Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.02.17. 20:22:10 / # 284992
Trubadur, csak szeretném jelezni, hogy ezen én nem nevettem!!! Doksly, ez nagyon jóóóó lett:-DDDDDDDD
Doksly 2008.02.17. 18:03:41 / # 284881
avatar
Az ))
csogu 2008.02.17. 16:37:33 / # 284117
Ez kölcsönös:-)))
csogu 2008.02.17. 16:34:57 / # 284101
Pár napja találkoztam vele, akkor minden rendben volt:-)
bemondó 2008.02.17. 15:30:16 / # 283850
avatar
"2. Ligakupa, 4. forduló: Diósgyőr-Újpest FC 1-2 (0-1) Értékes idegenbeli győzelemmel kezdtük a tavaszt a Ligakupában" www.ujpestfc.hu Egyébként tegnap nyugati első is volt:)
nyertes00 2008.02.17. 14:50:52 / # 283848
avatar
Ha jól hallottam a hírekben, akkor nyert ma az újpest 1-2 re → ünnepel (azt ne kérdez, hogy hol játszottak és kivel, mert arra már nem emlékszem...)
trubadur 2008.02.17. 14:07:35 / # 283847
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Te is vigyááázzz !!!! figyelünk :-))
lilabéla 2008.02.17. 11:35:58 / # 283577
avatar
Sziasztok nem tudja valaki hogy mi van a lilazolival?

törölt felh. 2008.02.17. 09:33:28 / # 282289
avatar
Gondolom:-)))
csogu 2008.02.17. 09:31:16 / # 282202
Nagyon vigyázz magadra!!!...nem vennénk a szívünkre, ha bajod esne:-))
csogu 2008.02.17. 09:30:27 / # 282169
[b][i] Mátyás királyról meg elolvashatnál egy könyvet.[/i][/b] Bocsi Gabi, de most itt a pont:-DDDDDD
törölt felh. 2008.02.17. 09:28:57 / # 282104
avatar
Ja és legközelebb majd kedden mert elmegyek sielni.
törölt felh. 2008.02.17. 09:28:18 / # 282060
avatar
Ja és csak a Csaba miatt vagy nagyon g..i! Milyen érdekes, te mindig ilyen helyzetekbe kerülsz,ez már kicsit furcsa! Hidd el kollégám nem csak én kerülök ilyen helyzetbe csak nem kifizetödő kinyítni a szádat,és ezért sokan inkább türnek. Mátyás királyról meg elolvashatnál egy könyvet.
törölt felh. 2008.02.17. 09:24:40 / # 281962
avatar
Kérlek olvas lassabban hátha meg is érted amit olvasol. Leírtam azt a száraz tényt amin azóta is megy a téma az Óbudaiak közt. Történetesen a "kolléga" felvett egy címet 5 perccel 3:20 környékén még a közelében sem volt és egy elfordulósávból ment egyenesen és záróvonalon átlépve előzgetve ért a címre. Kapott is érte 2napot etikátlan címmegközelítésért amit kb fél óra múlva bentről feloldották,és persze ezt nem először. Ami nem csak nekem szúrt szemet hanem még a diszpécsernek is mert ő is felhívott már ez miatt mikor letiltottam és nem sokára már fel is oldották. R2D2 válasz | 2008.02.05. 21:44:14 (14227) Ákos má megint belebonyolódsz hülyeségekbe!! Eltünsz oszt előkerülsz oszt hülye vagy? Mikor ezt itt leírtam te lehülyéztél miért teszem szóvá az ilyeneket. Részemre ebből az következtettem le,hogy az ilyen téged mint ellenőrt nem nagyon izgat,és ezek szerint nem az etikai szabályzat betartása a legfőbb célja ellenőri minőségednek.
888 2008.02.17. 06:53:28 / # 281338
avatar
Ok! Megerőszakolom magam, és megpróbálok addig ébren maradni.

csogu 2008.02.17. 06:51:22 / # 281528
Persze, 10 perc múlva utcán vagyok és akkor bekapcsolom a 06-20-295-10-14-es telefonom.
888 2008.02.17. 06:48:58 / # 281512
avatar
Feltudnálak valami módon hívni telefonon, mert nem szeretném szétoffolni a topicot.
csogu 2008.02.17. 06:44:00 / # 281506
Na ez az...ott kavarodtam meg totál:-))
888 2008.02.17. 06:43:09 / # 281500
avatar
Különben sem értem beírásodat, mivel akinek válaszóltál, az nem nekem írt.

csogu 2008.02.17. 06:31:35 / # 281477
Közben kiderült, hogy mi volt a félreértés...én értéttem félre. Bemondó R2D2 testvére, aki nem ismerte fel vére írásában testvére szavait, így - ahogy Neve Senki helyesen útbaigazított -, semmi más sem történt, mint hogy Te, aki 888.com, írtál JWT-nek, aki előtte dehonesztálta az ellenőröket...na erre fel jött R2D2 - aki különben nagy csodálója JWT-nek -, hogy nem normális az Ákos...ami részben igaz is:-) Ekkor jöttél te és még csodálkoztam is, hogy a 888-as Pistit miért nevezi Bemondó öcsinek, de hááát gondoltam némi pálinka elfogyasztása után befogadta a családba...nem tulajdonítottam neki elég figyelmet...így kavarodott meg a te nicked, JWT, R2D2 és bemondó írása a fejemben....gondolom érthető most már:-))
Oldalszám: 1757