt megszegte a Fötaxi etikai szabályzatát. Mivel ezt láttam jelentettem egy etikásnak aki ahogy azaz etikai szabályzatban le van írva le is tiltotta a kollégát 2 napra. De mivel a kolléga jóban van egy pár emberrel így elérte azt kb fél óra alatt,hogy oldják fel a tiltását. Kérdem én akkor mi a picsnek van etikai szabályzat ha az nem vonatkozik mindenkire, és egyesek bármit megtehetnek. URH-án jeleztem,hogy befáradnák a G.M-hez. Ekkor szám szerint 5-en hívtak fel,hogy felesleges lenne az utam mert ez a kolléga nagyon jobban van odabent az irodában az ott dolgozókkal és ezért enged meg magánnak mindent mert mindig ki mossák a fekáliából. Ráadásul még egy másik időmérővel is beszéltem és ő azt mondta,hogy ő már nem is méri mert nincs értelme mert bentről valaki istápolja.

tesco 2008.02.05. 19:06:23 / # 275362
avatar
"Csak az idegesített" Hát nekem sincs könnyű dolgom veled. Értem a felhozott példákat csak már megbocsáss, de nem igazán érdekel. Nem gond az ha az agysebész nem tudja mi a dolga a - érzékenyek kedvéért a szó nemes értelmébe vett - parasztnak, a gond ott kezdődik, mikor a paraszt akar műteni. Amikor valaki- jelen esetben a 1050 pl, de írhatnék még jónéhány kódot- a főtaxinál nagyobb hatalom birtokosa és azt a saját létbiztonságának a biztosítására használja, közben a másokat érintő problémák tekintetében vagy passzív vagy gyenge, akkor okkal teszem fel a kérdést, hogy ki is az E.B. feje pl.?Ezek az emberek miért vannak ott egyáltalán? Nem elég megszerezni az E.b. vezetői poz.t, azt méltó képpen kellene betölteni. De itt nem egy Király van, hanem sok kis király.
TOMLA 2008.02.05. 12:01:54 / # 275327
avatar
Francia autó, meg a bölcsek köve???????
csogu 2008.02.05. 11:01:30 / # 275323
:-DDD Neked ha jól tudom több is van belőle, nem?:-))

törölt felh. 2008.02.05. 08:59:04 / # 275370
avatar
Csugunak: "nincs nálam a bölcsek köve" Kölcsön adjam???

csogu 2008.02.05. 04:59:25 / # 275307
Dehogy fáj:-)) Nem ismersz te engem, nem könnyű tüskét ejteni rajtam...csak az idegesített, hogy te nem értesz meg valamit és még én vagyok a hülye:-)))...bár nem értem, hogy valójában ilyenen miért is akadok ki, miközben lassan 18 éve vagyok házas:-)))
tesco 2008.02.05. 03:56:03 / # 275304
avatar
Mi a baj az "apróddal"?Talán fáj? Miért?Talán igaz?Hierarchia? A végén megint visszatértél a témára. Úgy tűnik érzékenyen érintett. Végigolvasva kb ugyanazt írtad , mint én csak a saját szemszögedből. Egyébként tudja a 1050 miről is beszélek csak tetszetős neki, hogy nem kopnak el az ujjai a klaviaturán. Nem haragszom rád és nem sértessz a véleményeddel.Viszont értelmes választ a 1050-től hiába várok.Ahogy más sem ,úgy én sem kapok.
Oldalszám: 1757