| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| bemondó | 2008.03.08. 06:57:06 / # 276973 |
|
Csatlakozom!!!
----------
El tudom képzelni a Szatírt, ahogy mos, főz, takarít....:)))
|
| cbtaxi | 2008.03.07. 18:44:38 / # 277464 |
|
Mariannt,az "egyeskét" egy hete érte baleset,miközben ment volna be dolgozni.
Három órás műtét lett ez eredménye.Ezúton is jobbulást,mielőbbi gyógyulást kívánunk Neki!
|
| csogu | 2008.03.07. 18:41:46 / # 277404 |
|
Túúúlzás?:-))
Barátom, még kíméletes voltam, nem árultam el teljesen hogy mekkora kakiban is vagy:-))...majd rájössz:-)
Előzmény: #276630 Akos1758 2008.03.07. 17:06:55 |
|
| Akos1758 | 2008.03.07. 17:09:01 / # 276700 |
|
megpróbálta...
...ez tőle...
...nah, szóval érted...
Előzmény: #276530 6ker 2008.03.07. 17:05:30 |
| Akos1758 | 2008.03.07. 17:06:55 / # 276630 |
|
Amúgy tényleg köszönet mindenkinek a segítségért. Ricsi cikkét olvasva talán enyhe túlzásnak tartottam, de aztán el kezdtem gondolkozni. Mi az, ami nem igaz?! A vállam qrv.ra fáj, pénzem szó szerint semmi, van egy törött roncsom, havi 56e-s törlesztővel, egy nyomozás, ami kb. 1 év és addig tuti nem fizet a biztosító senkinek egy ft-ot sem és még kb. 6-8hét, mire teljesülhet jelenlegi leg reálisabb álmom:
Újra droid lehetek...
|
| 6ker | 2008.03.07. 17:05:30 / # 276530 |
|
Nagyobb tett??
Nem mondott ki semmit...
A megyeri csárdaaa kivan festve..
Előzmény: #276511 Akos1758 2008.03.07. 16:55:49 |
| Akos1758 | 2008.03.07. 16:57:03 / # 276520 |
|
Andit már kínvallattam, de ő esküszik rá, pisztolyt nem vett a közértben :P
Előzmény: #275792 Fox 2008.03.07. 12:32:25 |
| Akos1758 | 2008.03.07. 16:55:49 / # 276511 |
|
Mint mondtam, semleges vagyok ezen a téren, de nagyon köszönöm Neked!
Tudom, tőled ez nagyobb tett volt, mintha nekiálltál volna egy csavarhúzóval új autót építeni nekem :DDDD
Előzmény: #275787 lilazoli 2008.03.07. 11:45:55 |
| szega | 2008.03.07. 14:41:51 / # 275845 |
|
Ahol enni lehet ott a csogut megtalálod!:)))
Előzmény: #275833 Jony 2008.03.07. 14:28:28 |
| Jony | 2008.03.07. 14:28:28 / # 275833 |
|
Szevasztok, végre vannak rendes kolegák is Csogu és Fox üdv. Ákosnak jobbulást kivánok.
|
| csogu | 2008.03.07. 12:48:54 / # 275793 |
|
|
|
| Fox | 2008.03.07. 12:32:25 / # 275792 |
|
A konyhába találtam mi közbe segítettem főzni, az Ákost keresd. :)
Előzmény: #275790 sziami 2008.03.07. 12:14:02 |
| sziami | 2008.03.07. 12:14:02 / # 275790 |
|
Fox!A "nem vagyok ilyen jóképű" így jelen időben nem stimmel.Azt a pisztolyt még megbeszéljük,s utána már helytálló lesz a fenti mondatod!:))
|
| lilazoli | 2008.03.07. 11:45:55 / # 275787 |
|
Ezt leirni jobban fájt ,mint neked a vállad )))
Előzmény: #275786 lilazoli 2008.03.07. 11:44:45 |
| lilazoli | 2008.03.07. 11:44:45 / # 275786 |
|
Ákos ! Ha ezen múlik a JOBBULÁSOD Akkor hajrá fra...! DDDD
Előzmény: #275480 Akos1758 2008.03.06. 20:41:34 |
| Bbetyár | 2008.03.07. 05:47:55 / # 275517 |
|
Ricsi az 50ből legalább 40et lezabáltál!! :))
Előzmény: #275516 csogu 2008.03.06. 21:18:45 |
|
| Fox | 2008.03.07. 02:45:52 / # 275511 |
|
Ezeken a képeken nem is én vagyok! én nem vagyok ennyire jóképű!! :DD
Atya isten, ezeket föl merted rakni...
Halkan megjegyezném ha emiatt kirúgnak igénybe veszem a szívélyes fogadtatást a Fötaxinál ;)
|
| nemkar | 2008.03.06. 21:30:59 / # 275551 |
|
Ohhh...
Már nem akadozik...............
Kikapcsolták.-:)))
Előzmény: #275480 Akos1758 2008.03.06. 20:41:34 |
| csogu | 2008.03.06. 21:18:45 / # 275516 |
|
Andi, tudnék neveket sorolni:-)))
Előzmény: #275509 vidéki girl 2008.03.06. 21:12:55 |
|
| vidéki girl | 2008.03.06. 21:12:55 / # 275509 |
|
Ugyanmár srácok.... ki ne tette volna meg mindezt? :)
|