| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.02.17. 20:22:10 / # 284992 |
|
Trubadur, csak szeretném jelezni, hogy ezen én nem nevettem!!!
Doksly, ez nagyon jóóóó lett:-DDDDDDDD
Előzmény: #284881 Doksly 2008.02.17. 18:03:41 |
|
| Doksly | 2008.02.17. 18:03:41 / # 284881 |
|
Az ))
Előzmény: #284117 csogu 2008.02.17. 16:37:33 |
| csogu | 2008.02.17. 16:37:33 / # 284117 |
|
Ez kölcsönös:-)))
Előzmény: #283847 trubadur 2008.02.17. 14:07:35 |
|
| csogu | 2008.02.17. 16:34:57 / # 284101 |
|
Pár napja találkoztam vele, akkor minden rendben volt:-)
Előzmény: #283577 lilabéla 2008.02.17. 11:35:58 |
|
| bemondó | 2008.02.17. 15:30:16 / # 283850 |
|
"2. Ligakupa, 4. forduló: Diósgyőr-Újpest FC 1-2 (0-1)
Értékes idegenbeli győzelemmel kezdtük a tavaszt a Ligakupában"
www.ujpestfc.hu
Egyébként tegnap nyugati első is volt:)
Előzmény: #283848 nyertes00 2008.02.17. 14:50:52 |
| nyertes00 | 2008.02.17. 14:50:52 / # 283848 |
|
Ha jól hallottam a hírekben, akkor nyert ma az újpest 1-2 re → ünnepel (azt ne kérdez, hogy hol játszottak és kivel, mert arra már nem emlékszem...)
Előzmény: #283577 lilabéla 2008.02.17. 11:35:58 |
| trubadur | 2008.02.17. 14:07:35 / # 283847 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Te is vigyááázzz !!!! figyelünk :-))
Előzmény: #282169 csogu 2008.02.17. 09:30:27 |
| lilabéla | 2008.02.17. 11:35:58 / # 283577 |
|
Sziasztok nem tudja valaki hogy mi van a lilazolival?
|
| törölt felh. | 2008.02.17. 09:33:28 / # 282289 |
|
Gondolom:-)))
Előzmény: #282202 csogu 2008.02.17. 09:31:16 |
| csogu | 2008.02.17. 09:31:16 / # 282202 |
|
Nagyon vigyázz magadra!!!...nem vennénk a szívünkre, ha bajod esne:-))
Előzmény: #282104 2008.02.17. 09:28:57 |
|
| csogu | 2008.02.17. 09:30:27 / # 282169 |
|
[b][i]
Mátyás királyról meg elolvashatnál egy könyvet.[/i][/b]
Bocsi Gabi, de most itt a pont:-DDDDDD
Előzmény: #282060 2008.02.17. 09:28:18 |
|
| törölt felh. | 2008.02.17. 09:28:57 / # 282104 |
|
Ja és legközelebb majd kedden mert elmegyek sielni.
Előzmény: #282060 2008.02.17. 09:28:18 |
| törölt felh. | 2008.02.17. 09:28:18 / # 282060 |
|
Ja és csak a Csaba miatt vagy nagyon g..i!
Milyen érdekes, te mindig ilyen helyzetekbe kerülsz,ez már kicsit furcsa!
Hidd el kollégám nem csak én kerülök ilyen helyzetbe csak nem kifizetödő kinyítni a szádat,és ezért sokan inkább türnek.
Mátyás királyról meg elolvashatnál egy könyvet.
Előzmény: #280732 R2D2 2008.02.15. 15:15:50 |
| törölt felh. | 2008.02.17. 09:24:40 / # 281962 |
|
Kérlek olvas lassabban hátha meg is érted amit olvasol.
Leírtam azt a száraz tényt amin azóta is megy a téma az Óbudaiak közt. Történetesen a "kolléga" felvett egy címet 5 perccel 3:20 környékén még a közelében sem volt és egy elfordulósávból ment egyenesen és záróvonalon átlépve előzgetve ért a címre. Kapott is érte 2napot etikátlan címmegközelítésért amit kb fél óra múlva bentről feloldották,és persze ezt nem először. Ami nem csak nekem szúrt szemet hanem még a diszpécsernek is mert ő is felhívott már ez miatt mikor letiltottam és nem sokára már fel is oldották.
R2D2 válasz | 2008.02.05. 21:44:14 (14227)
Ákos má megint belebonyolódsz hülyeségekbe!! Eltünsz oszt előkerülsz oszt hülye vagy?
Mikor ezt itt leírtam te lehülyéztél miért teszem szóvá az ilyeneket. Részemre ebből az következtettem le,hogy az ilyen téged mint ellenőrt nem nagyon izgat,és ezek szerint nem az etikai szabályzat betartása a legfőbb célja ellenőri minőségednek.
Előzmény: #280732 R2D2 2008.02.15. 15:15:50 |
| 888 | 2008.02.17. 06:53:28 / # 281338 |
|
Ok!
Megerőszakolom magam, és megpróbálok addig ébren maradni.
|
| csogu | 2008.02.17. 06:51:22 / # 281528 |
|
Persze, 10 perc múlva utcán vagyok és akkor bekapcsolom a 06-20-295-10-14-es telefonom.
Előzmény: #281512 888 2008.02.17. 06:48:58 |
|
| 888 | 2008.02.17. 06:48:58 / # 281512 |
|
Feltudnálak valami módon hívni telefonon, mert nem szeretném szétoffolni a topicot.
Előzmény: #281506 csogu 2008.02.17. 06:44:00 |
| csogu | 2008.02.17. 06:44:00 / # 281506 |
|
Na ez az...ott kavarodtam meg totál:-))
Előzmény: #281500 888 2008.02.17. 06:43:09 |
|
| 888 | 2008.02.17. 06:43:09 / # 281500 |
|
Különben sem értem beírásodat, mivel akinek válaszóltál, az nem nekem írt.
|
| csogu | 2008.02.17. 06:31:35 / # 281477 |
|
Közben kiderült, hogy mi volt a félreértés...én értéttem félre. Bemondó R2D2 testvére, aki nem ismerte fel vére írásában testvére szavait, így - ahogy Neve Senki helyesen útbaigazított -, semmi más sem történt, mint hogy Te, aki 888.com, írtál JWT-nek, aki előtte dehonesztálta az ellenőröket...na erre fel jött R2D2 - aki különben nagy csodálója JWT-nek -, hogy nem normális az Ákos...ami részben igaz is:-)
Ekkor jöttél te és még csodálkoztam is, hogy a 888-as Pistit miért nevezi Bemondó öcsinek, de hááát gondoltam némi pálinka elfogyasztása után befogadta a családba...nem tulajdonítottam neki elég figyelmet...így kavarodott meg a te nicked, JWT, R2D2 és bemondó írása a fejemben....gondolom érthető most már:-))
Előzmény: #281475 888 2008.02.17. 06:25:36 |
|