| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2008.02.25. 03:44:23 / # 288226 |
|
Sanyi,ne legyél már ennyire "etikás"!!!
Előzmény: #287434 Nevem senki 2008.02.25. 00:07:08 |
| utolsó senki | 2008.02.25. 03:42:26 / # 288214 |
|
Hülyegyerek,Vele valóban lehetett DOLGOZNI!!!
|
| macskajancsi | 2008.02.25. 03:30:56 / # 288127 |
|
Ez a mai világban kevés. Én is tudnék sokmindenkivel dolgozni.
|
| utolsó senki | 2008.02.25. 03:21:25 / # 288115 |
|
Igen,az a mindenki által kedvelt 98as Laci volt,sajnos hogy miért lett "kirúgva",nem kaptunk tájékoztatást...
Én szerettem és tudtam Vele dolgozni!
|
| macskajancsi | 2008.02.25. 03:18:15 / # 288109 |
|
Hallom, ma a rádiótaxinál egy volt főtaxis kollégátok diktált. Esetleg valami gond volt vele ott? Belecsípett a seggébe valakinek?
|
| utolsó senki | 2008.02.25. 03:10:57 / # 288088 |
|
1 hónap pihi után látom,nem változott a helyzet...
Sanyi,te ne merj kérdezősködni,mert azonnal az eb. előtt találod magad,de ha bizonyítani tudod,kirúgnak!
Falconnak üzenem,úgy fog járni mint az ex '98as,lapuljon,és azon legyen,ne gyenge árut szállítson a Lovagrend gyűlésére!
(egyébként elvárható lett volna az ide írkáló etikások ill.ellenőröktől,hogy válaszoljanak érdemlegesen...)
|
| csogu | 2008.02.25. 01:16:41 / # 287984 |
|
:-DDD
Előzmény: #287980 indi50 2008.02.25. 01:15:15 |
|
| indi50 | 2008.02.25. 01:15:15 / # 287980 |
|
Nincs kedvem felutazni.
Jöjjenek le, ha akarnak valamit.:)
Előzmény: #287968 attus 2008.02.25. 01:09:43 |
|
| attus | 2008.02.25. 01:09:43 / # 287968 |
|
Tudtam, hogy ezt nem hagyod ki! Ha már lehet választani!:-)
Előzmény: #287964 indi50 2008.02.25. 01:08:20 |
| attus | 2008.02.25. 01:08:40 / # 287965 |
|
Nálunk 3, asszem!!
Előzmény: #287940 6ker 2008.02.25. 01:05:00 |
| indi50 | 2008.02.25. 01:08:20 / # 287964 |
|
Balatonba!:)
Előzmény: #287948 6ker 2008.02.25. 01:06:17 |
|
| 6ker | 2008.02.25. 01:06:17 / # 287948 |
|
Ez már nem Bogdani, itt mar siman a dunaba lonek.
Előzmény: #287813 indi50 2008.02.25. 00:48:42 |
| 6ker | 2008.02.25. 01:05:00 / # 287940 |
|
Na akkor ez 2 nap.
Előzmény: #287851 attus 2008.02.25. 01:01:05 |
| attus | 2008.02.25. 01:01:05 / # 287851 |
|
Bocs,Operett!
Na ezt én is beszopt@m!
Előzmény: #287810 attus 2008.02.25. 00:51:24 |
| indi50 | 2008.02.25. 00:57:33 / # 287850 |
|
Hali!
Előzmény: #287830 attus 2008.02.25. 00:52:42 |
|
| attus | 2008.02.25. 00:52:42 / # 287830 |
|
ÜDV
Előzmény: #287813 indi50 2008.02.25. 00:48:42 |
| attus | 2008.02.25. 00:51:24 / # 287810 |
|
Ő nem tudja hol az Opera, Te meg a házszámot nem tudod. 1:1!:D
Előzmény: #287434 Nevem senki 2008.02.25. 00:07:08 |
| indi50 | 2008.02.25. 00:48:42 / # 287813 |
|
"Kérek minden kétkedőt, tegye meg, és ha rést talál a rendszerben, hívja fel rá a figyelmet."
A fentiek alapján lenne egy kérdésem.
"A most következőket igyekszem szó szerint tolmácsolni:
Az összes etikás rádiójának ellenőrzése megtörtént. Minden esetben jegyzőkönyvet vettek fel. Minden rádió tisztának bizonyult.Az ellenőrzés után minden rádió a szabályos paraméterekre lett beállítva Minden ellenőrzés a Lajos személyes felügyelete mellett történt."
Ha minden szabályos volt, akkor mit kellett beállítani?:)
Vagy, esetleg nem pontosan jegyezted meg, amit mondott.
Talán így?
A most következőket igyekszem szó szerint tolmácsolni:
Az összes etikás rádiójának ellenőrzése megtörtént.Az ellenőrzés elött, minden rádió a szabályos paraméterekre lett beállítva, így minden rádió tisztának bizonyult. Minden esetben jegyzőkönyvet vettek fel.Minden ellenőrzés, a Lajos személyes felügyelete mellett történt.
Bogdáni?:)
Előzmény: #286219 Nevem senki 2008.02.24. 22:14:30 |
|
| Nevem senki | 2008.02.25. 00:07:08 / # 287434 |
|
Nem csak velük. Szombat éjjel a kollega 10 percen keresztül volt 1 percre az Operett színháztól és a hetedik percben kért egy házszámot. Lesz@rom a büntit én utassal lehallkítok. Nem fogok szégyenkezni az utasok előtt és ez nem is a reklám helye:-(((
Előzmény: #286287 falcon 2008.02.24. 23:24:26 |
| Nevem senki | 2008.02.25. 00:02:27 / # 287419 |
|
Direkt nem hozakodtam elő a mi példánkkal. Nem függvénye ennek az esetnek a megítélése a mi ténykedésünknek.
A 25 wattról:
Emlékszem, de emlékezz te is. Mi sem rúgtuk, rúghattuk ki. Viszont, hogy most ott van az már nem a mi felelősségünk.
Előzmény: #286347 falcon 2008.02.24. 23:32:16 |