Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.03.09. 10:23:23 / # 281253
Nekem szerencsém volt, mert én reklamára mentem érte egyszer és nem kellett várni rá. De nem nagyon szeretek ilyen kiemelt V.I.P.-s utasokat szállítani, mert ott mindig nő a rizikófaktor, hogy ha panasz lesz belőle (…és lehet bármi miatt), akkor nehezen tudom majd kimagyarázni magam. Persze vannak kivételek is. Például a Bodrogit kifejezetten kedvelem. Közvetlen, értelmes ember, akivel igen jól el lehet beszélgetni. Meg akit igen csíptem még az a Agárdi volt, Isten nyugosztalja. Nem volt nagy fuvar, de egy jelenség volt, adott a múltból egy olyan hangulatot, amire csak az igazi régi nagyok képesek. Különben meg okos híresség nem bánik rosszul a taxissal!
Kempes 2008.03.09. 10:21:51 / # 280092
avatar
téged is megcsinált?

terminátor 2008.03.09. 10:17:10 / # 281223
avatar
hali! akkor már mindenkinek volt vele "jó"élménye:)

cbtaxi 2008.03.09. 10:10:07 / # 281199
avatar
Jelezni szeretném,hogy én ezen nem nevettem,Főnök! :)))))))
Kempes 2008.03.09. 05:30:06 / # 280930
avatar
furulyál
csogu 2008.03.09. 04:42:45 / # 280843
Mi van, mindenki otthon?

nemkar 2008.03.09. 04:33:21 / # 280812
avatar
Csak nem a Tiétek?-:)))

szega 2008.03.09. 04:22:19 / # 280791
avatar
A "művész úr".... Milyen hangszeren játszik a Fridi?
szega 2008.03.09. 04:20:59 / # 280814
avatar
Miért érdekel ez Téged ennyire?:))) Egyébként, ha lemész megkérdezni, arra nagyon vigyázz, hogy mindig a fal legyen a hátad mögött. :)))
wolfy 2008.03.08. 23:21:39 / # 280747
avatar
annyira, hogy nem kell fizetnie a szolgáltatásért? :-))
Fox 2008.03.08. 23:12:41 / # 280742
avatar
Finoman ezzel, mert fölteszek olyan képet rólad és csoguról :DD
Akos1758 2008.03.08. 20:26:07 / # 280713
avatar
Birta Lacié :DDD
csogu 2008.03.08. 20:01:43 / # 279766
Különben most a Capella most kié?
attus 2008.03.08. 18:12:03 / # 279640
avatar
Na: T5,6x6,T2000,Főtaxi. Én ezekről tudok, de tuti hiányosak az információim! Szerintem előbb vagy utóbb vesz magának egy autót és felvesz rá egy sofőrt! Kérdés, hogy hajlandó -e annyit fizetni valakinek amennyiért bevállalja?!:-)
tomajer 2008.03.08. 17:57:47 / # 279626
Igen igen. Én is vittem egyszer. Többször nem, mert ahányszor véletlenül belecsaptam, már adtam is vissza. Egyszer a Mami bátortalanul megkérdezte miért...mondtam, hogy ennyi időm nekem nincs. Volt nagy kuncogás:-)
attus 2008.03.08. 17:10:31 / # 279204
avatar
A "művész úr" már minden cégnél volt szerintem budapesten! Lehet, hogy ezért? Szerintem ti is hamar megunjátok, aztán mehet a bukaresthez a "fontos szerződéses partner"!:-(( Ott most úgy is van erre igény(elment a capella)!:DDD
Jony 2008.03.08. 16:23:07 / # 279071
avatar
A csajoknak!

Jony 2008.03.08. 16:19:29 / # 279064
avatar
Szevasztok. Boldodog Nőnapot minden Nőnek!

era 2008.03.08. 16:14:28 / # 279060
avatar
Köszönjük szépen !!!
free 2008.03.08. 16:08:37 / # 279057
avatar
magyarul megszivatott a diszpécser:-)10perc után reklama,és ha nincs telefonszám,még max 1-2perc,aztán küldjön másik autót neki,vagy oldja meg a kérdést a diszpécser!De kérdezzünk meg egy etikást,mi a véleménye az esetről!
Oldalszám: 1757