| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.03.09. 10:23:23 / # 281253 |
|
Nekem szerencsém volt, mert én reklamára mentem érte egyszer és nem kellett várni rá. De nem nagyon szeretek ilyen kiemelt V.I.P.-s utasokat szállítani, mert ott mindig nő a rizikófaktor, hogy ha panasz lesz belőle (…és lehet bármi miatt), akkor nehezen tudom majd kimagyarázni magam.
Persze vannak kivételek is. Például a Bodrogit kifejezetten kedvelem. Közvetlen, értelmes ember, akivel igen jól el lehet beszélgetni.
Meg akit igen csíptem még az a Agárdi volt, Isten nyugosztalja. Nem volt nagy fuvar, de egy jelenség volt, adott a múltból egy olyan hangulatot, amire csak az igazi régi nagyok képesek.
Különben meg okos híresség nem bánik rosszul a taxissal!
Előzmény: #281223 terminátor 2008.03.09. 10:17:10 |
|
| Kempes | 2008.03.09. 10:21:51 / # 280092 |
|
téged is megcsinált?
|
| terminátor | 2008.03.09. 10:17:10 / # 281223 |
|
hali!
akkor már mindenkinek volt vele "jó"élménye:)
|
| cbtaxi | 2008.03.09. 10:10:07 / # 281199 |
|
Jelezni szeretném,hogy én ezen nem nevettem,Főnök! :)))))))
Előzmény: #276973 bemondó 2008.03.08. 06:57:06 |
| Kempes | 2008.03.09. 05:30:06 / # 280930 |
|
furulyál
Előzmény: #280791 szega 2008.03.09. 04:22:19 |
| csogu | 2008.03.09. 04:42:45 / # 280843 |
|
Mi van, mindenki otthon?
|
|
| nemkar | 2008.03.09. 04:33:21 / # 280812 |
|
Csak nem a Tiétek?-:)))
|
| szega | 2008.03.09. 04:22:19 / # 280791 |
|
A "művész úr"....
Milyen hangszeren játszik a Fridi?
Előzmény: #279204 attus 2008.03.08. 17:10:31 |
| szega | 2008.03.09. 04:20:59 / # 280814 |
|
Miért érdekel ez Téged ennyire?:)))
Egyébként, ha lemész megkérdezni, arra nagyon vigyázz, hogy mindig a fal legyen a hátad mögött. :)))
Előzmény: #279766 csogu 2008.03.08. 20:01:43 |
| wolfy | 2008.03.08. 23:21:39 / # 280747 |
|
annyira, hogy nem kell fizetnie a szolgáltatásért? :-))
Előzmény: #278345 terminátor 2008.03.08. 12:44:46 |
| Fox | 2008.03.08. 23:12:41 / # 280742 |
|
Finoman ezzel, mert fölteszek olyan képet rólad és csoguról :DD
Előzmény: #280713 Akos1758 2008.03.08. 20:26:07 |
| Akos1758 | 2008.03.08. 20:26:07 / # 280713 |
|
Birta Lacié :DDD
Előzmény: #279766 csogu 2008.03.08. 20:01:43 |
| csogu | 2008.03.08. 20:01:43 / # 279766 |
|
Különben most a Capella most kié?
Előzmény: #279204 attus 2008.03.08. 17:10:31 |
|
| attus | 2008.03.08. 18:12:03 / # 279640 |
|
Na: T5,6x6,T2000,Főtaxi. Én ezekről tudok, de tuti hiányosak az információim!
Szerintem előbb vagy utóbb vesz magának egy autót és felvesz rá egy sofőrt!
Kérdés, hogy hajlandó -e annyit fizetni valakinek amennyiért bevállalja?!:-)
Előzmény: #279626 tomajer 2008.03.08. 17:57:47 |
| tomajer | 2008.03.08. 17:57:47 / # 279626 |
|
Igen igen. Én is vittem egyszer.
Többször nem, mert ahányszor véletlenül belecsaptam, már adtam is vissza.
Egyszer a Mami bátortalanul megkérdezte miért...mondtam, hogy ennyi időm nekem nincs.
Volt nagy kuncogás:-)
Előzmény: #279204 attus 2008.03.08. 17:10:31 |
|
| attus | 2008.03.08. 17:10:31 / # 279204 |
|
A "művész úr" már minden cégnél volt szerintem budapesten! Lehet, hogy ezért? Szerintem ti is hamar megunjátok, aztán mehet a bukaresthez a "fontos szerződéses partner"!:-((
Ott most úgy is van erre igény(elment a capella)!:DDD
Előzmény: #279026 terminátor 2008.03.08. 15:24:30 |
| Jony | 2008.03.08. 16:23:07 / # 279071 |
|
A csajoknak!
|
| Jony | 2008.03.08. 16:19:29 / # 279064 |
|
Szevasztok. Boldodog Nőnapot minden Nőnek!
|
| era | 2008.03.08. 16:14:28 / # 279060 |
|
Köszönjük szépen !!!
Előzmény: #277405 csogu 2008.03.08. 07:16:12 |
| free | 2008.03.08. 16:08:37 / # 279057 |
|
magyarul megszivatott a diszpécser:-)10perc után reklama,és ha nincs telefonszám,még max 1-2perc,aztán küldjön másik autót neki,vagy oldja meg a kérdést a diszpécser!De kérdezzünk meg egy etikást,mi a véleménye az esetről!
Előzmény: #279026 terminátor 2008.03.08. 15:24:30 |