Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.02.25. 14:57:18 / # 274139
avatar
A végére hagytam a komoly dolgokat. Igazad van, kimaradt egy szó. Helyesen: Az ellenőrzés után újra minden rádió a szabályos paraméterekre lett beállítva. Ha tovább olvastál láthattad: maradtak bennem kétségek. A technika naponta új csodákra képes, a Lajos meg csak egy ember. Talán a szkepticizmusom hatására a tudatalattim hagyatta ki velem ezt az egy szót. Elnézést kérek!

törölt felh. 2008.02.25. 14:57:01 / # 274137
avatar
De kár,hogy nem hamarabb vezeték be ezt a rendszert mert nekem már első napomon sikerült háromszor is túlnyomnom magamat és kaptam a büntit. Csogu meg jókat röhögött.
etikás 2008.02.25. 14:53:08 / # 274131
avatar
Laciról mit tudsz, miért lépett ki?
Nevem senki 2008.02.25. 14:50:51 / # 274049
avatar
Erről is szólt a fáma a droszton, de törjön el mind a tíz ujjam, ha leírom!!!!!!!!

Nevem senki 2008.02.25. 14:47:51 / # 274113
avatar
A tudásról meg annyit, hogy elég! Elég volt 20 éven keresztül, és elég most is. Nem iszom, nem gépezek, nem tartok barátnőt a feleségem mellett, a munkára szánt időt az autóban töltöm, nem kávézókban vagy benzinkutakon. De nem is hallott még engem senki sírni, hogy nem megy a bolt, nincs pénzem. Hol ennyi van hol annyi. Tudomásul kell venni, hogy a kereslet sajnos hullámzó és néha többet kell dolgozni ugyanannyiért. De még mindig jobb, mint lapátolni!

Nevem senki 2008.02.25. 14:39:29 / # 274091
avatar
Nem gázoltál bele semmibe, csak leszögeztem valamit. Történetesen a véleményünk közötti különbséget. Próbáltam finoman, de látom félreérted, tehát írom szó szerint: Lesz@rom én a te véleményed, van nekem sajátom. Nem megbántani akarlak, de ez a szomorú igazság. Ilyen vagyok és kész, és ezért nincs igazad a cukor dologban sem. Nem kell már nekem a cukor senkitől. Életem legrosszabb döntése volt elvállalni az etikás posztot, nem vagyok alkalmas rá. Ma már tudom, de akkor hízelgett a hiúságomnak. Azt gondoltam tudok valamit tenni, esetleg többet mint mások. Tévedtem és ezt nem szégyenlem bevallani. Tehát ne aggódj, nem gázoltál bele semmibe:-)

csogu 2008.02.25. 11:18:28 / # 272842
Gringo, igéretemhez híven, elkészült a cikk. Újra van tanulócsoport a Főtaxinál

törölt felh. 2008.02.25. 08:50:42 / # 286906
avatar
"Az ellenőrzés után minden rádió a szabályos paraméterekre lett beállítva." Ja tehát akkor az ellenőrzés előtt nem volt szabályosan beállítva. de lényegtelen addig mig az etikások plombálják az URH-ákat. Csogu írta 20-7 lehet,hogy a tilosban mászkál és mi minden etikást egy kalap alá veszünk. Érdekes a Lajos szerint azzal,hogy én 1 etikásról állítottam valamit azzal mind a 20-at degradáltam ÉRDEKES.

törölt felh. 2008.02.25. 08:47:08 / # 286903
avatar
Hi All Beszeljunk mar 1 kicsit a regi etikai tarsulatrol is Ugye Sanyi? Nem tartom korrektnek ha valaki ott volt a "csupornal" meregetett is szepen most meg eljatsza a baranyka szerepet. Na lássuk mit olvasok ki a te soraid közül: mert ugy latom akkor csak csupa "jo" artatlan baranyka volt etikas.=ezek szerint akkor és most sem ártatalnok az etikások. Nem tartom korrektnek ha valaki ott volt a "csupornal" meregetett is szepen=Tehát szerinted is ha valaki etikás ellenőr akkor a csupornál tud meregetni. Mit ismertél el? Csak,hogy fel tud fogni még egyszer. Azt ismerted el,hogy az etikások nem ártatlan báránykák és meregetnek a csuporból. Ja és igenis belevau mert én is fizetek tagdíjat és elvárom,hogy úgyanolyan jogok illesenek meg címfelvételnél mint az etikásokat és az ellenőröket.

csogu 2008.02.25. 08:08:15 / # 286832
Tudjuk milyen pánikban lenni...van amikor az ember olyankor az utat sem látja, nemhogy a feliratokat.
6ker 2008.02.25. 08:05:20 / # 286821
avatar
Az Operett fölé nincs kiirva hogy 17 de az ki van irva hogy Operett...
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.25. 08:00:44 / # 286813
avatar
Dodi! Akkor ítélkezz,ha egyből rávágod,hogy mi a Roosevelt tér 6. ??
cbtaxi 2008.02.25. 07:53:10 / # 286798
avatar
Szerinted vicces a hangulat e témában? Sajnos ezek tények.
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.25. 07:50:05 / # 286770
avatar
Nem mondod komolyan ,ugye?
cbtaxi 2008.02.25. 07:49:42 / # 286763
avatar
És itt a pont! Sajnos. :((

cbtaxi 2008.02.25. 07:48:11 / # 286741
avatar
Berei Laci A Rádiónál? És melyiknél? :))

cbtaxi 2008.02.25. 07:46:32 / # 286732
avatar
Operett volt nem Opera. Na és hogy ha megmondom,hogy Nagymező 17, akkor megtalálja? Netán ki van írva az Operett fölé,hogy 17? Itt nem erről van szó! Hanem arról,hogy van vki,aki Főtaxis matricákat hordoz, és fogalma sincs - jelen esetben - az Operett színház helyéről. Mi van akkor, ha beül valahol az utas,és az előadásra menne? Az egész céget járatja le ha nem talál oda. Persze - mondhatnád - mindenki volt kezdő! Igen! De egy alapvető helyismerettel azért rendelkeznünk kellett anno. De amíg házszámot kérdeznek az Operett-hez vagy a Műcsarnokhoz.......................

cbtaxi 2008.02.25. 07:36:55 / # 286729
avatar
Nem is találta meg 10 perc után sem. Másik kocsit kellett küldeni! :(((((

Brekeke 1 2008.02.25. 05:00:50 / # 288284
avatar
Jajjjjj csak nem gazoltam bele a lelkivilagodba? Informalodjal mielott probalkozol, ez most nem jott be. Es lessz meg cukor neked is. Persze nem most. Addig meg marad a tudas...
Brekeke 1 2008.02.25. 04:54:51 / # 288282
avatar
Mar megint nem tudsz olvasni a sorok kozott. Mit ismertem el? JWT ne kavard a ....t Ja es nem belevau.
Oldalszám: 1757