Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.19 12:56
Hello! Boldog Névnapot a JÓZSEFEKNEK!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.10 12:36
Helló! Hajnal 4 felé azon gondolkoztam nem is olyan rosz ez az éjszaka anyagilag. Csinálok még egy fuvart és hazamegyek mivel nyugati első lettem,csak pörrenek még eggyet,ugyis valami közelilesszz! A kocsiban ülve látom felémtart,egy fazon végre gondoltam már úgy is 1 órája várok fuvarra! Beül megitélve elég rossz arcunak néztem. Köszününk Fazon mondja nem lesz,egy rövid fuvar. Én Anyám milesz ebböl. Fazon:Mogyorodra megyünk ,de elöbb áljunk meg az első boltnál az kb 10 méter.Fazon bemegy néhány percmulva kisétál 1 ásványvizzel akezében.Én vajon ég a gyomra vagy drog.Fazon beül és monja akkor Mogyoród.Én elgondolkozva vajon levigyem és ha nem fizet meg stb.Fazon:van autopálya matricám,Én sajnos nincs.fazon akkor a régi 3-son megyünk.Én rendben.Sumasummáron a 3-son vagyunk az autopályán.Fazon.áljunkmeg egy benzinkutnál,mert szomjas vagyok.Én rendicsek.Bemegyünk,mert engem is meghiv,egy kávéra. Meghivja benzinkutas hölgyeket is 1-1 kávéra. Én:mondom milyen rendes. Fazon nem megyünk a régi 3-son inkább veszek neked matricát.Én Hál. Istennek.EGY "§ PERC MULVA ELINDULTUNK MOGYORODRA:AKKORA KÖDVOLT SZÉP LASSAN MENTÜNK A FAZON MAJD NEM ELALUDT: VÉGRE FEL RIADT MEG SZOLAL NE VIGYÉLLE NYIREGYHÁZARA:ÉN:DEHOGY MÉG CSAK MOST FORDULOK LE A PÁLYÁROL MOGYORODRA: FAZON JÓ AKKOR MONDOM AZ UTAT: ÉN NA VÉGRE AKKOR NEM TÉVEDEK EL: FAZON:BALRA JOBBRA STB BEVEZET EGY ERDŐBE: AZON GONDOLKOZTAM MOST MIT CSINÁLJAK:KIRAKJAM: A FAZON MEG SZOLAL: NEFÉLJ NEM AKARLAK KICSINÁLNI! ÉN: MEGMONDOM ŐSZINTÉN EGY ZAB SZEM NEM NAGYON FÉRT VOLNA EL! BORZALMAS VAK SÖTÉT KÖD SÜVIT A SZÉL PONT MINT A HORROR FILMEKBEN: A VÉGÉN NEGYED ÓRA ZÖTYKÖLÖDÉS UTÁN MÁ R VANNAK HÁZAK IS: NAGYKŐ LEESIK A SZIVEMRÖL! FAZON EZ LESZ AZ ÁLJ: GYÖNYÖRÜ NAGY HÁZ UJ: KÉRDEZI BEMEGYEK KÁVÉRA: ÉN KŐSZ NEM MENNÉK HAZA HA TALÁN RENDEZNÉD A SZÁMLÁT: FAZON HÁT PERSZE HOGY NE ÉS BŐVEN KORREKTÜL KIFIZET: JAJ DE JÓ VÉGRE MEHETEK EL KŐSZÖNÜNK ÉS ELINDULOK HAZA: UTO IR: AZÉRT IRTAM NAGY B _VEL MERT EL ROMLOTT A BILLENTYÜ: NE LEGYEN AZ EMBER ÉHES MERT AZ ÉLETÉBE IS KERÜLHET!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.08 16:23
A csajoknak!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.08 16:19
Szevasztok. Boldodog Nőnapot minden Nőnek!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.07 14:28
Szevasztok, végre vannak rendes kolegák is Csogu és Fox üdv. Ákosnak jobbulást kivánok.













