Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
terminátor 2008.03.08. 15:24:30 / # 279026
avatar
hali! na odaérkrztem a cimre vártam mert mindig kell rá várni! jo rossz helyen is álltam, de nagyon türelmesen vártam!15 perc után reklamáltam mert tudtam hogy jőnni fogy mert szerződéses! egyeske kőzőlte nem tud segiteni mert a müvészur nem ad meg telefonszámot! kérdeztem akkor indithatok orát,erre kaptam azt a választ neki nem szoktunk!! 25 percnél jőtt mikor épp engedélyt kaptam a helyszin elhagyására!! de mivel láttam hogy jo kényelmesen sétál a váci utca felől megvártam aszittem meghálálja ! de nem, még azt sem mondta bocs a késésért!!! na ennyi volt rőviden!
6ker 2008.03.08. 13:15:42 / # 278368
avatar
Egyetértek. Sőt a nyugatit is szüntessük be. Neha szoktam allni ha nincs mas modja a dolgoknak. Tegnap az oktogonnal megeloz a kollega, int, szevasz, gondolom cimre megy. Hát nem. Rohant a nyugatira. Kb 13 masodpercel hamarabb ert oda, ő elcsipte a 14. helyet. Juszt is beparkoltam mögé. Kipattant es mondta hogy termeszetesen alljak majd ele, csak o nem szeret lassan menni azert elozott meg. 50-60 között mentem. Az meg akit magam helyett hivtam, mert lemerult az akkumulatorom (egyebkent 17 perces voltam a cimen), megkerdezte, hogy en hivtam e. Mondom en, mert lemerult nemtudok elindulni. Erre ő: Jo, kosz helo.....
csogu 2008.03.08. 13:12:17 / # 278362
Szia! Én nem olvastam sehol sem az etikai szabályzatban olyat, hogy létezne ilyen kategória és annak nem szabad lökni a rendes időben a kakukkot. Valaki szóljon, ha mégis van ilyen,mert akkor én eddig hibáztam.
bonifac 2008.03.08. 12:49:14 / # 278349
avatar
Semmi szükség az ilyen 700 forintos fuvarokra. Vissza kell adni egy pontért.
terminátor 2008.03.08. 12:44:46 / # 278345
avatar
neki nem !! nagyon exkluziv fontos szerződéses pertner!
terminátor 2008.03.08. 12:43:56 / # 278321
avatar
hát én be is fektettem:( ott volt a jo kis passatom csak elérte a 6 éves kort,de teljesen hibátlan volt olyan volt mint az uj, teljesen sérülés mentes !! és én a hülye fejemmel beleugrottam egy suberb-be!! már bánom mint aki 7et kölkedzet!!
bonifac 2008.03.08. 12:42:08 / # 278287
avatar
Nálatok 10 perc várakozás után nem lehet órát kapcsolni?
etikás 2008.03.08. 12:38:22 / # 278280
avatar
Erre fektessél be, meg a 300 forintos benzinre.
terminátor 2008.03.08. 12:34:56 / # 278255
avatar
ja 660-ra meg 700ft buszjegy ! és azt se mondja bocs hogy szivattalak!
terminátor 2008.03.08. 12:32:57 / # 278226
avatar
hali! egyetértek nincsen 7személyes autora szükség akkor mennyen el buszozni a bkv-hoz !!!!! tegnap éjel is minden 3 perc,meg 1 percel ment el ! én meg 25 percet várok a fridi müvészurra ! vissza se lehet hivni mert nem ad meg telefont!!
etikás 2008.03.08. 12:27:54 / # 278151
avatar
Mi az erős benne fiú? Vesz a szerencsétlen jobbágysorsú egy 4 milliós romot és te előled is elviszi a munkát. Az ilyet szeressük?
Akos1758 2008.03.08. 12:17:51 / # 278097
avatar
na jó, most újra olvastam... ...nagyon erős... ...a megfogalmazás...
Akos1758 2008.03.08. 12:16:48 / # 278075
avatar
Csípős, kicsit erős, de valahol jogos...
Akos1758 2008.03.08. 12:16:07 / # 278062
avatar
Hát, az én átlagom erősen mínuszos... :S
Akos1758 2008.03.08. 12:13:56 / # 278022
avatar
Sajnos átérzem Mariann helyzetét, mielőbbi gyógyulást kívánok Neki!!!
etikás 2008.03.08. 12:13:10 / # 277988
avatar
Rajtam múlna semmilyen kategória sem lenne egy 7 személyes autó. Éhes taxis két ember munkáját veszi el a romjával. Mennyit lehet keresni havonta? A hozzád hasonló miatt egyre kevesebbet. Csak tudnám mi vonz benneteket a főhöz? Már annyian vagyunk, mint a City és a 6x6 összesen. Menj a francba a Volánhoz a buszoddal együtt.
lilazoli 2008.03.08. 08:15:44 / # 277588
avatar
a februári átlagom 22000-ft!!!!!!!!!! per Hónap _(((
lilazoli 2008.03.08. 07:54:52 / # 277515
avatar
Aljas dőg! PPP
napster 2008.03.08. 07:45:55 / # 277493
avatar
hellosztok!sikerült beszereznem egy mercdes w210-et 7személyest az lenne kérdésem hogy nálatok főrtaxinál ez milyne kategoriának számít és hogy átlagba mennyitleht keresni ha az mebr nap 10 órt dolgozk átlagba?

csogu 2008.03.08. 07:16:12 / # 277405
Először is Mariannak mielőbbi gyógyulást kívánok. Másdoszor, minden kedves hölgynek a központban és azon kívül is: BOLDOG NŐNAPOT!!!

Oldalszám: 1757