| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.03.06. 20:45:50 / # 275481 |
|
Természetesen majd az ökörséget félretéve, készülök erről egy komolyabb hangvételű szösszenetet is készíteni, mivel érdemes kicsit elgondolkodni a történteken...mi lenne, ha ez veled történt volna meg...
...és főleg nagyon szépen köszönjük Andinak a vendéglátást, remélem nem okoztunk túl nagy gondot.
|
|
| Akos1758 | 2008.03.06. 20:41:34 / # 275480 |
|
Remélem Lilazoliéknál épp akadozik az internet-szolgáltatás...
Prdig komolyan semleges vagyok :P
Előzmény: #275414 nemkar 2008.03.06. 20:12:09 |
| csogu | 2008.03.06. 20:41:07 / # 275474 |
|
Végén Ákosék még egy kicsit boldogan énekelgettek, majd mentünk dolgunkra:-)
Itt meghallgathatod amit énekeltek!!!
|
|
| Akos1758 | 2008.03.06. 20:38:27 / # 275466 |
|
Hát igen, valóban meglepett, nagyon jó érzés volt és nem utolsó sorban tényleg az utolsó pillanatban érkező hatalmas segítség...
Előzmény: #275444 2008.03.06. 20:27:52 |
| csogu | 2008.03.06. 20:35:50 / # 275461 |
|
Ákost komolyan sikerült meglepni a Főtaxitól kapott segítséggel, ami nagyon jól jött nekik.
|
|
| csogu | 2008.03.06. 20:32:18 / # 275459 |
|
Fox úr is aggódott rendesen...unokatestvére állapota miatt
|
|
| csogu | 2008.03.06. 20:28:14 / # 275453 |
|
Közben Ákost ápólták...kötéscsere van folyamatban, egy kis fertőtlenítéssel megspékelve.
|
|
| törölt felh. | 2008.03.06. 20:27:52 / # 275444 |
|
Gondoltam nem írok komentett hozzá.De annyit nagyon szép a Miklóstól ez a cselekedet ebből is látszik,hogy van még emberi érzés a földön.
Előzmény: #275441 2008.03.06. 20:25:28 |
| törölt felh. | 2008.03.06. 20:25:28 / # 275441 |
|
"Itt is szeretném megköszönni mint Garamszegi Vezérigazgató Úrnak, mint a Főtaxi teljes stábjának az aggódást, anyagi- és lélekbeli segítséget!!!"
Előzmény: #275306 Akos1758 2008.03.06. 19:43:58 |
| csogu | 2008.03.06. 20:24:16 / # 275433 |
|
Én aggódva figyeltem a történteket...
|
|
| csogu | 2008.03.06. 20:20:06 / # 275424 |
|
Mivel Ákos panaszkodott, hogy fáj a sebe, Fox úr fogta magát és átment a szomszédos korházba segítséget hozni. Mivel a tb kártya nem hozta meg a várt eredményt, így Bbetyártól átvett módszerekhez folyamodott. Azonnal, futva érkezett a segítség.
|
|
| csogu | 2008.03.06. 20:15:04 / # 275417 |
|
Majd miután Fox is megkajált Ákosnak is összevágta a húst, mivel neki ez nehezen ment volna és úgy tűnt, már éhes.
|
|
| csogu | 2008.03.06. 20:12:59 / # 275415 |
|
Majd picit megpihentem, amit az aljas Fox ki is használt....
|
|
| nemkar | 2008.03.06. 20:12:09 / # 275414 |
|
Ákoska!
Tetszik a szerelésed.
Látom ízlésed, azért van.
Ne feledd zöld az Isten!
Jobulást, és Hajrá Fradi!
Előzmény: #275313 csogu 2008.03.06. 19:52:47 |
| csogu | 2008.03.06. 20:08:30 / # 275408 |
|
Andi, Ákos párja készült egy kis vacsorával, hogy a beteglátogatókat megvendégelje. Én, hogy nehogy megsértsem, csipegettem egy keveset a valóban finom falatokból.
|
|
| csogu | 2008.03.06. 20:02:52 / # 275399 |
|
Na, ez fájt...nézegetem a készült fotókat, erre pont ezt a képet nézem, amikor az asszony mellémlépett és aszondta:
Úgy nézel ki mint egy dagadt indián, a neved meg: Holdvilágképű
...nah...szép...:-)
|
|
| csogu | 2008.03.06. 19:52:47 / # 275313 |
|
Igen, voltunk Ákosnál és valóban próbáltuk feldobni egy kicsit a hangulatát, mert nagyon maga alatt volt...de majd összedobok egy rövid képes beszámolót az eseményről.
Előzmény: #275306 Akos1758 2008.03.06. 19:43:58 |
|
| Akos1758 | 2008.03.06. 19:43:58 / # 275306 |
|
Most volt beteglátogatóban Csogu és Fox...
Andi olyan lázasan sertepertélt a konyhában, hogy alig győztük követni a szemünkkel. Mindenki jól lakott, viccelődtünk, Tőlük megszokott módon hoztak egy kis vidámságot :)))
Ricsi még extra jó híreket is hozott.
A hétvégi balesetem következménye képpen mára jutottunk el odáig, hogy 3ezer forint volt a brifkómban. Mikor Csogu megérkezett, hóna alatt megpillantottam egy borítékot. Mondta, hogy a Főtaxi nevében küldte nekem Garamszegi Miklós. Döbbenten pislogtam, s mikor kinyitottam egy jobbulást kívánó levelet, valamint 50.000 Ftot találtam benne. Azthiszem jelen esetben túlzás nélkül állíthatom, ez most életet mentett.
Itt is szeretném megköszönni mint Garamszegi Vezérigazgató Úrnak, mint a Főtaxi teljes stábjának az aggódást, anyagi- és lélekbeli segítséget!!!
|
| AdamGyak | 2008.03.06. 16:12:53 / # 275161 |
|
van egy varázsbillenytű: CAPS LOCK:)
Előzmény: #275111 Akos1758 2008.03.06. 16:07:26 |
| Akos1758 | 2008.03.06. 16:07:26 / # 275111 |
|
a jobb kezem nem fáj, csak gipszelve van, abból kilógnak az ujjaim... :P Amit meg nem érnék el egy kézzel (pl.: nagy "z"), azért vagy sikoltozok Andinak, hogy segítsen, vagy kimarad...
Előzmény: #274979 Nevem senki 2008.03.06. 16:01:08 |