Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.03.06. 20:45:50 / # 275481
Természetesen majd az ökörséget félretéve, készülök erről egy komolyabb hangvételű szösszenetet is készíteni, mivel érdemes kicsit elgondolkodni a történteken...mi lenne, ha ez veled történt volna meg... ...és főleg nagyon szépen köszönjük Andinak a vendéglátást, remélem nem okoztunk túl nagy gondot.

Akos1758 2008.03.06. 20:41:34 / # 275480
avatar
Remélem Lilazoliéknál épp akadozik az internet-szolgáltatás... Prdig komolyan semleges vagyok :P
csogu 2008.03.06. 20:41:07 / # 275474
Végén Ákosék még egy kicsit boldogan énekelgettek, majd mentünk dolgunkra:-) Itt meghallgathatod amit énekeltek!!!

Akos1758 2008.03.06. 20:38:27 / # 275466
avatar
Hát igen, valóban meglepett, nagyon jó érzés volt és nem utolsó sorban tényleg az utolsó pillanatban érkező hatalmas segítség...
csogu 2008.03.06. 20:35:50 / # 275461
Ákost komolyan sikerült meglepni a Főtaxitól kapott segítséggel, ami nagyon jól jött nekik.

csogu 2008.03.06. 20:32:18 / # 275459
Fox úr is aggódott rendesen...unokatestvére állapota miatt

csogu 2008.03.06. 20:28:14 / # 275453
Közben Ákost ápólták...kötéscsere van folyamatban, egy kis fertőtlenítéssel megspékelve.

törölt felh. 2008.03.06. 20:27:52 / # 275444
avatar
Gondoltam nem írok komentett hozzá.De annyit nagyon szép a Miklóstól ez a cselekedet ebből is látszik,hogy van még emberi érzés a földön.
törölt felh. 2008.03.06. 20:25:28 / # 275441
avatar
"Itt is szeretném megköszönni mint Garamszegi Vezérigazgató Úrnak, mint a Főtaxi teljes stábjának az aggódást, anyagi- és lélekbeli segítséget!!!"
csogu 2008.03.06. 20:24:16 / # 275433
Én aggódva figyeltem a történteket...

csogu 2008.03.06. 20:20:06 / # 275424
Mivel Ákos panaszkodott, hogy fáj a sebe, Fox úr fogta magát és átment a szomszédos korházba segítséget hozni. Mivel a tb kártya nem hozta meg a várt eredményt, így Bbetyártól átvett módszerekhez folyamodott. Azonnal, futva érkezett a segítség.

csogu 2008.03.06. 20:15:04 / # 275417
Majd miután Fox is megkajált Ákosnak is összevágta a húst, mivel neki ez nehezen ment volna és úgy tűnt, már éhes.

csogu 2008.03.06. 20:12:59 / # 275415
Majd picit megpihentem, amit az aljas Fox ki is használt....

nemkar 2008.03.06. 20:12:09 / # 275414
avatar
Ákoska! Tetszik a szerelésed. Látom ízlésed, azért van. Ne feledd zöld az Isten! Jobulást, és Hajrá Fradi!
csogu 2008.03.06. 20:08:30 / # 275408
Andi, Ákos párja készült egy kis vacsorával, hogy a beteglátogatókat megvendégelje. Én, hogy nehogy megsértsem, csipegettem egy keveset a valóban finom falatokból.

csogu 2008.03.06. 20:02:52 / # 275399
Na, ez fájt...nézegetem a készült fotókat, erre pont ezt a képet nézem, amikor az asszony mellémlépett és aszondta: Úgy nézel ki mint egy dagadt indián, a neved meg: Holdvilágképű ...nah...szép...:-)

csogu 2008.03.06. 19:52:47 / # 275313
Igen, voltunk Ákosnál és valóban próbáltuk feldobni egy kicsit a hangulatát, mert nagyon maga alatt volt...de majd összedobok egy rövid képes beszámolót az eseményről.
Akos1758 2008.03.06. 19:43:58 / # 275306
avatar
Most volt beteglátogatóban Csogu és Fox... Andi olyan lázasan sertepertélt a konyhában, hogy alig győztük követni a szemünkkel. Mindenki jól lakott, viccelődtünk, Tőlük megszokott módon hoztak egy kis vidámságot :))) Ricsi még extra jó híreket is hozott. A hétvégi balesetem következménye képpen mára jutottunk el odáig, hogy 3ezer forint volt a brifkómban. Mikor Csogu megérkezett, hóna alatt megpillantottam egy borítékot. Mondta, hogy a Főtaxi nevében küldte nekem Garamszegi Miklós. Döbbenten pislogtam, s mikor kinyitottam egy jobbulást kívánó levelet, valamint 50.000 Ftot találtam benne. Azthiszem jelen esetben túlzás nélkül állíthatom, ez most életet mentett. Itt is szeretném megköszönni mint Garamszegi Vezérigazgató Úrnak, mint a Főtaxi teljes stábjának az aggódást, anyagi- és lélekbeli segítséget!!!

AdamGyak 2008.03.06. 16:12:53 / # 275161
avatar
van egy varázsbillenytű: CAPS LOCK:)
Akos1758 2008.03.06. 16:07:26 / # 275111
avatar
a jobb kezem nem fáj, csak gipszelve van, abból kilógnak az ujjaim... :P Amit meg nem érnék el egy kézzel (pl.: nagy "z"), azért vagy sikoltozok Andinak, hogy segítsen, vagy kimarad...
Oldalszám: 1757