Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.02.24. 13:54:55 / # 285803
avatar
Pontosan már nem is emlékszem milyen szavakat használt az 50-es Lajos. De a lényeg az az,hogy amikor az Okoskát „agyilag még nem vagy a topon” jelzővel illetem akkor azzal az egész etikai bizottságot degradáltam. Na tehát ha esetleg az 50-alatti kódok közül netán csak 7 használna szabálytalan rádiót akkor részemről részünkről köztaxisok részéről az egész etikai bizottság szabálytalan rádióval dolgozik. Ha jól tudom a felhúzott rádióval dolgozó kollégát azonnali szerződést bontással jutalmazzák. Na igen de ha etikás??? Jaja de ha még így is lenne tudjuk nem tart sokáig átállítani az URH-át és hát plombálni csak az etikások tudnak.

TOMLA 2008.02.24. 13:46:17 / # 285796
avatar
Hi Trubad"úr" ne feledd a vinyót berakni a kocsiba!!!!

kasu 2008.02.24. 13:13:39 / # 285793
avatar
van még 2000,s szám ide vele vagy hármat!!!!!

kasu 2008.02.24. 13:11:35 / # 285791
avatar
Zolika tele vagy negativ hullámokkal ez itt a KÁNAÁN!!!
kasu 2008.02.24. 13:09:11 / # 285785
avatar
CSOGU mint "VAS EMBER"??!!?? biztos rosszat álmodtam!

csogu 2008.02.24. 11:38:10 / # 285780
Én a Lajos alatt? Pfúúúj te perverz:-)) Na szia:-))
Brekeke 1 2008.02.24. 11:34:56 / # 285755
avatar
Szep napot te 50 alatti :-))))))))
csogu 2008.02.24. 11:33:18 / # 285746
Apám, olyan kapucnis felsőt vettem magamnak, ha majd meglátod a képeket elájulsz!! Nagyon kircsin nézek ki benne…igaz a kutyám majdnem megharapott, na meg a szomszéd majdnem rám hívta a rendőrséget, de nekem akkor sem vették el a kedvem:-) Most viszont elköszönök és mint IRON MAN jövök majd újra!
Brekeke 1 2008.02.24. 11:29:32 / # 285657
avatar
Akko te lenni BUDA ORDOGE? :)

csogu 2008.02.24. 11:27:59 / # 285659
Jahhh kérem, aki ma legyőzi a Kilimandzsárót, annak toppon kell lennie:-))
Brekeke 1 2008.02.24. 11:26:23 / # 283828
avatar
:-))))))) csogu de friss vagy

csogu 2008.02.24. 11:22:20 / # 285632
Sanyi mint bárányka...hááát elég extrém vizuális kép:-))))))
Brekeke 1 2008.02.24. 11:17:44 / # 285622
avatar
Hi All Beszeljunk mar 1 kicsit a regi etikai tarsulatrol is mert ugy latom akkor csak csupa "jo" artatlan baranyka volt etikas. Ugye Sanyi? Nem tartom korrektnek ha valaki ott volt a "csupornal" meregetett is szepen most meg eljatsza a baranyka szerepet.

lilazoli 2008.02.24. 10:39:25 / # 285578
avatar
Itt minden a régi !! Megnyugodtam!!

csogu 2008.02.24. 08:46:31 / # 285385
Nem tagadom, amikor én voltam felvételizni, akkor nekem még a tenyerem is izzadt a Lajost hallgatva:-)) Majd rá 3 hónapra, amikor beültem a felvételizők közé, már nem tűnt annyira vészesnek....persze, hiszen akkor nem az én bőröm vittem vásárra:-))
Nevem senki 2008.02.24. 06:57:44 / # 285314
avatar
Nem sok választást hagytál:-))))
cooltaxi 2008.02.24. 06:53:16 / # 285309
avatar
mondjuk a 41 és a 39 közti számok?jólesz mésik kettőnek?
Nevem senki 2008.02.23. 17:41:00 / # 283478
avatar
10 Az első kettőt leírtam, a másik kettőt találd ki:-)))))
Nevem senki 2008.02.23. 17:38:19 / # 283445
avatar
Persze persze, de nem gondolod komolyan hogy ezt az infot közhírré teszik? Pedig csak így lehetne kihúzni a dolog méregfogát. Így most minden etikás hiteltelen. A biankó bizalomcsekk elfogyott:-)) í
pezsitabi 2008.02.23. 17:26:32 / # 283344
avatar
Persze persze, de nem gondolod komolyan hogy ezt az infot közhírré teszik? Különben is szegényeknek a sok etikázás , tiltogatás mellett már nem is jut idő a tisztességes versenyhelyzetben történő címfelvételekre. No meg türelmük sincs. Meg őket úgy se ellenőrzi senki. Ki tudja , lehet nem is egy nagyteljesítményű rádió van egy egy -50 esben.
Oldalszám: 1757