Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
bemondó 2008.03.08. 06:57:06 / # 276973
avatar
Csatlakozom!!! ---------- El tudom képzelni a Szatírt, ahogy mos, főz, takarít....:)))

cbtaxi 2008.03.07. 18:44:38 / # 277464
avatar
Mariannt,az "egyeskét" egy hete érte baleset,miközben ment volna be dolgozni. Három órás műtét lett ez eredménye.Ezúton is jobbulást,mielőbbi gyógyulást kívánunk Neki!

csogu 2008.03.07. 18:41:46 / # 277404
Túúúlzás?:-)) Barátom, még kíméletes voltam, nem árultam el teljesen hogy mekkora kakiban is vagy:-))...majd rájössz:-)
Akos1758 2008.03.07. 17:09:01 / # 276700
avatar
megpróbálta... ...ez tőle... ...nah, szóval érted...
Akos1758 2008.03.07. 17:06:55 / # 276630
avatar
Amúgy tényleg köszönet mindenkinek a segítségért. Ricsi cikkét olvasva talán enyhe túlzásnak tartottam, de aztán el kezdtem gondolkozni. Mi az, ami nem igaz?! A vállam qrv.ra fáj, pénzem szó szerint semmi, van egy törött roncsom, havi 56e-s törlesztővel, egy nyomozás, ami kb. 1 év és addig tuti nem fizet a biztosító senkinek egy ft-ot sem és még kb. 6-8hét, mire teljesülhet jelenlegi leg reálisabb álmom: Újra droid lehetek...

6ker 2008.03.07. 17:05:30 / # 276530
avatar
Nagyobb tett?? Nem mondott ki semmit... A megyeri csárdaaa kivan festve..
Akos1758 2008.03.07. 16:57:03 / # 276520
avatar
Andit már kínvallattam, de ő esküszik rá, pisztolyt nem vett a közértben :P
Akos1758 2008.03.07. 16:55:49 / # 276511
avatar
Mint mondtam, semleges vagyok ezen a téren, de nagyon köszönöm Neked! Tudom, tőled ez nagyobb tett volt, mintha nekiálltál volna egy csavarhúzóval új autót építeni nekem :DDDD
szega 2008.03.07. 14:41:51 / # 275845
avatar
Ahol enni lehet ott a csogut megtalálod!:)))
Jony 2008.03.07. 14:28:28 / # 275833
avatar
Szevasztok, végre vannak rendes kolegák is Csogu és Fox üdv. Ákosnak jobbulást kivánok.

csogu 2008.03.07. 12:48:54 / # 275793

Fox 2008.03.07. 12:32:25 / # 275792
avatar
A konyhába találtam mi közbe segítettem főzni, az Ákost keresd. :)
sziami 2008.03.07. 12:14:02 / # 275790
avatar
Fox!A "nem vagyok ilyen jóképű" így jelen időben nem stimmel.Azt a pisztolyt még megbeszéljük,s utána már helytálló lesz a fenti mondatod!:))

lilazoli 2008.03.07. 11:45:55 / # 275787
avatar
Ezt leirni jobban fájt ,mint neked a vállad )))
lilazoli 2008.03.07. 11:44:45 / # 275786
avatar
Ákos ! Ha ezen múlik a JOBBULÁSOD Akkor hajrá fra...! DDDD
Bbetyár 2008.03.07. 05:47:55 / # 275517
Ricsi az 50ből legalább 40et lezabáltál!! :))
Fox 2008.03.07. 02:45:52 / # 275511
avatar
Ezeken a képeken nem is én vagyok! én nem vagyok ennyire jóképű!! :DD Atya isten, ezeket föl merted rakni... Halkan megjegyezném ha emiatt kirúgnak igénybe veszem a szívélyes fogadtatást a Fötaxinál ;)

nemkar 2008.03.06. 21:30:59 / # 275551
avatar
Ohhh... Már nem akadozik............... Kikapcsolták.-:)))
csogu 2008.03.06. 21:18:45 / # 275516
Andi, tudnék neveket sorolni:-)))
vidéki girl 2008.03.06. 21:12:55 / # 275509
avatar
Ugyanmár srácok.... ki ne tette volna meg mindezt? :)

Oldalszám: 1757