| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| terminátor | 2008.03.08. 15:24:30 / # 279026 |
|
hali!
na odaérkrztem a cimre vártam mert mindig kell rá várni!
jo rossz helyen is álltam, de nagyon türelmesen vártam!15 perc után reklamáltam mert tudtam hogy jőnni fogy mert szerződéses!
egyeske kőzőlte nem tud segiteni mert a müvészur nem ad meg telefonszámot!
kérdeztem akkor indithatok orát,erre kaptam azt a választ neki nem szoktunk!!
25 percnél jőtt mikor épp engedélyt kaptam a helyszin elhagyására!!
de mivel láttam hogy jo kényelmesen sétál a váci utca felől megvártam aszittem meghálálja !
de nem, még azt sem mondta bocs a késésért!!!
na ennyi volt rőviden!
Előzmény: #278362 csogu 2008.03.08. 13:12:17 |
| 6ker | 2008.03.08. 13:15:42 / # 278368 |
|
Egyetértek.
Sőt a nyugatit is szüntessük be.
Neha szoktam allni ha nincs mas modja a dolgoknak. Tegnap az oktogonnal megeloz a kollega, int, szevasz, gondolom cimre megy.
Hát nem. Rohant a nyugatira. Kb 13 masodpercel hamarabb ert oda, ő elcsipte a 14. helyet. Juszt is beparkoltam mögé. Kipattant es mondta hogy termeszetesen alljak majd ele, csak o nem szeret lassan menni azert elozott meg.
50-60 között mentem.
Az meg akit magam helyett hivtam, mert lemerult az akkumulatorom (egyebkent 17 perces voltam a cimen), megkerdezte, hogy en hivtam e. Mondom en, mert lemerult nemtudok elindulni. Erre ő: Jo, kosz helo.....
Előzmény: #278226 terminátor 2008.03.08. 12:32:57 |
| csogu | 2008.03.08. 13:12:17 / # 278362 |
|
Szia!
Én nem olvastam sehol sem az etikai szabályzatban olyat, hogy létezne ilyen kategória és annak nem szabad lökni a rendes időben a kakukkot. Valaki szóljon, ha mégis van ilyen,mert akkor én eddig hibáztam.
Előzmény: #278345 terminátor 2008.03.08. 12:44:46 |
|
| bonifac | 2008.03.08. 12:49:14 / # 278349 |
|
Semmi szükség az ilyen 700 forintos fuvarokra. Vissza kell adni egy pontért.
Előzmény: #278345 terminátor 2008.03.08. 12:44:46 |
| terminátor | 2008.03.08. 12:44:46 / # 278345 |
|
neki nem !!
nagyon exkluziv fontos szerződéses pertner!
Előzmény: #278287 bonifac 2008.03.08. 12:42:08 |
| terminátor | 2008.03.08. 12:43:56 / # 278321 |
|
hát én be is fektettem:(
ott volt a jo kis passatom csak elérte a 6 éves kort,de teljesen hibátlan volt olyan volt mint az uj, teljesen sérülés mentes !!
és én a hülye fejemmel beleugrottam egy suberb-be!!
már bánom mint aki 7et kölkedzet!!
Előzmény: #278280 etikás 2008.03.08. 12:38:22 |
| bonifac | 2008.03.08. 12:42:08 / # 278287 |
|
Nálatok 10 perc várakozás után nem lehet órát kapcsolni?
Előzmény: #278255 terminátor 2008.03.08. 12:34:56 |
| etikás | 2008.03.08. 12:38:22 / # 278280 |
|
Erre fektessél be, meg a 300 forintos benzinre.
Előzmény: #278255 terminátor 2008.03.08. 12:34:56 |
| terminátor | 2008.03.08. 12:34:56 / # 278255 |
|
ja 660-ra meg 700ft buszjegy !
és azt se mondja bocs hogy szivattalak!
Előzmény: #278226 terminátor 2008.03.08. 12:32:57 |
| terminátor | 2008.03.08. 12:32:57 / # 278226 |
|
hali!
egyetértek nincsen 7személyes autora szükség akkor mennyen el buszozni a bkv-hoz !!!!!
tegnap éjel is minden 3 perc,meg 1 percel ment el !
én meg 25 percet várok a fridi müvészurra !
vissza se lehet hivni mert nem ad meg telefont!!
Előzmény: #277988 etikás 2008.03.08. 12:13:10 |
| etikás | 2008.03.08. 12:27:54 / # 278151 |
|
Mi az erős benne fiú? Vesz a szerencsétlen jobbágysorsú egy 4 milliós romot és te előled is elviszi a munkát. Az ilyet szeressük?
Előzmény: #278097 Akos1758 2008.03.08. 12:17:51 |
| Akos1758 | 2008.03.08. 12:17:51 / # 278097 |
|
na jó, most újra olvastam...
...nagyon erős...
...a megfogalmazás...
Előzmény: #278075 Akos1758 2008.03.08. 12:16:48 |
| Akos1758 | 2008.03.08. 12:16:48 / # 278075 |
|
Csípős, kicsit erős, de valahol jogos...
Előzmény: #277988 etikás 2008.03.08. 12:13:10 |
| Akos1758 | 2008.03.08. 12:16:07 / # 278062 |
|
Hát, az én átlagom erősen mínuszos... :S
Előzmény: #277588 lilazoli 2008.03.08. 08:15:44 |
| Akos1758 | 2008.03.08. 12:13:56 / # 278022 |
|
Sajnos átérzem Mariann helyzetét, mielőbbi gyógyulást kívánok Neki!!!
Előzmény: #277464 cbtaxi 2008.03.07. 18:44:38 |
| etikás | 2008.03.08. 12:13:10 / # 277988 |
|
Rajtam múlna semmilyen kategória sem lenne egy 7 személyes autó. Éhes taxis két ember munkáját veszi el a romjával. Mennyit lehet keresni havonta? A hozzád hasonló miatt egyre kevesebbet. Csak tudnám mi vonz benneteket a főhöz? Már annyian vagyunk, mint a City és a 6x6 összesen. Menj a francba a Volánhoz a buszoddal együtt.
Előzmény: #277493 napster 2008.03.08. 07:45:55 |
| lilazoli | 2008.03.08. 08:15:44 / # 277588 |
|
a februári átlagom 22000-ft!!!!!!!!!! per Hónap _(((
Előzmény: #277493 napster 2008.03.08. 07:45:55 |
| lilazoli | 2008.03.08. 07:54:52 / # 277515 |
|
Aljas dőg! PPP
Előzmény: #276530 6ker 2008.03.07. 17:05:30 |
| napster | 2008.03.08. 07:45:55 / # 277493 |
|
hellosztok!sikerült beszereznem egy mercdes w210-et 7személyest az lenne kérdésem hogy nálatok főrtaxinál ez milyne kategoriának számít és hogy átlagba mennyitleht keresni ha az mebr nap 10 órt dolgozk átlagba?
|
| csogu | 2008.03.08. 07:16:12 / # 277405 |
|
Először is Mariannak mielőbbi gyógyulást kívánok.
Másdoszor, minden kedves hölgynek a központban és azon kívül is:
BOLDOG NŐNAPOT!!!
|
|