Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2008.02.25. 03:44:23 / # 288226
avatar
Sanyi,ne legyél már ennyire "etikás"!!!
utolsó senki 2008.02.25. 03:42:26 / # 288214
avatar
Hülyegyerek,Vele valóban lehetett DOLGOZNI!!!
macskajancsi 2008.02.25. 03:30:56 / # 288127
avatar
Ez a mai világban kevés. Én is tudnék sokmindenkivel dolgozni.
utolsó senki 2008.02.25. 03:21:25 / # 288115
avatar
Igen,az a mindenki által kedvelt 98as Laci volt,sajnos hogy miért lett "kirúgva",nem kaptunk tájékoztatást... Én szerettem és tudtam Vele dolgozni!
macskajancsi 2008.02.25. 03:18:15 / # 288109
avatar
Hallom, ma a rádiótaxinál egy volt főtaxis kollégátok diktált. Esetleg valami gond volt vele ott? Belecsípett a seggébe valakinek?

utolsó senki 2008.02.25. 03:10:57 / # 288088
avatar
1 hónap pihi után látom,nem változott a helyzet... Sanyi,te ne merj kérdezősködni,mert azonnal az eb. előtt találod magad,de ha bizonyítani tudod,kirúgnak! Falconnak üzenem,úgy fog járni mint az ex '98as,lapuljon,és azon legyen,ne gyenge árut szállítson a Lovagrend gyűlésére! (egyébként elvárható lett volna az ide írkáló etikások ill.ellenőröktől,hogy válaszoljanak érdemlegesen...)

csogu 2008.02.25. 01:16:41 / # 287984
:-DDD
indi50 2008.02.25. 01:15:15 / # 287980
Nincs kedvem felutazni. Jöjjenek le, ha akarnak valamit.:)
attus 2008.02.25. 01:09:43 / # 287968
avatar
Tudtam, hogy ezt nem hagyod ki! Ha már lehet választani!:-)
attus 2008.02.25. 01:08:40 / # 287965
avatar
Nálunk 3, asszem!!
indi50 2008.02.25. 01:08:20 / # 287964
Balatonba!:)
6ker 2008.02.25. 01:06:17 / # 287948
avatar
Ez már nem Bogdani, itt mar siman a dunaba lonek.
6ker 2008.02.25. 01:05:00 / # 287940
avatar
Na akkor ez 2 nap.
attus 2008.02.25. 01:01:05 / # 287851
avatar
Bocs,Operett! Na ezt én is beszopt@m!
indi50 2008.02.25. 00:57:33 / # 287850
Hali!
attus 2008.02.25. 00:52:42 / # 287830
avatar
ÜDV
attus 2008.02.25. 00:51:24 / # 287810
avatar
Ő nem tudja hol az Opera, Te meg a házszámot nem tudod. 1:1!:D
indi50 2008.02.25. 00:48:42 / # 287813
"Kérek minden kétkedőt, tegye meg, és ha rést talál a rendszerben, hívja fel rá a figyelmet." A fentiek alapján lenne egy kérdésem. "A most következőket igyekszem szó szerint tolmácsolni: Az összes etikás rádiójának ellenőrzése megtörtént. Minden esetben jegyzőkönyvet vettek fel. Minden rádió tisztának bizonyult.Az ellenőrzés után minden rádió a szabályos paraméterekre lett beállítva Minden ellenőrzés a Lajos személyes felügyelete mellett történt." Ha minden szabályos volt, akkor mit kellett beállítani?:) Vagy, esetleg nem pontosan jegyezted meg, amit mondott. Talán így? A most következőket igyekszem szó szerint tolmácsolni: Az összes etikás rádiójának ellenőrzése megtörtént.Az ellenőrzés elött, minden rádió a szabályos paraméterekre lett beállítva, így minden rádió tisztának bizonyult. Minden esetben jegyzőkönyvet vettek fel.Minden ellenőrzés, a Lajos személyes felügyelete mellett történt. Bogdáni?:)
Nevem senki 2008.02.25. 00:07:08 / # 287434
avatar
Nem csak velük. Szombat éjjel a kollega 10 percen keresztül volt 1 percre az Operett színháztól és a hetedik percben kért egy házszámot. Lesz@rom a büntit én utassal lehallkítok. Nem fogok szégyenkezni az utasok előtt és ez nem is a reklám helye:-(((
Nevem senki 2008.02.25. 00:02:27 / # 287419
avatar
Direkt nem hozakodtam elő a mi példánkkal. Nem függvénye ennek az esetnek a megítélése a mi ténykedésünknek. A 25 wattról: Emlékszem, de emlékezz te is. Mi sem rúgtuk, rúghattuk ki. Viszont, hogy most ott van az már nem a mi felelősségünk.
Oldalszám: 1757