| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| törölt felh. | 2008.02.24. 13:54:55 / # 285803 |
|
Pontosan már nem is emlékszem milyen szavakat használt az 50-es Lajos.
De a lényeg az az,hogy amikor az Okoskát „agyilag még nem vagy a topon” jelzővel illetem akkor azzal az egész etikai bizottságot degradáltam.
Na tehát ha esetleg az 50-alatti kódok közül netán csak 7 használna szabálytalan rádiót akkor részemről részünkről köztaxisok részéről az egész etikai bizottság szabálytalan rádióval dolgozik.
Ha jól tudom a felhúzott rádióval dolgozó kollégát azonnali szerződést bontással jutalmazzák.
Na igen de ha etikás???
Jaja de ha még így is lenne tudjuk nem tart sokáig átállítani az URH-át és hát plombálni csak az etikások tudnak.
|
| TOMLA | 2008.02.24. 13:46:17 / # 285796 |
|
Hi
Trubad"úr" ne feledd a vinyót berakni a kocsiba!!!!
|
| kasu | 2008.02.24. 13:13:39 / # 285793 |
|
van még 2000,s szám ide vele vagy hármat!!!!!
|
| kasu | 2008.02.24. 13:11:35 / # 285791 |
|
Zolika tele vagy negativ hullámokkal ez itt a KÁNAÁN!!!
Előzmény: #285578 lilazoli 2008.02.24. 10:39:25 |
| kasu | 2008.02.24. 13:09:11 / # 285785 |
|
CSOGU mint "VAS EMBER"??!!?? biztos rosszat álmodtam!
|
| csogu | 2008.02.24. 11:38:10 / # 285780 |
|
Én a Lajos alatt?
Pfúúúj te perverz:-))
Na szia:-))
Előzmény: #285755 Brekeke 1 2008.02.24. 11:34:56 |
|
| Brekeke 1 | 2008.02.24. 11:34:56 / # 285755 |
|
Szep napot te 50 alatti :-))))))))
Előzmény: #285746 csogu 2008.02.24. 11:33:18 |
| csogu | 2008.02.24. 11:33:18 / # 285746 |
|
Apám, olyan kapucnis felsőt vettem magamnak, ha majd meglátod a képeket elájulsz!! Nagyon kircsin nézek ki benne…igaz a kutyám majdnem megharapott, na meg a szomszéd majdnem rám hívta a rendőrséget, de nekem akkor sem vették el a kedvem:-)
Most viszont elköszönök és mint IRON MAN jövök majd újra!
Előzmény: #285657 Brekeke 1 2008.02.24. 11:29:32 |
|
| Brekeke 1 | 2008.02.24. 11:29:32 / # 285657 |
|
Akko te lenni BUDA ORDOGE? :)
|
| csogu | 2008.02.24. 11:27:59 / # 285659 |
|
Jahhh kérem, aki ma legyőzi a Kilimandzsárót, annak toppon kell lennie:-))
Előzmény: #283828 Brekeke 1 2008.02.24. 11:26:23 |
|
| Brekeke 1 | 2008.02.24. 11:26:23 / # 283828 |
|
:-))))))) csogu de friss vagy
|
| csogu | 2008.02.24. 11:22:20 / # 285632 |
|
Sanyi mint bárányka...hááát elég extrém vizuális kép:-))))))
Előzmény: #285622 Brekeke 1 2008.02.24. 11:17:44 |
|
| Brekeke 1 | 2008.02.24. 11:17:44 / # 285622 |
|
Hi All
Beszeljunk mar 1 kicsit a regi etikai tarsulatrol is mert ugy latom akkor csak csupa "jo" artatlan baranyka volt etikas. Ugye Sanyi?
Nem tartom korrektnek ha valaki ott volt a "csupornal" meregetett is szepen most meg eljatsza a baranyka szerepet.
|
| lilazoli | 2008.02.24. 10:39:25 / # 285578 |
|
Itt minden a régi !! Megnyugodtam!!
|
| csogu | 2008.02.24. 08:46:31 / # 285385 |
|
Nem tagadom, amikor én voltam felvételizni, akkor nekem még a tenyerem is izzadt a Lajost hallgatva:-))
Majd rá 3 hónapra, amikor beültem a felvételizők közé, már nem tűnt annyira vészesnek....persze, hiszen akkor nem az én bőröm vittem vásárra:-))
Előzmény: #282645 killer 2008.02.23. 15:43:56 |
|
| Nevem senki | 2008.02.24. 06:57:44 / # 285314 |
|
Nem sok választást hagytál:-))))
Előzmény: #285309 cooltaxi 2008.02.24. 06:53:16 |
| cooltaxi | 2008.02.24. 06:53:16 / # 285309 |
|
mondjuk a 41 és a 39 közti számok?jólesz mésik kettőnek?
Előzmény: #283478 Nevem senki 2008.02.23. 17:41:00 |
| Nevem senki | 2008.02.23. 17:41:00 / # 283478 |
|
10
Az első kettőt leírtam, a másik kettőt találd ki:-)))))
Előzmény: #283313 free 2008.02.23. 17:15:32 |
| Nevem senki | 2008.02.23. 17:38:19 / # 283445 |
|
Persze persze, de nem gondolod komolyan hogy ezt az infot közhírré teszik?
Pedig csak így lehetne kihúzni a dolog méregfogát. Így most minden etikás hiteltelen. A biankó bizalomcsekk elfogyott:-))
í
Előzmény: #283344 pezsitabi 2008.02.23. 17:26:32 |
| pezsitabi | 2008.02.23. 17:26:32 / # 283344 |
|
Persze persze, de nem gondolod komolyan hogy ezt az infot közhírré teszik? Különben is szegényeknek a sok etikázás , tiltogatás mellett már nem is jut idő a tisztességes versenyhelyzetben történő címfelvételekre. No meg türelmük sincs. Meg őket úgy se ellenőrzi senki. Ki tudja , lehet nem is egy nagyteljesítményű rádió van egy egy -50 esben.
Előzmény: #283268 Nevem senki 2008.02.23. 16:56:39 |